logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
 
 
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Gripen Cup 29-1/10 2017  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2017-09-27
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 M-UB 48 kg 1/1 Röd Fred Wibom IF Linnea Röd ABD R2
        Blå Niclas Mårtensson Örebro BK   -
2 W-DB 54 kg 1/1 Röd Signe Lindfors IF Linnea   -
        Blå SAGA STORM Tifa BC Blå 3-0
3 M-UB 50 kg 1/1 Röd Noah Nordby Kalmar BK   -
        Blå Simon Oavel Gabrielsson IF Linnea Blå 4-1
4 W-DA 46 kg 1/1 Röd Lina Taki Örebro BK Röd 3-0
        Blå Cajsa Rydberg Gripen BK   -
5 M-UB 60 kg 1/4 Röd Eliot Bacaj Kalmar BK Röd 5-0
        Blå Amin Nazari BK Köping   -
6 M-DC 38 kg 1/2 Röd Melvin Svensson IF Linnea Röd 3-0
        Blå Ivan Skillfeldt Värnamo BK   -
7 M-JC 60 kg 1/4 Röd Alvin Warukaga BK 30 Motala Röd 3-2
        Blå Zain Hamdo Eskilstuna BK   -
8 M-DC 38 kg 1/2 Röd Angelo Dobreva KFUM Fight Zone Röd 2-1
        Blå Jamie Bronks IF Linnea   -
9 M-JB 64 kg 1/1 Röd Hasnain Amiry BK Revansch Röd 4-1
        Blå Sarvar Abdikarimjanov Botkyrka BK   -
12 M-DC 44 kg 1/1 Röd Maximilliam Nygård IF Linnea   -
        Blå Hugo Sternberg IF Linnea Blå 2-1
11 M-JB 69 kg 1/1 Röd Felix Nyrfors East Idrottsförening Norrköping   -
        Blå Thomas Tesfalem IF Linnea Blå 4-1
14 M-DB 42 kg 1/2 Röd Melvin Zakholi Örebro BK   -
        Blå Zhovlonbek Yuldashev Haninge BK Blå 3-0
13 W-SC 64 kg 1/1 Röd Patricia Eustaduo-Colowbo IF Linnea Röd 3-2
        Blå Natalia Westerback BK Revansch   -
16 M-DB 42 kg 1/2 Röd Malte Svensson Värnamo BK   -
        Blå Noe Gahlin IF Linnea Blå 3-0
15 M-SC 75 kg 1/4 Röd Jonathan Jiggins BK Örnen Röd 5-0
        Blå Hammed Atai BK Puma   -
20 M-DB 46 kg 1/2 Röd Denis Nikandrov Haninge BK Röd 3-0
        Blå Zayd Karim Ali East Idrottsförening Norrköping   -
17 M-SC 75 kg 1/4 Röd Wiliam John Galvin Narva BK   -
        Blå Robin Sandin Haninge BK Blå 5-0
24 M-DB 52 kg 1/2 Röd Edip Noyan Botkyrka BK   -
        Blå Mesut Kurt Örebro BK Blå 2-1
19 M-SB 75 kg 1/1 Röd Adam Belalia Djurgårdens IF   -
        Blå Edvards Francuzous Stockholms AIF Blå 4-1
28 M-DB 63 kg 1/2 Röd Jonathan Johnsson Eskilstuna BK   -
        Blå Felix Lindström IF Linnea Blå 2-1
21 M-SA 81 kg 1/1 Röd Hardy Åkerlind Allstars Training center   -
        Blå Alex Bwambale Djurgårdens IF Blå 5-0
32 M-DA 52 kg 1/2 Röd Ahmad Tarawia Nyköpings BS   -
        Blå Arvid Carlsson Gripen BK Blå 3-0
23 M-UB 60 kg 1/2 Röd Hamid Safari Hallstahammar KF Röd 5-0
        Blå Feliphe Guzman KFUM Fight Zone   -
36 M-DA 54 kg 1/1 Röd Allan zangana BK Örnen   -
        Blå Gigi Zardiasbrilis Antares BK Blå 2-1
25 M-UB 60 kg 1/2 Röd Najib Allah Jafari Djurgårdens IF Röd 5-0
        Blå Eliot Bacaj Kalmar BK   -
38 M-DA 60 kg 1/1 Röd Kenny Almkvist Nyköpings BS   -
        Blå Emanuel Mavica Ryttersson Hallstahammar KF Blå 3-0
27 M-UB 63 kg 1/2 Röd Josef Noyan Botkyrka BK   -
        Blå Shair Ali Syed IFK Umeå Blå 5-0
40 M-DA 66 kg 1/1 Röd Joachim Pettersson East Idrottsförening Norrköping   -
        Blå Alan Sose IF Linnea Blå 2-1
29 M-UB 63 kg 1/2 Röd Atal Faisal NBK Akilles Röd 5-0
        Blå Hasani Laal Mohammad Djurgårdens IF   -
18 M-DB 42 kg 1/1 Röd Zhovlonbek Yuldashev Haninge BK Röd 3-0
        Blå Noe Gahlin IF Linnea   -
31 M-UB 70 kg 1/2 Röd Tommy Almkvist Nyköpings BS   -
        Blå Mujtaba Hasani IFK Umeå Blå 5-0
10 M-DC 38 kg 1/1 Röd Melvin Svensson IF Linnea Röd 3-0
        Blå Angelo Dobreva KFUM Fight Zone   -
33 M-JC 60 kg 1/2 Röd Zakaria Ahmadi NBK Akilles Röd 3-2
        Blå Mostafa Amini Hallstahammar KF   -
22 M-DB 46 kg 1/1 Röd Kevin Hagström IF Linnea   -
        Blå Denis Nikandrov Haninge BK Blå 3-0
35 M-JC 60 kg 1/2 Röd Seyd Hassan Hosseini Örebro BK   -
        Blå Alvin Warukaga BK 30 Motala Blå 4-1
26 M-DB 52 kg 1/1 Röd Albert Skillfeldt Värnamo BK   -
        Blå Mesut Kurt Örebro BK Blå 2-1
37 M-JC 64 kg 1/2 Röd Shchezd Avsovzi Nyköpings BS   -
        Blå Mohammed Mehrowi KFUM Fight Zone Blå 5-0
34 M-DA 52 kg 1/1 Röd David Juvas Gripen BK   -
        Blå Arvid Carlsson Gripen BK Blå 3-0
39 M-JC 64 kg 1/2 Röd Aziz Malikzada Nyköpings BS   -
        Blå Hafiz Ahmadi Botkyrka BK Blå 4-1
30 M-DB 63 kg 1/1 Röd Nickolas Acar Antares BK   -
        Blå Felix Lindström IF Linnea Blå 2-1
41 M-JB 75 kg 1/2 Röd Max Englund IFK Umeå Röd 3-2
        Blå Gabriel Johnsson Antares BK   -
43 M-SC 69 kg 1/2 Röd Johnny Petersson Stockholms AIF Röd 4-1
        Blå Mohammed Hussein KFUM Fight Zone   -
45 M-SC 69 kg 1/2 Röd Erik Willemsen BK 30 Motala   -
        Blå Marcus Da Silva Lindvall KFUM Fight Zone Blå 5-0
47 M-SC 75 kg 1/2 Röd Tobias Bottenvik Romerike Bokseklubb   -
        Blå Azad Ebrahimi Antares BK Blå 5-0
49 M-SC 75 kg 1/2 Röd Jonathan Jiggins BK Örnen Röd 3-1
        Blå Robin Sandin Haninge BK   -
51 M-UB 70 kg 1/1 Röd Sam Svensson BK Revansch Röd 4-1
        Blå Mujtaba Hasani IFK Umeå   -
53 M-JC 56 kg 1/1 Röd Shukorddin Amari Kalmar BK Röd 3-2
        Blå Sophan Ghafori Gripen BK   -
55 M-JC 69 kg 1/2 Röd Borhan Tarabish Åtvidabergs BK   -
        Blå Ali Aga Zamani Örebro BK Blå RSC R1
57 M-JC 91 kg 1/1 Röd Momodou Touray Djurgårdens IF Röd 4-1
        Blå Shafulla Hotak Nyköpings BS   -
59 M-JA 75 kg 1/1 Röd Noor Yacko BK Köping   -
        Blå Moltas Lundström IF Linnea Blå 3-2
61 M-SC 91+ kg 1/2 Röd Ali Abo Shelleh BK Puma   -
        Blå Armin Feta Haninge BK Blå 5-0
63 M-SA 75 kg 1/2 Röd Syyed Masoud Derekeh Haninge BK   -
        Blå Damian Biesekierski Botkyrka BK Blå RSC R1
65 M-SA 75 kg 1/2 Röd Erik Mendoza Djurgårdens IF Röd 5-0
        Blå Fredrik Larsson Nyköpings BS   -
67 M-UB 60 kg 1/1 Röd Hamid Safari Hallstahammar KF Röd 5-0
        Blå Najib Allah Jafari Djurgårdens IF   -
69 M-UB 63 kg 1/1 Röd Shair Ali Syed IFK Umeå Röd 4-1
        Blå Atal Faisal NBK Akilles   -
71 M-JC 60 kg 1/1 Röd Zakaria Ahmadi NBK Akilles Röd 3-2
        Blå Alvin Warukaga BK 30 Motala   -
73 M-JC 64 kg 1/1 Röd Mohammed Mehrowi KFUM Fight Zone    
        Blå Hafiz Ahmadi Botkyrka BK    
75 M-JC 69 kg 1/1 Röd Hashem Hosseni East Idrottsförening Norrköping   -
        Blå Ali Aga Zamani Örebro BK Blå RSC R2
77 M-JB 75 kg 1/1 Röd Jir Akalan Frölunda BK Röd 5-0
        Blå Max Englund IFK Umeå   -
79 M-SC 69 kg 1/1 Röd Johnny Petersson Stockholms AIF Röd 5-0
        Blå Marcus Da Silva Lindvall KFUM Fight Zone   -
81 M-SC 75 kg 1/1 Röd Azad Ebrahimi Antares BK Röd 4-1
        Blå Jonathan Jiggins BK Örnen   -
83 M-SC 91 kg 1/1 Röd Simon Saanum Åtvidabergs BK Röd 5-0
        Blå Widow Al Mummour KFUM Fight Zone   -
85 M-SC 91+ kg 1/1 Röd Rasmus Adolfsson Åtvidabergs BK   -
        Blå Armin Feta Haninge BK Blå RSC-I R3
87 M-SA 75 kg 1/1 Röd Damian Biesekierski Botkyrka BK   -
        Blå Erik Mendoza Djurgårdens IF Blå 5-0
 
 
Copyright©2011 Anders Hedlund +46 70 7785090