Admin Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
KING OF THE RING 8-10/1 2016  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2016-01-06
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 M-SC 64 kg 1/2 Röd Chris Bebinno BK Ringen Röd 3-0
        Blå Geir Tore Sandmo B 30   -
2 M-DB 36 kg 1/2 Röd Elias Idrissi Herlev Boxing Röd 3-0
        Blå Tuomas Rantalainen Tampere Boxing Association   -
4 M-SC 64 kg 1/2 Röd Javid Heidari Djurgårdens IF   -
        Blå Mahdi Khavri Gripen BK Blå 2-1
5 M-DB 40 kg 1/2 Röd Ben Clare Hoddesdon boxing academy Röd 2-1
        Blå Samir Sbinati Frölunda BK   -
7 M-SC 69 kg 1/2 Röd Barzan Palany Jafi Grimstad Bokseklubb Röd 3-0
        Blå Guillermo Viar GYM01 ABC   -
8 M-DB 40 kg 1/2 Röd Alexander Fredriksson Morgongåva BK Röd 3-0
        Blå Omar Kamar Angered BC   -
10 M-SC 69 kg 1/2 Röd Sean Gibbs Chepstow   -
        Blå Halil Milli BK Masen Blå 3-0
11 M-DB 44 kg 1/4 Röd Charlie Welsh Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Pyry Koivula Tampereen Työnvaen Nyrkkeilijät Blå 3-0
13 M-SC 81 kg 1/2 Röd Henrik Johansson Nyköpings BS Röd 3-0
        Blå Josef Chahrour Skene Atletklubb   -
14 M-DB 44 kg 1/4 Röd Kevin Bohm Morgongåva BK   -
        Blå Mikail Harmanci Jyllinge Box Team Blå 3-0
16 M-SC 91 kg 1/2 Röd Emil Stefansson IF Göteborgs Team Box Röd 3-0
        Blå Mikael Neville Nielsen Halmstad Boxing Club   -
17 M-DB 50 kg 1/2 Röd Harry Mannouch Swale Gloves   -
        Blå Harry Reed Ockley ABC Blå 2-1
19 M-SC 91 kg 1/2 Röd Bilal Magamadov SP 1909 Röd 2-1
        Blå Ersen Skoro GAK Enighet   -
20 M-DB 50 kg 1/2 Röd Joshua Caulfield Swale Gloves Röd 3-0
        Blå Victor Lövenberg Hisingens BK   -
22 M-SB 81 kg 1/4 Röd Erik Mendoza Djurgårdens IF Röd 2-1
        Blå Otto Terjesen Grimstad Bokseklubb   -
23 M-DB 54 kg 1/2 Röd Ali Allami Varbergs BK   -
        Blå Martin Jacobsen B 30 Blå 2-1
25 M-SB 81 kg 1/4 Röd Gent Rexha Skoftebyns AIS   -
        Blå Wesley Washington Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
26 M-DA 40 kg 1/4 Röd Kevin Scott Morgongåva BK   -
        Blå Diego Lamby Fariñes IF Linnea Blå 2-1
28 M-SA 64 kg 1/4 Röd Emil Stor Team Hallstahammar BK   -
        Blå Kane Gardner Droylsden ABC Blå 3-0
29 M-DA 42 kg 1/2 Röd Taylor Smith Hoddesdon boxing academy Röd 2-1
        Blå Keiran Woods Chepstow   -
31 M-SA 64 kg 1/4 Röd Sahir Iqbal Bury Röd 2-1
        Blå Laziz Sharifov Haninge BK   -
32 M-DA 46 kg 1/2 Röd Adam Kadiri Eskilstuna BK   -
        Blå Jaq Hickford Hoddesdon boxing academy Blå 2-1
34 M-SA 64 kg 1/4 Röd Milad Mazdak Tifa BC Röd 3-0
        Blå Athur Otterlei Moldekameratene Bokseklubb   -
35 M-DA 48 kg 1/2 Röd Aron Plahn Visby BK   -
        Blå Svante Qvennerstedt Haninge BK Blå 3-0
37 M-SA 64 kg 1/4 Röd Bernard Angelo Torres Gran Bk Röd 3-0
        Blå Stephen Wani Tampere Boxing Association   -
38 M-DA 48 kg 1/2 Röd Dennis Kyndell NBK Akilles   -
        Blå Mathias Gravgaard Skive Atlet Club Blå 2-1
40 M-SA 69 kg 1/4 Röd Ruslan Sjidokaev Grimstad Bokseklubb   -
        Blå Adolpe Sylva Halmstad BS Blå 2-1
41 M-DA 50 kg 1/2 Röd Mikkel Bruun Jyllinge Box Team Röd 3-0
        Blå Arvid Hämeenoja Gustavsson IF Linnea   -
43 M-SA 69 kg 1/4 Röd Clarence Goyeram IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Abdul Ibrahim Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
44 M-DA 52 kg 1/4 Röd Alireza Abbasi Team Hallstahammar BK   -
        Blå Daniyal Syed Malmö BK Blå 3-0
46 M-SA 75 kg 1/4 Röd Jordan Reynolds Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Ahmed Rossi Narva BK   -
47 M-DA 57 kg 1/2 Röd Ismail Saharov Ljungby BK   -
        Blå Josh Gillie Swale Gloves Blå 3-0
49 M-SA 75 kg 1/4 Röd Razhden Aniashvili Ronneby BT   -
        Blå Amir Smesem Hisingens BK Blå 3-0
50 M-DA 60 kg 1/4 Röd Ismail Yousopov Jessheim Bokseklubb Röd 3-0
        Blå Liam Brdfors Nyköpings BS   -
52 M-JB 64 kg 1/2 Röd Abid Zamir SP 1909 Röd 3-0
        Blå jrgen Cindahl Moss BK   -
53 M-DA 60 kg 1/4 Röd Ahmed Allami Varbergs BK   -
        Blå Joseph Fahn Bk. Sct. Jrgen Holstebro Blå uppgivet
55 M-JB 75 kg 1/2 Röd James Jacaves Love C.P.C   -
        Blå Adel Belalia Djurgårdens IF Blå 2-1
56 M-DA 66 kg 1/2 Röd Simon Gundersen Grimstad Bokseklubb   -
        Blå Kai Newing Swale Gloves Blå 3-0
58 M-JB 75 kg 1/2 Röd Lasse Skau Jessheim Bokseklubb   -
        Blå Ajet Jusufi Ronneby BT Blå KO r1
59 M-DA 70 kg 1/2 Röd Mohammad Akbari Angered BC   -
        Blå Jon Gundersen BK Kelly Blå 3-0
61 M-JB 81 kg 1/2 Röd Harjit Singh Raufoss Bokseklubb Röd WO
        Blå Genti Morina KFUM Fight Zone   -
62 M-DA 70 kg 1/2 Röd Tommy Almkvist Nyköpings BS   -
        Blå Mohammed Celik Angered BC Blå 2-1
64 M-JA 56 kg 1/2 Röd Andreas Eggan Trym Boxing   -
        Blå Mohammedhossein Mirzaei Werzaneh Tampere Boxing Association Blå 3-0
65 M-JC 69 kg 1/4 Röd Asad Zamani Malmö BK Röd 2-1
        Blå Lukas Ingeltop Team Ljungby Box IF   -
67 M-JA 60 kg 1/2 Röd Hasan Omar Djurgårdens IF Röd 2-1
        Blå Pavlo Kuzmenchuk Team Ukraine   -
68 M-DC 40 kg 1/1 Röd Magnus Gramgaard Rudersdal BK   -
        Blå Adnan AHMETAJ Team Hallstahammar BK Blå 3-0
70 M-JA 64 kg 1/2 Röd Nahom Aron BK Köping   -
        Blå Amad Doski Halmstads AIS Blå 3-0
71 M-DC 44 kg 1/1 Röd Roberto Leyton KFUM Fight Zone   -
        Blå Jojo Connor Swale Gloves Blå 3-0
73 M-JA 64 kg 1/2 Röd George Rourke Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Pavlo Gula Team Ukraine Blå 3-0
74 M-DB 36 kg 1/1 Röd Nicklas Tårnes Stavnes B 30   -
        Blå Elias Idrissi Herlev Boxing Blå 3-0
76 M-SC 60 kg 1/1 Röd Johannes Nordström BK Masen   -
        Blå Cain Gill Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
77 M-DB 40 kg 1/1 Röd Ben Clare Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Alexander Fredriksson Morgongåva BK Blå 3-0
79 M-SC 64 kg 1/1 Röd Chris Bebinno BK Ringen Röd 2-1
        Blå Mahdi Khavri Gripen BK   -
80 M-DB 44 kg 1/2 Röd Mario Anderson Angered BC   -
        Blå Emanuel Mavica Ryttersson Team Hallstahammar BK Blå WO
82 M-SC 69 kg 1/1 Röd Barzan Palany Jafi Grimstad Bokseklubb Röd 3-0
        Blå Halil Milli BK Masen   -
83 M-DB 44 kg 1/2 Röd Pyry Koivula Tampereen Työnvaen Nyrkkeilijät   -
        Blå Mikail Harmanci Jyllinge Box Team Blå 3-0
85 M-SC 75 kg 1/1 Röd Hermond Berhane Oslo BK   -
        Blå Amin Faily Skoftebyns AIS Blå 3-0
86 M-DB 50 kg 1/1 Röd Harry Reed Ockley ABC Röd 2-1
        Blå Joshua Caulfield Swale Gloves   -
88 M-SC 81 kg 1/1 Röd Eric Fogerberg Uddevalla BK   -
        Blå Henrik Johansson Nyköpings BS Blå 3-0
89 M-DB 54 kg 1/1 Röd Dennis Bøe Dahl B 30   -
        Blå Martin Jacobsen B 30 Blå 3-0
91 M-SC 91 kg 1/1 Röd Emil Stefansson IF Göteborgs Team Box Röd TKO r3
        Blå Bilal Magamadov SP 1909   -
92 M-DB 57 kg 1/1 Röd Joseph joe joe Fahn Bk. Sct. Jrgen Holstebro Röd 3-0
        Blå Muslim Yousopov Jessheim Bokseklubb   -
94 M-SB 60 kg 1/2 Röd Salah Bouchakok Gran Bk   -
        Blå Jeremy Rosander Halmstads AIS Blå 2-1
95 M-DA 38 kg 1/1 Röd Sigurd Boesen Rudersdal BK Röd 2-1
        Blå Denis-Constantin Ciugulica Ljungby BK   -
97 M-SB 60 kg 1/2 Röd Daniel Bakke Bodö BK Röd 3-0
        Blå Alijan Tavakoli Gripen BK   -
98 M-DA 40 kg 1/2 Röd Gabrel Hjelm Oskarshamns BK   -
        Blå Daniel Malik Herlev Boxing Blå 3-0
100 M-SB 69 kg 1/2 Röd Joe Kent GYM01 ABC Röd 2-1
        Blå Leo Folstad Askim   -
101 M-DA 40 kg 1/2 Röd Kurt Lee Hoddesdon boxing academy Röd 2-1
        Blå Diego Lamby Fariñes IF Linnea   -
103 M-SB 69 kg 1/2 Röd Berhane Tecklay IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Vincent Gough Hoddesdon boxing academy Blå 2-1
104 M-DA 42 kg 1/1 Röd Tavab Niazi Rudersdal BK   -
        Blå Taylor Smith Hoddesdon boxing academy Blå 2-1
106 M-SB 75 kg 1/2 Röd Toni Nohra Vänersborgs BK   -
        Blå Alborz Zabet SP 1909 Blå 2-1
107 M-DA 46 kg 1/1 Röd Daniel Smith Hoddesdon boxing academy Röd 2-1
        Blå Jaq Hickford Hoddesdon boxing academy   -
109 M-SB 75 kg 1/2 Röd Alexander Holm Vänersborgs BK Röd TKO r3
        Blå Kallum Kirk Love C.P.C   -
110 M-DA 48 kg 1/1 Röd Svante Qvennerstedt Haninge BK Röd 3-0
        Blå Mathias Gravgaard Skive Atlet Club   -
112 M-SB 81 kg 1/2 Röd Andr Trnlv Varbergs BK   -
        Blå Alexander Martinsen Oslo BK Blå 3-0
113 M-DA 50 kg 1/1 Röd Filip Ferreira BK Kungälv Röd 2-1
        Blå Mikkel Bruun Jyllinge Box Team   -
115 M-SB 81 kg 1/2 Röd Erik Mendoza Djurgårdens IF   -
        Blå Wesley Washington Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
116 M-DA 52 kg 1/2 Röd Ahmed Abdulhamid GAK Enighet   -
        Blå Josef Vasquez Aziz IF Linnea Blå 2-1
118 M-SB 91 kg 1/2 Röd Connor Chadwick Love C.P.C   -
        Blå Agit Bilge East Idrottsförening Norrköping Blå 2-1
119 M-DA 52 kg 1/2 Röd Feliphe Guzman KFUM Fight Zone   -
        Blå Daniyal Syed Malmö BK Blå 3-0
121 M-SB 91+ kg 1/2 Röd Jonas Silverbacke BK Masen   -
        Blå Nermin Hajdarpasic Eskilstuna BK Blå TKO r1
122 M-DA 54 kg 1/1 Röd Alexander Lindgren Frölunda BK   -
        Blå Serhat Ozan Tampere Boxing Association Blå 3-0
124 M-SA 52 kg 1/1 Röd Faluk Hussain Windmill ABC   -
        Blå Ali Resai Haninge BK Blå 3-0
125 M-DA 57 kg 1/1 Röd Ramez Sbinati Frölunda BK   -
        Blå Josh Gillie Swale Gloves Blå 3-0
127 M-SA 56 kg 1/1 Röd Ronald Serugo IF Göteborgs Team Box Röd 3-0
        Blå Kyran ONeil Hoddesdon boxing academy   -
128 M-DA 60 kg 1/2 Röd Kristoffer Moa Pettersen B 30   -
        Blå Mohammed Zaka Hisingens BK Blå 3-0
130 M-SA 60 kg 1/2 Röd Jordan Flynn Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Hikmat Azamov Visby BK   -
131 M-DA 60 kg 1/2 Röd Ismail Yousopov Jessheim Bokseklubb Röd DISC
        Blå Joseph Fahn Bk. Sct. Jrgen Holstebro   -
133 M-SA 64 kg 1/2 Röd Kane Gardner Droylsden ABC   -
        Blå Sahir Iqbal Bury Blå 2-1
134 M-DA 63 kg 1/1 Röd Andre Dse BK Kungälv   -
        Blå Aleksander Heian Wik Bodö BK Blå 3-0
136 M-SA 64 kg 1/2 Röd Milad Mazdak Tifa BC   -
        Blå Bernard Angelo Torres Gran Bk Blå 3-0
137 M-DA 66 kg 1/1 Röd Sebastian Lindell BK Kungälv   -
        Blå Kai Newing Swale Gloves Blå 3-0
139 M-SA 69 kg 1/2 Röd Helge Engesland Grimstad Bokseklubb Röd 2-1
        Blå Salavat Khatuev Skien Bokseklubb   -
140 M-DA 70 kg 1/1 Röd Jon Gundersen BK Kelly Röd 3-0
        Blå Mohammed Celik Angered BC   -
142 M-SA 69 kg 1/2 Röd Adolpe Sylva Halmstad BS   -
        Blå Abdul Ibrahim Hoddesdon boxing academy Blå 2-1
143 M-UB 54 kg 1/2 Röd William Purdy Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Morteza Hassami Tifa BC Blå 3-0
145 M-SA 75 kg 1/2 Röd Cengizhan Caglayan Narva BK   -
        Blå Brian Rennie Bury Blå 3-0
146 M-UB 54 kg 1/2 Röd Filip Johnsson Värnamo BK   -
        Blå Jeams Chaipha Tifa BC Blå 2-1
148 M-SA 75 kg 1/2 Röd Jordan Reynolds Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Amir Smesem Hisingens BK   -
149 M-UB 57 kg 1/2 Röd Peter Ahlberg Skoftebyns AIS Röd 3-0
        Blå Daniel Grande Grimstad Bokseklubb   -
151 M-SA 81 kg 1/2 Röd Albin Albinsson IK Ymer Röd 2-1
        Blå Surkho Sjamilov SP 1909   -
152 M-UB 57 kg 1/2 Röd Radwan Elmi Oskarshamns BK Röd WO
        Blå Jamie Clare Hoddesdon boxing academy   -
154 M-SA 81 kg 1/2 Röd Fayes Ghanoum Herlev Boxing   -
        Blå Abdesslam Chabi ATF Gym IF Blå 3-0
155 M-UB 63 kg 1/2 Röd Mohammed Kadiri Eskilstuna BK   -
        Blå Pål Edvin Dyste Raufoss Bokseklubb Blå 2-1
157 M-SA 91 kg 1/2 Röd Ahmed Smesem Hisingens BK   -
        Blå Kevin Okyere Melhus Oslo BK Blå KO r2
158 M-UB 66 kg 1/2 Röd Sharbel Aleilo Tifa BC   -
        Blå Edvard Kelkka Tampere Boxing Association Blå 3-0
160 M-JB 56 kg 1/1 Röd Hamza Nadiri Djurgårdens IF   -
        Blå Adam Alexiusson Värnamo BK Blå 2-1
161 M-UB 66 kg 1/2 Röd Sam King Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Sigurd Glemmestad Raufoss Bokseklubb   -
163 M-JB 64 kg 1/1 Röd Hamoudi Ali Angered BC Röd 3-0
        Blå Abid Zamir SP 1909   -
164 M-UB 80+ kg 1/2 Röd Yousef Jasin IF Göteborgs Team Box Röd TKO r2
        Blå Tommy Robinson Swale Gloves   -
166 M-JB 75 kg 1/1 Röd Adel Belalia Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Ajet Jusufi Ronneby BT   -
167 M-UA 57 kg 1/2 Röd Andreas Palm IF Linnea Röd 2-1
        Blå Shabir Hosseini Djurgårdens IF   -
169 M-JB 81 kg 1/1 Röd Dennis Hofstad B 30   -
        Blå Harjit Singh Raufoss Bokseklubb Blå 3-0
170 M-UA 57 kg 1/2 Röd Hampus Broman BS Tor   -
        Blå Moltas Lundström IF Linnea Blå 2-1
172 M-JA 52 kg 1/1 Röd Masi Jurvanen Tampereen Työnvaen Nyrkkeilijät Röd 3-0
        Blå Mohammad Darvishi Haninge BK   -
173 M-JC 60 kg 1/2 Röd Mahdi Azizi Visby BK   -
        Blå Jahid Munim Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
175 M-JA 56 kg 1/1 Röd Farris Khan Bradford Police and College   -
        Blå Mohammedhossein Mirzaei Werzaneh Tampere Boxing Association Blå 2-1
176 M-JC 64 kg 1/2 Röd Sam Rahimy IF Göteborgs Team Box Röd WO
        Blå Emil Lindedahl Varbergs BK   -
178 M-JA 60 kg 1/1 Röd Aiden Hampsey Chepstow   -
        Blå Hasan Omar Djurgårdens IF Blå 3-0
179 M-JC 69 kg 1/2 Röd Abdirisaq Darod IF Göteborgs Team Box Röd TKO r2
        Blå Muhammed Ibrahim Gripen BK   -
181 M-JA 64 kg 1/1 Röd Amad Doski Halmstads AIS   -
        Blå Pavlo Gula Team Ukraine Blå 2-1
182 M-JC 69 kg 1/2 Röd Mohammed Al-asadi ml Sffle BK   -
        Blå Asad Zamani Malmö BK Blå 3-0
184 M-JA 75 kg 1/1 Röd Mohammed Harris Akbar Bradford Police and College Röd 3-0
        Blå Albion Rexhaj Askim   -
185 M-DB 44 kg 1/1 Röd Emanuel Mavica Ryttersson Team Hallstahammar BK   -
        Blå Mikail Harmanci Jyllinge Box Team Blå 3-0
187 M-JA 81 kg 1/1 Röd arkadii Kartsan Team Ukraine   -
        Blå Sjamsudin Shamilov SP 1909 Blå 2-1
188 M-DA 40 kg 1/1 Röd Daniel Malik Herlev Boxing Röd 2-1
        Blå Kurt Lee Hoddesdon boxing academy   -
190 M-SB 60 kg 1/1 Röd Jeremy Rosander Halmstads AIS Röd 3-0
        Blå Daniel Bakke Bodö BK   -
191 M-DA 52 kg 1/1 Röd Josef Vasquez Aziz IF Linnea Röd WO
        Blå Daniyal Syed Malmö BK   -
193 M-SB 69 kg 1/1 Röd Joe Kent GYM01 ABC   -
        Blå Vincent Gough Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
194 M-DA 60 kg 1/1 Röd Mohammed Zaka Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Ismail Yousopov Jessheim Bokseklubb   -
196 M-SB 75 kg 1/1 Röd Alborz Zabet SP 1909   -
        Blå Alexander Holm Vänersborgs BK Blå 3-0
197 M-UB 54 kg 1/1 Röd Morteza Hassami Tifa BC   -
        Blå Jeams Chaipha Tifa BC Blå 3-0
199 M-SB 81 kg 1/1 Röd Alexander Martinsen Oslo BK Röd 3-0
        Blå Wesley Washington Hoddesdon boxing academy   -
200 M-UB 57 kg 1/1 Röd Peter Ahlberg Skoftebyns AIS Röd 3-0
        Blå Radwan Elmi Oskarshamns BK   -
202 M-SB 91 kg 1/1 Röd Arber Hajredini Angered BC Röd 3-0
        Blå Agit Bilge East Idrottsförening Norrköping   -
203 M-UB 60 kg 1/1 Röd Håvard Illing Kristiansen Bodö BK Röd TKO r2
        Blå Mohammad Nazari Tifa BC   -
205 M-SB 91+ kg 1/1 Röd Necirvan Taysun BK Masen   -
        Blå Nermin Hajdarpasic Eskilstuna BK Blå 3-0
206 M-UB 63 kg 1/1 Röd Harry Dickson Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Pål Edvin Dyste Raufoss Bokseklubb   -
208 M-SA 60 kg 1/1 Röd Yohannes Berhane IF Linnea Röd 2-1
        Blå Jordan Flynn Hoddesdon boxing academy   -
209 M-UB 66 kg 1/1 Röd Edvard Kelkka Tampere Boxing Association   -
        Blå Sam King Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
211 M-SA 64 kg 1/1 Röd Sahir Iqbal Bury   -
        Blå Bernard Angelo Torres Gran Bk Blå 2-1
212 M-UB 70 kg 1/1 Röd Yunus Caglar Oslo BK   -
        Blå Taher Ibrahimzad Vänersborgs BK Blå 3-0
214 M-SA 69 kg 1/1 Röd Helge Engesland Grimstad Bokseklubb   -
        Blå Abdul Ibrahim Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
215 M-UB 80+ kg 1/1 Röd David Kulis Ockley ABC   -
        Blå Yousef Jasin IF Göteborgs Team Box Blå TKO r3
217 M-SA 75 kg 1/1 Röd Brian Rennie Bury   -
        Blå Jordan Reynolds Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
218 M-UA 50 kg 1/1 Röd Gökmen Görgin Tampere Boxing Association   -
        Blå Aadam Hussain Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
220 M-SA 81 kg 1/1 Röd Albin Albinsson IK Ymer   -
        Blå Abdesslam Chabi ATF Gym IF Blå 3-0
221 M-UA 54 kg 1/1 Röd Kieran Cormican Love C.P.C Röd 2-1
        Blå Martin Skogheim Ski BK   -
223 M-SA 91 kg 1/1 Röd Armintas Dluckys Grimstad Bokseklubb Röd 2-1
        Blå Kevin Okyere Melhus Oslo BK   -
224 M-UA 57 kg 1/1 Röd Andreas Palm IF Linnea Röd NO CONTEST
        Blå Moltas Lundström IF Linnea   -
226 M-SA 91+ kg 1/1 Röd Wesley Hjbge Bk. Sct. Jrgen Holstebro   -
        Blå Simen Nyster Trym IL Blå 3-0
227 M-UA 63 kg 1/1 Röd Don Emini Jessheim Bokseklubb Röd 3-0
        Blå Patrick Larkin Chepstow   -
230 M-UA 66 kg 1/1 Röd Pontus Karlsson IF Göteborgs Team Box Röd 2-1
        Blå John Ball Hoddesdon boxing academy   -
233 M-JC 49 kg 1/1 Röd Posti Surachhai Hisingens BK   -
        Blå Najib Ahmed BK Köping Blå 3-0
236 M-JC 60 kg 1/1 Röd Muhammad Qahir Qasimi Redbergslids BK   -
        Blå Jahid Munim Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
239 M-JC 64 kg 1/1 Röd Ali Haydali Tifa BC   -
        Blå Sam Rahimy IF Göteborgs Team Box Blå TKO r3
242 M-JC 69 kg 1/1 Röd Abdirisaq Darod IF Göteborgs Team Box Röd 2-1
        Blå Asad Zamani Malmö BK   -
245 M-JC 75 kg 1/1 Röd Najibullah Zahedi Angered BC   -
        Blå Sohrab Shidani IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
 
 
Copyright©2022 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090