logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Diplom-SM 18-19/1 2020  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2020-01-13
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
Sunday 10:00 Ring B
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
149 M-DA 44 kg 1/2 Röd Mansor Mamergov Haninge BK   -
        Blå Ivan Skillfeldt Värnamo BK Blå 0-3
152 M-DA 44 kg 1/2 Röd Joshua Muyinda Redbergslids BK Röd 3-0
        Blå Mihreteab Haile Nässjö BK   -
158 M-DA 52 kg 1/2 Röd Viktor Heiche BK Avance   -
        Blå Eliah Bååth Örebro BK Blå 1-2
161 M-DA 52 kg 1/2 Röd Bil al Tak KK All Round   -
        Blå Adam Tegström Umeå BK Blå 0-3
104 W-DB 52 kg 1/1 Röd Angelika Khachaturyan Eskilstuna BK   -
        Blå Kyra Reinius Helsingborgs BK Blå 1-2
107 W-DB 57 kg 1/1 Röd Thea Dahlman BK Trim Röd 2-1
        Blå Livia Björketidt Gripen BK   -
110 W-DB 66 kg 1/1 Röd Loonah Jokome Bergenstråde Antares BK   -
        Blå Rebecca Rapp BK Ängeln Blå 1-2
113 M-DB 32 kg 1/1 Röd Yasin Alko BK Fighter Röd 3-0
        Blå Daniil Shynul Hammarby IF Boxning   -
116 M-DB 40 kg 1/1 Röd Mohammed Simmou Angered BC   -
        Blå Fiordi Lika NBK Akilles Blå 0-3
119 M-DB 42 kg 1/1 Röd Angelo Adamos AIK Boxningsförening Röd 3-0
        Blå Alvin Shefkiu Katrineholms BK   -
122 M-DB 44 kg 1/1 Röd William Ljung Hisingens BK   -
        Blå Eddie Sabani BK Kelly Blå 0-3
125 M-DB 46 kg 1/1 Röd David Branmefors Bålsta BK   -
        Blå Marcello Karlsson Hisingens BK Blå 0-3
128 M-DB 48 kg 1/1 Röd Adrian Skrijolj IK Ymer   -
        Blå Kristian Samo NBK Akilles Blå 0-3
131 M-DB 50 kg 1/1 Röd Noel Lindström Värnamo BK   -
        Blå Maximilliam Nygård IF Linnea Blå 0-3
134 M-DB 52 kg 1/1 Röd Love Karlsson Redbergslids BK   -
        Blå Kutay Barlak Haninge BK Blå 0-3
137 M-DB 54 kg 1/1 Röd Nermin Krasnici Hallstahammar KF Röd 3-0
        Blå Albin Elfqvist BK Kelly   -
140 M-DB 57 kg 1/1 Röd tim eriksson Tifa BC   -
        Blå Walter Steen Hisingens BK Blå 0-3
143 M-DB 60 kg 1/1 Röd Luca Stolfi Majorna BK   -
        Blå Maga Osmanov Haninge BK Blå 0-3
146 M-DB 75 kg 1/1 Röd Rafael Mironidis Botkyrka BK Röd 3-0
        Blå William Fransson BK30 Motala   -
155 M-DA 44 kg 1/1 Röd Ivan Skillfeldt Värnamo BK   -
        Blå Joshua Muyinda Redbergslids BK Blå 3-0
164 M-DA 52 kg 1/1 Röd Eliah Bååth Örebro BK   -
        Blå Adam Tegström Umeå BK Blå 0-3
167 M-DA 54 kg 1/1 Röd Lucas Ankarberg Berggren Redbergslids BK   -
        Blå Neo Tered BK Köping Blå 3-0
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090