login Välj Språk
Start
Events
Boxer
Referee
Clubs
>
Boxer Referee Boutlist Draw Contestplan  
<<< back
King Of The Ring 23-25/11 2018  
Entry
Last date of entry was 2018-11-21
 
Info
> Categories
> Invitation
> Clubranking
 
Print-out
> Boutlist
# Category Weight Final Corner Name Club Winner Result
1 M-YA 69 kg 1/4 Red Firas Zein BK Fox   -
        Blue Adrian Sander P. Hagen Romerike Bokseklubb Blue 3-2
2 M-YC 64 kg 1/4 Red Philip Rappana Skene Atletklubb Red 3-0
        Blue Naseem Hussein Hoddesdon boxing academy   -
3 M-DB 36 kg 1/4 Red Oliver Persson Bålsta BK   -
        Blue Joshua Muyinda Redbergslids BK Blue 3-0
4 M-EB 60 kg 1/4 Red Mohammad Ali Asghan BK Värend Red 5-0
        Blue Hossein Feyzi NBK Akilles   -
5 M-YC 69 kg 1/4 Red Connor Edwards South Wye police boxing academy Red 2-1
        Blue Markus Åberg Stockholms AIF   -
6 M-DB 48 kg 1/4 Red Truls Englesson Höllvikens BK Red 2-1
        Blue Benjamin Printz Bah IF Linnea   -
7 M-EB 69 kg 1/4 Red Gustav Tell Hammarby IF Boxning   -
        Blue Martin Leventis Fisksätra Boxningsklubb Blue 4-1
8 M-YC 69 kg 1/4 Red Mustafa Khaksar BK Viljan Red 3-0
        Blue Vidar Riström IF Linnea   -
9 M-DB 48 kg 1/4 Red Andriy Khochaba Redbergslids BK   -
        Blue Charlie Brown Hoddesdon boxing academy Blue 3-0
10 M-EB 69 kg 1/4 Red Ahmed Kalim Wafa BK Swing   -
        Blue Milad Fatemi Narva BK Blue 3-2
11 M-YC 69 kg 1/4 Red Joel Jonsson Eskilstuna BK Red 3-0
        Blue Jama Abdullahi Helge IF Boxning   -
12 M-DB 54 kg 1/4 Red Thomas Robinson South Derbyshire Boxing Academy Red 2-1
        Blue Rohullah Rasulli Helge IF Boxning   -
13 M-EB 69 kg 1/4 Red Gerald Dinnegan LEFT HOOK ABC Red 5-0
        Blue Sami Chermiti Ystads SK   -
14 M-YC 75 kg 1/4 Red Rory May Love C.P.C Red 2-1
        Blue Robin Bhöme BK Ringen   -
15 M-DB 54 kg 1/4 Red Nick Zulawinski Höllvikens BK Red 3-0
        Blue Ben Anderberg Hammarby IF Boxning   -
16 M-EB 75 kg 1/4 Red Sidney Winson South Derbyshire Boxing Academy Red 5-0
        Blue Shane Fitzgerald DCU boxing club   -
17 M-YB 60 kg 1/4 Red Najib Allah Jafari Djurgårdens IF   -
        Blue Dettori Hodge - Brown Hoddesdon boxing academy Blue 3-0
18 M-DB 54 kg 1/4 Red Felix Sterjovski Skene Atletklubb Red 3-0
        Blue Emil Bye Eriksen Vestby IL - boxing   -
19 M-EB 75 kg 1/4 Red Raphael Brown LEFT HOOK ABC Red 5-0
        Blue Sad Krkic Halmstad BS   -
20 M-YB 60 kg 1/4 Red CAMERON SUTTLE Erne Boxing Club Red 2-1
        Blue Josef Vasquez Aziz IF Linnea   -
21 M-DB 57-1 kg 1/4 Red Leon Nilsson Garcia Angered BC   -
        Blue Joel Svensson IF Linnea Blue 2-1
22 M-EB 91 kg 1/4 Red Goran Babic Djurgårdens IF   -
        Blue Al Mamour Ndow KFUM Fight Zone Blue 3-2
23 M-YB 64 kg 1/4 Red Sarvar Abdikarimjanov Botkyrka BK Red 3-0
        Blue Hakim Hossim Hammarby IF Boxning   -
24 M-DA 57-2 kg 1/4 Red Erik Towmasjan IK Ymer Red 2-1
        Blue Axel Mattsson Värnamo BK   -
25 M-EA 56 kg 1/4 Red Chijioke Amechi Double Jab ABC   -
        Blue Nico Leviars Hoddesdon boxing academy Blue 5-0
26 M-YB 64 kg 1/4 Red Muhammad Ali Yousefi BK Viljan Red 3-0
        Blue John Collins South Derbyshire Boxing Academy   -
27 M-DA 57-2 kg 1/4 Red Amar Muminhudzic BK Kungälv Red 2-1
        Blue Erik Wang Strømhaug B 30   -
28 M-EA 60-2 kg 1/4 Red Schain Amoer Kalmar BK Red 5-0
        Blue Henri Potter Kingfisher ABC   -
29 M-YB 64 kg 1/4 Red Ibragim Khadisov Ljungby BK   -
        Blue Shaliko Broyan Halmstad BS Blue RSC r2
30 M-DA 60-1 kg 1/4 Red Filip Ivarsson BK30 Motala Red 3-0
        Blue Diako Ahmed BK Fox   -
31 M-EA 60-1 kg 1/4 Red john patrick harker Henrys gym   -
        Blue Biniam Tesfagabr Eskilstuna BK Blue 5-0
32 M-EC 60 kg 1/4 Red Myahya Mazlamyar KK All Round   -
        Blue Rezai Mohammad BK Kungälv Blue 3-0
33 M-DA 66 kg 1/4 Red Jonathan Johnsson Eskilstuna BK Red 2-1
        Blue Emil Åhs BK Tiger   -
34 M-EA 64-2 kg 1/4 Red Roberto Bengtsson Halmstad BS Red 5-0
        Blue Yousef Adou Redbergslids BK   -
35 M-EC 60 kg 1/4 Red Attilio Porcile South Wye police boxing academy   -
        Blue Ludwig Törnblom Stockholms AIF Blue 3-0
36 M-DA 70 kg 1/4 Red Sirwan Mohammadi BK30 Motala   -
        Blue Oskar Hagman Redbergslids BK Blue 3-0
37 M-EA 64-1 kg 1/4 Red Milad Mazdak Tifa BC Red 2-1
        Blue Connor Mccallum Bronx Gym   -
38 M-EC 60 kg 1/4 Red Sherinagha Sadat Redbergslids BK Red 3-0
        Blue Abbas Mohevi IF Linnea   -
39 M-DA 70 kg 1/4 Red Julius Gumuliauskas Kungshamns BK Red 2-1
        Blue Joe Willacy Love C.P.C   -
40 M-EA 69-2 kg 1/4 Red nathan shepherd Henrys gym   -
        Blue Billy Lilljeqvist Bulldog Training Center Blue 3-2
41 M-EC 60 kg 1/4 Red Biniam Gerebrhan Bergen Sparta Red 2-1
        Blue Anwari Jawid Viktorija BK - Falköping   -
42 M-DA 70 kg 1/4 Red Oscar Hellberg Hallstahammar KF   -
        Blue Oscar Friden Swanson IK Ymer Blue 2-1
43 M-EA 69-1 kg 1/4 Red Markus Lövberg KFUM Fight Zone   -
        Blue Adolpe Sylva Halmstad BS Blue 5-0
44 M-EC 64-1 kg 1/4 Red shaun Dunn LEFT HOOK ABC Red 2-1
        Blue Alibaba Nazany Uddevalla BK   -
45 M-JB 60 kg 1/4 Red T E Murphy Love C.P.C Red RSC r3
        Blue Vicktor Ljungberg Majorna BK   -
46 M-EA 69-1 kg 1/4 Red Toni Nohra Vänersborgs BK   -
        Blue Alex Zendra GYM01 ABC Blue 5-0
47 M-EC 69-2 kg 1/4 Red Anzawer Yakhoul K.O Box Red 3-0
        Blue Dino Negasi Redbergslids BK   -
48 M-JB 60 kg 1/4 Red Albion Kelmendi Haninge BK   -
        Blue Hadi Hadrous Malmö BK Blue 3-0
49 M-EA 75-2 kg 1/4 Red Stanley Stannard Hoddesdon boxing academy Red RSC
        Blue Will Hanson Love C.P.C   -
50 M-EC 69-2 kg 1/4 Red Igor Vidovic BK Puma   -
        Blue Aqil Kazemi Hammarby IF Boxning Blue 3-0
51 M-JB 60 kg 1/4 Red Nasvalah Nazeri Lunds BS   -
        Blue Rahim Ali LEFT HOOK ABC Blue 3-0
52 M-EA 75-2 kg 1/4 Red Boulayoun Ouakd GAK Enighet   -
        Blue Amir Smesem Hisingens BK Blue 5-0
53 M-EC 69-1 kg 1/4 Red Younis Alshamali K.O Box Red 2-1
        Blue Constantin Surugiu Hammarby IF Boxning   -
54 M-JB 63 kg 1/4 Red Zubin Rashidi BK Värend Red RSC r2
        Blue Firas Alaed Lunds BS   -
55 M-EA 75-1 kg 1/4 Red Mindaugas Gedminas AIK Lund Red 5-0
        Blue Besfort Xhafoui KFUM Fight Zone   -
56 M-EC 69-1 kg 1/4 Red Armin Cavalic GAK Enighet   -
        Blue Bagir Alizada KFUM Fight Zone Blue 3-0
57 M-JB 63 kg 1/4 Red Tait Stallard GYM01 ABC Red 3-0
        Blue Felix Ryrstedt Kristianstads BK   -
58 M-EA 75-1 kg 1/4 Red Siavash Saberian Djurgårdens IF   -
        Blue Damian Biesekierski Botkyrka BK Blue 5-0
59 M-EC 75-2 kg 1/4 Red Keto Murrain South Wye police boxing academy   -
        Blue Wiliam John Galvin Narva BK Blue RSC
60 M-JB 63 kg 1/4 Red Viktor Råstedt Höllvikens BK Red 3-0
        Blue Amel Hasanovik Winning BC   -
61 M-EA 81 kg 1/4 Red rob magill Henrys gym   -
        Blue Constantino Nanga Hammarby IF Boxning Blue RSC
62 M-EC 75-2 kg 1/4 Red Norton Rosengren Bålsta BK Red RSC r3
        Blue Lukas Larsson Eternity IF   -
63 M-JB 63 kg 1/4 Red Emanuel Ryttersson Hallstahammar KF Red RSC r3
        Blue Noel Gabor Ystads SK   -
64 M-EA 81 kg 1/4 Red Ola Alausa Double Jab ABC   -
        Blue Alexander Martinsen Oslo BK Blue 5-0
65 M-EC 75-1 kg 1/4 Red Adam Deeq IK Ymer Red 3-0
        Blue Jonael Ghidey Stockholms AIF   -
66 M-JB 66 kg 1/4 Red Ali Al-Sibaheee Lunds BS   -
        Blue Tomasz Guss GYM01 ABC Blue 3-0
67 M-EA 91-1 kg 1/4 Red Yulien Isaac Brunet GAK Enighet   -
        Blue Linus Andersson Bulldog Training Center Blue RSC
68 M-EC 75-1 kg 1/4 Red Nabil Chatti Tensta BK   -
        Blue Magomed Ahmedov Ljungby BK Blue RSC
69 M-JB 66 kg 1/4 Red Elias Gustafsson Trelleborg Boxning Academy BC   -
        Blue Angelo Asmar Djurgårdens IF Blue RSC r2
70 M-YA 56 kg 1/2 Red Erduan Berisha KFUM Linköping Red 5-0
        Blue Hafiz Merzai Kristianstads BK   -
71 M-EC 75-1 kg 1/4 Red Will Hutton South Wye police boxing academy   -
        Blue Hussein Abdalredha Majorna BK Blue WO
72 M-JB 66 kg 1/4 Red Kacper Skowronski Viktorija BK - Falköping   -
        Blue Melker Maltelid Winning BC Blue 2-1
73 M-YA 56 kg 1/2 Red Muzammil Akbari IF Linnea Red rscr3
        Blue harry kelly Henrys gym   -
74 M-EC 81-2 kg 1/4 Red Oscar Sahlin Ekenholst KK All Round Red 3-0
        Blue Kristjan Gjonlutaj BK30 Motala   -
75 M-JB 70 kg 1/4 Red Josef Noyan IF Linnea Red 3-0
        Blue Sirach Zein BK Fox   -
76 M-YA 60 kg 1/2 Red Morteza Hassami Tifa BC   -
        Blue Nebil Ibrahim Upsala IF Blue 5-0
77 M-EC 81-2 kg 1/4 Red Hamzat Zakriev Viktorija BK - Falköping   -
        Blue Hugo Nerge Narva BK Blue 3-0
78 M-JB 70 kg 1/4 Red Fahd Ali Hussein Djurgårdens IF   -
        Blue Omar Qachar East Idrottsförening Norrköping Blue 3-0
79 M-YA 64 kg 1/2 Red Harys Lowe Northwest ABC Red 3-0
        Blue Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning   -
80 M-EC 81-1 kg 1/4 Red Hans Martinsson KK All Round   -
        Blue Taren Aujla GYM01 ABC Blue RSC
81 M-JB 70 kg 1/4 Red Joshua Sholoye Hoddesdon boxing academy Red 2-1
        Blue Mohamed Zaka Hisingens BK   -
82 M-YA 64 kg 1/2 Red Mohammed EL-Zein GAK Enighet   -
        Blue Hampus Broman BS Tor Blue 3-2
83 M-EC 81-1 kg 1/4 Red Nima Mirzaei Fisksätra Boxningsklubb   -
        Blue William Bruun Horten Bokseklubb Blue RSC r2
84 M-JB 75 kg 1/4 Red Ali Smesem Hisingens BK Red AB r3
        Blue Sebastian Olsson Eternity IF   -
85 M-YA 69 kg 1/2 Red MARK KELLS Erne Boxing Club Red 4-1
        Blue Sam King Hoddesdon boxing academy   -
86 M-EC 91 kg 1/4 Red Dennis Kuc Angered BC Red 3-0
        Blue Jakob Dahlberg IK Ymer   -
87 M-JA 57 kg 1/4 Red Kurt Lee Hoddesdon boxing academy   -
        Blue Dino Martinovic BK Tiger Blue 2-1
88 M-YA 69 kg 1/2 Red Taher Ibrahimzad Vänersborgs BK   -
        Blue Adrian Sander P. Hagen Romerike Bokseklubb Blue 4-1
89 M-EC 91 kg 1/4 Red Calum Belprez GYM01 ABC   -
        Blue Kevin Morgan Double Jab ABC Blue 3-0
90 M-JA 57 kg 1/4 Red Kevin Bohm Morgongåva BK   -
        Blue Noah Nordby Kalmar BK Blue 2-1
91 M-EB 60 kg 1/2 Red Ryan Rodriguez GYM01 ABC   -
        Blue Hasan Atay Halmstad BS Blue AB r2
92 M-EC 91 kg 1/4 Red Calvim Shungv-Mandonngo BK Tiger Red 2-1
        Blue Aleksander Lysø B 30   -
93 M-JA 57 kg 1/4 Red Mehedi Algazzi Arendal Bokseklubb Red 2-1
        Blue Alan Zangana Hammarby IF Boxning   -
94 M-EB 60 kg 1/2 Red Delshad Dawd NBK Akilles   -
        Blue Mohammad Ali Asghan BK Värend Blue AB r2
95 M-JB 80+ kg 1/2 Red Axel Agnesten Eskilstuna BK Red RSC r2
        Blue Fabian Olsson Ystads SK   -
96 M-DC 34 kg 1/2 Red Frankie Moody Hoddesdon boxing academy   -
        Blue Angelo Dobreva KFUM Fight Zone Blue 3-0
97 M-EB 64 kg 1/2 Red Josh Powell South Wye police boxing academy   -
        Blue Aminullah Amini Uddevalla BK Blue WO
98 M-JB 80+ kg 1/2 Red Enrikas Nianiluka NBK Akilles   -
        Blue Sadri Tarlamishi Hisingens BK Blue rsc R1
99 M-DC 34 kg 1/2 Red Jonathan Hart Hoddesdon boxing academy Red 3-0
        Blue Sanad Tayseer K.O Box   -
100 M-EB 64 kg 1/2 Red Johan Nilsson BK Revansch   -
        Blue Omar Barry GYM01 ABC Blue 5-0
101 M-JA 60 kg 1/2 Red Alfie Gaskin Hoddesdon boxing academy Red RSC r2
        Blue Tino Badkobeh Eternity IF   -
102 M-DB 36 kg 1/2 Red Ivan Skillfeldt Värnamo BK   -
        Blue Tommy Phan IK Ymer Blue 3-0
103 M-EB 69 kg 1/2 Red Tareq Jamel K.O Box   -
        Blue Martin Leventis Fisksätra Boxningsklubb Blue RSC r2
104 M-JA 60 kg 1/2 Red HARRIS CROWLEY Erne Boxing Club   -
        Blue Kevin Scott Upsala IF Blue 3-0
105 M-DB 36 kg 1/2 Red Viggo Pettersson Hallstahammar KF   -
        Blue Joshua Muyinda Redbergslids BK Blue 3-0
106 M-EB 69 kg 1/2 Red Milad Fatemi Narva BK   -
        Blue Gerald Dinnegan LEFT HOOK ABC Blue 4-1
107 M-YC 52 kg 1/2 Red Said Moradi Skene Atletklubb Red RSC r2
        Blue Tor Byman BK Swing   -
108 M-DB 38 kg 1/2 Red Rene Vainiomäki Väkevä Boxing Team Red 2-1
        Blue Hugo härstedt Höllvikens BK   -
109 M-EB 75 kg 1/2 Red Connor McGinn DCU boxing club   -
        Blue Muhammad Ewaz Khalili Hammarby IF Boxning Blue 3-2
110 M-YC 60 kg 1/2 Red Bikzada Amiransian Nässjö BK   -
        Blue Shchezd Avsovzi Nyköpings BS Blue 3-0
111 M-DB 44 kg 1/2 Red Bil al Tak KK All Round   -
        Blue Alex Luong Hoddesdon boxing academy Blue 3-0
112 M-EB 75 kg 1/2 Red Sidney Winson South Derbyshire Boxing Academy   -
        Blue Raphael Brown LEFT HOOK ABC Blue 5-0
113 M-YC 60 kg 1/2 Red Reza Qalandari BK Puma   -
        Blue Jakob Lindström BK Kungälv Blue 3-0
114 M-DB 46 kg 1/2 Red johannes Chabo KK All Round Red 3-0
        Blue Dino Alic Redbergslids BK   -
115 M-EB 81 kg 1/2 Red Johannes Bjur Lunds BS Red 4-1
        Blue Abdelhafid Jlassi Djurgårdens IF   -
116 M-YC 64 kg 1/2 Red Feda Husach Ystads SK   -
        Blue Saya Bashir Shojaje Kalmar BK Blue 3-0
117 M-DB 48 kg 1/2 Red Ivan Zuravel Porvoon Nyrkkeilyseura   -
        Blue Jassin Zina BK Revansch Blue 3-0
118 M-EB 81 kg 1/2 Red Kjetil Østerhus Gundersen Horten Bokseklubb   -
        Blue Genti Morina KFUM Fight Zone Blue 5-0
119 M-YC 64 kg 1/2 Red Anton Larsson KK All Round   -
        Blue Philip Rappana Skene Atletklubb Blue 3-0
120 M-DB 48 kg 1/2 Red Truls Englesson Höllvikens BK   -
        Blue Charlie Brown Hoddesdon boxing academy Blue 2-1
121 M-EB 91 kg 1/2 Red Morten Dåbu Grimstad Bokseklubb   -
        Blue Mohamad Hamdi Alhaji Shammo Kungshamns BK Blue 4-1
122 M-YC 69 kg 1/2 Red Hampus Jonasson Eternity IF   -
        Blue Connor Edwards South Wye police boxing academy Blue WO
123 M-DB 50 kg 1/2 Red Axel Härstedt Höllvikens BK Red 3-0
        Blue Mahdi Hossaini Viktorija BK - Falköping   -
124 M-EB 91 kg 1/2 Red Machindo Mwambazi Double Jab ABC Red WO
        Blue Al Mamour Ndow KFUM Fight Zone   -
125 M-YC 69 kg 1/2 Red Mustafa Khaksar BK Viljan   -
        Blue Joel Jonsson Eskilstuna BK Blue 3-0
126 M-DB 52 kg 1/2 Red Ardwan Rashid Tensta BK Red 3-0
        Blue Nataniel Sarreal Bekkelund Horten Bokseklubb   -
127 M-EA 56 kg 1/2 Red Clay Jayson KFUM Linköping   -
        Blue Hamza Mahmood Hoddesdon boxing academy Blue 5-0
128 M-YC 75 kg 1/2 Red Muslim Alizdeh Stockholms AIF   -
        Blue Daniel Leskovar Redbergslids BK Blue 3-0
129 M-DB 52 kg 1/2 Red Elliot Ekhamre Eskilstuna BK Red 2-1
        Blue Uno Enerskog Ottosson IF Linnea   -
130 M-EA 56 kg 1/2 Red Arsalan Dastparvar Narva BK   -
        Blue Nico Leviars Hoddesdon boxing academy Blue 4-1
131 M-YC 75 kg 1/2 Red Jones El Batall GAK Enighet   -
        Blue Rory May Love C.P.C Blue WO
132 M-DB 54 kg 1/2 Red Krisztian Nileborg Höllvikens BK   -
        Blue Thomas Robinson South Derbyshire Boxing Academy Blue 3-0
133 M-EA 60-2 kg 1/2 Red Alieu Sanneh African PBC Team   -
        Blue Arslan Khataev Porvoon Nyrkkeilyseura Blue RSC r2
134 M-YC 81 kg 1/2 Red Mohammed Hannoun Upsala IF   -
        Blue Shafulla Hotak Nyköpings BS Blue 2-1
135 M-DB 54 kg 1/2 Red Nick Zulawinski Höllvikens BK Red 3-0
        Blue Felix Sterjovski Skene Atletklubb   -
136 M-EA 60-2 kg 1/2 Red Ali Qawir Allstars Training center Red 3-2
        Blue Schain Amoer Kalmar BK   -
137 M-YC 91 kg 1/2 Red Ahmed Inegi Helge IF Boxning   -
        Blue Momodou Touray Djurgårdens IF Blue 2-1
138 M-DB 57-2 kg 1/2 Red Josef Salih Angered BC Red 3-0
        Blue Walter Steen Hisingens BK   -
139 M-EA 60-1 kg 1/2 Red Ali Yusefi Hammarby IF Boxning   -
        Blue Paolo Magui BK Ringen Blue WO
140 M-YB 60 kg 1/2 Red Hasani Laal Mohammad Djurgårdens IF   -
        Blue Alvin Warukaga BK30 Motala Blue 3-0
141 M-DB 57-2 kg 1/2 Red Lucas Ankarberg Berggren Redbergslids BK Red WO
        Blue David Rastas Bålsta BK   -
142 M-EA 60-1 kg 1/2 Red Faraz Abid Hoddesdon boxing academy Red 3-2
        Blue Biniam Tesfagabr Eskilstuna BK   -
143 M-YB 60 kg 1/2 Red Dettori Hodge - Brown Hoddesdon boxing academy   -
        Blue CAMERON SUTTLE Erne Boxing Club Blue 2-1
144 M-DB 57-1 kg 1/2 Red Hampus Hagström Hallstahammar KF Red 3-0
        Blue Bo Lier Horten Bokseklubb   -
145 M-EA 64-2 kg 1/2 Red Tasal Musaze Djurgårdens IF   -
        Blue Terry McEntee DCU boxing club Blue AB r2
146 M-YB 64 kg 1/2 Red Ghullam Barmaki Bergen Sparta Red 2-1
        Blue Sarvar Abdikarimjanov Botkyrka BK   -
147 M-DB 57-1 kg 1/2 Red Elias Svensson Bålsta BK Red 3-0
        Blue Joel Svensson IF Linnea   -
148 M-EA 64-2 kg 1/2 Red Hilal Saleh Bulldog Training Center   -
        Blue Roberto Bengtsson Halmstad BS Blue 4-1
149 M-YB 64 kg 1/2 Red Muhammad Ali Yousefi BK Viljan Red RSC-I r2
        Blue Shaliko Broyan Halmstad BS   -
150 M-DA 46 kg 1/2 Red Brandon Foster Sweeney Hoddesdon boxing academy Red 3-0
        Blue Nicklas Tårnes Stavnes B 30   -
151 M-EA 64-1 kg 1/2 Red Kieran McMaster Northwest ABC Red 4-1
        Blue Emil Stor Hallstahammar KF   -
152 M-YB 69 kg 1/2 Red joe stilgoe Henrys gym   -
        Blue Allan Sinani Angered BC Blue 3-0
153 M-DA 52 kg 1/2 Red Denis Nikandrov KFUM Linköping Red 2-1
        Blue Kamiran Ato Al Khalaf Viktorija BK - Falköping   -
154 M-EA 64-1 kg 1/2 Red rafal benka Henrys gym Red 4-1
        Blue Milad Mazdak Tifa BC   -
155 M-YB 75 kg 1/2 Red Mohamad Rezale Hammarby IF Boxning Red AB r2
        Blue Gustav Dahlström Eskilstuna BK   -
156 M-DA 54 kg 1/2 Red Pooya Khodadi Angered BC Red 3-0
        Blue Albert Skillfeldt Värnamo BK   -
157 M-EA 69-2 kg 1/2 Red William McLean Northwest ABC Red RSC r2
        Blue John Jeppsson Rudell Majorna BK   -
158 M-EC 56 kg 1/2 Red Shukorddin Amari Kalmar BK   -
        Blue Ali Slup Splimi Nässjö BK Blue 3-0
159 M-DA 57-2 kg 1/2 Red Nathan May Love C.P.C Red 2-1
        Blue Afif Khzam Nyköpings BS   -
160 M-EA 69-2 kg 1/2 Red Ferdous Sahar Stockholms AIF Red WO
        Blue Billy Lilljeqvist Bulldog Training Center   -
161 M-EC 60 kg 1/2 Red Rezai Mohammad BK Kungälv   -
        Blue Ludwig Törnblom Stockholms AIF Blue 3-0
162 M-DA 57-2 kg 1/2 Red Erik Towmasjan IK Ymer Red 3-0
        Blue Amar Muminhudzic BK Kungälv   -
163 M-EA 69-1 kg 1/2 Red Ali Amanullah Yousufi Hammarby IF Boxning   -
        Blue Nathan Samuels Merridale boxing club Blue 2-1
164 M-EC 60 kg 1/2 Red Sherinagha Sadat Redbergslids BK Red 3-0
        Blue Biniam Gerebrhan Bergen Sparta   -
165 M-DA 57-1 kg 1/2 Red Alfred Thoren BK Revansch   -
        Blue Zinoviy Dragan Angered BC Blue 3-0
166 M-EA 69-1 kg 1/2 Red Adolpe Sylva Halmstad BS Red 3-0
        Blue Alex Zendra GYM01 ABC   -
167 M-EC 64-2 kg 1/2 Red Daniel Ibrahim Fisksätra Boxningsklubb   -
        Blue Baxialy Rhmane BK Kungälv Blue 3-0
168 M-DA 57-1 kg 1/2 Red Ryan El Khoury Boxyard Red 3-0
        Blue Henrik Magnussen B 30   -
169 M-EA 75-2 kg 1/2 Red Topias Lepo FIN   -
        Blue Adam Chartoi Hammarby IF Boxning Blue 3-0
170 M-EC 64-2 kg 1/2 Red Jake Williams South Wye police boxing academy   -
        Blue Christian Alfaro NBK Akilles Blue 3-0
171 M-DA 60-2 kg 1/2 Red William Thomson Redbergslids BK Red 3-0
        Blue Malak Mallouh IK Ymer   -
172 M-EA 75-2 kg 1/2 Red Stanley Stannard Hoddesdon boxing academy Red 3-2
        Blue Amir Smesem Hisingens BK   -
173 M-EC 64-1 kg 1/2 Red Cormac Garvey GYM01 ABC Red 3-0
        Blue Hoda Hamkar Horten Bokseklubb   -
174 M-DA 60-2 kg 1/2 Red Ron Emini Jessheim Bokseklubb   -
        Blue Hampus Raffolt Djurgårdens IF Blue 3-0
175 M-EA 75-1 kg 1/2 Red Karim Colley African PBC Team   -
        Blue Wesley Washington Hoddesdon boxing academy Blue 4-1
176 M-EC 64-1 kg 1/2 Red Vukasin Velickovic Redbergslids BK Red 2-1
        Blue shaun Dunn LEFT HOOK ABC   -
177 M-DA 60-1 kg 1/2 Red Bismellah Azimi Horten Bokseklubb   -
        Blue Kevin Hedman BK Tiger Blue 2-1
178 M-EA 75-1 kg 1/2 Red Mindaugas Gedminas AIK Lund Red 3-0
        Blue Damian Biesekierski Botkyrka BK   -
179 M-EC 69-2 kg 1/2 Red Henrik Sillah Stockholms AIF Red 2-1
        Blue Jawad Hosseini Angered BC   -
180 M-DA 60-1 kg 1/2 Red Melker Nero Kristianstads BK Red 3-0
        Blue Filip Ivarsson BK30 Motala   -
181 M-EA 81 kg 1/2 Red Jonty Carnegie Merridale boxing club   -
        Blue Liridon Nuha Hammarby IF Boxning Blue 5-0
182 M-EC 69-2 kg 1/2 Red Anzawer Yakhoul K.O Box Red 2-1
        Blue Aqil Kazemi Hammarby IF Boxning   -
183 M-DA 66 kg 1/2 Red Brage Elverhøi Jessheim Bokseklubb Red 3-0
        Blue Abdullah Abbas Angered BC