login Välj Språk
Start
Events
Boxer
Referee
Clubs
>
Boxer Referee Boutlist Draw Contestplan  
<<< back
Golden Girl Championship 31-2/2 2020  
Entry
Last date of entry was 2020-01-30
 
Info
> Categories
> Invitation
> Clubranking
 
Print-out
> Boutlist
# Category Weight Final Corner Name Club Winner Result
1 W-JA 52 kg 1/4 Red Mirjam Pedersen Jessheim Bokseklubb   -
        Blue Sofie Vinther Rosshaug Hillerød Sports Klub Blue 5-0
2 W-JB 46 kg 1/4 Red Lotte Mielke PSV Rostock   -
        Blue Cecilie Jensen Nyköping F Bokseklub. DK Blue 3-0
3 W-DC 28 kg 1/1 Red Leah Paylor Wimborne ABC Red 3-0
        Blue Caoimhe O Brien SETANTA BOXING Academy   -
4 W-JA 57 kg 1/2 Red Isha Gurjar Team India   -
        Blue Amy Nolan Right Stuff ABC Blue 5-0
5 W-JB 46 kg 1/4 Red Jenny Simonsen Trondheim Kampsportklubb Red 3-0
        Blue Isabelle Dahlqvist Höllvikens BK   -
6 W-DC 40 kg 1/1 Red Darcy Cooper Wimborne ABC Red 30
        Blue Eda Aliu Høje Taastrup   -
7 W-JA 57 kg 1/2 Red Lilly-May Underwood Rumbles Boxing Academy Red 3-2
        Blue Eloise Edwards Downend Police   -
8 W-JB 52 kg 1/1 Red Noor Mahmood IK Ymer   -
        Blue Clara Andersson BK Revansch Blue 3-0
9 W-DB 28 kg 1/1 Red Kianah Roper Wimborne ABC Red 3-0
        Blue Geordana Corr SETANTA BOXING Academy   -
10 W-YA 51 kg 1/4 Red Maria-Elena Avram Box-Club Nordend Offenbach Red 5-0
        Blue Millie Symons St Ives   -
11 W-JB 54 kg 1/2 Red Thoreya Pedersen Jessheim Bokseklubb Red 3-0
        Blue Alexa Smith Downend Police   -
12 W-DB 32 kg 1/1 Red julia karlsson viden Vaggeryds BK Red WO
        Blue Tori Dillon Dunboyne bc   -
13 W-YA 54 kg 1/2 Red Lina Nashwan Team Baden Wurttemberg   -
        Blue Muskan --- Team India Blue 5-0
14 W-JB 54 kg 1/2 Red Florence Rodrigue Destiny Boxing   -
        Blue Julie Enge Vestby IL - boxing Blue 3-0
15 W-DB 38 kg 1/2 Red Chloe Dover Wimborne ABC Red 2-1
        Blue marija pesic Vaggeryds BK   -
16 W-YA 54 kg 1/2 Red Lisa Marie Grimm PSV Rostock   -
        Blue Benedicte Frugaard Silden Tønsbergkameratene Blue 5-0
17 W-JB 60 kg 1/4 Red Teresa Mäkinen Kankaanpään Nyrkkeilijät   -
        Blue Sara Melgård Gran Bk Blue Disq
18 W-DB 38 kg 1/2 Red Lexie Boyle Worksop Xbox boxing academy   -
        Blue Elma Barry SETANTA BOXING Academy Blue 2-1
19 W-EA 48 kg 1/2 Red Agnessa Mitko Russian national team Red 5-0
        Blue Noora Kirppu Helsingin Tarmo   -
20 W-JB 60 kg 1/4 Red Emmelie Alpsoy Majorna BK   -
        Blue Jodie Norris MTK Amateurs Blue 3-0
21 W-DB 40 kg 1/1 Red Eva Cadwallader Right Stuff ABC Red 3-0
        Blue Phoebe Butler East Midlands Team   -
22 W-EA 51 kg 1/2 Red Mariia Bohutska Team Sweden Red 5-0
        Blue julie Madsen Høje Taastrup   -
23 W-JB 63 kg 1/1 Red Noa Strid Trelleborg Boxning Academy BC   -
        Blue SAGA STORM Team Sweden Blue 3-0
24 W-DB 42 kg 1/2 Red maisie cobden weston warriors abc   -
        Blue Miah Byrne SETANTA BOXING Academy Blue 3-0
25 W-EA 51 kg 1/2 Red Alexandra Richards Miguels ABC   -
        Blue Tove Lundberg Team Sweden Blue 3-2
26 W-JB 80 kg 1/2 Red Sofie Olsen Høje Taastrup   -
        Blue Sofia Stigen Sørensen AIL - Boksegruppa Blue 2-1
27 W-DB 42 kg 1/2 Red Alice Kilmore East Midlands Team   -
        Blue Ruby White Sturminster Newton Blue 3-0
28 W-EA 54 kg 1/4 Red Jonna Hakkarainen FIN Red 5-0
        Blue Georgiana Diana Podaru Box-Club Nordend Offenbach   -
29 W-JA 60 kg 1/4 Red Kaci Crowley Erne Boxing Club Red RSC r.2
        Blue Viivi Jokinen Väkevä Boxing Team   -
30 W-DB 44 kg 1/1 Red Natcha Danielsen Bokse Team Helsinge   -
        Blue Medina Zaman Haninge BK Blue 3-0
31 W-EA 57 kg 1/4 Red Cansu Cak Team Baden Wurttemberg Red 3-2
        Blue Vida Rudolf Dejan Zavec Boxing   -
32 W-JA 60 kg 1/4 Red Megan de Cler Boxclub Vermeulen Benthuizen   -
        Blue Diya Negi Team India Blue WO
33 W-DB 46 kg 1/2 Red Saoirse Alice Donnelly SETANTA BOXING Academy   -
        Blue Freya Healy SETANTA BOXING Academy Blue 3-0
34 W-EA 57 kg 1/4 Red Liknur Eryilmaz Team Baden Wurttemberg   -
        Blue Karina Tazabekova Russian national team Blue 5-0
35 W-JA 60 kg 1/4 Red Anastacia Butler Rumbles Boxing Academy Red 3-0
        Blue Jessica Black BK Rollo   -
36 W-DB 48 kg 1/2 Red Ihne Tårnes Stavnes B 30   -
        Blue Viktorie Jílková BC Victoria YMCA Plzeň Blue 3-0
37 W-EA 60 kg 1/4 Red Sunni Torgman Islington Boxing club Red 4-1
        Blue Monika Schwarz Box Club Kostheim 1960 e.V.   -
38 W-EC 64 kg 1/4 Red Julia Kohl Hammerbrook gym Hamburg   -
        Blue Siri Dalsgaard Kalundborg ABK Blue 3-0
39 W-DB 48 kg 1/2 Red Skye Ormston Wimborne ABC   -
        Blue Salma El Amraoui Box-Club Nordend Offenbach Blue 3-0
40 W-EA 60 kg 1/4 Red Anni Viante Lahden Kaleva   -
        Blue Raven Chapman Arena ABC Blue 3-2
41 W-EC 69 kg 1/4 Red Hildur Indriðadóttir HFR Red 3-0
        Blue Felicia Jakobsson Helsingborgs BK   -
42 W-DB 50 kg 1/1 Red Kyra Reinius Helsingborgs BK   -
        Blue Erin Oshea Right Stuff ABC Blue 2-1
43 W-EA 60 kg 1/4 Red Valentina Bustamante Team Chile Red 3-0
        Blue Jenny Lundberg Narva BK   -
44 W-EB 51 kg 1/4 Red Ahadi Francine Lukungu Tønsbergkameratene Red 3-0
        Blue Nathalie Mattsson Hammarby IF Boxning   -
45 W-DB 52 kg 1/2 Red AnneMarie Staagård BK Rollo Red 3-0
        Blue Lilly Cooper Wimborne ABC   -
46 W-EA 64 kg 1/4 Red Ruby Scott Right Stuff ABC Red 3-2
        Blue Kristina Mordal Oslo Bokseklubb   -
47 W-EB 51 kg 1/4 Red Madeleine Finnström Örebro BK Red 3-0
        Blue Tessa Jones Islington Boxing club   -
48 W-DA 34 kg 1/1 Red Ella Thompson Dunboyne bc Red 3-0
        Blue Isabelle Robertson Arena ABC   -
49 W-EA 64 kg 1/4 Red Harli Whitwell St Ives Red 3-2
        Blue Renee Roache Erne Boxing Club   -
50 W-EB 57 kg 1/4 Red Jennifer’ Leyane Erne Boxing Club Red 3-0
        Blue Amanda Nerstrand BK 1925 Karlstad   -
51 W-DA 40 kg 1/1 Red Tegan Farrelly Dunboyne bc Red 3-0
        Blue Stilyana Marinova Box-Club Nordend Offenbach   -
52 W-EA 69-2 kg 1/4 Red Omarah Taylor Firewalker Red 4-1
        Blue Anu Lammi Helsingin Tarmo   -
53 W-EB 57 kg 1/4 Red Isra Hale Firewalker   -
        Blue Rebecca Carman Royal Navy Boxing Team Blue 3-0
54 W-DA 44 kg 1/2 Red Siiri Kaivo-oja Tampere Boxing Association   -
        Blue Angela De Felice Trinacria Boxing Catania Blue 2-1
55 W-EA 69-2 kg 1/4 Red Madeleine Angelsen Vestby IL - boxing   -
        Blue Sophie Colebourn Royal Navy Boxing Team Blue 4-1
56 W-EB 60 kg 1/2 Red Lena Sajaloli Hammerbrook gym Hamburg Red 3-0
        Blue Wiebke Braatz PSV Rostock   -
57 W-DA 44 kg 1/2 Red nancy shepherd kent gloves abc Red 3-0
        Blue Marissa Ylenius ytkboxing   -
58 W-EA 69-1 kg 1/4 Red Jem Campbell Islington Boxing club Red 5-0
        Blue Ivanusa Moreira Team Cap Verde   -
59 W-EB 60 kg 1/2 Red Alina Schuch Box Club Kostheim 1960 e.V. Red 3-0
        Blue Kristel Väin Tampere Boxing Association   -
60 W-DA 46 kg 1/1 Red Venla Kaivola ytkboxing   -
        Blue Megan Delaney SETANTA BOXING Academy Blue 3-0
61 W-EA 75 kg 1/4 Red Kaitlyn Clark Destiny Boxing Red 4-1
        Blue Klaudia Lewadny Kolding Bokseklub   -
62 W-EB 64-2 kg 1/4 Red Anna Noack Hammerbrook gym Hamburg   -
        Blue Siri Rundberget IF Ørnulf Blue 3-0
63 W-DA 48 kg 1/2 Red Martina Palm IF Linnea Red 3-0
        Blue Aoibhe MAGEE SETANTA BOXING Academy   -
64 W-JA 46 kg 1/1 Red Janhavi Amol Churi Team India   -
        Blue Esther Lambe SETANTA BOXING Academy Blue 3-2
65 W-EB 64-2 kg 1/4 Red Kathrin Häberle Team Baden Wurttemberg Red 2-1
        Blue Rachel Banks cwmavon hornets   -
66 W-DA 48 kg 1/2 Red Shanty Dahlström BK Tiger   -
        Blue Yazmin Surin Rumbles Boxing Academy Blue 3-0
67 W-JA 52 kg 1/2 Red Kayleigh Goodwin East Midlands Team   -
        Blue Mei-Li Folk Boxring Condor Limburg Blue 3-0
68 W-EB 64-1 kg 1/4 Red Rosanna Brunwin Total Boxer ABC Red RSC r.3
        Blue Caroline Nilen Helsingborgs BK   -
69 W-DA 50 kg 1/2 Red Caitlin Charlesworth Right Stuff ABC   -
        Blue Ruby Hynes Dunboyne bc Blue 3-0
70 W-JA 52 kg 1/2 Red Skye Wilkes RG Boxing Club   -
        Blue Sofie Vinther Rosshaug Hillerød Sports Klub Blue 3-0
71 W-EB 64-1 kg 1/4 Red Ramona Wegener Hammerbrook gym Hamburg Red 2-1
        Blue caroline lauenborg BK Rollo   -
72 W-DA 52 kg 1/2 Red Nicoline Bøgeskov Jyllinge Box Team   -
        Blue Caoilfhionn Crowley Erne Boxing Club Blue 2-1
73 W-JA 57 kg 1/1 Red Amy Nolan Right Stuff ABC Red 3-2
        Blue Lilly-May Underwood Rumbles Boxing Academy   -
74 W-EB 69 kg 1/2 Red Patricia Mbata Finchley Red 3-0
        Blue Miriam Rautenberg Rounds Academy   -
75 W-DA 52 kg 1/2 Red Christina Dzaragian Catman Olympic Boxing Academy   -
        Blue Alex Dickenson SETANTA BOXING Academy Blue 3-0
76 W-YA 51 kg 1/2 Red Erika Prisciandaro Team Italy Red 3-0
        Blue Pihla Kaivo-oja Tampere Boxing Association   -
77 W-EB 75 kg 1/2 Red Randi Stølan Trondheim Kampsportklubb   -
        Blue Alexandra Petcu Islington Boxing club Blue RSC r.1
78 W-DA 54 kg 1/4 Red Siri Aldén Höllvikens BK   -
        Blue Erin Healy SETANTA BOXING Academy Blue 2-1
79 W-YA 51 kg 1/2 Red Lucia Elen Ayari Team Italy Red 5-0
        Blue Maria-Elena Avram Box-Club Nordend Offenbach   -
80 W-JB 46 kg 1/2 Red Kara Valgarðsdóttir HFR   -
        Blue Ruby Griggs Rumbles Boxing Academy Blue 3-0
81 W-DA 60 kg 1/2 Red Maisie Morgan MTK Amateurs Red 3-0
        Blue Rebekka Dinesen Kalundborg ABK   -
82 W-YA 54 kg 1/1 Red Muskan --- Team India Red 5-0
        Blue Benedicte Frugaard Silden Tønsbergkameratene   -
83 W-JB 46 kg 1/2 Red Cecilie Jensen Nyköping F Bokseklub. DK   -
        Blue Jenny Simonsen Trondheim Kampsportklubb Blue 3-0
84 W-DA 60 kg 1/2 Red Nadja Munkholm Struer ab Red 2-1
        Blue Helene Berg B-30   -
85 W-YA 64 kg 1/2 Red Dione Burman Braunstone Golden Gloves Red 3-2
        Blue Deepika --- Team India   -
86 W-JB 50 kg 1/1 Red Pia Järvinen ytkboxing Red 3-0
        Blue Maria Helen Østhassel Torp Drøbak Bokseklubb   -
87 W-DA 63 kg 1/2 Red Ebba Svensson Trelleborg Boxning Academy BC   -
        Blue Lilly Simmons Arena ABC Blue 3-0
88 W-YA 64 kg 1/2 Red Hollie Towl Worksop Xbox boxing academy   -
        Blue Lia Pukkila Helsingin Tarmo Blue 4-1
89 W-JB 54 kg 1/1 Red Thoreya Pedersen Jessheim Bokseklubb   -
        Blue Julie Enge Vestby IL - boxing Blue 3-0
90 W-DA 75 kg 1/2 Red Shauna Crehan Dunboyne bc   -
        Blue Thabiso Moyo East Midlands Team Blue 3-0
91 W-YA 75 kg 1/4 Red Melissa Gemini Team Italy Red WO
        Blue Abigail Brewer Sutton SETANTA BOXING Academy   -
92 W-JB 60 kg 1/2 Red Yessica Frantsi Väkevä Boxing Team   -
        Blue Christina Leirbakken Vestby IL - boxing Blue 3-0
93 W-DB 38 kg 1/1 Red Chloe Dover Wimborne ABC Red 3-0
        Blue Elma Barry SETANTA BOXING Academy   -
94 W-YA 75 kg 1/4 Red Asma Beji Olympique boussalem   -
        Blue Eleanor Coulson Worksop Xbox boxing academy Blue WO
95 W-JB 60 kg 1/2 Red Sara Melgård Gran Bk   -
        Blue Jodie Norris MTK Amateurs Blue 3-0
96 W-DB 42 kg 1/1 Red Miah Byrne SETANTA BOXING Academy   -
        Blue Ruby White Sturminster Newton Blue 3-0
97 W-EA 48 kg 1/1 Red Ella Harris Miguels ABC   -
        Blue Agnessa Mitko Russian national team Blue 5-0
98 W-JB 80 kg 1/1 Red Hanan Kedir Mohamed B 30   -
        Blue Sofia Stigen Sørensen AIL - Boksegruppa Blue 3-0
99 W-DB 46 kg 1/1 Red Grace Shire Wimborne ABC Red 3-0
        Blue Freya Healy SETANTA BOXING Academy   -
100 W-EA 51 kg 1/1 Red Mariia Bohutska Team Sweden Red 5-0
        Blue Tove Lundberg Team Sweden   -
101 W-JA 60 kg 1/2 Red Amalie Garcia MTK Amateurs   -
        Blue Kaci Crowley Erne Boxing Club Blue 3-0
102 W-DB 48 kg 1/1 Red Viktorie Jílková BC Victoria YMCA Plzeň Red 3-0
        Blue Salma El Amraoui Box-Club Nordend Offenbach   -
103 W-EA 54 kg 1/2 Red Sascha Bogeskov Jyllinge Box Team   -
        Blue Anna Jutila Helsingin Tarmo Blue 3-0
104 W-JA 60 kg 1/2 Red Diya Negi Team India   -
        Blue Anastacia Butler Rumbles Boxing Academy Blue 3-0
105 W-DB 52 kg 1/1 Red Chloe Poleon Dunboyne bc   -
        Blue AnneMarie Staagård BK Rollo Blue 5-0
106 W-EA 54 kg 1/2 Red Jade Ashmore East Midlands Team Red 5-0
        Blue Jonna Hakkarainen FIN   -
107 W-EC 51 kg 1/2 Red Betül Ergen Team Baden Wurttemberg   -
        Blue Minna Karjalainen Nyrkkeilyakatemia Järvenpää Blue 3-0
108 W-DB 54 kg 1/1 Red Eirill Kvitsand B 30 Red 2-1
        Blue Livia Björketidt Gripen BK   -
109 W-EA 75 kg 1/2 Red Laura Stevens East Midlands Team   -
        Blue Love Holgersson Team Sweden Blue 5-0
110 W-EC 60-1 kg 1/4 Red Vyrnwy rainbird Royal Navy Boxing Team   -
        Blue Kara Guðmundsdóttir HR Blue 5-0
111 W-DA 44 kg 1/1 Red Angela De Felice Trinacria Boxing Catania   -
        Blue nancy shepherd kent gloves abc Blue 2-1
112 W-EA 75 kg 1/2 Red Julie Holthe B 30   -
        Blue Kaitlyn Clark Destiny Boxing Blue 5-0
113 W-EC 64 kg 1/2 Red Johanna Huttunen Helsingin Tarmo Red RSC r.3
        Blue Francesca Passera-Hughes Miguels ABC   -
114 W-DA 48 kg 1/1 Red Martina Palm IF Linnea   -
        Blue Yazmin Surin Rumbles Boxing Academy Blue 3-0
115 W-JA 50 kg 1/2 Red Georgia McGovern SETANTA BOXING Academy   -
        Blue Prachi --- Team India Blue 3-0
116 W-EC 64 kg 1/2 Red Shamso Weheliye Hallstahammar KF   -
        Blue Siri Dalsgaard Kalundborg ABK Blue 3-0
117 W-DA 50 kg 1/1 Red Clodagh Cauldwell Dunboyne bc   -
        Blue Ruby Hynes Dunboyne bc Blue 3-0
118 W-JA 54 kg 1/2 Red Ethoibi Chanu Wangjam Team India Red 3-0
        Blue Macey Gardner Arena ABC   -
119 W-EC 69 kg 1/2 Red Amanda Johansen KFUM Fight Zone   -
        Blue Billie Matthews Royal Navy Boxing Team Blue 2-1
120 W-DA 52 kg 1/1 Red Caoilfhionn Crowley Erne Boxing Club   -
        Blue Alex Dickenson SETANTA BOXING Academy Blue 3-0
121 W-JA 66 kg 1/2 Red Freja Andersen BK Tårnet Vordingborg   -
        Blue Rudy Lalhmingmuani Team India Blue 3-0
122 W-EC 69 kg 1/2 Red Berit Annabel Loomägi Team Estonia Red 3-0
        Blue Hildur Indriðadóttir HFR   -
123 W-DA 54 kg 1/2 Red Monae Smith MTK Amateurs Red 3-0
        Blue Anniken Østeby Indre Østfold Bokseklubb   -
124 W-JA 80 kg 1/2 Red Mahi Raghav Team India Red 3-0
        Blue Brianna Ryan SETANTA BOXING Academy   -
125 W-EB 51 kg 1/2 Red Maria Mehtälä Tampere Boxing Association Red 3-0
        Blue Jeanette Svensson Skene Atletklubb   -
126 W-DA 54 kg 1/2 Red Elda Mustafa IK Ymer Red 3-0
        Blue Erin Healy SETANTA BOXING Academy   -
127 W-YB 60 kg 1/2 Red Ajlina Bucaliu Majorna BK   -
        Blue Anniken Holthe Jessheim Bokseklubb Blue WO
128 W-EB 51 kg 1/2 Red Ahadi Francine Lukungu Tønsbergkameratene Red 3-0
        Blue Madeleine Finnström Örebro BK   -
129 W-DA 54 kg 1/1 Red Monae Smith MTK Amateurs Red 3-0
        Blue Elda Mustafa IK Ymer   -
130 W-YB 64 kg 1/2 Red Viola Piras Team Italy Red 3-0
        Blue Mary Enright SETANTA BOXING Academy   -
131 W-EB 54 kg 1/2 Red Sira Bojang IF Ørnulf   -
        Blue Chloe Jenkins Royal Navy Boxing Team Blue 3-0
132 W-DA 60 kg 1/1 Red Maisie Morgan MTK Amateurs   -
        Blue Nadja Munkholm Struer ab Blue 3-0
133 W-YB 64 kg 1/2 Red Ingela Ørstavik Eikrem Moldekameratene Bokseklubb Red 2-1
        Blue Morgan Baber Downend Police   -
134 W-EB 54 kg 1/2 Red Hannah Windsor weston warriors abc Red 3-0
        Blue Jodie Horton Downend Police   -
135 W-DA 63 kg 1/1 Red Omaima Fouzi BK Tiger   -
        Blue Lilly Simmons Arena ABC Blue 3-0
136 W-YB 69 kg 1/2 Red Loleta Spencer East Midlands Team   -
        Blue Francesca De Fazio Team Italy Blue 2-1
137 W-EB 54 kg 1/1 Red Chloe Jenkins Royal Navy Boxing Team Red 3-0
        Blue Hannah Windsor weston warriors abc   -
138 W-DA 75 kg 1/1 Red melika Hajress Høje Taastrup Red 3-0
        Blue Thabiso Moyo East Midlands Team   -
139 W-YA 57 kg 1/2 Red Zhera Milli Team Sweden Red 3-0
        Blue Sanya Negi Team India   -
140 W-EB 57 kg 1/2 Red Valeria Soldano Elite boxing Club   -
        Blue Mariana Martinho Rounds Academy Blue 3-0
142 W-YA 57 kg 1/2 Red Emma Olsson Team Sweden   -
        Blue Megan Morris St Ives Blue 5-0
143 W-EB 57 kg 1/2 Red Jennifer’ Leyane Erne Boxing Club Red 3-0
        Blue Rebecca Carman Royal Navy Boxing Team   -
145 W-YA 60 kg 1/2 Red Kamile Poskauskyte Harrow and district abc Red 5-0
        Blue Suvi Tujula Helsingin Tarmo   -
146 W-EB 60 kg 1/1 Red Lena Sajaloli Hammerbrook gym Hamburg   -
        Blue Alina Schuch Box Club Kostheim 1960 e.V. Blue 5-0
148 W-YA 69 kg 1/2 Red Eveliina Taimi Tampere Boxing Association Red 3-0
        Blue Muskan ----- Team India   -
149 W-EB 64-2 kg 1/2 Red Andrea Marshall Royal Navy Boxing Team   -
        Blue Lenka Volejnikova SK Boxing Prague Blue 3-0
151 W-YA 75 kg 1/2 Red Ellinore Lövgren Hallin BK Tiger Red 3-0
        Blue Sakshi Bhanudas Jagdale Team India   -
152 W-EB 64-2 kg 1/2 Red Siri Rundberget IF Ørnulf   -
        Blue Kathrin Häberle Team Baden Wurttemberg Blue 5-0
154 W-YA 75 kg 1/2 Red Melissa Gemini Team Italy Red RSC r.1
        Blue Eleanor Coulson Worksop Xbox boxing academy   -
155 W-EB 64-1 kg 1/2 Red Anya Hortensia Bjerke Horten Bokseklubb   -
        Blue Erika Wielert Helsingin Tarmo Blue 5-0
157 W-EA 57 kg 1/2 Red Stephanie Thour Team Sweden Red 5-0
        Blue Serwa Abdulmohammadifar Tampere Boxing Association   -
158 W-EB 64-1 kg 1/2 Red Rosanna Brunwin Total Boxer ABC Red 3-2
        Blue Ramona Wegener Hammerbrook gym Hamburg   -
160 W-EA 57 kg 1/2 Red Cansu Cak Team Baden Wurttemberg   -
        Blue Karina Tazabekova Russian national team Blue 5-0
161 W-EB 69 kg 1/1 Red Emma Kirjokivi Väkevä Boxing Team   -
        Blue Patricia Mbata Finchley Blue 3-0
163 W-EA 60 kg 1/2 Red Riikka Niemi Tampere Boxing Association   -
        Blue Sunni Torgman Islington Boxing club Blue 3-2
164 W-EB 81 kg 1/2 Red Michelle emilie Heimdal Ulf-an Red 5-0
        Blue Margrét Guðrún Svavarsdóttir HFR   -
166 W-EA 60 kg 1/2 Red Raven Chapman Arena ABC   -
        Blue Valentina Bustamante Team Chile Blue 3-2
167 W-YC 54 kg 1/2 Red Roula Panteli Catman Olympic Boxing Academy   -
        Blue Cajsa Rydberg Gripen BK Blue 3-0
169 W-EA 64 kg 1/2 Red Aylin Özcelik Team Baden Wurttemberg   -
        Blue Ditte Frostholm Høje Taastrup Blue 5-0
170 W-YC 64 kg 1/2 Red Aleyna øzdemir Høje Taastrup   -
        Blue Jekaterina Sorokina IN-FIGHT Blue RSC r.1
172 W-EA 64 kg 1/2 Red Ruby Scott Right Stuff ABC   -
        Blue Harli Whitwell St Ives Blue 5-0
173 W-EC 54 kg 1/2 Red Elin Özgun BK Tiger   -
        Blue Emma Jokiaho Tampere Boxing Association Blue 3-0
175 W-EA 69-2 kg 1/2 Red Erika Edblom Djurgårdens IF   -
        Blue Malena Hede Team Sweden Blue 5-0
176 W-EC 57 kg 1/2 Red Victoria Ellis Oslo Bokseklubb   -
        Blue Katie Aherne weston warriors abc Blue 3-0
178 W-EA 69-2 kg 1/2 Red Omarah Taylor Firewalker   -
        Blue Sophie Colebourn Royal Navy Boxing Team Blue 5-0
179 W-EC 60-2 kg 1/2 Red Lisa Billing IF Ørnulf   -
        Blue Aima Jensen Kolding Bokseklub Blue 3-0
181 W-EA 69-1 kg 1/2 Red Marianne Ahlborg Team Sweden Red 5-0
        Blue Camilla Skov Jensen BK Thor   -
182 W-EC 60-2 kg 1/2 Red Tia Könönen Lohjan Boxing Club Red 3-0
        Blue Jana Thomas PSV Rostock   -
184 W-EA 69-1 kg 1/2 Red Amy Greatorex East Midlands Team   -
        Blue Jem Campbell Islington Boxing club Blue 5-0
185 W-EC 60-1 kg 1/2 Red Emma Fitzgerald Islington Boxing club Red 3-0
        Blue Taylor Johnson East Midlands Team   -
187 W-JA 48 kg 1/1 Red Carleigh Maria Irving SETANTA BOXING Academy   -
        Blue Nivedita Karki Team India Blue 3-0
188 W-EC 60-1 kg 1/2 Red Veronica Jalander Tampere Boxing Association   -
        Blue Kara Guðmundsdóttir HR Blue 3-0
190 W-JA 50 kg 1/1 Red Libby Ellis Rumbles Boxing Academy   -
        Blue Prachi --- Team India Blue 3-0
191 W-JB 46 kg 1/1 Red Ruby Griggs Rumbles Boxing Academy   -
        Blue Jenny Simonsen Trondheim Kampsportklubb Blue ABD r.1
193 W-JA 52 kg 1/1 Red Mei-Li Folk Boxring Condor Limburg   -
        Blue Sofie Vinther Rosshaug Hillerød Sports Klub Blue WO
194 W-JB 60 kg 1/1 Red Christina Leirbakken Vestby IL - boxing   -
        Blue Jodie Norris MTK Amateurs Blue 3-0
196 W-JA 54 kg 1/1 Red Luna Maria Mairena Aragón Don Principe Boxing   -
        Blue Ethoibi Chanu Wangjam Team India Blue 3-0
197 W-JA 60 kg 1/1 Red Kaci Crowley Erne Boxing Club   -
        Blue Anastacia Butler Rumbles Boxing Academy Blue 3-2
199 W-JA 66 kg 1/1 Red Lashu Yadav Team India Red 3-0
        Blue Rudy Lalhmingmuani Team India   -
200 W-YC 48 kg 1/1 Red Jolanda Hedlund BK Tiger   -
        Blue Alexia Olsen IF Linnea Blue 2-1
202 W-JA 80 kg 1/1 Red Tanishka Pratap Patil Team India   -
        Blue Mahi Raghav Team India Blue 3-0
203 W-YC 54 kg 1/1 Red Andrea Byrgin Oslo Bokseklubb Red 3-0
        Blue Cajsa Rydberg Gripen BK   -
205 W-YB 60 kg 1/1 Red Delia Hörmann PSV Rostock   -