logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
ACBC 4-6/11 2011  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2011-11-04
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 W-UA 60 kg 1/2 Röd Emelie Fahlen IFK Umeå   -
        Blå Beatrice Dahl IK Ymer Blå 2-1
2 W-DB 57 kg 1/2 Röd Frida Hellqvist-Löllke IF Linnea Röd 2-1 (27,5-26)
        Blå millica avramovic Halmstad BS   -
3 M-UB 60 kg 1/4 Röd Henrik Kvalvik Moss BK   -
        Blå Kozen Saleh GAK Enighet Blå 2-1
4 W-UB 60 kg 1/1 Röd Elisabeth Klima Olsen Askim Röd 3-0
        Blå Ellen Karlsson Hammarby IF Boxning   -
5 M-JA 75 kg 1/4 Röd Filip Deiaco BK Falken Röd 3-0
        Blå Alexander Bostrup Jyllinge Box Team   -
6 W-DA 44 kg 1/2 Röd Elina Ottosson Narva BK   -
        Blå Steffi Thour BK Värend Blå 3-0 (31-26)
7 M-UB 60 kg 1/4 Röd Dilan Feli Djurgårdens IF   -
        Blå Richard Lvberg Redbergslids BK Blå 3-0
52 W-JA 60 kg 1/1 Röd Anina Emilie Hauan B-30   -
        Blå Emma Johansson Örebro BK Blå 0-3
9 W-SC 51 kg 1/4 Röd Zoe Young British Royal Navy Box Team   -
        Blå Kristin Ulvund Drammen BK Blå 3-0
10 M-DC 36 kg 1/2 Röd Antonio Portillo Botkyrka BK Röd 3-0 (30-26)
        Blå Moltas Lundström IF Linnea   -
11 M-UB 63-2 kg 1/4 Röd Jacob Zschiedrich Kalmar BK   -
        Blå Marcus Dypdahl B-30 Blå 3-0
8 W-UB 75 kg 1/1 Röd Lina Boman BK Falken Röd 3-0
        Blå Sara Eriksson Kalmar BK   -
13 W-SC 51 kg 1/4 Röd Annica Svensson Värnamo BK   -
        Blå Lise Sandebjer BK Örnen Blå 2-1
14 M-DC 48 kg 1/2 Röd Linus Jacobsson BK Tiger Röd 3-0 (26,5-19)
        Blå Peter Ahlberg Skoftebyns AIS   -
15 M-UB 63-1 kg 1/4 Röd Mathias Lindvall Hisingens BK   -
        Blå Kevin Johansen Drammen BK Blå 2-1
12 M-UB 48 kg 1/1 Röd Karen Akopian Angered BC Röd 3-0
        Blå Remi Sado Redbergslids BK   -
17 W-SA 51 kg 1/4 Röd Angeliqne Hernandez Tensta BK   -
        Blå Amie Ramstedt Hisingens BK Blå 1-2
18 M-DB 36 kg 1/4 Röd benjamin ryttersson Hallstahammar KF   -
        Blå Felix Flodin BK Ringen Blå 3-0 (30-23)
19 M-UB 66 kg 1/4 Röd Stefan Avramovic Halmstad BS   -
        Blå Camron Nguesseu Stockholms AIF Blå 2-1
16 M-UB 52 kg 1/1 Röd Safi Ali Hummadi Antares BK   -
        Blå Joshua Hayes FBK Falkenberg Blå 2-1
21 W-SA 51 kg 1/4 Röd Frida Stenholm Narva BK Röd 3-0
        Blå Tove Lundberg IFK Umeå   -
22 M-DB 36 kg 1/4 Röd Adam Alexiusson Värnamo BK Röd 2-1 (27-22)
        Blå Bernhard Askedalen Tönsbergkamraterna   -
23 M-UB 70 kg 1/4 Röd Bogdan Sus Drammen BK   -
        Blå Mike Steffensen SABU Blå 3-0
20 M-UB 75 kg 1/1 Röd Aidin Akbari Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Ali Shaker Malmö BK   -
25 W-SA 51 kg 1/4 Röd Linda Sandin Djurgårdens IF   -
        Blå Cerie Smith cavan club Blå 1-2
26 M-DB 40 kg 1/4 Röd Billy Liljeqvist BK Värend Röd 3-0 (25,5-20)
        Blå Reda Srour Tönsbergkamraterna   -
27 M-UA 52 kg 1/4 Röd Ronnie Gregersen Grindsted AK   -
        Blå Turkijan Diljaj Eskilstuna BK Blå 3-0
24 M-UB 80 kg 1/1 Röd George Sarossy Antares BK   -
        Blå Furkan Kilic SABU Blå WO
29 W-SA 57 kg 1/4 Röd Juliana Söderström Botkyrka BK Röd 3-0
        Blå Klara Svensson Majorna BK   -
30 M-DB 40 kg 1/4 Röd Sebastian Sandblom Angered BC Röd 3-0 (28-24)
        Blå Emil Selvg B-30   -
31 M-UA 60 kg 1/4 Röd Alban Kuci Tifa BC Röd 3-0
        Blå Dzino Bunjenski Malmö BK   -
28 M-UA 54 kg 1/1 Röd Frederik Jensen Pandrup BK Röd 3-0
        Blå Sandro Omerovic Ronneby BT   -
33 W-SA 57 kg 1/4 Röd Line Svendsen Åhus ABK   -
        Blå Linnea Strandell Djurgårdens IF Blå 3-0
34 M-DB 40 kg 1/4 Röd Johan Magui BK Ringen   -
        Blå Lucas Alexandersson Angered BC Blå 3-0 (28,5-23)
35 M-UA 60 kg 1/4 Röd Vincent Jonzon Haninge BK   -
        Blå Bager Mohammadi IF Göteborgs Team Box Blå 2-1
32 M-UA 70 kg 1/1 Röd Steffen Solbakken AK Bjorgvin   -
        Blå Alexander Asmus Tifa BC Blå RSC2
37 W-SA 57 kg 1/4 Röd Natalja Cincarevic Winning BC   -
        Blå Dervla Duffy Ryston BC Newbridge Blå 3-0
38 M-DB 40 kg 1/4 Röd Sebastian Broman BS Tor   -
        Blå Oliver Z. Jacobsen Jyllinge Box Team Blå 2-1 (25,5-26)
39 M-UA 60 kg 1/4 Röd Walid Aldalal Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Patrick Weische SABU   -
36 M-UA 75 kg 1/1 Röd Rasmus Hansen Hoeje Taastrup BK   -
        Blå Pontus Ljung Narva BK Blå 2-1
41 W-SA 64 kg 1/4 Röd Anna Lindqvist Malmö BK   -
        Blå Gabriella Saliba NBK Akilles Blå 3-0
42 M-DB 42 kg 1/2 Röd Casper Østergaard Pandrup BK   -
        Blå Heff Rashid Halmstads AIS Blå 2-1 (23,5-22)
43 M-UA 63 kg 1/4 Röd Ask Vang Tönsbergkamraterna   -
        Blå Nicolai Hede Grindsted AK Blå 3-0
40 W-JC 51 kg 1/1 Röd Oliwia Samsanow cavan club Röd 3-0
        Blå Ina Marie Valmestadrd Tönsbergkamraterna   -
45 W-SA 64 kg 1/4 Röd Camilla Skov F.A.K. rhus Röd 2-1
        Blå Elin Asklöf Åtvidabergs BK   -
46 M-DB 42 kg 1/2 Röd Julbert Tumale Antares BK Röd 2-1 (28,5-28,5)
        Blå Antonio Svarts Upsala IF   -
47 W-SC 69 kg 1/4 Röd Hanna sterling Varbergs BK   -
        Blå Cecilia Berndtsdotter Angered BC Blå 3-0
44 W-JC 64 kg 1/1 Röd Marielle Bengtsson Halmstad BS   -
        Blå Shauna Flynn Inniskeen BC Blå 3-0
49 M-SB 75 kg 1/4 Röd Stephen Flynn cavan club Röd Rsc r3
        Blå Damir Sofic Malmö BK   -
50 M-DB 48 kg 1/2 Röd Noah Williams BK Fox   -
        Blå Abdulai Yasin Angered BC Blå 2-1 (25,5-23,5)
51 M-SC 69 kg 1/4 Röd Hussein Mowanes Haninge BK   -
        Blå Marcus Ahlberg Halmstads AIS Blå 3-0
48 W-JC 69 kg 1/1 Röd Ulrika Johansson Halmstad BS   -
        Blå Mimmi Haglund Örebro BK Blå 3-0
53 M-SB 75 kg 1/4 Röd Johan Carlsson Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Yassin Atwa Halmstads AIS   -
54 M-DB 51 kg 1/2 Röd Farah Al Badri Haninge BK Röd 3-0 (27-24)
        Blå Jonas Danielsen Jyllinge Box Team   -
55 M-SC 69 kg 1/4 Röd yvind Holden B-30 Röd 2-1
        Blå Jacob Lange Rudersdal B.K   -
56 W-JA 69 kg 1/1 Röd Sagal Adan Angered BC Röd 3-0
        Blå Jasmine Nilsson Höllvikens BK   -
57 M-SA 69 kg 1/4 Röd Simon Nilsson Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Mohammed Semmo IF Göteborgs Team Box   -
58 M-DB 57 kg 1/4 Röd Hajdar Kljucanin Lunds BS   -
        Blå NIdhal Al-Naser Nässjö BK Blå 3-0 (27,5-20)
59 M-SC 75 kg 1/4 Röd Jacob Podraza Jyllinge Box Team Röd 3-0
        Blå Cengizhan Caglayan Eskilstuna BK   -
60 M-JC 64 kg 1/1 Röd Omar Omayrat GAK Enighet   -
        Blå Max Olsson Redbergslids BK Blå 3-0
61 M-SA 69 kg 1/4 Röd Sharif Avdaljan IFK Linköping   -
        Blå Mohammed EL Ahmed Helsingborgs BK Blå Disc r2
62 M-DB 57 kg 1/4 Röd Anton Johannesson BK Fox Röd 3-0 (24,5-19)
        Blå Ajman Dalachi Angered BC   -
63 M-SC 75 kg 1/4 Röd Shadi Hallani Angered BC Röd 3-0
        Blå Caleb May Grimsby Boxing Academy   -
64 M-JB 52 kg 1/1 Röd Garare Yasin Angered BC Röd 3-0
        Blå Alexander Berndsson Hisingens BK   -
65 M-SA 69 kg 1/4 Röd Aram Danielyan Upsala IF   -
        Blå Anthony Smith British Royal Navy Box Team Blå 1-2
66 M-DB 63 kg 1/2 Röd Linus Helge Örebro BK Röd 3-0 (34-24)
        Blå Hamoudi Ali Angered BC   -
67 M-SC 75 kg 1/4 Röd Sebastian Svedgren Majorna BK   -
        Blå Andreas Mark IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
68 W-SC 64 kg 1/1 Röd Emelie Folkunger Kristianstads BK   -
        Blå Caroline Andersson Ystads SK Blå 3-0
69 M-SA 75-1 kg 1/4 Röd Ben Bodila Djurgårdens IF   -
        Blå Jesper Christensen Pandrup BK Blå 3-0
70 M-DB 63 kg 1/2 Röd Karar Ramadan Angered BC Röd 2-0 (18,5-12,5.
        Blå Isak Asprem B-30   -
71 M-SC 75 kg 1/4 Röd Gramos Kosumi Halmstad BS   -
        Blå Ramin Antonio Tellebond Eskilstuna BK Blå RSC
72 W-SB 57 kg 1/1 Röd Donna Humphries British Royal Navy Box Team   -
        Blå Sara Lundqvist Narva BK Blå 3-0
73 M-SA 91 kg 1/4 Röd Mats Honka BK Kungälv   -
        Blå Gunnar Kolbeinn Kristinsson sir Blå 2-1
74 M-DA 42 kg 1/4 Röd Angus Wennerholm Redbergslids BK Röd 2-1 (29-30,5)
        Blå Niklas Bruun Pandrup BK   -
75 M-SC 81 kg 1/4 Röd Lars Kristian Myhre Drammen Atletklubb Röd 3-0
        Blå Viktor Andersson Ystads SK   -
76 W-SA 60 kg 1/1 Röd Caroline Laurell Winning BC   -
        Blå Dina Thorslund Vordingborg BK Blå 3-0
77 M-SA 91 kg 1/4 Röd Kasper Bertelsen Pandrup BK   -
        Blå Ahmed Smesem Hisingens BK Blå 3-0
78 M-DA 51 kg 1/2 Röd Nicklas Burchhardt Hillerød SK Röd 3-0 (32-24)
        Blå Hassan Hachim Angered BC   -
79 M-SC 81 kg 1/4 Röd Dennis Vega Tensta BK   -
        Blå Richard Bordevik Askim Blå 3-0
80 M-SC 56 kg 1/1 Röd Leonard Fatalla Redbergslids BK Röd RSC2
        Blå Ryan Mark Narvaez BK Kungälv   -
81 M-SA 91 kg 1/4 Röd Jim Åberg BK Tiger   -
        Blå Daniel Czekaljo Oslo BK Blå 3-0
82 M-DA 51 kg 1/2 Röd Amir Saalim Antares BK   -
        Blå Yousef Adou Angered BC Blå 3-0 (32,5-24)
83 M-SC 81 kg 1/4 Röd Nico Reibmann Majorna BK Röd 3-0
        Blå Sebastian Berggren Halmstad BS   -
85 W-UA 54 kg 1/2 Röd Hanne Ulvund Drammen BK   -
        Blå Josefin Persson BK Fox Blå 2-1
86 M-DA 54 kg 1/4 Röd Ali Hussein Malmö BK Röd 2-1 (21-19,5)
        Blå Rasmus Persson Ystads SK   -
87 M-SC 81 kg 1/4 Röd Bilal Al-Shafie Helsingborgs BK   -
        Blå Fraidon Akktary Hisingens BK Blå 3-0
89 W-UA 60 kg 1/1 Röd Agnes Alexiusson Värnamo BK Röd 3-0
        Blå Beatrice Dahl IK Ymer   -
90 M-DA 54 kg 1/4 Röd rasmus pettersson Hallstahammar KF   -
        Blå Anton Kulppi/Svensson IF Göteborgs Team Box Blå 2-1 (28,5-25,5)
91 M-SB 69 kg 1/4 Röd Daniel Ericsson KK All Round   -
        Blå Johannes Vinasco Tensta BK Blå 3-0
93 W-JC 54 kg 1/2 Röd Daria Lach cavan club Röd RSC2
        Blå Embla Kirkemoen Tönsbergkamraterna   -
94 M-DA 54 kg 1/4 Röd Farman Babajev FBK Falkenberg   -
        Blå Oskar Heggen Furulund Askim Blå 2-1 (29,5-30)
95 M-SB 69 kg 1/4 Röd Ashkan Ghahramani IF Linnea Röd 3-0
        Blå Matias Knutsen AK Bjorgvin   -
97 W-JC 54 kg 1/2 Röd Tanya Karlsson Höllvikens BK Röd 3-0
        Blå Jessica Hidebraaten Moss BK   -
98 M-DA 57 kg 1/4 Röd Hassen Jama IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Mohammed Kuci Tifa BC Blå 2-1 (3,5-24)
99 M-SB 69 kg 1/4 Röd Amilcar Garcia Lopez Varbergs BK   -
        Blå Oscar Ahlberg Fenix Budo & Kampsports förening Blå Wo
101 M-JB 56 kg 1/2 Röd Abdi Farah Angered BC Röd 3-0
        Blå Kim Andre Hansen Moss BK   -
102 M-DA 57 kg 1/4 Röd Martin Gsvand B-30   -
        Blå Johnathon Mongan cavan club Blå 3-0 (22,5-19)
103 M-SB 69 kg 1/4 Röd Rasmus Arvidsen Jyllinge Box Team Röd 2-1
        Blå Amin Shubber Tensta BK   -
105 M-JB 69 kg 1/2 Röd Oscar Fahlberg BK Stöten Röd 2-1
        Blå Arnr Mr Grmsson BK Akranes   -
106 M-DA 57 kg 1/4 Röd Theodor Frisell Upsala IF Röd 2-1 (29-29)
        Blå Muhammed Ali Hillerød SK   -
107 W-UB 50 kg 1/2 Röd Bafrin Azizi Eskilstuna BK   -
        Blå Sif Baungaard Gilleleje BK Blå 3-0
109 M-JB 69 kg 1/2 Röd Mehdi Sharifi B-30   -
        Blå Milad Fatemi Narva BK Blå 3-0
110 M-DA 60 kg 1/2 Röd Daniel Divak Nyköpings BS Röd 2-1 (25,5-22,5)
        Blå Sebastian Bolder Ystads SK   -
111 M-UB 54 kg 1/2 Röd Christoffer Hilbert Rudersdal B.K   -
        Blå Martin Karim Redbergslids BK Blå AB r.1
113 M-JA 56 kg 1/2 Röd Firas El Sayed Pandrup BK   -
        Blå Omar Abdul-Majid Helsingborgs BK Blå 3-0
114 M-DA 60 kg 1/2 Röd Sarwan Salman Haninge BK   -
        Blå Emil Jrgensen Jyllinge Box Team Blå 3-0 (29-23)
115 M-UB 54 kg 1/2 Röd Abdi Ahmed BK Revansch   -
        Blå Mortaza Rehemi Tönsbergkamraterna Blå RSC2
117 M-JA 60 kg 1/2 Röd Mohammed AL-Maliki Winning BC Röd Disc r3
        Blå Zakaria Hussein Angered BC   -
118 M-DA 63 kg 1/4 Röd selvir alagic Halmstad BS Röd 3-0 (26-24,5)
        Blå Dennis Hkansson Ronneby BT   -
119 M-UB 57 kg 1/2 Röd Uk Kastrati BK Fox   -
        Blå Aiman Rafique Moss BK Blå 3-0
121 M-JA 60 kg 1/2 Röd Jakob Oldelius Narva BK Röd RSC2
        Blå Azim Maksudov Haninge BK   -
122 M-DA 63 kg 1/4 Röd Roder Tasman Nyköpings BS Röd 2-1 (19-18,5)
        Blå Patrick Hansen Hoeje Taastrup BK   -
123 M-UB 60 kg 1/2 Röd Victor Veiga Tönsbergkamraterna   -
        Blå Yahya Abdi Angered BC Blå 3-0
125 M-JA 64 kg 1/2 Röd Maxim Spasskiy Malmbergets AIF Röd 3-0
        Blå Alexander Andersen AK Bjorgvin   -
126 M-DA 63 kg 1/4 Röd William Abika IK Ymer   -
        Blå Felix Lundstrm BK Revansch Blå 2-1 (29-29,5)
127 M-UB 60 kg 1/2 Röd Kozen Saleh GAK Enighet   -
        Blå Richard Lvberg Redbergslids BK Blå RSCH1
129 M-JA 64 kg 1/2 Röd Salavat Khatujev If Pors B.g Röd RSC1
        Blå Soheil Shahbazan Haninge BK   -
130 M-DA 63 kg 1/4 Röd Vegard Andersen B-30   -
        Blå Calix Ondzie Vårgårda BK Blå 3-0 (32-28,5)
131 M-UB 63-2 kg 1/2 Röd Ali Yusefi Hammarby IF Boxning   -
        Blå Ian Tumale Antares BK Blå 3-0
133 M-JA 69 kg 1/2 Röd Josef Chedika Haninge BK   -
        Blå Allan Mahfoud Hillerød SK Blå KO r1
134 M-DA 66 kg 1/2 Röd Akram Khalil Angered BC Röd 3-0 (31,5-26)
        Blå alexander rimmi Skene Atletklubb   -
135 M-UB 63-2 kg 1/2 Röd Edvin Hansson Vårgårda BK Röd 2-1
        Blå Marcus Dypdahl B-30   -
137 M-JA 75 kg 1/2 Röd Loran Batti Upsala IF Röd 3-0
        Blå Arif Kesen Haninge BK   -
138 M-DA 66 kg 1/2 Röd Markus Alexandersson Angered BC   -
        Blå Jonathan Persson Halmstad BS Blå 3-0 (27-25,5)
139 M-UB 63-1 kg 1/2 Röd Lucas Wulff Hoeje Taastrup BK   -
        Blå Niclas Kiander Ystads SK Blå 2-1
141 M-JA 75 kg 1/2 Röd Iman Aghapoor Angered BC   -
        Blå Filip Deiaco BK Falken Blå 2-1
142 W-DB 57 kg 1/1 Röd Liv Carazo Setzer IK Ymer   -
        Blå Frida Hellqvist-Löllke IF Linnea Blå 3-0 (32,5-25,5)
143 M-UB 63-1 kg 1/2 Röd Tuan Long Le Halmstads AIS   -
        Blå Kevin Johansen Drammen BK Blå 3-0
145 W-SC 51 kg 1/2 Röd Emilia Helgesson IF Linnea   -
        Blå Michealla Jannick cavan club Blå 3-0
146 W-DA 44 kg 1/1 Röd Amahlie Bving F.A.K. rhus   -
        Blå Steffi Thour BK Värend Blå 3-0 (33,5-26)
147 M-UB 66 kg 1/2 Röd Samuel Pöhner Örebro BK   -
        Blå Mohammed Asghar Ahmed Drammen BK Blå 3-0
149 W-SC 51 kg 1/2 Röd Kristin Ulvund Drammen BK Röd 2-1
        Blå Lise Sandebjer BK Örnen   -
150 W-DA 51 kg 1/1 Röd Sofia Nilsson BK Värend Röd 3-0 (32-29,5)
        Blå My Jagborn BK Ringen   -
151 M-UB 66 kg 1/2 Röd Ayub Felysu Mohamed Örebro BK Röd RSC1
        Blå Camron Nguesseu Stockholms AIF   -
153 W-SB 54 kg 1/2 Röd Sandra Skld GAK Enighet   -
        Blå Michelle Wagner Gladsaxe BK Blå 3-0
154 W-DA 57 kg 1/1 Röd Klara-Fina Holm Westerlind Hammarby IF Boxning   -
        Blå paulina sandberg Halmstad BS Blå 3-0
155 M-UB 70 kg 1/2 Röd Arsim Tahiri IF Göteborgs Team Box Röd RSC3
        Blå Karl Mathillas Redbergslids BK   -
157 W-SB 54 kg 1/2 Röd Marija Jovanovic Halmstad BS Röd 3-0
        Blå Johanna Fossenstrand IF Göteborgs Team Box   -
158 W-DA 63 kg 1/1 Röd Johanna Tamasi Eskilstuna BK   -
        Blå Betty Nylander Kristianstads BK Blå 2-1 (27,5-27)
159 M-UB 70 kg 1/2 Röd Kamran Sorkhabi Djurgårdens IF   -
        Blå Mike Steffensen SABU Blå 3-0
161 W-SA 51 kg 1/2 Röd Norah Guzlander Halmstads AIS   -
        Blå Amie Ramstedt Hisingens BK Blå 2-1
162 M-DC 28 kg 1/1 Röd Basel Srour Tönsbergkamraterna Röd 3-0 (25,5-22,5)
        Blå Malcolm Wennerholm Redbergslids BK   -
163 M-UB 80+ kg 1/2 Röd Jesper Fahlgren Nyköpings BS Röd RSCH
        Blå Leo Bojanic BK Fox   -
165 W-SA 51 kg 1/2 Röd Frida Stenholm Narva BK   -
        Blå Cerie Smith cavan club Blå 3-0
166 M-DC 30 kg 1/1 Röd Vetle Hestns Tönsbergkamraterna   -
        Blå Avar Shadman Haninge BK Blå 3-0 (30,5-23,5)
167 M-UA 52 kg 1/2 Röd Fredrik Hede Grindsted AK Röd 3-0
        Blå Hadi Srour Tönsbergkamraterna   -
169 W-SA 57 kg 1/2 Röd Bettina Dahl Åhus ABK   -
        Blå Juliana Söderström Botkyrka BK Blå 3-0
170 M-DC 34 kg 1/1 Röd Hampus Broman BS Tor   -
        Blå Marco Portillo Botkyrka BK Blå 2-1 (21-21)
171 M-UA 52 kg 1/2 Röd Artur Akopian Angered BC   -
        Blå Turkijan Diljaj Eskilstuna BK Blå WO
173 W-SA 57 kg 1/2 Röd Linnea Strandell Djurgårdens IF   -
        Blå Dervla Duffy Ryston BC Newbridge Blå 3-0
174 M-DC 36 kg 1/1 Röd Noah Björketidt NBK Akilles   -
        Blå Antonio Portillo Botkyrka BK Blå 3-0 (23,5-20)
175 M-UA 57 kg 1/1 Röd Jakob Jensen Pandrup BK Röd RSC2
        Blå Mohammed Farah Angered BC   -
177 W-SA 64 kg 1/2 Röd Josephine Marass Hägg Djurgårdens IF   -
        Blå Masha Nikolic BK Tiger Blå 3-0
178 M-DC 42 kg 1/1 Röd Jann Olav Eggen B-30   -
        Blå Arvid Apelqist IK Ymer Blå 3-0 (17,5-12,5)
179 M-UA 60 kg 1/2 Röd Gåvar Zorab Hisingens BK   -
        Blå Alban Kuci Tifa BC Blå 3-0
181 W-SA 64 kg 1/2 Röd Gabriella Saliba NBK Akilles Röd 3-0
        Blå Camilla Skov F.A.K. rhus   -
186 M-DC 48 kg 1/1 Röd Jack Falkman Helsingborgs BK Röd 3-0 (24-21)
        Blå Linus Jacobsson BK Tiger   -
183 M-UA 60 kg 1/2 Röd Bager Mohammadi IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Walid Aldalal Hisingens BK Blå 3-0
185 M-SB 75 kg 1/2 Röd Jaqobi Mohammed Hasib Askim Röd 3-0
        Blå Ilyas Hassan Tensta BK   -
182 M-DC 44 kg 1/1 Röd Oliver Mllenberg Gilleleje BK Röd 3-0 (22,5-20)
        Blå Nicolas Rene Andreassen Tönsbergkamraterna   -
187 M-UA 63 kg 1/2 Röd Ben Shaw Grimsby Boxing Academy   -
        Blå Rasmus Broman BS Tor Blå 3-0
189 M-SB 75 kg 1/2 Röd Stephen Flynn cavan club Röd Discq r2
        Blå Johan Carlsson Hisingens BK   -
190 M-DB 30 kg 1/1 Röd Saleban Hussein Angered BC   -
        Blå Mickel Gierringe Hillerød SK Blå 2-1 (23,5-22)
191 M-UA 63 kg 1/2 Röd Araik Ismail Kristianstads BK Röd 2-1
        Blå Nicolai Hede Grindsted AK   -
193 M-SA 52 kg 1/2 Röd Ali Resai Narva BK Röd 3-0
        Blå Christen Fugl F.A.K. rhus   -
194 M-DB 36 kg 1/2 Röd Philip Andersen Tönsbergkamraterna   -
        Blå Danial Nasir Angered BC Blå 3-0 (23,5-21)
195 M-UA 66 kg 1/2 Röd Oliver Flodin BK Ringen Röd 3-0
        Blå Samuel Jarrar BK Falken   -
197 M-SA 60 kg 1/2 Röd Alexander Potter Winning BC Röd 2-1
        Blå Brian Brix Pandrup BK   -
198 M-DB 36 kg 1/2 Röd Felix Flodin BK Ringen Röd 3-0 (34,5-31)
        Blå Adam Alexiusson Värnamo BK   -
199 M-UA 80 kg 1/1 Röd Ahmed Abdi Ahmed Malmö BK   -
        Blå Joakim Sliwa B-30 Blå RSCH3
201 M-SA 60 kg 1/2 Röd Ali Finjan IFK Linköping Röd 2-1
        Blå Kabir Miehrabi Redbergslids BK   -
202 M-DB 40 kg 1/2 Röd Billy Liljeqvist BK Värend Röd 2-1 (26-24,5)
        Blå Sebastian Sandblom Angered BC   -
203 W-JB 60 kg 1/2 Röd Moa Paulsson Djurgårdens IF   -
        Blå Linnea Molin Örebro BK Blå 2-1
205 M-SA 64 kg 1/2 Röd Peiman Farahmand Angered BC   -
        Blå Max Thyr BK Falken Blå 2-1
206 M-DB 40 kg 1/2 Röd Lucas Alexandersson Angered BC Röd 2-1 (25,5-24,5)
        Blå Oliver Z. Jacobsen Jyllinge Box Team   -
207 M-JC 60 kg 1/2 Röd Howshar Ahmed Majid Tensta BK Röd 3-0
        Blå Mustafa Haidar GAK Enighet   -
209 M-SA 64 kg 1/2 Röd Stian Thorstensen Oslo BK Röd 2-1
        Blå Lasse Larsen Pandrup BK   -
210 M-DB 42 kg 1/1 Röd Heff Rashid Halmstads AIS   -
        Blå Julbert Tumale Antares BK Blå 3-0 (27,5-22,5)
211 M-JC 69 kg 1/2 Röd Ibsaa Warza Lunds BS   -
        Blå William Myhre Drammen Atletklubb Blå 2-1
213 M-SA 69 kg 1/2 Röd Vegard Jakobsen B-30   -
        Blå Simon Nilsson Djurgårdens IF Blå 2-1
214 M-DB 44 kg 1/1 Röd Pontus Krantz KK All Round   -
        Blå Hassan Tanokhi Upsala IF Blå 2-1 (26-26,5)
215 M-JC 75 kg 1/2 Röd Joakim Långström BK Revansch Röd 3-0