logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
King Of The Ring 23-25/11 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-11-21
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 M-JA 69 kg 1/4 Röd Firas Zein BK Fox   -
        Blå Adrian Sander P. Hagen Romerike Bokseklubb Blå 3-2
2 M-JC 64 kg 1/4 Röd Philip Rappana Skene Atletklubb Röd 3-0
        Blå Naseem Hussein Hoddesdon boxing academy   -
3 M-DB 36 kg 1/4 Röd Oliver Persson Bålsta BK   -
        Blå Joshua Muyinda Redbergslids BK Blå 3-0
4 M-SB 60 kg 1/4 Röd Mohammad Ali Asghan BK Värend Röd 5-0
        Blå Hossein Feyzi NBK Akilles   -
5 M-JC 69 kg 1/4 Röd Connor Edwards South Wye police boxing academy Röd 2-1
        Blå Markus Åberg Stockholms AIF   -
6 M-DB 48 kg 1/4 Röd Truls Englesson Höllvikens BK Röd 2-1
        Blå Benjamin Printz Bah IF Linnea   -
7 M-SB 69 kg 1/4 Röd Gustav Tell Hammarby IF Boxning   -
        Blå Martin Leventis Fisksätra Boxningsklubb Blå 4-1
8 M-JC 69 kg 1/4 Röd Mustafa Khaksar BK Viljan Röd 3-0
        Blå Vidar Riström IF Linnea   -
9 M-DB 48 kg 1/4 Röd Andriy Khochaba Redbergslids BK   -
        Blå Charlie Brown Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
10 M-SB 69 kg 1/4 Röd Ahmed Kalim Wafa BK Swing   -
        Blå Milad Fatemi Narva BK Blå 3-2
11 M-JC 69 kg 1/4 Röd Joel Jonsson Eskilstuna BK Röd 3-0
        Blå Jama Abdullahi Helge IF Boxning   -
12 M-DB 54 kg 1/4 Röd Thomas Robinson South Derbyshire Boxing Academy Röd 2-1
        Blå Rohullah Rasulli Helge IF Boxning   -
13 M-SB 69 kg 1/4 Röd Gerald Dinnegan LEFT HOOK ABC Röd 5-0
        Blå Sami Chermiti Ystads SK   -
14 M-JC 75 kg 1/4 Röd Rory May Love C.P.C Röd 2-1
        Blå Robin Bhöme BK Ringen   -
15 M-DB 54 kg 1/4 Röd Nick Zulawinski Höllvikens BK Röd 3-0
        Blå Ben Anderberg Hammarby IF Boxning   -
16 M-SB 75 kg 1/4 Röd Sidney Winson South Derbyshire Boxing Academy Röd 5-0
        Blå Shane Fitzgerald DCU boxing club   -
17 M-JB 60 kg 1/4 Röd Najib Allah Jafari Djurgårdens IF   -
        Blå Dettori Hodge - Brown Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
18 M-DB 54 kg 1/4 Röd Felix Sterjovski Skene Atletklubb Röd 3-0
        Blå Emil Bye Eriksen Vestby IL - boxing   -
19 M-SB 75 kg 1/4 Röd Raphael Brown LEFT HOOK ABC Röd 5-0
        Blå Sad Krkic Halmstad BS   -
20 M-JB 60 kg 1/4 Röd CAMERON SUTTLE Erne Boxing Club Röd 2-1
        Blå Josef Vasquez Aziz IF Linnea   -
21 M-DB 57-1 kg 1/4 Röd Leon Nilsson Garcia Angered BC   -
        Blå Joel Svensson IF Linnea Blå 2-1
22 M-SB 91 kg 1/4 Röd Goran Babic Djurgårdens IF   -
        Blå Al Mamour Ndow KFUM Fight Zone Blå 3-2
23 M-JB 64 kg 1/4 Röd Sarvar Abdikarimjanov Botkyrka BK Röd 3-0
        Blå Hakim Hossim Hammarby IF Boxning   -
24 M-DA 57-2 kg 1/4 Röd Erik Towmasjan IK Ymer Röd 2-1
        Blå Axel Mattsson Värnamo BK   -
25 M-SA 56 kg 1/4 Röd Chijioke Amechi Double Jab ABC   -
        Blå Nico Leviars Hoddesdon boxing academy Blå 5-0
26 M-JB 64 kg 1/4 Röd Muhammad Ali Yousefi BK Viljan Röd 3-0
        Blå John Collins South Derbyshire Boxing Academy   -
27 M-DA 57-2 kg 1/4 Röd Amar Muminhudzic BK Kungälv Röd 2-1
        Blå Erik Wang Strømhaug B 30   -
28 M-SA 60-2 kg 1/4 Röd Schain Amoer Kalmar BK Röd 5-0
        Blå Henri Potter Kingfisher ABC   -
29 M-JB 64 kg 1/4 Röd Ibragim Khadisov Ljungby BK   -
        Blå Shaliko Broyan Halmstad BS Blå RSC r2
30 M-DA 60-1 kg 1/4 Röd Filip Ivarsson BK30 Motala Röd 3-0
        Blå Diako Ahmed BK Fox   -
31 M-SA 60-1 kg 1/4 Röd john patrick harker Henrys gym   -
        Blå Biniam Tesfagabr Eskilstuna BK Blå 5-0
32 M-SC 60 kg 1/4 Röd Myahya Mazlamyar KK All Round   -
        Blå Rezai Mohammad BK Kungälv Blå 3-0
33 M-DA 66 kg 1/4 Röd Jonathan Johnsson Eskilstuna BK Röd 2-1
        Blå Emil Åhs BK Tiger   -
34 M-SA 64-2 kg 1/4 Röd Roberto Bengtsson Halmstad BS Röd 5-0
        Blå Yousef Adou Redbergslids BK   -
35 M-SC 60 kg 1/4 Röd Attilio Porcile South Wye police boxing academy   -
        Blå Ludwig Törnblom Stockholms AIF Blå 3-0
36 M-DA 70 kg 1/4 Röd Sirwan Mohammadi BK30 Motala   -
        Blå Oskar Hagman Redbergslids BK Blå 3-0
37 M-SA 64-1 kg 1/4 Röd Milad Mazdak Tifa BC Röd 2-1
        Blå Connor Mccallum Bronx Gym   -
38 M-SC 60 kg 1/4 Röd Sherinagha Sadat Redbergslids BK Röd 3-0
        Blå Abbas Mohevi IF Linnea   -
39 M-DA 70 kg 1/4 Röd Julius Gumuliauskas Kungshamns BK Röd 2-1
        Blå Joe Willacy Love C.P.C   -
40 M-SA 69-2 kg 1/4 Röd nathan shepherd Henrys gym   -
        Blå Billy Lilljeqvist Bulldog Training Center Blå 3-2
41 M-SC 60 kg 1/4 Röd Biniam Gerebrhan Bergen Sparta Röd 2-1
        Blå Anwari Jawid Viktorija BK - Falköping   -
42 M-DA 70 kg 1/4 Röd Oscar Hellberg Hallstahammar KF   -
        Blå Oscar Friden Swanson IK Ymer Blå 2-1
43 M-SA 69-1 kg 1/4 Röd Markus Lövberg KFUM Fight Zone   -
        Blå Adolpe Sylva Halmstad BS Blå 5-0
44 M-SC 64-1 kg 1/4 Röd shaun Dunn LEFT HOOK ABC Röd 2-1
        Blå Alibaba Nazany Uddevalla BK   -
45 M-UB 60 kg 1/4 Röd T E Murphy Love C.P.C Röd RSC r3
        Blå Vicktor Ljungberg Majorna BK   -
46 M-SA 69-1 kg 1/4 Röd Toni Nohra Vänersborgs BK   -
        Blå Alex Zendra GYM01 ABC Blå 5-0
47 M-SC 69-2 kg 1/4 Röd Anzawer Yakhoul K.O Box Röd 3-0
        Blå Dino Negasi Redbergslids BK   -
48 M-UB 60 kg 1/4 Röd Albion Kelmendi Haninge BK   -
        Blå Hadi Hadrous Malmö BK Blå 3-0
49 M-SA 75-2 kg 1/4 Röd Stanley Stannard Hoddesdon boxing academy Röd RSC
        Blå Will Hanson Love C.P.C   -
50 M-SC 69-2 kg 1/4 Röd Igor Vidovic BK Puma   -
        Blå Aqil Kazemi Hammarby IF Boxning Blå 3-0
51 M-UB 60 kg 1/4 Röd Nasvalah Nazeri Lunds BS   -
        Blå Rahim Ali LEFT HOOK ABC Blå 3-0
52 M-SA 75-2 kg 1/4 Röd Boulayoun Ouakd GAK Enighet   -
        Blå Amir Smesem Hisingens BK Blå 5-0
53 M-SC 69-1 kg 1/4 Röd Younis Alshamali K.O Box Röd 2-1
        Blå Constantin Surugiu Hammarby IF Boxning   -
54 M-UB 63 kg 1/4 Röd Zubin Rashidi BK Värend Röd RSC r2
        Blå Firas Alaed Lunds BS   -
55 M-SA 75-1 kg 1/4 Röd Mindaugas Gedminas AIK Lund Röd 5-0
        Blå Besfort Xhafoui KFUM Fight Zone   -
56 M-SC 69-1 kg 1/4 Röd Armin Cavalic GAK Enighet   -
        Blå Bagir Alizada KFUM Fight Zone Blå 3-0
57 M-UB 63 kg 1/4 Röd Tait Stallard GYM01 ABC Röd 3-0
        Blå Felix Ryrstedt Kristianstads BK   -
58 M-SA 75-1 kg 1/4 Röd Siavash Saberian Djurgårdens IF   -
        Blå Damian Biesekierski Botkyrka BK Blå 5-0
59 M-SC 75-2 kg 1/4 Röd Keto Murrain South Wye police boxing academy   -
        Blå Wiliam John Galvin Narva BK Blå RSC
60 M-UB 63 kg 1/4 Röd Viktor Råstedt Höllvikens BK Röd 3-0
        Blå Amel Hasanovik Winning BC   -
61 M-SA 81 kg 1/4 Röd rob magill Henrys gym   -
        Blå Constantino Nanga Hammarby IF Boxning Blå RSC
62 M-SC 75-2 kg 1/4 Röd Norton Rosengren Bålsta BK Röd RSC r3
        Blå Lukas Larsson Eternity IF   -
63 M-UB 63 kg 1/4 Röd Emanuel Ryttersson Hallstahammar KF Röd RSC r3
        Blå Noel Gabor Ystads SK   -
64 M-SA 81 kg 1/4 Röd Ola Alausa Double Jab ABC   -
        Blå Alexander Martinsen Oslo BK Blå 5-0
65 M-SC 75-1 kg 1/4 Röd Adam Deeq IK Ymer Röd 3-0
        Blå Jonael Ghidey Stockholms AIF   -
66 M-UB 66 kg 1/4 Röd Ali Al-Sibaheee Lunds BS   -
        Blå Tomasz Guss GYM01 ABC Blå 3-0
67 M-SA 91-1 kg 1/4 Röd Yulien Isaac Brunet GAK Enighet   -
        Blå Linus Andersson Bulldog Training Center Blå RSC
68 M-SC 75-1 kg 1/4 Röd Nabil Chatti Tensta BK   -
        Blå Magomed Ahmedov Ljungby BK Blå RSC
69 M-UB 66 kg 1/4 Röd Elias Gustafsson Trelleborg Boxning Academy BC   -
        Blå Angelo Asmar Djurgårdens IF Blå RSC r2
70 M-JA 56 kg 1/2 Röd Erduan Berisha KFUM Linköping Röd 5-0
        Blå Hafiz Merzai Kristianstads BK   -
71 M-SC 75-1 kg 1/4 Röd Will Hutton South Wye police boxing academy   -
        Blå Hussein Abdalredha Majorna BK Blå WO
72 M-UB 66 kg 1/4 Röd Kacper Skowronski Viktorija BK - Falköping   -
        Blå Melker Maltelid Winning BC Blå 2-1
73 M-JA 56 kg 1/2 Röd Muzammil Akbari IF Linnea Röd rscr3
        Blå harry kelly Henrys gym   -
74 M-SC 81-2 kg 1/4 Röd Oscar Sahlin Ekenholst KK All Round Röd 3-0
        Blå Kristjan Gjonlutaj BK30 Motala   -
75 M-UB 70 kg 1/4 Röd Josef Noyan IF Linnea Röd 3-0
        Blå Sirach Zein BK Fox   -
76 M-JA 60 kg 1/2 Röd Morteza Hassami Tifa BC   -
        Blå Nebil Ibrahim Upsala IF Blå 5-0
77 M-SC 81-2 kg 1/4 Röd Hamzat Zakriev Viktorija BK - Falköping   -
        Blå Hugo Nerge Narva BK Blå 3-0
78 M-UB 70 kg 1/4 Röd Fahd Ali Hussein Djurgårdens IF   -
        Blå Omar Qachar East Idrottsförening Norrköping Blå 3-0
79 M-JA 64 kg 1/2 Röd Harys Lowe Northwest ABC Röd 3-0
        Blå Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning   -
80 M-SC 81-1 kg 1/4 Röd Hans Martinsson KK All Round   -
        Blå Taren Aujla GYM01 ABC Blå RSC
81 M-UB 70 kg 1/4 Röd Joshua Sholoye Hoddesdon boxing academy Röd 2-1
        Blå Mohamed Zaka Hisingens BK   -
82 M-JA 64 kg 1/2 Röd Mohammed EL-Zein GAK Enighet   -
        Blå Hampus Broman BS Tor Blå 3-2
83 M-SC 81-1 kg 1/4 Röd Nima Mirzaei Fisksätra Boxningsklubb   -
        Blå William Bruun Horten Bokseklubb Blå RSC r2
84 M-UB 75 kg 1/4 Röd Ali Smesem Hisingens BK Röd AB r3
        Blå Sebastian Olsson Eternity IF   -
85 M-JA 69 kg 1/2 Röd MARK KELLS Erne Boxing Club Röd 4-1
        Blå Sam King Hoddesdon boxing academy   -
86 M-SC 91 kg 1/4 Röd Dennis Kuc Angered BC Röd 3-0
        Blå Jakob Dahlberg IK Ymer   -
87 M-UA 57 kg 1/4 Röd Kurt Lee Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Dino Martinovic BK Tiger Blå 2-1
88 M-JA 69 kg 1/2 Röd Taher Ibrahimzad Vänersborgs BK   -
        Blå Adrian Sander P. Hagen Romerike Bokseklubb Blå 4-1
89 M-SC 91 kg 1/4 Röd Calum Belprez GYM01 ABC   -
        Blå Kevin Morgan Double Jab ABC Blå 3-0
90 M-UA 57 kg 1/4 Röd Kevin Bohm Morgongåva BK   -
        Blå Noah Nordby Kalmar BK Blå 2-1
91 M-SB 60 kg 1/2 Röd Ryan Rodriguez GYM01 ABC   -
        Blå Hasan Atay Halmstad BS Blå AB r2
92 M-SC 91 kg 1/4 Röd Calvim Shungv-Mandonngo BK Tiger Röd 2-1
        Blå Aleksander Lysø B 30   -
93 M-UA 57 kg 1/4 Röd Mehedi Algazzi Arendal Bokseklubb Röd 2-1
        Blå Alan Zangana Hammarby IF Boxning   -
94 M-SB 60 kg 1/2 Röd Delshad Dawd NBK Akilles   -
        Blå Mohammad Ali Asghan BK Värend Blå AB r2
95 M-UB 80+ kg 1/2 Röd Axel Agnesten Eskilstuna BK Röd RSC r2
        Blå Fabian Olsson Ystads SK   -
96 M-DC 34 kg 1/2 Röd Frankie Moody Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Angelo Dobreva KFUM Fight Zone Blå 3-0
97 M-SB 64 kg 1/2 Röd Josh Powell South Wye police boxing academy   -
        Blå Aminullah Amini Uddevalla BK Blå WO
98 M-UB 80+ kg 1/2 Röd Enrikas Nianiluka NBK Akilles   -
        Blå Sadri Tarlamishi Hisingens BK Blå rsc R1
99 M-DC 34 kg 1/2 Röd Jonathan Hart Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Sanad Tayseer K.O Box   -
100 M-SB 64 kg 1/2 Röd Johan Nilsson BK Revansch   -
        Blå Omar Barry GYM01 ABC Blå 5-0
101 M-UA 60 kg 1/2 Röd Alfie Gaskin Hoddesdon boxing academy Röd RSC r2
        Blå Tino Badkobeh Eternity IF   -
102 M-DB 36 kg 1/2 Röd Ivan Skillfeldt Värnamo BK   -
        Blå Tommy Phan IK Ymer Blå 3-0
103 M-SB 69 kg 1/2 Röd Tareq Jamel K.O Box   -
        Blå Martin Leventis Fisksätra Boxningsklubb Blå RSC r2
104 M-UA 60 kg 1/2 Röd HARRIS CROWLEY Erne Boxing Club   -
        Blå Kevin Scott Upsala IF Blå 3-0
105 M-DB 36 kg 1/2 Röd Viggo Pettersson Hallstahammar KF   -
        Blå Joshua Muyinda Redbergslids BK Blå 3-0
106 M-SB 69 kg 1/2 Röd Milad Fatemi Narva BK   -
        Blå Gerald Dinnegan LEFT HOOK ABC Blå 4-1
107 M-JC 52 kg 1/2 Röd Said Moradi Skene Atletklubb Röd RSC r2
        Blå Tor Byman BK Swing   -
108 M-DB 38 kg 1/2 Röd Rene Vainiomäki Väkevä Boxing Team Röd 2-1
        Blå Hugo härstedt Höllvikens BK   -
109 M-SB 75 kg 1/2 Röd Connor McGinn DCU boxing club   -
        Blå Muhammad Ewaz Khalili Hammarby IF Boxning Blå 3-2
110 M-JC 60 kg 1/2 Röd Bikzada Amiransian Nässjö BK   -
        Blå Shchezd Avsovzi Nyköpings BS Blå 3-0
111 M-DB 44 kg 1/2 Röd Bil al Tak KK All Round   -
        Blå Alex Luong Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
112 M-SB 75 kg 1/2 Röd Sidney Winson South Derbyshire Boxing Academy   -
        Blå Raphael Brown LEFT HOOK ABC Blå 5-0
113 M-JC 60 kg 1/2 Röd Reza Qalandari BK Puma   -
        Blå Jakob Lindström BK Kungälv Blå 3-0
114 M-DB 46 kg 1/2 Röd johannes Chabo KK All Round Röd 3-0
        Blå Dino Alic Redbergslids BK   -
115 M-SB 81 kg 1/2 Röd Johannes Bjur Lunds BS Röd 4-1
        Blå Abdelhafid Jlassi Djurgårdens IF   -
116 M-JC 64 kg 1/2 Röd Feda Husach Ystads SK   -
        Blå Saya Bashir Shojaje Kalmar BK Blå 3-0
117 M-DB 48 kg 1/2 Röd Ivan Zuravel Porvoon Nyrkkeilyseura   -
        Blå Jassin Zina BK Revansch Blå 3-0
118 M-SB 81 kg 1/2 Röd Kjetil Østerhus Gundersen Horten Bokseklubb   -
        Blå Genti Morina KFUM Fight Zone Blå 5-0
119 M-JC 64 kg 1/2 Röd Anton Larsson KK All Round   -
        Blå Philip Rappana Skene Atletklubb Blå 3-0
120 M-DB 48 kg 1/2 Röd Truls Englesson Höllvikens BK   -
        Blå Charlie Brown Hoddesdon boxing academy Blå 2-1
121 M-SB 91 kg 1/2 Röd Morten Dåbu Grimstad Bokseklubb   -
        Blå Mohamad Hamdi Alhaji Shammo Kungshamns BK Blå 4-1
122 M-JC 69 kg 1/2 Röd Hampus Jonasson Eternity IF   -
        Blå Connor Edwards South Wye police boxing academy Blå WO
123 M-DB 50 kg 1/2 Röd Axel Härstedt Höllvikens BK Röd 3-0
        Blå Mahdi Hossaini Viktorija BK - Falköping   -
124 M-SB 91 kg 1/2 Röd Machindo Mwambazi Double Jab ABC Röd WO
        Blå Al Mamour Ndow KFUM Fight Zone   -
125 M-JC 69 kg 1/2 Röd Mustafa Khaksar BK Viljan   -
        Blå Joel Jonsson Eskilstuna BK Blå 3-0
126 M-DB 52 kg 1/2 Röd Ardawan Rashid Tensta BK Röd 3-0
        Blå Nataniel Sarreal Bekkelund Horten Bokseklubb   -
127 M-SA 56 kg 1/2 Röd Clay Jayson KFUM Linköping   -
        Blå Hamza Mahmood Hoddesdon boxing academy Blå 5-0
128 M-JC 75 kg 1/2 Röd Muslim Alizdeh Stockholms AIF   -
        Blå Daniel Leskovar Redbergslids BK Blå 3-0
129 M-DB 52 kg 1/2 Röd Elliot Ekhamre Eskilstuna BK Röd 2-1
        Blå Uno Enerskog Ottosson IF Linnea   -
130 M-SA 56 kg 1/2 Röd Arsalan Dastparvar Narva BK   -
        Blå Nico Leviars Hoddesdon boxing academy Blå 4-1
131 M-JC 75 kg 1/2 Röd Jones El Batall GAK Enighet   -
        Blå Rory May Love C.P.C Blå WO
132 M-DB 54 kg 1/2 Röd Krisztian Nileborg Höllvikens BK   -
        Blå Thomas Robinson South Derbyshire Boxing Academy Blå 3-0
133 M-SA 60-2 kg 1/2 Röd Alieu Sanneh African PBC Team   -
        Blå Arslan Khataev Porvoon Nyrkkeilyseura Blå RSC r2
134 M-JC 81 kg 1/2 Röd Mohammed Hannoun Upsala IF   -
        Blå Shafulla Hotak Nyköpings BS Blå 2-1
135 M-DB 54 kg 1/2 Röd Nick Zulawinski Höllvikens BK Röd 3-0
        Blå Felix Sterjovski Skene Atletklubb   -
136 M-SA 60-2 kg 1/2 Röd Ali Qawir Allstars Training center Röd 3-2
        Blå Schain Amoer Kalmar BK   -
137 M-JC 91 kg 1/2 Röd Ahmed Inegi Helge IF Boxning   -
        Blå Momodou Touray Djurgårdens IF Blå 2-1
138 M-DB 57-2 kg 1/2 Röd Josef Salih Angered BC Röd 3-0
        Blå Walter Steen Hisingens BK   -
139 M-SA 60-1 kg 1/2 Röd Ali Yusefi Hammarby IF Boxning   -
        Blå Paolo Magui BK Ringen Blå WO
140 M-JB 60 kg 1/2 Röd Hasani Laal Mohammad Djurgårdens IF   -
        Blå Alvin Warukaga BK30 Motala Blå 3-0
141 M-DB 57-2 kg 1/2 Röd Lucas Ankarberg Berggren Redbergslids BK Röd WO
        Blå David Rastas Bålsta BK   -
142 M-SA 60-1 kg 1/2 Röd Faraz Abid Hoddesdon boxing academy Röd 3-2
        Blå Biniam Tesfagabr Eskilstuna BK   -
143 M-JB 60 kg 1/2 Röd Dettori Hodge - Brown Hoddesdon boxing academy   -
        Blå CAMERON SUTTLE Erne Boxing Club Blå 2-1
144 M-DB 57-1 kg 1/2 Röd Hampus Hagström Hallstahammar KF Röd 3-0
        Blå Bo Lier Horten Bokseklubb   -
145 M-SA 64-2 kg 1/2 Röd Tasal Musaze Djurgårdens IF   -
        Blå Terry McEntee DCU boxing club Blå AB r2
146 M-JB 64 kg 1/2 Röd Ghullam Barmaki Bergen Sparta Röd 2-1
        Blå Sarvar Abdikarimjanov Botkyrka BK   -
147 M-DB 57-1 kg 1/2 Röd Elias Svensson Bålsta BK Röd 3-0
        Blå Joel Svensson IF Linnea   -
148 M-SA 64-2 kg 1/2 Röd Hilal Saleh Bulldog Training Center   -
        Blå Roberto Bengtsson Halmstad BS Blå 4-1
149 M-JB 64 kg 1/2 Röd Muhammad Ali Yousefi BK Viljan Röd RSC-I r2
        Blå Shaliko Broyan Halmstad BS   -
150 M-DA 46 kg 1/2 Röd Brandon Foster Sweeney Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Nicklas Tårnes Stavnes B 30   -
151 M-SA 64-1 kg 1/2 Röd Kieran McMaster Northwest ABC Röd 4-1
        Blå Emil Stor Hallstahammar KF   -
152 M-JB 69 kg 1/2 Röd joe stilgoe Henrys gym   -
        Blå Allan Sinani Angered BC Blå 3-0
153 M-DA 52 kg 1/2 Röd Denis Nikandrov KFUM Linköping Röd 2-1
        Blå Kamiran Ato Al Khalaf Viktorija BK - Falköping   -
154 M-SA 64-1 kg 1/2 Röd rafal benka Henrys gym Röd 4-1
        Blå Milad Mazdak Tifa BC   -
155 M-JB 75 kg 1/2 Röd Mohamad Rezale Hammarby IF Boxning Röd AB r2
        Blå Gustav Dahlström Eskilstuna BK   -
156 M-DA 54 kg 1/2 Röd Pooya Khodadi Angered BC Röd 3-0
        Blå Albert Skillfeldt Värnamo BK   -
157 M-SA 69-2 kg 1/2 Röd William McLean Northwest ABC Röd RSC r2
        Blå John Jeppsson Rudell Majorna BK   -
158 M-SC 56 kg 1/2 Röd Shukorddin Amari Kalmar BK   -
        Blå Ali Slup Splimi Nässjö BK Blå 3-0
159 M-DA 57-2 kg 1/2 Röd Nathan May Love C.P.C Röd 2-1
        Blå Afif Khzam Nyköpings BS   -
160 M-SA 69-2 kg 1/2 Röd Ferdous Sahar Stockholms AIF Röd WO
        Blå Billy Lilljeqvist Bulldog Training Center   -
161 M-SC 60 kg 1/2 Röd Rezai Mohammad BK Kungälv   -
        Blå Ludwig Törnblom Stockholms AIF Blå 3-0
162 M-DA 57-2 kg 1/2 Röd Erik Towmasjan IK Ymer Röd 3-0
        Blå Amar Muminhudzic BK Kungälv   -
163 M-SA 69-1 kg 1/2 Röd Ali Amanullah Yousufi Hammarby IF Boxning   -
        Blå Nathan Samuels Merridale boxing club Blå 2-1
164 M-SC 60 kg 1/2 Röd Sherinagha Sadat Redbergslids BK Röd 3-0
        Blå Biniam Gerebrhan Bergen Sparta   -
165 M-DA 57-1 kg 1/2 Röd Alfred Thorén BK Revansch   -
        Blå Zinoviy Dragan Angered BC Blå 3-0
166 M-SA 69-1 kg 1/2 Röd Adolpe Sylva Halmstad BS Röd 3-0
        Blå Alex Zendra GYM01 ABC   -
167 M-SC 64-2 kg 1/2 Röd Daniel Ibrahim Fisksätra Boxningsklubb   -
        Blå Baxialy Rhmane BK Kungälv Blå 3-0
168 M-DA 57-1 kg 1/2 Röd Ryan El Khoury Boxyard Röd 3-0
        Blå Henrik Magnussen B 30   -
169 M-SA 75-2 kg 1/2 Röd Topias Lepo FIN   -
        Blå Adam Chartoi Hammarby IF Boxning Blå 3-0
170 M-SC 64-2 kg 1/2 Röd Jake Williams South Wye police boxing academy   -
        Blå Christian Alfaro NBK Akilles Blå 3-0
171 M-DA 60-2 kg 1/2 Röd William Thomson Redbergslids BK Röd 3-0
        Blå Malak Mallouh IK Ymer   -
172 M-SA 75-2 kg 1/2 Röd Stanley Stannard Hoddesdon boxing academy Röd 3-2
        Blå Amir Smesem Hisingens BK   -
173 M-SC 64-1 kg 1/2 Röd Cormac Garvey GYM01 ABC Röd 3-0
        Blå Hoda Hamkar Horten Bokseklubb   -
174 M-DA 60-2 kg 1/2 Röd Ron Emini Jessheim Bokseklubb   -
        Blå Hampus Raffolt Djurgårdens IF Blå 3-0
175 M-SA 75-1 kg 1/2 Röd Karim Colley African PBC Team   -
        Blå Wesley Washington Hoddesdon boxing academy Blå 4-1
176 M-SC 64-1 kg 1/2 Röd Vukasin Velickovic Redbergslids BK Röd 2-1
        Blå shaun Dunn LEFT HOOK ABC   -
177 M-DA 60-1 kg 1/2 Röd Bismellah Azimi Horten Bokseklubb   -
        Blå Kevin Hedman BK Tiger Blå 2-1
178 M-SA 75-1 kg 1/2 Röd Mindaugas Gedminas AIK Lund Röd 3-0
        Blå Damian Biesekierski Botkyrka BK   -
179 M-SC 69-2 kg 1/2 Röd Henrik Sillah Stockholms AIF Röd 2-1
        Blå Jawad Hosseini Angered BC   -
180 M-DA 60-1 kg 1/2 Röd Melker Nero Kristianstads BK Röd 3-0
        Blå Filip Ivarsson BK30 Motala   -
181 M-SA 81 kg 1/2 Röd Jonty Carnegie Merridale boxing club   -
        Blå Liridon Nuha Hammarby IF Boxning Blå 5-0
182 M-SC 69-2 kg 1/2 Röd Anzawer Yakhoul K.O Box Röd 2-1
        Blå Aqil Kazemi Hammarby IF Boxning   -
183 M-DA 66 kg 1/2 Röd Brage Elverhøi Jessheim Bokseklubb