login Välj Språk
Start
Events
Boxer
Referee
Clubs
>
Boxer Referee Boutlist Draw Contestplan  
<<< back
King Of The Ring 22-24/11 2019  
Entry
Last date of entry was 2019-11-22
 
Info
> Categories
> Invitation
> Clubranking
 
Print-out
> Boutlist
# Category Weight Final Corner Name Club Winner Result
1 M-JB 70 kg 1/4 Red Melker Maltelid Winning BC   -
        Blue Owen Wright Love C.P.C Blue 2-3
2 M-YC 64 kg 1/4 Red Bikzada Amiransian Nässjö BK   -
        Blue Jaques Rolland Cranford Boxing Club Blue 2-1
3 M-JB 50 kg 1/4 Red Jaspar Landal RØDOVRE BK   -
        Blue Noel Sjögren Bålsta BK Blue disc r.3
4 M-DB 36 kg 1/4 Red Johnny Connors Cranford Boxing Club Red 3-0
        Blue Sean Duke Omagh Boxing Academy   -
5 M-JB 70 kg 1/4 Red Ritdha Nezar Föreningen Redline Red RSC r.2
        Blue Sirwan Mohammadi BK30 Motala   -
6 M-YC 64 kg 1/4 Red Nardin Hassan Bulldog Training Center Red 2-1
        Blue Matthew Perlin Jobstown dublin boxing club   -
7 M-JB 50 kg 1/4 Red Brandon Ross Love C.P.C   -
        Blue Steven Windemuth Gilleleje BK Blue WO
8 M-DB 36 kg 1/4 Red Sanad Tayseer Team Jordan   -
        Blue Viggo Pettersson Hallstahammar KF Blue 3-0
9 M-JB 70 kg 1/4 Red Sebastian Johansson Djurgårdens IF Red 3-0
        Blue Brage Andreas Elverhøi Romerike Bokseklubb   -
10 M-YC 69-2 kg 1/4 Red Rashid Safwan Hisingens BK Red 2-1
        Blue Endrit Mehmti Föreningen Redline   -
11 M-JB 57 kg 1/4 Red Brady Cronin Hoddesdon boxing academy Red 3-0
        Blue Herman Ek BK Ringen   -
12 M-DB 38 kg 1/4 Red Nils Johansson Höllvikens BK   -
        Blue James Balfe Cranford Boxing Club Blue 3-0
13 M-JB 70 kg 1/4 Red Ted Harrington Hoddesdon boxing academy Red 5-0
        Blue Adrian Leon Hjelset SP 1909   -
14 M-YC 69-1 kg 1/4 Red Melvin Wensel Höllvikens BK   -
        Blue Josue Pauku Northwest ABC Blue 3-0
15 M-JB 57 kg 1/4 Red Nik Ansari Upsala IF Red 3-0
        Blue Robin Lodin Sundsvalls BK   -
16 M-DB 38 kg 1/4 Red Edvin Amlöv Redbergslids BK   -
        Blue Rifat Ilgar Moss BK Blue 3-0
17 M-JA 63 kg 1/4 Red Zinoviy Dragan Majorna BK   -
        Blue Aslan Mahauri Gilleleje BK Blue 4-1
18 M-YB 69 kg 1/4 Red Mohamed Zaka Redbergslids BK Red 2-0
        Blue Icaro Santos Moss BK   -
19 M-JB 57 kg 1/4 Red Otto Sahlberg Borgå Boxing   -
        Blue Denis Nikandrov KFUM Linköping Blue 3-0
20 M-DB 40 kg 1/4 Red Matthew McDonagh Omagh Boxing Academy   -
        Blue James Friend Rumbles Boxing Academy Blue 2-1
21 M-YA 56 kg 1/4 Red Kaveesha Prasad Manathunga Team Sri Lanka   -
        Blue Alan Zangana Hammarby IF Boxning Blue WO
22 M-YB 69 kg 1/4 Red Angelo Asmar Djurgårdens IF Red 2-1
        Blue Lorans Rasol IK Ymer   -
23 M-JB 60 kg 1/4 Red Afif Khzam Nyköpings BS   -
        Blue Zia Samadi Hammarby IF Boxning Blue RSC R.2
24 M-DB 40 kg 1/4 Red Felix Hermansson KK All Round Red 3-0
        Blue Wilhelm Lann Hagberg Redbergslids BK   -
25 M-YA 56 kg 1/4 Red Abel Michael Upsala IF   -
        Blue Muzammil Akbari IF Linnea Blue 5-0
26 M-YB 69 kg 1/4 Red Zander Bergsten BK Ringen Red 3-0
        Blue Harman Mohammad Omar Pors Boxing   -
27 M-JB 60 kg 1/4 Red Alfred Thoren BK Revansch Red 3-0
        Blue Aza Tovi KFUM Linköping   -
28 M-DB 40 kg 1/4 Red Jordan Roberts Eskilstuna BK   -
        Blue Jaylan Roye MTK Amateurs Blue 2-1
29 M-YA 56 kg 1/4 Red Cole Brander Marshall Boxing Red 5-0
        Blue Christopher McDonagh Omagh Boxing Academy   -
30 M-EB 60 kg 1/4 Red Simon Enqvist Timrå BK   -
        Blue Abbas Mohevi IF Linnea Blue RSC r.2
31 M-JB 60 kg 1/4 Red Diallo Bakari Angel Boxing Team France   -
        Blue Hadi Hadrous Malmö BK Blue 2-1
32 M-DB 40 kg 1/4 Red Isak Fläring Tifa BC   -
        Blue Amir Hasanahunov Kalmar BK Blue 3-0
33 M-YA 60 kg 1/4 Red Kevin Scott Upsala IF Red 4-1
        Blue Javaun Bance London Community Boxing   -
34 M-EB 60 kg 1/4 Red Shaheed Avsovzi Nyköpings BS   -
        Blue Omid Abasi BK30 Motala Blue 3-0
35 M-JB 63 kg 1/4 Red Noel Gabor Ystads SK Red 3-0
        Blue Adam Sjölin Örebro BK   -
36 M-DB 42 kg 1/4 Red William Coveney Rumbles Boxing Academy Red 2-1
        Blue Shea McAleer Omagh Boxing Academy   -
37 M-YA 64 kg 1/4 Red CAMERON SUTTLE Erne Boxing Club   -
        Blue Hampus Broman BS Tor Blue 5-0
38 M-EB 60 kg 1/4 Red Kargar Fahim Nässjö BK   -
        Blue Sherinagha Sadat Redbergslids BK Blue RSC r.1
39 M-JB 63 kg 1/4 Red Albert Skillfeldt Värnamo BK   -
        Blue Morad Ghulami Upsala IF Blue 3-0
40 M-DB 42 kg 1/4 Red Yosef Bayaa KK All Round   -
        Blue Joshua Muyinda Redbergslids BK Blue 3-0
41 M-YA 75 kg 1/2 Red Sam Svensson BK Revansch   -
        Blue Majd Alsafadi Hammarby IF Boxning Blue 3-0
42 M-EB 60 kg 1/4 Red Seyd Hassan Hosseini Örebro BK Red 3-0
        Blue Mohammed Omar Sultani Härnösands BK   -
43 M-JB 63 kg 1/4 Red Ali Agisbahee Höllvikens BK   -
        Blue Pooya Khodadi Majorna BK Blue RSC r.3
44 M-DB 44 kg 1/4 Red Dominik Rysak Horten Bokseklubb   -
        Blue Conan McAleer Omagh Boxing Academy Blue 2-1
45 M-EC 60 kg 1/4 Red Maisam Moradi Uddevalla BK   -
        Blue Naseem Hussein Hoddesdon boxing academy Blue 5-0
46 M-EB 64-2 kg 1/4 Red Tor Bergqvist Jarra Redbergslids BK   -
        Blue Biniam Gerebrhan Bergen Sparta Blue 3-0
47 M-JB 63 kg 1/4 Red Pyry Koivula TTN-Finland   -
        Blue Leo Wollberg Karlsson Kalmar BK Blue 2-1
48 M-DB 44 kg 1/4 Red Oliver Persson Bålsta BK Red 2-1
        Blue Ivan Skillfeldt Värnamo BK   -
49 M-EC 60 kg 1/4 Red Mohammad Ibrahimi BK Kungälv   -
        Blue Reza Ibrahimi Narva BK Blue RSC r.2
50 M-EB 64-1 kg 1/4 Red Johnathan Clarke Double Jab ABC   -
        Blue shaun Dunn LEFT HOOK ABC Blue TKO r.2
51 M-EC 64 kg 1/4 Red Milad Budakhshi Hammarby IF Boxning   -
        Blue Shaub Ahmed IK Ymer Blue 3-0
52 M-DB 44 kg 1/4 Red David Branmefors Bålsta BK   -
        Blue Valdemar Furster RØDOVRE BK Blue 3-0
53 M-EA 56 kg 1/4 Red Manzoor Ashna Gripen BK   -
        Blue Nisal Rangana Bandara Team Sri Lanka Blue 5-0
54 M-EB 64-1 kg 1/4 Red Alibaba Nazany Uddevalla BK Red 2-1
        Blue Saya Bashir Shojaje Kalmar BK   -
55 M-EC 64 kg 1/4 Red Mostafa Husseni BK Kungälv   -
        Blue Belbrun Erick Angel Boxing Team France Blue 3-0
56 M-DB 44 kg 1/4 Red Marcello Karlsson Hisingens BK Red 3-0
        Blue Malachy Burke Hoddesdon boxing academy   -
57 M-EA 56 kg 1/4 Red Ali Resai Haninge BK   -
        Blue Hamza Mahmood Hoddesdon boxing academy Blue 5-0
58 M-EB 64-1 kg 1/4 Red Ali Aga Zamani Örebro BK Red RSC r.1
        Blue Cristian Stanca RØDOVRE BK   -
59 M-EC 64 kg 1/4 Red Cormac Garvey GYM01 ABC Red 3-0
        Blue Mattias Karlsson Trelleborg Boxning Academy BC   -
60 M-DB 48 kg 1/4 Red Archie Tuffrey MTK Amateurs Red 3-0
        Blue Ryan Spellman Jobstown dublin boxing club   -
61 M-EA 60-1 kg 1/4 Red Hirusha Vimuth Dewmina Team Sri Lanka   -
        Blue Mokhtar Ali Sakhizadha Sundsvalls BK Blue 0-5
62 M-EB 69 kg 1/4 Red Volkan Önal Majorna BK Red 3-0
        Blue Ahmed Kalim Wafa BK Swing   -
63 M-EC 64 kg 1/4 Red Euan Strachan Northwest ABC Red 3-0
        Blue Mohammad Zia Jami Majorna BK   -
64 M-DB 50 kg 1/4 Red Jesper Krogh-Johansson Valhall BK   -
        Blue Alvin Fransson Oskarshamns BK Blue 3-0
65 M-EA 64 kg 1/4 Red Emil Harrysson BK Falken Red 5-0
        Blue Emil Stor Hallstahammar KF   -
66 M-EB 75-2 kg 1/4 Red Gerald Dinnegan LEFT HOOK ABC Red 3-0
        Blue William Svensson KK All Round   -
67 M-EC 69 kg 1/4 Red Johnny Petersson Stockholms AIF   -
        Blue Christophe Chaovche IK Ymer Blue disc
68 M-DB 50 kg 1/4 Red johannes Chabo KK All Round Red 3-0
        Blue Maximilliam Nygård IF Linnea   -
69 M-EA 64 kg 1/4 Red Adrian Haug Pors Boxing Red 4-1
        Blue Omar Barry GYM01 ABC   -
70 M-EB 75-1 kg 1/4 Red Rory May Love C.P.C   -
        Blue Robin Bhöme BK Ringen Blue 2-1
71 M-EC 69 kg 1/4 Red Abdinasir Abdirizak Khalif KFUM Linköping   -
        Blue Anzawer Yakhoul Team Jordan Blue 2-1
72 M-DB 52 kg 1/4 Red John Vary MTK Amateurs Red 2-1
        Blue Mohammad Anwari Redbergslids BK   -
73 M-EA 69-2 kg 1/4 Red Hilal Saleh Redbergslids BK Red 3-2
        Blue Mos Hannan GYM01 ABC   -
74 M-EB 75-1 kg 1/4 Red Correa Robinsson IK Ymer Red 3-0
        Blue Alexander Leven KK All Round   -
75 M-EC 69 kg 1/4 Red Ola Adeyemo GYM01 ABC Red RSC
        Blue Ismail Warsame Nyköpings BS   -
76 M-DB 52 kg 1/4 Red Bil al Tak KK All Round   -
        Blue Neo Tered BK Köping Blue 3-0
77 M-EA 69-2 kg 1/4 Red Tim F.Korhola Bålsta BK   -
        Blue Mohammed AL-Maliki KFUM Fight Zone Blue 3-2
78 M-EB 81 kg 1/4 Red Johannes Bjur Lunds BS Red 3-0
        Blue Lorens Ottosson Narva BK   -
79 M-EC 75-1 kg 1/4 Red Mikhael Visca Tønsbergkameratene Red 3-0
        Blue Kevin Aronsson Uddevalla BK   -
80 M-DB 52 kg 1/4 Red Ryan Connelly SETANTA BOXING Academy Red 3-0
        Blue Kutay Barlak Haninge BK   -
81 M-EA 69-2 kg 1/4 Red Sam Rahimy Majorna BK   -
        Blue Tarik Zaina Tigers boxing gym Blue 4-1
82 M-EB 81 kg 1/4 Red Clifford Francis Double Jab ABC   -
        Blue Faisal Fanna SP 1909 Blue 4-1
83 M-EC 81 kg 1/4 Red Amez Said BK Ringen Red RSC r.2
        Blue Jesper Blomqvist Botkyrka BK   -
84 M-DB 52 kg 1/4 Red Love Karlsson Redbergslids BK   -
        Blue Qutayba Mahmoud Sidestep BC Blue 3-0
85 M-EA 69-1 kg 1/4 Red Alex Zendra GYM01 ABC   -
        Blue Billy Lilljeqvist Bulldog Training Center Blue 5-0
86 M-EB 81 kg 1/4 Red Luhandu Kabeya Jean-Bonhear Örebro BK Red ABD r.3
        Blue Adrian Pettersson BK Swing   -
87 M-EC 91-2 kg 1/4 Red Oliver Johnsson Skene Atletklubb   -
        Blue Vegard Egeberg Fighter Bokseklubb Blue RSC r.1
88 M-DB 57 kg 1/4 Red Florjan Fishti Botkyrka BK   -
        Blue Noah Pettersson Ystads SK Blue 3-0
89 M-EA 69-1 kg 1/4 Red Fransisco Moura Privilgio Boxing Club Red 5-0
        Blue William McLean Northwest ABC   -
90 M-JA 75 kg 1/2 Red David Doyle Urlingford BC Red 3-0
        Blue Eddie Djärv Narva BK   -
91 M-EC 91-1 kg 1/4 Red Christopher Anogie London Community Boxing   -
        Blue Håvard Egeberg Fighter Bokseklubb Blue 3-0
92 M-DB 60 kg 1/4 Red Arion Kahrimani Halmstad BS Red 3-0
        Blue Joris Sævik Moss BK   -
93 M-EA 75-1 kg 1/4 Red Moltas Lundström IF Linnea Red 4-1
        Blue Erik Mendoza Djurgårdens IF   -
94 M-JA 75 kg 1/2 Red Ali Smesem Hisingens BK Red 3-0
        Blue Dennis Bøe Dahl B 30   -
95 M-JB 50 kg 1/2 Red Hafizullah Amiri GAK Enighet Red 3-0
        Blue Lucas Nissen RØDOVRE BK   -
96 M-DB 60 kg 1/4 Red Benjamin Printz Bah IF Linnea   -
        Blue Felix Sterjovski Skene Atletklubb Blue 3-0
97 M-JB 70 kg 1/2 Red Owen Wright Love C.P.C Red 5-0
        Blue Ritdha Nezar Föreningen Redline   -
98 M-YC 64 kg 1/2 Red Mohammad Hussein RØDOVRE BK Red 3-0
        Blue Sampo Sahlberg Borgå Boxing   -
99 M-JB 50 kg 1/2 Red Noel Sjögren Bålsta BK   -
        Blue Steven Windemuth Gilleleje BK Blue 5-0
100 M-DB 60 kg 1/4 Red Sonny Hardy Hoddesdon boxing academy Red 2-1
        Blue Krisztian Nileborg Höllvikens BK   -
101 M-JB 70 kg 1/2 Red Sebastian Johansson Djurgårdens IF Red 5-0
        Blue Ted Harrington Hoddesdon boxing academy   -
102 M-YC 64 kg 1/2 Red Jaques Rolland Cranford Boxing Club   -
        Blue Nardin Hassan Bulldog Training Center Blue 3-0
103 M-JB 52 kg 1/2 Red Johnathan McDonagh Omagh Boxing Academy   -
        Blue Samuel Veysi Haninge BK Blue 2-1
104 M-DB 60 kg 1/4 Red Anthony Akl Halmstad BS   -
        Blue Hannes Hassanzadah Helsingborgs BK Blue 3-0
105 M-JA 63 kg 1/2 Red owen wilson Love C.P.C   -
        Blue Ronnie Nickolds Hoddesdon boxing academy Blue 5-0
106 M-YC 69-2 kg 1/2 Red Mohammed Al-achihal Redbergslids BK   -
        Blue taylor Finch Love C.P.C Blue RSC r2
107 M-JB 52 kg 1/2 Red Fredrik Frugaard Silden Tønsbergkameratene Red 2-1
        Blue Melvin Zakholi Örebro BK   -
108 M-DA 46 kg 1/4 Red Alex Fegan Jobstown dublin boxing club   -
        Blue Ramiz Farahi Jyllinge Box Team Blue 3-0
109 M-JA 63 kg 1/2 Red Jonathan Johnsson Eskilstuna BK Red 3-0
        Blue Aslan Mahauri Gilleleje BK   -
110 M-YC 69-2 kg 1/2 Red Aiden De Aravjo Haninge BK Red RSC R3
        Blue Rashid Safwan Hisingens BK   -
111 M-JB 54 kg 1/2 Red Michael Frugrd Silden Tønsbergkameratene Red 2-1
        Blue Ali Tanha Föreningen Redline   -
112 M-DA 54 kg 1/4 Red Mahyar Khanban Skövde BC Red 2-1
        Blue Mahamud Mohamed Redbergslids BK   -
113 M-YA 56 kg 1/2 Red Noah Nordby Kalmar BK Red 5-0
        Blue Alan Zangana Hammarby IF Boxning   -
114 M-YC 69-1 kg 1/2 Red Tait Stallard GYM01 ABC Red 3-0
        Blue Feliphe Guzman Föreningen Redline   -
115 M-JB 57 kg 1/2 Red Hugo Nilsson Sundsvalls BK   -
        Blue Brady Cronin Hoddesdon boxing academy Blue Rsc r1
116 M-DA 57 kg 1/8 Red George Springett Double Jab ABC Red 3-0
        Blue Leroy Minott Redbergslids BK   -
117 M-YA 56 kg 1/2 Red Muzammil Akbari IF Linnea Red 5-0
        Blue Cole Brander Marshall Boxing   -
118 M-YC 69-1 kg 1/2 Red Alexander Aidan Haninge BK Red 2-1
        Blue Josue Pauku Northwest ABC   -
119 M-JB 57 kg 1/2 Red Nik Ansari Upsala IF   -
        Blue Denis Nikandrov KFUM Linköping Blue rsc r2
120 M-DA 57 kg 1/8 Red Emil Börjesson BK30 Motala Red 2-1
        Blue Akam Lak Gilleleje BK   -
121 M-YA 60 kg 1/2 Red Rhys Owens Erne Boxing Club   -
        Blue Toms Silva Privilgio Boxing Club Blue 5-0
122 M-YC 75 kg 1/2 Red Sami Jansson AL-AM Värnamo BK   -
        Blue Fahd Ali Hussein Djurgårdens IF Blue 2-1
123 M-JB 60 kg 1/2 Red Richard ODriscoll Hoddesdon boxing academy Red 3-0
        Blue Zia Samadi Hammarby IF Boxning   -
124 M-DA 60 kg 1/8 Red Geraldo Smajla Double Jab ABC   -
        Blue Odin Thyrum B 30 Blue 2-1
125 M-YA 60 kg 1/2 Red Ewan Hamilton Northwest ABC   -
        Blue Kevin Scott Upsala IF Blue RSC R1
126 M-YC 75 kg 1/2 Red Kirils Korniljevs LEFT HOOK ABC Red 3-0
        Blue Raul Szabo Angel Boxing Team France   -
127 M-JB 60 kg 1/2 Red Alfred Thoren BK Revansch   -
        Blue Hadi Hadrous Malmö BK Blue 3-0
128 M-DA 60 kg 1/8 Red Yosef Ali Nyköpings BS   -
        Blue Elias Svensson Bålsta BK Blue 3-0
129 M-YA 64 kg 1/2 Red Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning Red 3-2
        Blue Peter Ahlberg Skoftebyns AIS   -
130 M-YC 81 kg 1/2 Red Carl Hedberg Oskarshamns BK   -
        Blue Ardi Hajra Skoftebyns AIS Blue 3-0
131 M-JB 63 kg 1/2 Red Noel Gabor Ystads SK   -
        Blue Morad Ghulami Upsala IF Blue 3-0
132 M-DA 63 kg 1/4 Red Willian Thomson Redbergslids BK   -
        Blue Uno Enerskog Ottosson IF Linnea Blue 2-1
133 M-YA 64 kg 1/2 Red Mikkel Bruun Jyllinge Box Team   -
        Blue Hampus Broman BS Tor Blue RSC R2
134 M-YC 81 kg 1/2 Red Patriak Samba Eskilstuna BK   -
        Blue Mohammed Latif Rezay Team Ljungby Box IF Blue 0-3
135 M-JB 63 kg 1/2 Red Pooya Khodadi Majorna BK Red RSC R1
        Blue Leo Wollberg Karlsson Kalmar BK   -
136 M-DA 66 kg 1/4 Red Sander Engen Fighter Bokseklubb   -
        Blue Michael Anthony McCarthy Urlingford BC Blue 3-0
137 M-YA 69 kg 1/2 Red Joel Jonsson Eskilstuna BK Red 5-0
        Blue Mujtaba Hasani IFK Umeå   -
138 M-YB 60 kg 1/2 Red Nasralah Naseri Lunds BS   -
        Blue Danial Arshad Djurgårdens IF Blue KO R2
139 M-JA 50 kg 1/2 Red Abdullah Mhirat Team Jordan Red 3-0
        Blue Otman Alkaisi BK Köping   -
140 M-DA 66 kg 1/4 Red Luka Kordic IK Ymer Red 3-0
        Blue Edin Noyan IF Linnea   -
141 M-YA 69 kg 1/2 Red Joshua Sholoye Hoddesdon boxing academy   -
        Blue Nassir Elvaz Guldstadens BK Blue 3-2
142 M-YB 69 kg 1/2 Red Jack Walsh Hoddesdon boxing academy Red 3-0
        Blue Mohamed Zaka Redbergslids BK   -
143 M-JA 60 kg 1/2 Red Nathan May Love C.P.C   -
        Blue Alexander Fredriksson Morgongåva BK Blue RSC R1
144 M-DA 66 kg 1/4 Red Jonas Østerfeldt B 30   -
        Blue Sean Heapes Jobstown dublin boxing club Blue 2-1
145 M-YA 75 kg 1/1 Red Sam King Hoddesdon boxing academy   -
        Blue Majd Alsafadi Hammarby IF Boxning Blue 5-0
146 M-YB 69 kg 1/2 Red Angelo Asmar Djurgårdens IF   -
        Blue Zander Bergsten BK Ringen Blue 2-1
147 M-JA 66 kg 1/2 Red Omar Qachar NBK Akilles   -
        Blue Emanuel Ryttersson Hallstahammar KF Blue 3-0
148 M-DC 34 kg 1/2 Red Oliver Nickolds Hoddesdon boxing academy Red 3-0
        Blue Oscar Härstedt Höllvikens BK   -
149 M-EC 60 kg 1/2 Red Ian Lane Hoddesdon boxing academy   -
        Blue Iannis Koufsoumpos Hammarby IF Boxning Blue ABD R2
150 M-EB 60 kg 1/2 Red Abbas Mohevi IF Linnea Red RSC R3
        Blue Omid Abasi BK30 Motala   -
151 M-JA 70 kg 1/2 Red Joshua Olanyian Jobstown dublin boxing club Red 3-0
        Blue Whilliam Striger Hammarby IF Boxning   -
152 M-DC 36 kg 1/2 Red Brandon Geoghegan Jobstown dublin boxing club   -
        Blue Fiordi Lika NBK Akilles Blue 2-1
153 M-EC 60 kg 1/2 Red Naseem Hussein Hoddesdon boxing academy   -
        Blue Reza Ibrahimi Narva BK Blue 3-2
154 M-EB 60 kg 1/2 Red Sherinagha Sadat Redbergslids BK Red 3-0
        Blue Seyd Hassan Hosseini Örebro BK   -
155 M-EC 64 kg 1/2 Red Shaub Ahmed IK Ymer   -
        Blue Belbrun Erick Angel Boxing Team France Blue 3-0
156 M-DC 40 kg 1/2 Red Mir Wais Majorna BK Red WO
        Blue Abdul Rahman Abu galous K.O Box   -
157 M-EA 56 kg 1/2 Red Erduan Berisha KFUM Linköping Red 5-0
        Blue Omar Abdi Jumale Team Somalia   -
158 M-EB 64-2 kg 1/2 Red Eric Stepps Eternity IF Red 3-0
        Blue Milca Munsi Mbu Djurgårdens IF   -
159 M-EC 64 kg 1/2 Red Cormac Garvey GYM01 ABC   -
        Blue Euan Strachan Northwest ABC Blue 3-0
160 M-DB 32 kg 1/2 Red Chase Nickolds Hoddesdon boxing academy   -
        Blue Martin Obrien Cranford Boxing Club Blue 3-0
161 M-EA 56 kg 1/2 Red Nisal Rangana Bandara Team Sri Lanka   -
        Blue Hamza Mahmood Hoddesdon boxing academy Blue 5-0
162 M-EB 64-2 kg 1/2 Red Mustafa Safari Team Ljungby Box IF Red 3-0
        Blue Biniam Gerebrhan Bergen Sparta   -
163 M-EC 69 kg 1/2 Red Yonis Shamayleh Team Jordan   -
        Blue Christophe Chaovche IK Ymer Blue 2-1
164 M-DB 32 kg 1/2 Red Yasin Alko BK Fighter   -
        Blue Jayden Hedges Hoddesdon boxing academy Blue 2-1
169 M-EA 60-2 kg 1/2 Red Biniam Tesfagabr Eskilstuna BK   -
        Blue Nebil Ibrahim Upsala IF Blue 4-1
166 M-EB 64-1 kg 1/2 Red Bakir Alizada KFUM Fight Zone   -
        Blue shaun Dunn LEFT HOOK ABC Blue 2-1
167 M-EC 69 kg 1/2 Red Anzawer Yakhoul Team Jordan Red 3-0
        Blue Ola Adeyemo GYM01 ABC   -
168 M-DB 36 kg 1/2 Red Benjamin Nileborg Höllvikens BK   -
        Blue Eddy Doherty Rumbles Boxing Academy Blue 2-1
165 M-EA 60-2 kg 1/2 Red Kavinda Chethiya Ekanayaka Team Sri Lanka   -
        Blue Ricardo Fernandes Privilgio Boxing Club Blue 5-0
170 M-EB 64-1 kg 1/2 Red Alibaba Nazany Uddevalla BK   -
        Blue Ali Aga Zamani Örebro BK Blue 2-1
171 M-EC 75-2 kg 1/2 Red Johan Ruhe Haninge BK   -
        Blue Heidar Amiri BK30 Motala Blue 3-0
172 M-DB 36 kg 1/2 Red Johnny Connors Cranford Boxing Club Red 2-1
        Blue Viggo Pettersson Hallstahammar KF   -
173 M-EA 60-1 kg 1/2 Red Paolo Magui BK Ringen Red 3-1
        Blue Muhammad Ali BK Viljan   -
174 M-EB 69 kg 1/2 Red Emanuel Zion Double Jab ABC Red 2-1
        Blue Shafulla Hotak Nyköpings BS   -
175 M-EC 75-2 kg 1/2 Red Paul Larsson Trelleborg Boxning Academy BC Red 3-0
        Blue Jonathan Andersson Hallstahammar KF   -
176 M-DB 38 kg 1/2 Red Said Mamergov Haninge BK   -
        Blue Miley Cash Rumbles Boxing Academy Blue 2-1
177 M-EA 60-1 kg 1/2 Red Alvin Warukaga BK30 Motala Red 5-0
        Blue Mokhtar Ali Sakhizadha Sundsvalls BK   -
178 M-EB 69 kg 1/2 Red Kevin Magui BK Ringen   -
        Blue Volkan Önal Majorna BK Blue 2-1
179 M-EC 75-1 kg 1/2 Red Ozan Yildirim Turun Urheiluliitto TuUL   -
        Blue Daniel Mccarthy Skövde BC Blue 3-0
180 M-DB 38 kg 1/2 Red James Balfe Cranford Boxing Club   -
        Blue Rifat Ilgar Moss BK Blue 3-0
181 M-EA 81 kg 1/2 Red Raphael Brown LEFT HOOK ABC Red 5-0
        Blue Genti Morina KFUM Fight Zone   -
182 M-EB 75-2 kg 1/2 Red Tamim Sultani Nässjö BK Red 3-0
        Blue Marlon Walker London Community Boxing   -