logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
KING OF THE RING 21-23/11 2014  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2014-11-19
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 M-UA 60 kg 1/4 Röd Andreas Eggan Trym IL   -
        Blå Sebastian Broman BS Tor Blå 2-1
2 M-UB 60 kg 1/4 Röd Hamza Nadiri Djurgårdens IF   -
        Blå Alexander Carlsson-Musa BK Örnen Blå 3-0
3 M-DC 48 kg 1/2 Röd Ahmed Alikan Angered BC   -
        Blå Kamron Erkinboev Haninge BK Blå 3-0
4 M-UA 60 kg 1/4 Röd Patrick Folger Stord   -
        Blå Tommy Smith Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
5 M-UB 70 kg 1/4 Röd Lucas R. Olsen Jyllinge Box Team   -
        Blå Eric Norden Hammarby IF Boxning Blå 3-0
6 M-DB 38 kg 1/4 Röd Jacob Hedergran Redbergslids BK Röd 3-0
        Blå Sirach Zein Lunds BS   -
7 M-UA 60 kg 1/4 Röd Callum Thompson Club Towerhill ABC Röd 2-1
        Blå Roberto Bengtsson Halmstads AIS   -
8 M-UB 70 kg 1/4 Röd Qais Delsouz Gilleleje BK   -
        Blå Allex Rydin Örebro BK Blå 3-0
9 M-DB 46 kg 1/4 Röd Mohammed Zane Akbar Bradford Police and College Röd 3-0
        Blå Hampus Broman BS Tor   -
10 M-JA 64 kg 1/4 Röd Mohammed Kuci Tifa BC   -
        Blå Ardasheer Duna Nässjö BK Blå 3-0
11 M-JB 56 kg 1/4 Röd Vebjrn Fossheim Ski BK   -
        Blå Elyas Asefi Tifa BC Blå 3-0
12 M-DB 54 kg 1/2 Röd Alexander Karlgren Bålsta BK Röd 2-1
        Blå Ali Smesem Hisingens BK   -
13 M-JA 64 kg 1/4 Röd Shukrat Abdrim Tensta BK Röd 2-1
        Blå Emil Stor Hallstahammar KF   -
14 M-JB 75 kg 1/4 Röd André Moazed Narva BK Röd TKOI R2
        Blå Per Lundegrd BK 1925 Karlstad   -
15 M-DB 54 kg 1/2 Röd Folke Berglöf IF Linnea   -
        Blå Andre Dse BK Kungälv Blå 3-0
16 M-JA 69 kg 1/4 Röd Said Yilmaz Aarhus boxing   -
        Blå Oliver Flodin Vaggeryds BK Blå 3-0
17 M-JB 75 kg 1/4 Röd William Abika IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Elvis Sumic Örebro BK Blå TKO R2
18 M-DB 57 kg 1/4 Röd Mohammed Zaka Hisingens BK Röd 2-1
        Blå Viktor Sedig Angered BC   -
19 M-SA 64 kg 1/4 Röd Hadi Srour Tønsbergkameratene   -
        Blå Haithem Laamouz Narva BK Blå 3-0
20 M-JA 56 kg 1/4 Röd Remi Sado Redbergslids BK   -
        Blå Ali Mohammed Aarhus boxing Blå 3-0
21 M-DA 44 kg 1/4 Röd Alex Costa Hornchurch and Elm Park   -
        Blå Martin Skogheim Ski BK Blå 2-1
22 M-SA 64 kg 1/4 Röd Rasmus Broman BS Tor Röd 3-2
        Blå Bashir Hassan Djurgårdens IF   -
23 M-JA 56 kg 1/4 Röd Sarwar Selar IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Ibragim Bataev ATF Gym IF Blå 2-1
24 M-DA 50 kg 1/4 Röd Martin Pettersson Skene Atletklubb Röd 2-1
        Blå Sami Semmo Angered BC   -
25 M-SA 64 kg 1/4 Röd Abdul Ibrahim Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Mohammed AL-Maliki Winning BC Blå 3-0
26 M-JA 60 kg 1/4 Röd Yohannes Berhane BK Dalen   -
        Blå Bernard Angelo Torres Gran Bk Blå 3-0
27 M-DA 50 kg 1/4 Röd Sonny Ali Hornchurch and Elm Park Röd 2-1
        Blå Andreas Palm IF Linnea   -
28 M-SA 64 kg 1/4 Röd Laziz Sharifov Haninge BK   -
        Blå Emil Pettersson Malmö Boxing Center Blå 2-1
29 M-JA 60 kg 1/4 Röd Omar Massi Djurgårdens IF   -
        Blå Anton Kulppi/Svensson IF Göteborgs Team Box Blå 2-1
30 M-DA 57 kg 1/4 Röd Armand Avdijaj Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Radwan Elmi Oskarshamns BK   -
31 M-SA 69-2 kg 1/4 Röd Tim F.Korhola Bålsta BK   -
        Blå Johnathon Francois Poseidon ABC Blå 3-0
32 M-JA 60 kg 1/4 Röd Isaak Ryden IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Rolf Olsen Tønsbergkameratene Blå 3-0
33 M-DA 57 kg 1/4 Röd Ali Dara Tønsbergkameratene Röd 3-0
        Blå Melvin Karlsson Skene Atletklubb   -
34 M-SA 69-1 kg 1/4 Röd Yaffet Amaniel BK Örnen   -
        Blå Clarence Goyeram IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
35 M-JA 60 kg 1/4 Röd elliot whale nemesis Röd 2-1
        Blå Mohammed Abdulrahim Malmö Boxing Center   -
36 M-DA 63 kg 1/4 Röd Dennis Tormoz Angered BC   -
        Blå Arvid Apelqist IK Ymer Blå 3-0
37 M-SA 75 kg 1/4 Röd Ben Bodila Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Johan Carlsson Hisingens BK   -
38 M-SC 60 kg 1/4 Röd Kushtrim Gashi Angered BC   -
        Blå Martin Leventis VBC/TIP BC Blå 3-0
39 M-DA 66 kg 1/8 Röd Adrian Quanvik Jessheim Bokseklubb Röd 2-1
        Blå Tobias Bengtsson IK Ymer   -
40 M-SA 75 kg 1/4 Röd Shady Gamhour ATF Gym IF Röd TKO R2
        Blå YAHIA CHELLI TIMES ABC   -
41 M-SC 60 kg 1/4 Röd Alexandru Loghin Varbergs BK Röd TKO R1
        Blå Iftokhar Ali Fazili IK Ymer   -
42 M-DA 70 kg 1/4 Röd Jack Falkman BK Fox Röd 3-0
        Blå Shaian Khoshhal SP 1909   -
43 M-SA 75 kg 1/4 Röd Johannes Vinasco Tensta BK   -
        Blå Glodi Eneste AIK Lund Blå 3-0
44 M-SC 69-1 kg 1/4 Röd Hussein Hannoun Upsala IF Röd 3-0
        Blå Simon Torn Valhall BK   -
135 M-DA 66 kg 1/4 Röd Eric Lack Redbergslids BK   -
        Blå Christian Torbl Jessheim Bokseklubb Blå 3-0
46 M-SA 75 kg 1/4 Röd Amir Smesem Hisingens BK   -
        Blå Adam Bashanov Aarhus boxing Blå TKOI R2
47 M-SC 81 kg 1/4 Röd Alexander Johansson IF Linnea   -
        Blå Andr Trnlv Varbergs BK Blå 3-0
138 M-DA 66 kg 1/4 Röd Rasmus Christiansen Vordingborg BK   -
        Blå Hugo Pettersson Mjlby Boxing Team IF Blå 3-0
49 M-UA 57 kg 1/2 Röd Billy Lilljeqvist IF Göteborgs Team Box Röd 2-1
        Blå Oscar Lööw-Åberg Bålsta BK   -
50 M-SC 81 kg 1/4 Röd Stefan Saleem Hammarby IF Boxning   -
        Blå Liridon Nuha Halmstad BS Blå 3-0
141 M-DA 66 kg 1/4 Röd Markus Lvberg Staffanstorps BS   -
        Blå Tim Sjstrm Mjlby Boxing Team IF Blå WO
52 M-UA 57 kg 1/2 Röd Noah Stanley Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Samer Tabal Hammarby IF Boxning Blå 3-0
53 M-SC 91 kg 1/4 Röd Antonio Montalbano Hoddesdon boxing academy Röd 2-1
        Blå Patrik Leikel GAK Enighet   -
144 M-DA 66 kg 1/4 Röd Marcus Klokholm Rudersdal BK Röd WO
        Blå Adrian Quanvik Jessheim Bokseklubb   -
55 M-UA 60 kg 1/2 Röd Hoger Salih Angered BC Röd TKO R2
        Blå Sebastian Broman BS Tor   -
56 M-UB 46 kg 1/2 Röd Patrick Doherty Hornchurch and Elm Park Röd TKO R1
        Blå Filip Andersen Tønsbergkameratene   -
45 M-DC 32 kg 1/1 Röd Tobias Hestns Tønsbergkameratene   -
        Blå Freddy Pullen Hornchurch and Elm Park Blå 3-0
58 M-UA 60 kg 1/2 Röd Tommy Smith Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Callum Thompson Club Towerhill ABC   -
59 M-UB 48 kg 1/2 Röd Adam Alexiusson Värnamo BK Röd 3-0
        Blå Saleban Hussein Angered BC   -
48 M-DC 34 kg 1/1 Röd Samad Mahmudov Tifa BC   -
        Blå Oliver Adams Hornchurch and Elm Park Blå 2-1
61 M-UA 63 kg 1/2 Röd Alexander Isaksson BK Rapid Röd 3-0
        Blå Ole P Hvamstad Gran Bk   -
62 M-UB 52 kg 1/2 Röd Belal Khalil GAK Enighet Röd 3-0
        Blå Johan Magui BK Ringen   -
51 M-DC 36 kg 1/1 Röd James Bull Hornchurch and Elm Park Röd 3-0
        Blå Eski Abankaev Lunds BS   -
64 M-UA 63 kg 1/2 Röd George Rourke Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Nidhal AL-Naser Nässjö BK   -
65 M-UB 54 kg 1/2 Röd Bernhard Askedalen Tønsbergkameratene   -
        Blå ben goodrich nemesis Blå 3-0
54 M-DC 38 kg 1/1 Röd Ole Bjerktun Jessheim Bokseklubb   -
        Blå Kevin Johansson Valhall BK Blå 2-1
67 M-UA 66 kg 1/2 Röd Alexander Cmatco IK Ymer Röd 3-0
        Blå Emil Kaasa Tønsbergkameratene   -
68 M-UB 60 kg 1/2 Röd Arvid Magnusson Gripen BK Röd 3-0
        Blå Shabir Ghafori Djurgårdens IF   -
57 M-DC 42 kg 1/1 Röd Mikail Hamanci Rudersdal BK Röd 3-0
        Blå Joshua Caulfield Swale Gloves   -
70 M-UA 66 kg 1/2 Röd Ismail Kurt Örebro BK   -
        Blå Elle Andeberg Hammarby IF Boxning Blå 3-0
71 M-UB 60 kg 1/2 Röd Ajat Sabitov Djurgårdens IF Röd WO
        Blå Alexander Carlsson-Musa BK Örnen   -
60 M-DC 44 kg 1/1 Röd Harry Mannouch Swale Gloves Röd 3-0
        Blå George Vaughan Poseidon ABC   -
73 M-UA 75 kg 1/2 Röd Christoffer Morgan Vordingborg BK   -
        Blå Sjamsudin Shamilov SP 1909 Blå 3-0
74 M-UB 66 kg 1/2 Röd Asad Zamani Malmö BK Röd 2-1
        Blå Hamoudi Ali Angered BC   -
63 M-DC 48 kg 1/1 Röd Victor Lövenberg Hisingens BK Röd 2-1
        Blå Kamron Erkinboev Haninge BK   -
76 M-UA 75 kg 1/2 Röd Niklas Korn Winning BC   -
        Blå William Gustafsson BK Rapid Blå TKO-I R3
77 M-UB 70 kg 1/2 Röd Albion Rexhaj Askim Röd DQ R2
        Blå Yousif Hussein GAK Enighet   -
66 M-DB 30 kg 1/1 Röd Denis-Constantin Ciugulica Ljungby BK Röd 3-0
        Blå Jonny Bignall Hornchurch and Elm Park   -
79 M-JA 64 kg 1/2 Röd Milad Mazdak Tifa BC Röd 3-0
        Blå Amir Salim Hammarby IF Boxning   -
80 M-UB 70 kg 1/2 Röd Eric Norden Hammarby IF Boxning   -
        Blå Allex Rydin Örebro BK Blå 3-0
69 M-DB 34 kg 1/1 Röd Dino Martinovic Hisingens BK   -
        Blå Sigurd Boesen Rudersdal BK Blå 3-0
82 M-JA 64 kg 1/2 Röd Ardasheer Duna Nässjö BK   -
        Blå Shukrat Abdrim Tensta BK Blå WO
83 M-UB 80+ kg 1/2 Röd Johar Björketidt Gripen BK   -
        Blå Amin Halilovic Malmö BK Blå 2-1
72 M-DB 36 kg 1/1 Röd Lucas Andersen Tønsbergkameratene   -
        Blå Noah Nordby Kalmar BK Blå 3-0
85 M-JA 69 kg 1/2 Röd Adam Chartoi Hammarby IF Boxning Röd 3-0
        Blå Yousef Adou IF Göteborgs Team Box   -
86 M-JC 64 kg 1/2 Röd Amel Gazic Skene Atletklubb   -
        Blå Hilal Saleh Angered BC Blå 3-0
75 M-DB 38 kg 1/2 Röd Vetle Hestns Tønsbergkameratene   -
        Blå Hampus- Gustavsson-Jansen Kalmar BK Blå 3-0
88 M-JA 69 kg 1/2 Röd Joshua White March ABC   -
        Blå Oliver Flodin Vaggeryds BK Blå 3-0
89 M-JB 56 kg 1/2 Röd Sohail Habibi SP 1909   -
        Blå Jamal Kassem Minshawi Aarhus boxing Blå 2-1
78 M-DB 38 kg 1/2 Röd Fred Wibom IF Linnea Röd 3-0
        Blå Jacob Hedergran Redbergslids BK   -
91 M-JA 75 kg 1/2 Röd Tobias Mllenberg Gilleleje BK Röd DQ R3
        Blå Mariusz Gnas BK Dalen   -
92 M-JB 56 kg 1/2 Röd Anton Lööw-Åberg Bålsta BK Röd WO
        Blå Elyas Asefi Tifa BC   -
81 M-DB 40 kg 1/2 Röd Josh Bowyer Swale Gloves Röd 2-1
        Blå Eliaz Raza SP 1909   -
94 M-JA 75 kg 1/2 Röd ZAK CHELLI TIMES ABC   -
        Blå Surkho Sjamilov SP 1909 Blå 2-1
95 M-JB 69 kg 1/2 Röd Amin Dozic BK Fox   -
        Blå Milot Ismaili Varbergs BK Blå 3-0
84 M-DB 40 kg 1/2 Röd Filip Ferreira BK Kungälv Röd 3-0
        Blå Islam Mutsaev Gilleleje BK   -
97 M-JA 81 kg 1/2 Röd Hampus Eriksson Höllvikens BK   -
        Blå Alexander Bwambale Tensta BK Blå 2-1
98 M-JB 69 kg 1/2 Röd Lukas zboyaci Tensta BK   -
        Blå Abakalrahmarn Abdalsalam Oskarshamns BK Blå 3-0
87 M-DB 44 kg 1/2 Röd Charlie Taylor Swale Gloves   -
        Blå Ismail Saharov Ljungby BK Blå 2-1
100 M-SB 64 kg 1/2 Röd Hampus Lilja Uddevalla BK Röd 3-0
        Blå Jonathan Beach Hoddesdon boxing academy   -
101 M-JB 75 kg 1/2 Röd Ali Shaker Malmö BK Röd 2-1
        Blå Akbari Abolfazl KK All Round   -
90 M-DB 46 kg 1/2 Röd Murthadha Al - Khafadi Vordingborg BK   -
        Blå Hugo Andersson Värnamo BK Blå 2-1
103 M-SB 69 kg 1/2 Röd Karl Johansson Ljungby BK   -
        Blå Adolpe Sylva Varbergs BK Blå 3-0
104 M-JB 75 kg 1/2 Röd André Moazed Narva BK Röd 2-1
        Blå Elvis Sumic Örebro BK   -
93 M-DB 46 kg 1/2 Röd Johnny Dooley Hornchurch and Elm Park Röd 2-1
        Blå Mohammed Zane Akbar Bradford Police and College   -
106 M-SB 81 kg 1/2 Röd Ruslan Karlberg Narva BK   -
        Blå Billy Long Hoddesdon boxing academy Blå TKO R3
107 M-JA 56 kg 1/2 Röd Felix Weilid Hammarby IF Boxning   -
        Blå Paolo Magui BK Ringen Blå 3-0
96 M-DB 48 kg 1/2 Röd Nikolai Perdersen Vordingborg BK   -
        Blå Ibrahim Krkic FBK Falkenberg Blå 2-1
109 M-SA 56 kg 1/2 Röd Firas El Sayed Pandrup BK   -
        Blå Atanas Mugerwa Hisingens BK Blå TKO r2
110 M-JA 56 kg 1/2 Röd Ali Mohammed Aarhus boxing   -
        Blå Ibragim Bataev ATF Gym IF Blå 2-1
99 M-DB 54 kg 1/1 Röd Alexander Karlgren Bålsta BK   -
        Blå Andre Dse BK Kungälv Blå 2-1
112 M-SA 60 kg 1/2 Röd Daniel Gustavsson Angered BC Röd 3-0
        Blå Stuart OConnell Hoddesdon boxing academy   -
113 M-JA 60 kg 1/2 Röd Bernard Angelo Torres Gran Bk Röd WO
        Blå Anton Kulppi/Svensson IF Göteborgs Team Box   -
102 M-DB 57 kg 1/2 Röd Diego Banowna Höllvikens BK   -
        Blå Kai Newing Swale Gloves Blå 3-0
115 M-SA 64 kg 1/2 Röd Haithem Laamouz Narva BK Röd WO
        Blå Rasmus Broman BS Tor   -
116 M-JA 60 kg 1/2 Röd Rolf Olsen Tønsbergkameratene Röd WO
        Blå elliot whale nemesis   -
105 M-DB 57 kg 1/2 Röd Bovadi Lepiev Lunds BS   -
        Blå Mohammed Zaka Hisingens BK Blå 3-0
118 M-SA 64 kg 1/2 Röd Mohammed AL-Maliki Winning BC Röd 3-0
        Blå Emil Pettersson Malmö Boxing Center   -
119 M-SC 60 kg 1/2 Röd Grant Webb Poseidon ABC Röd 3-0
        Blå Jeremy Rosander Halmstads AIS   -
108 M-DA 38 kg 1/2 Röd Hussein Fadel Angered BC   -
        Blå Yodkhwan Idh Vaggeryds BK Blå 3-0
121 M-SA 69-2 kg 1/2 Röd Salavat Khatuev Skien Bokseklubb Röd 3-0
        Blå Johan Seleba SP 1909   -
122 M-SC 60 kg 1/2 Röd Martin Leventis VBC/TIP BC Röd 2-1
        Blå Alexandru Loghin Varbergs BK   -
111 M-DA 44 kg 1/2 Röd Firas Zein Lunds BS Röd 3-0
        Blå James Claridge Poseidon ABC   -
124 M-SA 69-2 kg 1/2 Röd Daniel Mller Malmö BA   -
        Blå Johnathon Francois Poseidon ABC Blå 3-0
125 M-SC 69-2 kg 1/2 Röd Reza Ghalami Upsala IF   -
        Blå Leo Folstad Askim Blå 2-1
114 M-DA 44 kg 1/2 Röd Muhammad Saharov Ljungby BK   -
        Blå Martin Skogheim Ski BK Blå 3-0
127 M-SA 69-1 kg 1/2 Röd Alexander Sund Sundsvalls BK   -
        Blå Ted Cheeseman Fisher boxing club Blå TKO I
128 M-SC 69-2 kg 1/2 Röd Johan Ljungberg Valhall BK   -
        Blå Greg Webb Poseidon ABC Blå 3-0
117 M-DA 50 kg 1/2 Röd Erik Tegerhag Bålsta BK Röd 2-1
        Blå Moltas Lundström IF Linnea   -
130 M-SA 69-1 kg 1/2 Röd Helge Engesland Grimstad Bokseklubb   -
        Blå Clarence Goyeram IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
131 M-SC 69-1 kg 1/2 Röd Daniel Klimczak Askim   -
        Blå Mustafa Yusefi Haninge BK Blå 3-0
120 M-DA 50 kg 1/2 Röd Martin Pettersson Skene Atletklubb   -
        Blå Sonny Ali Hornchurch and Elm Park Blå 3-0
133 M-SA 75 kg 1/2 Röd Ben Bodila Djurgårdens IF   -
        Blå Shady Gamhour ATF Gym IF Blå 3-0
134 M-SC 69-1 kg 1/2 Röd Amar Hajdarevic GAK Enighet Röd 3-0
        Blå Hussein Hannoun Upsala IF   -
123 M-DA 57 kg 1/2 Röd Josef Eleman Hisingens BK   -
        Blå Don Emini Jessheim Bokseklubb Blå DQ R1
136 M-SA 75 kg 1/2 Röd Glodi Eneste AIK Lund   -
        Blå Adam Bashanov Aarhus boxing Blå 2-1
137 M-SC 75 kg 1/2 Röd Mattias Ztermyr Valhall BK Röd 2-1
        Blå Jason Genn Swale Gloves   -
126 M-DA 57 kg 1/2 Röd Armand Avdijaj Hisingens BK Röd 2-1
        Blå Ali Dara Tønsbergkameratene   -
139 M-SA 81 kg 1/2 Röd Blendin Zejnullahu BK Ringen   -
        Blå Abdesslam Chabi ATF Gym IF Blå TKO r3
140 M-SC 81 kg 1/2 Röd Nicklas Wennerberg GAK Enighet   -
        Blå Wesley Washington Hoddesdon boxing academy Blå 2-0
129 M-DA 63 kg 1/2 Röd Patrick Micheelsen Gilleleje BK   -
        Blå Pontus Karlsson IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
142 M-SA 81 kg 1/2 Röd Johan Christiansson IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Mustafa M Al-Bora Grimstad Bokseklubb Blå WO
143 M-SC 81 kg 1/2 Röd Andr Trnlv Varbergs BK   -
        Blå Liridon Nuha Halmstad BS Blå 3-0
132 M-DA 63 kg 1/2 Röd Oliver Mllenberg Gilleleje BK   -
        Blå Arvid Apelqist IK Ymer Blå 2-1
145 M-SA 91 kg 1/1 Röd Gabriel Richards Djurgårdens IF Röd TKO r3
        Blå Ellah Dadayev Vordingborg BK   -
146 M-SC 91 kg 1/2 Röd Stian Sta Askim   -
        Blå Agit Bilge NBK Akilles Blå 3-0
147 M-DA 66 kg 1/2 Röd Christian Torbl Jessheim Bokseklubb   -
        Blå Hugo Pettersson Mjlby Boxing Team IF Blå 3-0
148 M-UA 48 kg 1/1 Röd Jake pettitt nemesis   -
        Blå Felix Flodin Vaggeryds BK Blå 3-0
149 M-SC 91 kg 1/2 Röd Andreas Jonsson Lunds BS Röd 2-0
        Blå Antonio Montalbano Hoddesdon boxing academy   -
150 M-DA 66 kg 1/2 Röd Tim Sjstrm Mjlby Boxing Team IF   -
        Blå Marcus Klokholm Rudersdal BK Blå 3-0
151 M-UA 57 kg 1/1 Röd Billy Lilljeqvist IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Samer Tabal Hammarby IF Boxning Blå 2-1
152 M-UB 46 kg 1/1 Röd albert basset nemesis   -
        Blå Patrick Doherty Hornchurch and Elm Park Blå 3-0
153 M-DA 70 kg 1/2 Röd Thomas Tesfalem Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Sad Krkic FBK Falkenberg   -
154 M-UA 60 kg 1/1 Röd Hoger Salih Angered BC   -
        Blå Tommy Smith Hoddesdon boxing academy Blå 2-1
155 M-UB 48 kg 1/1 Röd Barez Abdi Viktorija BK - Falköping   -
        Blå Adam Alexiusson Värnamo BK Blå 2-1
156 M-DA 70 kg 1/2 Röd Abdirisq Darod Angered BC   -
        Blå Jack Falkman BK Fox Blå 3-0
157 M-UA 63 kg 1/1 Röd Alexander Isaksson BK Rapid    
        Blå George Rourke Hoddesdon boxing academy    
158 M-UB 52 kg 1/1 Röd Alvaro Debski BK Rapid   -
        Blå Belal Khalil GAK Enighet Blå 3-0
159 M-DB 38 kg 1/1 Röd Hampus- Gustavsson-Jansen Kalmar BK Röd 2-1
        Blå Fred Wibom IF Linnea   -
160 M-UA 66 kg 1/1 Röd Alexander Cmatco IK Ymer   -
        Blå Elle Andeberg Hammarby IF Boxning Blå WO
161 M-UB 54 kg 1/1 Röd Lukas Ingeltop Team Ljungby Box IF   -
        Blå ben goodrich nemesis Blå 3-0
162 M-DB 40 kg 1/1 Röd Josh Bowyer Swale Gloves   -
        Blå Filip Ferreira BK Kungälv Blå WO
163 M-UA 70 kg 1/1 Röd Andrej Cmatco IK Ymer   -
        Blå Mohammed Harris Akbar Bradford Police and College Blå 3-0
164 M-UB 60 kg 1/1 Röd Arvid Magnusson Gripen BK Röd 2-1
        Blå Ajat Sabitov Djurgårdens IF   -
165 M-DB 42 kg 1/1 Röd Basel Srour Tønsbergkameratene   -
        Blå Alim Mahmudov Tifa BC Blå 3-0
166 M-UA 75 kg 1/1 Röd Sjamsudin Shamilov SP 1909   -
        Blå William Gustafsson BK Rapid Blå 3-0
167 M-UB 66 kg 1/1 Röd Lewis Baker Swale Gloves   -
        Blå Asad Zamani Malmö BK Blå 3-0
168 M-DB 44 kg 1/1 Röd Matt Winn Poseidon ABC Röd 2-1
        Blå Ismail Saharov Ljungby BK   -
169 M-JA 64 kg 1/1 Röd Milad Mazdak Tifa BC Röd 2-1
        Blå Shukrat Abdrim Tensta BK   -
170 M-UB 70 kg 1/1 Röd Albion Rexhaj Askim Röd 2-1
        Blå Allex Rydin Örebro BK   -
171 M-DB 46 kg 1/1 Röd Hugo Andersson Värnamo BK Röd 3-0
        Blå Johnny Dooley Hornchurch and Elm Park   -
172 M-JA 69 kg 1/1 Röd Adam Chartoi Hammarby IF Boxning   -
        Blå Oliver Flodin Vaggeryds BK Blå 3-0
173 M-UB 80+ kg 1/1 Röd Oskar Karlsson FBK Falkenberg   -
        Blå Amin Halilovic Malmö BK Blå 3-0
174 M-DB 48 kg 1/1 Röd Charlie Gadudow Angered BC   -
        Blå Ibrahim Krkic FBK Falkenberg Blå 3-0
175 M-JA 75 kg 1/1 Röd Tobias Mllenberg Gilleleje BK   -
        Blå Surkho Sjamilov SP 1909 Blå 3-0
176 M-JC 64 kg 1/1 Röd Ola Grong Trym IL Röd 2-1
        Blå Hilal Saleh Angered BC   -
177 M-DB 50 kg 1/1 Röd john dibsdall nemesis Röd 3-0
        Blå Josef Vasquez Aziz IF Linnea   -
178 M-JA 81 kg 1/1 Röd Denis Kauffer BK Dalen   -
        Blå Alexander Bwambale Tensta BK Blå 2-1
179 M-JC 75 kg 1/1 Röd Kawam Alkhalaf Viktorija BK - Falköping   -
        Blå Besfort Xhafolli Malmö Boxing Center Blå KO
180 M-DB 57 kg 1/1 Röd Kai Newing Swale Gloves Röd 3-0
        Blå Mohammed Zaka Hisingens BK   -
181 M-SB 60 kg 1/1 Röd Mario Radev Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Jonas Twang Skien Bokseklubb Blå 3-0
182 M-JC 91 kg 1/1 Röd Arber Hajredini Angered BC Röd DISK