Admin Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Angered Centrum Box Cup 2015 29-1/11 2015  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2015-10-30
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 M-UB 52 kg 1/1 Röd Noah Björketidt Gripen BK Röd 2-1
        Blå Joakim Johnsrud Tönsbergkamraterna   -
2 W-JB 69 kg 1/2 Röd Sarah Olsen Valby IK Röd 3-0
        Blå Maria Bugge Nielsen Hoeje Taastrup BK   -
3 M-DB 36 kg 1/2 Röd Denis-Constantin Ciugulica Ljungby BK   -
        Blå Elias Idrissi Herlev Boxing Blå 3-0
4 M-UB 57 kg 1/4 Röd Hafiz Mirzai Kristianstads BK Röd 2-1
        Blå Kawyan Zangana IF Linnea   -
5 M-JA 60 kg 1/4 Röd Anton Kulppi/Svensson IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Paolo Magui BK Ringen Blå 2-1
6 M-DB 36 kg 1/2 Röd Antonio Karlsson Hammarby IF Boxning Röd 3-0
        Blå Sigge Rajame Majorna BK   -
7 M-UB 57 kg 1/4 Röd Filip Johnsson Värnamo BK Röd 3-0
        Blå erik khizriev Pors bk   -
8 M-JA 60 kg 1/4 Röd Adrian Haug pors if Röd 3-0
        Blå Salah Bouchakok Gran Bk   -
9 M-DB 40 kg 1/2 Röd Jesper G.Gjerdingen Gran Bk   -
        Blå Dino Martinovic Hisingens BK Blå 3-0
10 M-UB 63 kg 1/4 Röd armand abdijaj Hisingens BK Röd 2-1
        Blå Farhad Ghulami BK Rågsved   -
11 M-JA 64 kg 1/4 Röd Emil Stor Team Hallstahammar BK   -
        Blå John Bosco BK Revansch Blå 2-1
12 M-DB 40 kg 1/2 Röd Noah Nordby Kalmar BK Röd 3-0
        Blå Lucas Bel Andersen Tönsbergkamraterna   -
13 M-UB 70 kg 1/4 Röd Assad Saknizadu Redbergslids BK   -
        Blå Abdirisaq Darod IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
14 M-JA 64 kg 1/4 Röd Hoger Salih Angered BC Röd 3-0
        Blå Ole P Hvamstad Gran Bk   -
15 M-DB 46 kg 1/2 Röd Mikail Harmanci Jyllinge Box Team Röd 3-0
        Blå Erduan Jasari Hoeje Taastrup BK   -
16 M-UB 70 kg 1/4 Röd Gabriel Johnsson Narva BK   -
        Blå Thomas Tesfalem Djurgårdens IF Blå 2-1
17 W-SC 54 kg 1/2 Röd Yvonne Klitholm BK.Pugilist   -
        Blå Lina Karlsson Djurgårdens IF Blå 3-0
18 M-DB 48 kg 1/4 Röd Mikkel Bruun Jyllinge Box Team Röd 3-0
        Blå Haron Ahmadi Skoftebyns AIS   -
19 M-UB 70 kg 1/4 Röd Eric Lack Redbergslids BK   -
        Blå Hugo Pettersson Mjlby Boxing Team IF Blå W.O
20 W-SC 75 kg 1/2 Röd Stina Årman Majorna BK Röd 3-0
        Blå Annika Kaikkonen Helsingborgs BK   -
21 M-DB 48 kg 1/4 Röd Einarsen Jakob Sotra Sportsklubb Boksing   -
        Blå Kevin Johansson Valhall BK Blå 3-0
22 M-UA 63 kg 1/4 Röd Thord Espolin Johnson Vestmar BK Röd 3-0
        Blå Enock Mbilici BK.Pugilist   -
23 W-SA 69 kg 1/4 Röd Linnea Molin Örebro BK   -
        Blå Marianne Ahlborg Skoftebyns AIS Blå 2-1
24 M-DB 54 kg 1/2 Röd Micki Pedersen Jyllinge Box Team   -
        Blå Mohammed Ali BK Fox Blå 3-0
25 M-UA 66 kg 1/4 Röd Amad Doski Halmstads AIS Röd 3-0
        Blå Felix Nyrfors NBK Akilles   -
26 M-SA 60 kg 1/4 Röd Ali Yusefi Hammarby IF Boxning   -
        Blå Frederik Jensen Pandrup BK Blå 3-0
27 M-DB 57 kg 1/2 Röd Kristoffer Moa Pettersen B 30   -
        Blå Ali Smesem Hisingens BK Blå 3-0
28 M-SC 64 kg 1/4 Röd Geir Tore Sandmo B 30   -
        Blå Jrgen Grn Oslo BK Blå 3-0
29 M-SA 60 kg 1/4 Röd Bernard Angelo Torres Gran Bk Röd 3-0
        Blå Firas El Sayed Pandrup BK   -
30 M-DB 57 kg 1/2 Röd Omar Qachar Ystads SK Röd 3-0
        Blå Ardi Hajra Skoftebyns AIS   -
31 M-SC 64 kg 1/4 Röd Kushtrim Gashi Angered BC Röd 3-0
        Blå Patrick hansen Vordingborg BK   -
32 M-SA 60 kg 1/4 Röd Atanas Mugerwa Hisingens BK   -
        Blå Yohannes Berhane IF Linnea Blå 2-1
33 M-DB 60 kg 1/4 Röd Mohammed Zaka Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Aron Frödin Narva BK   -
34 M-SC 64 kg 1/4 Röd Reymart Narvaez BK Kungälv   -
        Blå Andreas Lesen Hammarby IF Boxning Blå 3-0
35 M-SA 69 kg 1/4 Röd Mathias Knutsen Sotra Sportsklubb Boksing   -
        Blå Athur Otterlei Moldekameratene Bokseklubb Blå 3-0
36 M-DB 63 kg 1/2 Röd Benjamin Kus pors if   -
        Blå Andre Dse BK Kungälv Blå 3-0
37 M-SC 69 kg 1/4 Röd Anton kerman Sandberg Upsala IF Röd 2-1
        Blå Molchtar Ghorbany GAK Enighet   -
38 M-SA 69 kg 1/4 Röd Mohammed Asghar Ahmed Drammen BK   -
        Blå Emil Pettersson Malmö Boxing Center Blå 3-0
39 M-DB 75 kg 1/4 Röd Mobariz Khan BK Fox Röd 2-1
        Blå Gzim Hyseni Malmö BK   -
40 M-SC 81 kg 1/4 Röd Anton Nordin Helsingborgs BK   -
        Blå Rex Hermansson Boxningsklubben Vstra Blå 3-0
41 M-SA 69 kg 1/4 Röd Adolpe Sylva Halmstad BS   -
        Blå Araik Ismail Kristianstads BK Blå 3-0
42 M-DA 44 kg 1/4 Röd Yodkhwan Idh Vaggeryds BK Röd 3-0
        Blå Daniel Malik Herlev Boxing   -
43 W-UB 54 kg 1/1 Röd Amalie Berner Rudersdal BK Röd 2-1
        Blå Evelina Hanna BK Ringen   -
44 M-SA 75-1 kg 1/4 Röd Jafet rn orsteinsson HFK   -
        Blå Kristian Karlsen Hrby BK.Pugilist Blå 2-1
45 M-DA 48 kg 1/2 Röd Eskil Andersen Tönsbergkamraterna Röd 2-1
        Blå Dennis Kyndell NBK Akilles   -
46 W-UB 57 kg 1/2 Röd Anna Mortensen Pandrup BK   -
        Blå Tilde Fallstrm Redbergslids BK Blå 3-0
47 W-UB 70 kg 1/1 Röd Claudia Özgun BK Rapid Röd TKO R.1
        Blå Marthe Murvold B 30   -
48 M-DA 48 kg 1/2 Röd Lukas Wadsworth Tönsbergkamraterna   -
        Blå Svante Qvennerstedt Haninge BK Blå 3-0
49 W-UB 60 kg 1/2 Röd Itza Pabonreyes IF Linnea Röd 3-0
        Blå Freja B, Hansen Jyllinge Box Team   -
50 M-UB 50 kg 1/1 Röd Firas Zein Lunds BS Röd TKO R.2
        Blå Mohammed Safwan Helsingborgs BK   -
51 M-DA 50 kg 1/4 Röd Hugo Andersson Värnamo BK Röd 3-0
        Blå Benjamin Schwartz NBK Akilles   -
52 W-UB 60 kg 1/2 Röd Patricia Martinsen Oslo BK Röd TKO R.2
        Blå Linn Carlsson Ystads SK   -
53 M-UA 60 kg 1/1 Röd Billy Lilljeqvist IF Göteborgs Team Box Röd 3-0
        Blå Roberto Bengtsson Halmstads AIS   -
54 M-DA 52 kg 1/4 Röd Valton Kastrati BK Fox Röd 3-0
        Blå Alexander Lindgren Frölunda BK   -
55 W-UB 75 kg 1/1 Röd Aurora Kjekshus Reite B 30   -
        Blå Therese Edrud Majorna BK Blå 3-0
56 W-JB 69 kg 1/1 Röd Madeleine Angelsen Vestby IL - boxing Röd 2-1
        Blå Sarah Olsen Valby IK   -
57 M-DA 52 kg 1/4 Röd Liam Ohman Da Cruz Tönsbergkamraterna Röd 3-0
        Blå Ahmed Abdulhamid GAK Enighet   -
58 W-UA 54 kg 1/1 Röd Julie Madsen Hoeje Taastrup BK Röd 3-0
        Blå Pin Idh Vaggeryds BK   -
59 M-JA 60 kg 1/2 Röd Andreas Eggan Trym Boxing   -
        Blå Sarwar Selar IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
60 W-DB 54 kg 1/2 Röd Naomi Guzlander Halmstads AIS   -
        Blå Natalie Özgun BK Rapid Blå 3-0
61 M-UB 54 kg 1/2 Röd Andreas Palm IF Linnea Röd 3-0
        Blå Sami Semmo Angered BC   -
62 M-JA 60 kg 1/2 Röd Paolo Magui BK Ringen Röd W.O
        Blå Adrian Haug pors if   -
63 W-DA 48 kg 1/2 Röd Maria Jidah BK Ringen   -
        Blå Sascha Bogeskov Jyllinge Box Team Blå 3-0
64 M-UB 57 kg 1/2 Röd Daniel Grande Grimstad Bokseklubb   -
        Blå Moltas Lundström IF Linnea Blå 3-0
65 M-JA 64 kg 1/2 Röd Michael Sabbagh Valby IK Röd 3-0
        Blå Shukrat Abdrim Tensta BK   -
66 W-DA 54 kg 1/2 Röd Charlotte Gundersen Oslo BK Röd 3-0
        Blå Julie Madelen Lken Askim   -
67 M-UB 57 kg 1/2 Röd Hafiz Mirzai Kristianstads BK   -
        Blå Filip Johnsson Värnamo BK Blå 3-0
68 M-JA 64 kg 1/2 Röd John Bosco BK Revansch   -
        Blå Hoger Salih Angered BC Blå 3-0
69 W-DA 54 kg 1/2 Röd Emilia Svensson Kalmar BK Röd 3-0
        Blå Rebecca Larsen IK Ymer   -
70 M-UB 60 kg 1/2 Röd Ali Dara Tønsbergkameratene   -
        Blå Josef Eleman Hisingens BK Blå 3-0
71 M-JA 69 kg 1/2 Röd Oliver Sejdini Gilleleje BK   -
        Blå Adam Chartoi Hammarby IF Boxning Blå 3-0
72 W-DA 63 kg 1/2 Röd Thelma Sagerfeldt-Eskilsson Ystads SK Röd 2-1
        Blå Samira ossman Angered BC   -
73 M-UB 63 kg 1/2 Röd Ajat Sabitov Djurgårdens IF Röd 2-1
        Blå Don Emini Jessheim Bokseklubb   -
74 W-SC 54 kg 1/1 Röd Märta Lundberg Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Lina Karlsson Djurgårdens IF   -
75 W-DA 63 kg 1/2 Röd Maria Kjr Hoeje Taastrup BK Röd 2-1
        Blå Thea Petrine Linja Tönsbergkamraterna   -
76 M-UB 63 kg 1/2 Röd Tamim Khan Lunds BS   -
        Blå armand abdijaj Hisingens BK Blå 3-0
77 W-SC 60 kg 1/1 Röd Felicia Green IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Sarina Frederiksen Jyllinge Box Team Blå 3-0
78 W-DA 75 kg 1/1 Röd viktoria kettil Tifa BC Röd 3-0
        Blå vind Qaderzade pors if   -
79 M-UB 66 kg 1/2 Röd Hamoudi Ali Angered BC Röd 3-0
        Blå Sam Rahimy IF Göteborgs Team Box   -
80 W-SC 75 kg 1/1 Röd Rinna De Silva Helsingborgs BK Röd 3-0
        Blå Stina Årman Majorna BK   -
81 M-DC 38 kg 1/2 Röd Alexander Ström Redbergslids BK   -
        Blå Omar Kamar Angered BC Blå 3-0
82 M-UB 66 kg 1/2 Röd Ahmad Jebarah BK Dalen Röd TKO R.3
        Blå Benjamin Jonsrud Drammen BK   -
83 W-SB 57 kg 1/2 Röd Yg - Hsin Lee Upsala IF Röd 3-0
        Blå Mikaela Zahn Halmstads AIS   -
84 M-DC 38 kg 1/2 Röd Filip Kenneryd Halmstads AIS Röd 3-0
        Blå Linus Hökerud Halmstads AIS   -
85 M-UB 70 kg 1/2 Röd Anton Olsson BK Revansch Röd 3-0
        Blå Abdirisaq Darod IF Göteborgs Team Box   -
86 W-SB 57 kg 1/2 Röd Gosia Zachoszcz Skurups Kick o Boxningsklubb   -
        Blå Malin Johansson NBK Akilles Blå 3-0
87 M-DC 44 kg 1/2 Röd Fredrik Sollund Ski BK   -
        Blå Julius Gumuliauskas Kungshamns BK Blå 2-1
88 M-UB 70 kg 1/2 Röd Thomas Tesfalem Djurgårdens IF   -
        Blå Hugo Pettersson Mjlby Boxing Team IF Blå 3-0
89 W-SA 60 kg 1/2 Röd Evelina Andersson Majorna BK   -
        Blå Jelena Jelic Malmö Boxing Center Blå 2-1
90 M-DB 36 kg 1/1 Röd Elias Idrissi Herlev Boxing Röd 3-0
        Blå Antonio Karlsson Hammarby IF Boxning   -
91 M-UB 75 kg 1/2 Röd Jack Falkman BK Fox Röd 3-0
        Blå Henrik Einarsen Sotra Sportsklubb Boksing   -
92 W-SA 64 kg 1/2 Röd Gina Brogren Ystads SK   -
        Blå Lisa Pettersson Majorna BK Blå 3-0
93 M-DB 40 kg 1/1 Röd Dino Martinovic Hisingens BK Röd 2-1
        Blå Noah Nordby Kalmar BK   -
94 M-UA 52 kg 1/1 Röd Saleban Hussein Angered BC   -
        Blå Karar Hussain Malmö Boxing Center Blå 2-1
95 W-SA 64 kg 1/2 Röd Pernilla Gustavsson Ronneby BT Röd 3-0
        Blå Jennie Karlsson Hisingens BK   -
96 M-DB 42 kg 1/1 Röd Sirach Zein Lunds BS Röd 3-0
        Blå Oscar Lo Nystrm Nystrm Tönsbergkamraterna   -
97 M-UA 63 kg 1/2 Röd Oliver Zaren Jyllinge Box Team Röd TKO R.3
        Blå Nebil Ibrahim Upsala IF   -
98 W-SA 69 kg 1/2 Röd Joanna Ekedahl BK Dalen   -
        Blå Anna Lindqvist Malmö BK Blå 3-0
99 M-DB 46 kg 1/1 Röd Filip Ferreira BK Kungälv Röd 2-1
        Blå Mikail Harmanci Jyllinge Box Team   -
100 M-UA 63 kg 1/2 Röd Oliver Mllenberg Gilleleje BK Röd 2-1
        Blå Thord Espolin Johnson Vestmar BK   -
101 W-SA 69 kg 1/2 Röd Christina ynes Grimstad Bokseklubb   -
        Blå Marianne Ahlborg Skoftebyns AIS Blå 3-0
102 M-DB 48 kg 1/2 Röd Gazmen Kasumi Halmstads AIS Röd 3-0
        Blå Asem Mekahal BK Fox   -
103 M-UA 66 kg 1/2 Röd Thomas Williams Vestmar BK   -
        Blå Pontus Karlsson IF Göteborgs Team Box Blå W.O
104 M-SC 91-2 kg 1/2 Röd Kristjan Ingi Kristjansson HFK   -
        Blå Robin Salaruck Johansen Tönsbergkamraterna Blå 3-0
105 M-DB 48 kg 1/2 Röd Mikkel Bruun Jyllinge Box Team Röd 3-0
        Blå Kevin Johansson Valhall BK   -
106 M-UA 66 kg 1/2 Röd Alexander Isaksson BK Rapid   -
        Blå Amad Doski Halmstads AIS Blå 3-0
107 M-SC 91-2 kg 1/2 Röd Anders Billerstedt BK Fighter   -
        Blå John Njie IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
108 M-DB 52 kg 1/1 Röd Oliver Knutsson Halmstads AIS Röd 2-1
        Blå Victor Lövenberg Hisingens BK   -
109 M-UA 70 kg 1/2 Röd Rasmus Christiansen Vordingborg BK   -
        Blå Ismail Kurt Örebro BK Blå 3-0
110 M-SC 91-1 kg 1/2 Röd Emil Stefansson IF Göteborgs Team Box Röd K.O R.1
        Blå Daniel Banjac Boxningsklubben Vstra   -
111 M-DB 54 kg 1/1 Röd Jackob Hansen pors if   -
        Blå Mohammed Ali BK Fox Blå 3-0
112 M-UA 80 kg 1/2 Röd Markus Klokholm Rudersdal BK   -
        Blå Gyokan Taner Hammarby IF Boxning Blå 2-1
113 M-SC 91-1 kg 1/2 Röd Forcee White IF Linnea Röd 2-1
        Blå Rnar Svavarsson HFK   -
114 M-DB 57 kg 1/1 Röd Ali Smesem Hisingens BK   -
        Blå Omar Qachar Ystads SK Blå 2-1
115 W-JC 60 kg 1/2 Röd Jasmine Esfahani Angered BC Röd 3-0
        Blå Desere rning Kristianstads BK   -
116 M-SB 69 kg 1/1 Röd Hampus Lilja Uddevalla BK Röd 2-1
        Blå Berhane Tecklay IF Göteborgs Team Box   -
117 M-DB 60 kg 1/2 Röd Timmie Rausin BK Fox   -
        Blå Linus Forsblom Narva BK Blå 3-0
118 M-JC 60 kg 1/2 Röd Hossein Feyzi Gripen BK Röd 3-0
        Blå William Johnsson Upsala IF   -
119 M-SB 75 kg 1/2 Röd Stefan Saleem Hammarby IF Boxning   -
        Blå Alexander Holm Vänersborgs BK Blå 3-0
120 M-DB 60 kg 1/2 Röd Eliot Bacaj Kalmar BK   -
        Blå Mohammed Zaka Hisingens BK Blå 3-0
121 M-JC 60 kg 1/2 Röd Khaliq Dad Ghalami Helsingborgs BK   -
        Blå Ronsson Huinh Djurgårdens IF Blå TKO R.3
122 M-SB 81 kg 1/2 Röd Lukas Dembinskig BK Revansch   -
        Blå Otto Terjesen Grimstad Bokseklubb Blå 2-1
123 M-DB 63 kg 1/1 Röd Elias Eriksen pors if   -
        Blå Andre Dse BK Kungälv Blå 3-0
124 M-JC 64 kg 1/1 Röd Azizullah Muradi Tifa BC Röd 3-0
        Blå Jonathan Wilhelmsson Kungshamns BK   -
125 M-SA 60 kg 1/2 Röd Remi Sado Redbergslids BK   -
        Blå Frederik Jensen Pandrup BK Blå 3-0
126 M-DB 75 kg 1/2 Röd Mohammed Celik Angered BC Röd 3-0
        Blå Marcus vald pors if   -
127 M-JC 69 kg 1/2 Röd Ferhat Morad Örebro BK   -
        Blå Sultan Nadyrzhanov Haninge BK Blå 3-0
128 M-SA 60 kg 1/2 Röd Bernard Angelo Torres Gran Bk Röd 3-0
        Blå Yohannes Berhane IF Linnea   -
129 M-DB 75 kg 1/2 Röd Casper Norlander Ystads SK   -
        Blå Mobariz Khan BK Fox Blå 3-0
130 M-JC 69 kg 1/2 Röd Joan Munoz Bobadilla Hammarby IF Boxning   -
        Blå Victor Karlsen Halmstads AIS Blå 3-0
131 M-SA 64 kg 1/2 Röd Laziz Sharifov Haninge BK Röd 3-0
        Blå Kevin Johansen Drammen BK   -
132 M-DA 44 kg 1/2 Röd Cristoffer Drange pors if   -
        Blå Hussein Fadel Angered BC Blå 3-0
133 M-JC 75 kg 1/2 Röd Victor Wellsmo Redbergslids BK   -
        Blå Atta Mahmoud Helsingborgs BK Blå DISC R.3
134 M-SA 64 kg 1/2 Röd Rickard Lberg Redbergslids BK   -
        Blå Hadi Srour Tönsbergkamraterna Blå 3-0
135 M-DA 44 kg 1/2 Röd Vetle Hestns Tönsbergkamraterna   -
        Blå Yodkhwan Idh Vaggeryds BK Blå 3-0
136 M-JC 75 kg 1/2 Röd Sohrab Shidani IF Göteborgs Team Box Röd 3-0
        Blå Najibullah Zahedi Angered BC   -
137 M-SA 69 kg 1/2 Röd Ibragim Israilov Botkyrka BK Röd 2-1
        Blå Athur Otterlei Moldekameratene Bokseklubb   -
138 M-DA 48 kg 1/1 Röd Eskil Andersen Tönsbergkamraterna   -
        Blå Svante Qvennerstedt Haninge BK Blå 2-1
139 M-JC 81 kg 1/2 Röd Allan Malla Malmö BK Röd 3-0
        Blå Gurkirt Singh Sentrum bokseklubb   -
140 M-SA 69 kg 1/2 Röd Emil Pettersson Malmö Boxing Center   -
        Blå Araik Ismail Kristianstads BK Blå 3-0
141 M-DA 50 kg 1/2 Röd Vilhelm Roman NBK Akilles   -
        Blå Sander Johansen Askim Blå 3-0
142 M-JC 91 kg 1/2 Röd Mohamad Hamdi Alhaji Shammo Kungshamns BK Röd 3-0
        Blå Dautaj Lavdim Helsingborgs BK   -
143 M-SA 75-2 kg 1/2 Röd Amir Smesem Hisingens BK   -
        Blå Ahmed Rossi Narva BK Blå 3-0
144 M-DA 50 kg 1/2 Röd Mohammed El-Zein GAK Enighet   -
        Blå Hugo Andersson Värnamo BK Blå 3-0
145 M-JB 64 kg 1/1 Röd Misha Dobra Botkyrka BK   -
        Blå jrgen Cindahl Moss BK Blå 3-0
146 M-SA 75-2 kg 1/2 Röd Martin Larsen Trondhjem BK Röd 3-0
        Blå Boulayoun Ouakd Malmö BK   -
147 M-DA 52 kg 1/2 Röd Daniyal Syed Malmö BK Röd 3-0
        Blå Casper Steen Majorna BK   -
148 M-JB 75 kg 1/1 Röd Patryk Litorowicz Botkyrka BK   -
        Blå Stian Brresen Fredrikstad bk Blå 3-0
149 M-SA 75-1 kg 1/2 Röd Cengizhan Caglayan Narva BK Röd 2-1
        Blå Daniel Mller BK Fox   -
150 M-DA 52 kg 1/2 Röd Valton Kastrati BK Fox   -
        Blå Liam Ohman Da Cruz Tönsbergkamraterna Blå 1-2
151 M-SC 60 kg 1/2 Röd Michael Hansson Helsingborgs BK   -
        Blå Argazi Mulumba BK Rågsved Blå TKO R.2
152 M-SA 75-1 kg 1/2 Röd Mathias Kirud Valby IK Röd 2-1
        Blå Kristian Karlsen Hrby BK.Pugilist   -
153 M-DA 54 kg 1/2 Röd Ismail Saharov Ljungby BK Röd 2-1
        Blå Morteza Hassami Tifa BC   -
154 M-SC 64 kg 1/2 Röd David Margishvili Vordingborg BK   -
        Blå Jrgen Grn Oslo BK Blå 3-0
155 M-SA 81 kg 1/2 Röd Fayes Ghanoum Herlev Boxing Röd 3-0
        Blå Abdesslam Chabi ATF Gym IF   -
156 M-DA 57 kg 1/1 Röd Erik Johansson NBK Akilles   -
        Blå Peter Ahlberg Skoftebyns AIS Blå 3-0
157 M-SC 64 kg 1/2 Röd Kushtrim Gashi Angered BC   -
        Blå Andreas Lesen Hammarby IF Boxning Blå TKO R.2
158 M-SA 81 kg 1/2 Röd Albin Albinsson IK Ymer Röd K.O R.1
        Blå Dennis Stor Team Hallstahammar BK   -
159 M-DA 60 kg 1/2 Röd Mohammed Nazari Tifa BC Röd 3-0
        Blå viktor Lindberg Majorna BK   -
160 M-SC 69 kg 1/2 Röd Imaran Hashimi GAK Enighet Röd 3-0
        Blå Piotr Popowicz BK Rågsved   -
161 M-SA 91 kg 1/2 Röd Sigurjon Arnorsson HFK   -
        Blå Ahmed Smesem Hisingens BK Blå 3-0
162 M-DA 63 kg 1/2 Röd Bekhan Mahari Gilleleje BK Röd 3-0
        Blå Adrian Jasari Hoeje Taastrup BK   -
163 M-SC 69 kg 1/2 Röd Kamal Iqbal Oslo BK   -
        Blå Anton kerman Sandberg Upsala IF Blå 3-0
164 M-SA 91+ kg 1/1 Röd Kem Ljungquist Herlev Boxing Röd 3-0
        Blå Adam Loy Kungshamns BK   -
165 M-DA 70 kg 1/2 Röd Dennis Björn Kasumi Halmstads AIS   -
        Blå Allans Sinani Angered BC Blå 3-0
166 M-SC 75 kg 1/2 Röd Jan Remy Olsen Sotra Sportsklubb Boksing   -
        Blå Niclas Mossir Pjeruer Halmstad BS Blå 3-0
167 M-JA 60 kg 1/1 Röd Sarwar Selar IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Paolo Magui BK Ringen Blå TKO R.2
168 M-DA 80 kg 1/2 Röd Younis Mohamud Angered BC   -
        Blå Philip Jensen Hoeje Taastrup BK Blå 2-1
169 M-SC 75 kg 1/2 Röd David Abrev GAK Enighet   -
        Blå Mika Raski Skoftebyns AIS Blå TKO R.3
170 M-JA 64 kg 1/1 Röd Michael Sabbagh Valby IK   -
        Blå Hoger Salih Angered BC Blå 3-0
171 M-DA 86 kg 1/2 Röd Sondre Huvestad Tönsbergkamraterna Röd 3-0
        Blå Ken Curray Leonhardsen B 30   -
172 M-SC 81 kg 1/2 Röd Jonas Johansson Uddevalla BK   -
        Blå Milos Maksimovic BK Puma Blå 3-0
173 M-JA 69 kg 1/1 Röd Mert Yandim Vordingborg BK   -
        Blå Adam Chartoi Hammarby IF Boxning Blå TKO R.2
174 W-DC 28 kg 1/1 Röd Lea Hökerud Halmstads AIS Röd 3-0
        Blå Aisha Mohamed Angered BC   -
175 M-SC 81 kg 1/2 Röd Eric Fogerberg Uddevalla BK   -
        Blå Rex Hermansson Boxningsklubben Vstra Blå 2-1
176 W-SB 57 kg 1/1 Röd Yg - Hsin Lee Upsala IF   -
        Blå Malin Johansson NBK Akilles Blå 2-1
177 W-DC 54 kg 1/1 Röd Naltina Wenneck Tönsbergkamraterna   -
        Blå Sunniva Hofstad B 30 Blå 3-0
178 M-SB 60 kg 1/1 Röd Jeremy Rosander Halmstads AIS   -
        Blå Petter Adolfsen Fredrikstad bk Blå 2-1
179 W-SA 60 kg 1/1 Röd Malin Hermansson Örebro BK   -
        Blå Jelena Jelic Malmö Boxing Center Blå 2-1
180 W-DB 36 kg 1/1 Röd Lina Taki Örebro BK Röd 3-0
        Blå Bianca Schapira BK Fox   -
181 W-UB 57 kg 1/1 Röd Linnea Eriksson BK Ringen   -
        Blå Tilde Fallstrm Redbergslids BK Blå 3-0
182 W-SA 64 kg 1/1 Röd Lisa Pettersson Majorna BK   -