logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Diplom SM 12-13/3 2016  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2016-03-09
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 W-DA 54 kg 1/4 Röd Rebecca Larsen IK Ymer   -
        Blå Wilma Lorentzson BK Revansch Blå 3-0
30 M-DB 40 kg 1/4 Röd Emanuel Mavica Ryttersson Team Hallstahammar BK Röd 3-0
        Blå Mesut Kurt Örebro BK   -
19 M-DA 50 kg 1/4 Röd Filip Ferreira BK Kungälv Röd WO
        Blå Daniyal Syed Malmö BK   -
32 M-DB 40 kg 1/4 Röd Angelo Stojilkovic Redbergslids BK   -
        Blå Kevin Hedman BK Rapid Blå 2-1
21 M-DA 50 kg 1/4 Röd Love Lundkvist-Wallander Ystads SK   -
        Blå Erik Horvath Helsingborgs BK Blå 2-1
34 M-DB 40 kg 1/4 Röd Liam Svenlert Tifa BC Röd 3-0
        Blå Ermin Berisa Angered BC   -
23 M-DA 50 kg 1/4 Röd Charlie Gadudow Angered BC Röd 3-0
        Blå Asem Mekahal BK Fox   -
40 M-DB 44 kg 1/4 Röd Emil Åhs BK Rapid Röd 2-1
        Blå Sadig Mamedov Haninge BK   -
25 M-DA 50 kg 1/4 Röd Feliphe Guzman KFUM Fight Zone Röd 3-0
        Blå Arvid Hämeenoja Gustavsson IF Linnea   -
42 M-DB 44 kg 1/4 Röd Gigi Zardiasbrilis Antares BK Röd 3-0
        Blå Isak Fagrell BS Tor   -
35 M-DA 54 kg 1/4 Röd Jash Narshi Örebro BK Röd 3-0
        Blå Muhammed Kurbanov Team Hallstahammar BK   -
44 M-DB 44 kg 1/4 Röd Oscar Hellberg Team Hallstahammar BK   -
        Blå Kevin Bohm Morgongåva BK Blå 3-0
41 M-DA 60 kg 1/4 Röd Folke Berglöf IF Linnea Röd 2-1
        Blå Jonatan Hedin BK Revansch   -
2 W-DB 57 kg 1/2 Röd Vera Person Donkersloot Haninge BK Röd 3-0
        Blå Winnie Pettersson Skene Atletklubb   -
43 M-DA 60 kg 1/4 Röd Ali Reza Mohabbi Haninge BK Röd 2-1
        Blå Mohammed Zaka Hisingens BK   -
4 M-DC 28 kg 1/2 Röd Saleh Al-Saidy Örebro BK   -
        Blå Neo Vis Jamegar BK Dalen Blå 2-1
45 M-DA 60 kg 1/4 Röd Alexandru Som BK Fox   -
        Blå Diego Banowna Höllvikens BK Blå 3-0
6 M-DC 32 kg 1/2 Röd Hugo Härstedt Höllvikens BK   -
        Blå Mansor Mamergov Haninge BK Blå 3-0
57 M-DA 70 kg 1/4 Röd Mobariz Khan BK Fox Röd 2-1
        Blå Dennis Björn Kasumi Halmstads AIS   -
8 M-DC 32 kg 1/2 Röd David Ardemalm Helsingborgs BK Röd 2-1
        Blå Emanuel Kimber BK Rapid   -
3 W-DA 54 kg 1/2 Röd Emilia Svensson Kalmar BK Röd 3-0
        Blå Nadja Ericsson Skene Atletklubb   -
10 M-DC 36 kg 1/2 Röd Adam Tegström Dahmani Umeå BK Röd 3-0
        Blå Axel Loden BS Tor   -
5 W-DA 54 kg 1/2 Röd Leah Dalevi Örebro BK   -
        Blå Wilma Lorentzson BK Revansch Blå 3-0
12 M-DC 36 kg 1/2 Röd Jassin Zina BK Revansch Röd 2-1
        Blå Nick Zulawinski Höllvikens BK   -
7 W-DA 60 kg 1/2 Röd Andrena Yalda Eskilstuna BK   -
        Blå Elin Pettersson Skene Atletklubb Blå 2-1
14 M-DC 38 kg 1/2 Röd Tim Christensen Höllvikens BK   -
        Blå Ali Zenoozi BK Kungälv Blå 3-0
9 W-DA 60 kg 1/2 Röd Emma Lambertini BK Rapid   -
        Blå Thelma Sagerfeldt-Eskilsson Ystads SK Blå 3-0
16 M-DC 42 kg 1/2 Röd rickhard lindeman Umeå BK Röd 3-0
        Blå Adnan AHMETAJ Team Hallstahammar BK   -
11 M-DA 42 kg 1/2 Röd Dino Martinovic Hisingens BK Röd 3-0
        Blå axel hermansson KK All Round   -
18 M-DC 54 kg 1/2 Röd Ammar Smesem Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Hassan AlSaidan Angered BC   -
13 M-DA 42 kg 1/2 Röd Diego Lamby Fariñes IF Linnea   -
        Blå Kevin Scott Morgongåva BK Blå 3-0
20 M-DB 32 kg 1/2 Röd Gagik Sargisyan Helge IF Boxning   -
        Blå Zhovlonbek Yuldashev Haninge BK Blå 3-0
15 M-DA 48 kg 1/2 Röd Sirach Zein Lunds BS   -
        Blå Adam Kadiri Eskilstuna BK Blå 2-1
22 M-DB 36 kg 1/2 Röd Axel Rylner BK Ringen Röd 3-0
        Blå Alexander Ström Redbergslids BK   -
17 M-DA 48 kg 1/2 Röd Gazmen Kasumi Halmstads AIS   -
        Blå Svante Qvannerstedt Haninge BK Blå 3-0
24 M-DB 36 kg 1/2 Röd Denis Nikandrov Haninge BK Röd 3-0
        Blå Antonio Karlsson Hammarby IF Boxning   -
27 M-DA 50 kg 1/2 Röd Filip Ferreira BK Kungälv Röd 3-0
        Blå Erik Horvath Helsingborgs BK   -
26 M-DB 38 kg 1/2 Röd Max Pettersson BS Tor Röd 3-0
        Blå Noe Gahlin IF Linnea   -
29 M-DA 50 kg 1/2 Röd Charlie Gadudow Angered BC   -
        Blå Feliphe Guzman KFUM Fight Zone Blå 3-0
28 M-DB 38 kg 1/2 Röd Alihassan Thiab BK Revansch Röd 3-0
        Blå Oliver Hising BK Rapid   -
31 M-DA 52 kg 1/2 Röd Eliaz Grönlund Öbacka BK Röd 3-0
        Blå Oscar Nilsson Örebro BK   -
36 M-DB 40 kg 1/2 Röd Omar Kamar Angered BC   -
        Blå Emanuel Mavica Ryttersson Team Hallstahammar BK Blå 3-0
33 M-DA 52 kg 1/2 Röd Alireza Abbasi Team Hallstahammar BK   -
        Blå Valton Kastrati BK Fox Blå 3-0
38 M-DB 40 kg 1/2 Röd Kevin Hedman BK Rapid   -
        Blå Liam Svenlert Tifa BC Blå 3-0
37 M-DA 54 kg 1/2 Röd Mohammed Ali BK Fox Röd 3-0
        Blå Ali Ali Höllvikens BK   -
46 M-DB 44 kg 1/2 Röd Gabriel Olsson Hisingens BK   -
        Blå Emil Åhs BK Rapid Blå 3-0
39 M-DA 54 kg 1/2 Röd Josef Vasquez Aziz IF Linnea Röd 2-1
        Blå Jash Narshi Örebro BK   -
48 M-DB 44 kg 1/2 Röd Gigi Zardiasbrilis Antares BK   -
        Blå Kevin Bohm Morgongåva BK Blå 3-0
47 M-DA 60 kg 1/2 Röd Ahmed Maache Narva BK   -
        Blå Folke Berglöf IF Linnea Blå 3-0
50 M-DB 52 kg 1/2 Röd Noel Essa BK Rapid   -
        Blå Mohammed Akaev Upsala IF Blå 3-0
49 M-DA 60 kg 1/2 Röd Ali Reza Mohabbi Haninge BK Röd 3-0
        Blå Diego Banowna Höllvikens BK   -
52 M-DB 52 kg 1/2 Röd Victor Lövenberg Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Tsjlirim Muaremi Örebro BK   -
51 M-DA 63 kg 1/2 Röd Casper Norlander Ystads SK Röd 3-0
        Blå Timmie Rausin BK Fox   -
54 M-DB 57 kg 1/2 Röd Charbel Hanna BK Rapid   -
        Blå Ibrahim Evkurov Upsala IF Blå 3-0
53 M-DA 63 kg 1/2 Röd Sam Svensson BK Revansch   -
        Blå Abdullah Akaev Upsala IF Blå 3-0
56 M-DB 60 kg 1/2 Röd Ali Smesem Hisingens BK   -
        Blå Omar Qachar Ystads SK Blå 2-1
55 M-DA 66 kg 1/2 Röd Vincent Jonsson Narva BK   -
        Blå Mohammad Akbari Angered BC Blå 3-0
58 W-DB 40 kg 1/1 Röd Elin Ringkvist Gripen BK   -
        Blå Bianca Schapira BK Fox Blå 3-0 (28-26)
59 M-DA 70 kg 1/2 Röd Sebastian Lindell BK Kungälv   -
        Blå Axel Agnesten Eskilstuna BK Blå 3-0
60 W-DB 48 kg 1/1 Röd Liv Hökerud Halmstads AIS   -
        Blå Zhera Milli BK Masen Blå 3-0 (28-22)
61 M-DA 70 kg 1/2 Röd Mohammed Celik Angered BC   -
        Blå Mobariz Khan BK Fox Blå 3-0
62 W-DB 57 kg 1/1 Röd Nathalie Özgun BK Rapid   -
        Blå Vera Person Donkersloot Haninge BK Blå 2-1 (28-25)
63 M-DA 75 kg 1/2 Röd Gzim Hyseni Malmö BK   -
        Blå Landry Kosses Haninge BK Blå 3-0
64 M-DC 28 kg 1/1 Röd Mille Gustafsson Halmstads AIS   -
        Blå Neo Vis Jamegar BK Dalen Blå 3-0 (26-23)
65 M-DA 75 kg 1/2 Röd Jon Gundersen BK Kelly Röd 3-0
        Blå Paulo Madeira Djurgårdens IF   -
66 M-DC 32 kg 1/1 Röd Mansor Mamergov Haninge BK   -
        Blå David Ardemalm Helsingborgs BK Blå 3-0 (28-23)
67 W-DA 40 kg 1/1 Röd alva sixtensson KK All Round   -
        Blå Lina Taki Örebro BK Blå 3-0 (26-23)
68 M-DC 34 kg 1/1 Röd Willian Hising BK Rapid Röd 3-0 (27-25)
        Blå Vihtori Lindström Umeå BK   -
69 W-DA 52 kg 1/1 Röd Inna Sunden Morgongåva BK   -
        Blå Emma Olsson BK Revansch Blå 2-1 (18-16)
70 M-DC 36 kg 1/1 Röd Adam Tegström Dahmani Umeå BK   -
        Blå Jassin Zina BK Revansch Blå 3-0 (31-25)
71 W-DA 54 kg 1/1 Röd Emilia Svensson Kalmar BK Röd 3-0 (30-27)
        Blå Wilma Lorentzson BK Revansch   -
72 M-DC 38 kg 1/1 Röd Axel Härstedt Höllvikens BK   -
        Blå Ali Zenoozi BK Kungälv Blå 2-1 (27-26)
73 W-DA 60 kg 1/1 Röd Elin Pettersson Skene Atletklubb   -
        Blå Thelma Sagerfeldt-Eskilsson Ystads SK Blå 2-1 (31-29)
74 M-DC 42 kg 1/1 Röd Josef Salhi Angered BC   -
        Blå rickhard lindeman Umeå BK Blå 3-0 (27-24)
75 M-DA 36 kg 1/1 Röd Niclas Mårtensson Örebro BK Röd 2-1 (28-29)
        Blå Resen Gulli Angered BC   -
76 M-DC 54 kg 1/1 Röd Elvin Belizaka Hammarby IF Boxning   -
        Blå Ammar Smesem Hisingens BK Blå 3-0 (29-25)
77 M-DA 40 kg 1/1 Röd Noah Nordby Kalmar BK Röd 3-0 (32-30)
        Blå Zaidan Syala Upsala IF   -
78 M-DB 32 kg 1/1 Röd Melvin Yenioglu BK Rapid Röd 3-0 (32-26)
        Blå Zhovlonbek Yuldashev Haninge BK   -
79 M-DA 42 kg 1/1 Röd Dino Martinovic Hisingens BK Röd 2-1 (34-32)
        Blå Kevin Scott Morgongåva BK   -
80 M-DB 36 kg 1/1 Röd Axel Rylner BK Ringen   -
        Blå Denis Nikandrov Haninge BK Blå 3-0 (30-24)
81 M-DA 46 kg 1/1 Röd Roberto Leyton KFUM Fight Zone   -
        Blå Fred Wibom IF Linnea Blå 2-1 (30-28)
82 M-DB 38 kg 1/1 Röd Max Pettersson BS Tor   -
        Blå Alihassan Thiab BK Revansch Blå 3-0 (29-22)
83 M-DA 48 kg 1/1 Röd Adam Kadiri Eskilstuna BK   -
        Blå Svante Qvannerstedt Haninge BK Blå 3-0 (33-30)
84 M-DB 40 kg 1/1 Röd Emanuel Mavica Ryttersson Team Hallstahammar BK Röd 3-0 (32-25)
        Blå Liam Svenlert Tifa BC   -
85 M-DA 50 kg 1/1 Röd Filip Ferreira BK Kungälv   -
        Blå Feliphe Guzman KFUM Fight Zone Blå 2-1 (31-29)
86 M-DB 42 kg 1/1 Röd Lorik Kasumi Halmstads AIS   -
        Blå Alexander Fredriksson Morgongåva BK Blå 3-0 (30-23)
87 M-DA 52 kg 1/1 Röd Eliaz Grönlund Öbacka BK   -
        Blå Valton Kastrati BK Fox Blå 3-0 (34-30)
88 M-DB 44 kg 1/1 Röd Emil Åhs BK Rapid   -
        Blå Kevin Bohm Morgongåva BK Blå 2-1 (31-28)
89 M-DA 54 kg 1/1 Röd Mohammed Ali BK Fox   -
        Blå Josef Vasquez Aziz IF Linnea Blå 3-0 (31-29)
90 M-DB 52 kg 1/1 Röd Mohammed Akaev Upsala IF Röd 3-0 (29-27)
        Blå Victor Lövenberg Hisingens BK   -
91 M-DA 57 kg 1/1 Röd Robin Gunduz Angered BC Röd 3-0 (29-25)
        Blå Ramez Sbinati Frölunda BK   -
92 M-DB 57 kg 1/1 Röd Oscar Bjrkqvist BK Fox   -
        Blå Ibrahim Evkurov Upsala IF Blå 3-0 (29-23)
93 M-DA 60 kg 1/1 Röd Folke Berglöf IF Linnea   -
        Blå Ali Reza Mohabbi Haninge BK Blå 3-0 (35-31)
94 M-DB 60 kg 1/1 Röd Aron Frödin Narva BK   -
        Blå Omar Qachar Ystads SK Blå 3-0 (29-23)
95 M-DA 63 kg 1/1 Röd Casper Norlander Ystads SK   -
        Blå Abdullah Akaev Upsala IF Blå 3-0 (32-27)
97 M-DA 66 kg 1/1 Röd Ahmad Ahmadi BK Tiger   -
        Blå Mohammad Akbari Angered BC Blå 3-0 (28-24)
99 M-DA 70 kg 1/1 Röd Axel Agnesten Eskilstuna BK   -
        Blå Mobariz Khan BK Fox Blå 3-0 (28-22)
101 M-DA 75 kg 1/1 Röd Landry Kosses Haninge BK   -
        Blå Jon Gundersen BK Kelly Blå 3-0 (28-21)
 
 
Copyright©2020 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090