Admin Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
King of The Ring 5-7/11 2021  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2021-11-05
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 M-JA 69 kg 1/4 Röd Jonathan Johnsson Eskilstuna BK Röd 5-0
        Blå Michael Lambe SETANTA BOXING Academy   -
2 M-JC 64-2 kg 1/4 Röd Essam Makia Vänersborgs BK   -
        Blå Bruno Gildersson Varbergs BK Blå 3-0
3 M-DC 34 kg 1/1 Röd Anders Gribsholt Hornslet bokseklub   -
        Blå Thomas Carroll SETANTA BOXING Academy Blå 2-1
4 M-SB 64 kg 1/4 Röd Rohullah Khan AIK Lund   -
        Blå Julio Huashuayo Stockholms AIF Blå 5-0
5 M-JC 64-1 kg 1/4 Röd Zhovlonbek Yuldashev Haninge BK Röd 2-1
        Blå Bakari Diallo Team France   -
6 M-DC 36 kg 1/1 Röd Filip Af Uhr Morgongåva BK Röd 3-0
        Blå Hugh O´Connor SETANTA BOXING Academy   -
7 M-SB 64 kg 1/4 Röd Ali Fadel Djurgårdens IF Röd 5-0
        Blå Anas Mohamed Abdigani Hisingens BK   -
8 M-JC 69 kg 1/4 Röd Ridha Nezar Föreningen Redline Röd 3-0
        Blå Ronny Mehho Upsala IF   -
9 M-DC 44 kg 1/2 Röd Micke Musaev Haninge BK Röd 3-0
        Blå Adam El ajub Bulldog Training Center   -
10 M-SB 69 kg 1/4 Röd Sejer Bøllehuus Bokseklubben Kvik Ballerup   -
        Blå Lorans Rasol IK Ymer Blå 4-1
11 M-JC 69 kg 1/4 Röd Issa Fakhro Winning BC   -
        Blå Mark Smith SETANTA BOXING Academy Blå 3-0
12 M-DB 32 kg 1/1 Röd James Khan Hoddesdon boxing academy Röd 2-1
        Blå Amir Awad BK Ringen   -
13 M-SB 69 kg 1/4 Röd jose sousa ABP   -
        Blå louis ledoyen Team France Blå 5-0
14 M-JC 69 kg 1/4 Röd Mustafa Mosteh Malmö BK   -
        Blå Manuel Pinto Rounds Academy Blå RSC r3
15 M-DB 36 kg 1/1 Röd Adam Rhaffouli Haninge BK   -
        Blå firas chehade Team France Blå 2-1
16 M-SB 75 kg 1/4 Röd Anatole Lemaire Team France Röd 4-1
        Blå Branko Vincic Redbergslids BK   -
17 M-JC 69 kg 1/4 Röd Bismellah Azimi Horten Sportsklubb   -
        Blå Ebrahim Selwade Ringside BK Halmstad Blå 3-0
18 M-DB 38 kg 1/2 Röd Elliott Håkansson Halmstad Boxing Club Röd 3-0
        Blå Devin Davila Garcia Majorna BK   -
19 M-SB 75 kg 1/4 Röd Kamkian Djiminger Bulldog Training Center Röd RSC r3
        Blå Karl Ferdin Karlsen Fahari IF Ørnulf   -
20 M-JC 75 kg 1/4 Röd Sirwan Mohammadi BK 30 Motala Röd 3-0
        Blå Mohammed Ashraf Örebro BK   -
21 M-DB 40 kg 1/2 Röd Elvin Vincent Bulldog Training Center Röd 2-1
        Blå Yasin Alko Majorna BK   -
22 M-SA 52 kg 1/4 Röd YLAN HAMOU Team France   -
        Blå Hafiz Merzai Kristianstads BK Blå 5-0
23 M-JC 75 kg 1/4 Röd Devrim Polat Halmstads AIS Röd RSC r2
        Blå Leon Buchmann Skövde BC   -
24 M-DB 42 kg 1/2 Röd Mieszko Buderkiewicz I.L.ROS - Boksing Röd 3-0
        Blå Issac Un BK Ringen   -
25 M-SA 56 kg 1/4 Röd Erduan Berisha KFUM Linköping   -
        Blå Nebil Ibrahim Upsala IF Blå 5-0
26 M-JC 75 kg 1/4 Röd Juan Monge Turun Urheiluliitto TuUL   -
        Blå Anton Losada Jonasson Ringside BK Halmstad Blå 3-0
27 M-DB 44 kg 1/1 Röd Jacob Andersson Värnamo BK Röd 2-1
        Blå Oliver Nickolds Hoddesdon boxing academy   -
28 M-SA 60-2 kg 1/4 Röd Rhys Owens Erne Boxing Club Röd 5-0
        Blå Ali Aga Zamani Örebro BK   -
29 M-JC 81 kg 1/4 Röd Jonathan Elkhouri IK Ymer Röd 3-0
        Blå Nickolas Acar Väsby BK   -
30 M-DB 48 kg 1/2 Röd Evan Connolly SETANTA BOXING Academy   -
        Blå Zano Ibrahim Bulldog Training Center Blå 3-0
31 M-SA 60-2 kg 1/4 Röd Omar Massi Djurgårdens IF   -
        Blå Abbas Mohevi IF Linnea Blå 4-1
32 M-JC 91 kg 1/4 Röd Thayo De Lange Haninge BK   -
        Blå Alekhan Arskhanov SP 1909 Blå 3-0
33 M-DA 57 kg 1/4 Röd Oskari Immonen Ylä-Tikkurilan Kipinä Röd 3-0
        Blå Agathon Månsson Lunds BS   -
34 M-SA 60-1 kg 1/4 Röd Sebastian Rodriguez Helsingborgs BK Röd 5-0
        Blå Shabir Hosseini Djurgårdens IF   -
35 M-JC 91 kg 1/4 Röd Oskar Lenborg Jessheim Bokseklubb Röd 2-1
        Blå Amos Kabesa Hoddesdon boxing academy   -
36 M-DA 57 kg 1/4 Röd Ruben Gard Hammarby IF Boxning   -
        Blå Anthony Akl Halmstad BS Blå 2-1
37 M-SA 60-1 kg 1/4 Röd Cole Brander Marshall Boxing   -
        Blå Francis Fordjour C.I.K. Copenhagen Blå RSC r2
38 M-JB 60 kg 1/4 Röd Melvin Zakholi Örebro BK   -
        Blå Taran Singh Rai Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
39 M-DA 60 kg 1/4 Röd Noah Athari Anaraki Malmö BK   -
        Blå Omar Al Hassan Majorna BK Blå 3-0
40 M-SA 64 kg 1/4 Röd Redovane Kaya Djurgårdens IF Röd RSC r2
        Blå Albertino Monteiro Rounds Academy   -
41 M-SC 60 kg 1/4 Röd Morten Lysaker Tønsbergkameratene   -
        Blå Mohammed Ali Jafarli BK Örnen Blå 3-0
42 M-DA 60 kg 1/4 Röd Ismael Mirjalolov Botkyrka BK Röd 2-1
        Blå Isak Amiri IK Ymer   -
43 M-SA 64 kg 1/4 Röd Bill Oliphant Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Hampus Broman BS Tor Blå 5-0
44 M-SC 64 kg 1/4 Röd Qavom Naibi Vänersborgs BK   -
        Blå Alwas Amiri BK Revansch Blå 2-1
45 M-DA 60 kg 1/4 Röd Kristian Samo NBK Akilles Röd 3-0
        Blå Liam Wingborn IK Ymer   -
46 M-SA 64 kg 1/4 Röd Anthony Malanaphy Erne Boxing Club   -
        Blå Milad Mazdak BK Ringen Blå 5-0
47 M-SC 64 kg 1/4 Röd Joel Svanberg Vaggeryds BK   -
        Blå warren tancelin Team France Blå rsc-1
48 M-DA 60 kg 1/4 Röd Edvin Imeri Skövde BC   -
        Blå Hugo Philipsson IK Ymer Blå 3-0
49 M-SA 64 kg 1/4 Röd Emil Stor Team Hallstahammar BK   -
        Blå jose lima ABP Blå 3-2
50 M-SC 64 kg 1/4 Röd Lucas Nilsson Garcia Majorna BK   -
        Blå Mohammad Davod Hassanzadeh Skövde BC Blå 3-0
51 M-UB 57 kg 1/4 Röd Hugo Härstedt Höllvikens BK Röd 2-1
        Blå Abdul-Malik Vitaev Jessheim Bokseklubb   -
52 M-SA 69-2 kg 1/4 Röd Artsiom Trubianiom Djurgårdens IF   -
        Blå Benjamin Eriksson Helsingin Tarmo Blå 4-1
53 M-SC 64 kg 1/4 Röd Johan Ait Hatrit Larsson Hammarby IF Boxning Röd 3-0
        Blå Aland Othman KK All Round   -
54 M-UB 57 kg 1/4 Röd Adam Tegström Dahmani Umeå BK Röd 3-0
        Blå Jake Green Kendal ABC   -
55 M-SA 69-1 kg 1/4 Röd hugo gros Team France Röd 5-0
        Blå John Jeppsson Rudell Majorna BK   -
56 M-SC 69-2 kg 1/4 Röd Birk Foss Bokseklubben av 1930   -
        Blå Vuk Gladanac Väsby BK Blå 3-0
57 M-UB 57 kg 1/4 Röd Ivan Skillfeldt Värnamo BK Röd 2-1
        Blå Ameer Al-Obaidi Karlskrona BK   -
58 M-SA 75 kg 1/4 Röd Correa Robinsson IK Ymer   -
        Blå Frederik Badenski BK Nyköbing F Blå 4-1
59 M-SC 69-2 kg 1/4 Röd Tabare Cortes Serveino Föreningen Redline   -
        Blå David Morante AIK Boxningsförening Blå 3-0
60 M-UB 57 kg 1/4 Röd Noah Karlsson Kristianstads BK   -
        Blå Dominik Rysak Horten Sportsklubb Blå 2-1
61 M-SA 75 kg 1/4 Röd Majd Alsafadi Hammarby IF Boxning Röd 5-0
        Blå Sam King Hoddesdon boxing academy   -
62 M-SC 69-1 kg 1/4 Röd José Bolela ABP Röd RSC r3
        Blå Walid Judeh Eskilstuna BK   -
63 M-UB 60 kg 1/4 Röd johannes Chabo KK All Round   -
        Blå Noradiin Dhoore Hisingens BK Blå 3-0
64 M-SA 91 kg 1/4 Röd Abdesslam Chabi Lunds BS   -
        Blå Agit Bilge Hammarby IF Boxning Blå 4-1
65 M-SC 75-2 kg 1/4 Röd IB Runstål-Zhan Ystads SK Röd 2-1
        Blå Axel Berge Djurgårdens IF   -
66 M-UB 60 kg 1/4 Röd Jazper Nielsen BK Taarnet   -
        Blå Adam Chabdaev Viking BK Blå RSC r3
67 M-SA 91 kg 1/4 Röd Antanas Kaminskas Rdovre Bk Röd 3-2
        Blå Genti Morina KFUM Fight Zone   -
68 M-SC 75-1 kg 1/4 Röd Zaker Ahmadi Värnamo BK   -
        Blå Teo Onijada Kungshamns BK Blå RSC r2
69 M-UB 63-2 kg 1/4 Röd Ikhvan Arskhanov SP 1909   -
        Blå KAIS TEXIER Team France Blå RSC r3
70 M-JA 56 kg 1/2 Röd Steven Windemuth Gilleleje BK   -
        Blå Leandro Almeida Rounds Academy Blå 5-0
71 M-SC 81 kg 1/4 Röd Rikard Alloh KK All Round   -
        Blå Michel Angelo Kuoadio Djurgårdens IF Blå 3-0
72 M-UB 63-2 kg 1/4 Röd Kerem Güzey Bokseklubben av 1930 Röd 3-0
        Blå Qutayba Mahmoud Sidestep BC   -
73 M-JA 60 kg 1/2 Röd Marco Alärd Skoftebyns AIS   -
        Blå Hadi Hadrous Malmö BK Blå 4-1
74 M-SC 81 kg 1/4 Röd Hasib Dawlatzai Bergen Sparta Röd RSC r3
        Blå Oskar Karlsson Ystads SK   -
75 M-UB 63-1 kg 1/4 Röd Nick Zulawinski Höllvikens BK Röd RSC r2
        Blå Adlan Temaev Jessheim Bokseklubb   -
76 M-JA 64 kg 1/2 Röd Ronnie Nickolds Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Lukas Bauer Hoeje Taastrup BK Blå 4-1
77 M-SC 81 kg 1/4 Röd Stian Nornberg Austnes Bokseklubben av 1930 Röd WO
        Blå Qendrim Rrmoku Varbergs BK   -
78 M-UB 66-2 kg 1/4 Röd Ghassen Zaghmert BK Revansch   -
        Blå Ben Anderberg Hammarby IF Boxning Blå 3-0
79 M-JA 64 kg 1/2 Röd Valtteri Heiskanen Väkevä Boxing Team   -
        Blå Victor Osipowski Esbjerg Blå 4-1
80 M-SC 91+ kg 1/4 Röd Brage Hansen Lange IF Ørnulf   -
        Blå Glenn Westberg IF Linnea Blå 3-0
81 M-UB 66-1 kg 1/4 Röd Hannes Kristoffersson Ringside BK Halmstad Röd 3-0
        Blå Felix Sterjovski Skene Atletklubb   -
82 M-JA 69 kg 1/2 Röd Alkhazur Magamadov Moss BK   -
        Blå Ahmed Shidokaev Viking BK Blå 5-0
83 M-SC 91+ kg 1/4 Röd Ceasar Jonsson Skene Atletklubb   -
        Blå Sebastian Johansson Turun Urheiluliitto TuUL Blå 2-1
84 M-UB 70 kg 1/4 Röd Iosif Grigore Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Norbert Druga Eskilstuna BK Blå 2-1
85 M-JA 69 kg 1/2 Röd Zinoviy Dragan Majorna BK   -
        Blå Jonathan Johnsson Eskilstuna BK Blå 3-2
86 M-JC 56 kg 1/2 Röd Dadasht Sabir Redbergslids BK   -
        Blå Morteza Khawari GAK Enighet Blå 2-1
87 M-UB 75 kg 1/4 Röd Leon Olave Vänersborgs BK   -
        Blå Melvin Dahlin BK Ringen Blå RSC r2
88 M-JA 75 kg 1/2 Röd babacar diarra Team France   -
        Blå Adam Arsaev AIK-Lund Blå 4-1
89 M-JC 64-2 kg 1/2 Röd Ali Eslani AIK Boxningsförening Röd 2-1
        Blå Marius Furuseth Bjerke Horten Sportsklubb   -
90 M-UB 75 kg 1/4 Röd Colin Eubidaru Väsby BK Röd 3-0
        Blå Gabriel Yousef NBK Akilles   -
91 M-JA 75 kg 1/2 Röd Ted Harrington Hoddesdon boxing academy Röd 3-2
        Blå Noel Gabor Ystads SK   -
92 M-JC 64-2 kg 1/2 Röd Hugo Nilsson IF Linnea   -
        Blå Bruno Gildersson Varbergs BK Blå ABr2
93 M-DC 44 kg 1/1 Röd TOLNAI DÁVID Vasas- Süllős Boxing Team   -
        Blå Micke Musaev Haninge BK Blå 2-1
94 M-SB 64 kg 1/2 Röd Karrar Abdulreda Föreningen Redline Röd 4-1
        Blå Nicolai Wie Gilleleje BK   -
95 M-JC 64-1 kg 1/2 Röd Jonas Hossein Elghoul Malmö BK   -
        Blå Brandon Foster Sweeney Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
96 M-DB 38 kg 1/1 Röd Emil Jensen Hornslet bokseklub   -
        Blå Elliott Håkansson Halmstad Boxing Club Blå 3-0
97 M-SB 64 kg 1/2 Röd Julio Huashuayo Stockholms AIF Röd 4-1
        Blå Ali Fadel Djurgårdens IF   -
98 M-JC 64-1 kg 1/2 Röd Enis Tahiri Varbergs BK   -
        Blå Zhovlonbek Yuldashev Haninge BK Blå 3-0
99 M-DB 40 kg 1/1 Röd Jonathan Rokka IK Ymer   -
        Blå Elvin Vincent Bulldog Training Center Blå 2-1
100 M-SB 69 kg 1/2 Röd Vukasin Velickovic Hammarby IF Boxning Röd 4-1
        Blå Mustafa Rezaie BK 1925 Karlstad   -
101 M-JC 69 kg 1/2 Röd Ridha Nezar Föreningen Redline Röd RSC r2
        Blå Mark Smith SETANTA BOXING Academy   -
102 M-DB 42 kg 1/1 Röd Chase Nickolds Hoddesdon boxing academy Röd 2-1
        Blå Mieszko Buderkiewicz I.L.ROS - Boksing   -
103 M-SB 69 kg 1/2 Röd Lorans Rasol IK Ymer Röd 5-0
        Blå louis ledoyen Team France   -
104 M-JC 69 kg 1/2 Röd Manuel Pinto Rounds Academy Röd 3-0
        Blå Ebrahim Selwade Ringside BK Halmstad   -
105 M-DB 48 kg 1/1 Röd Mir Wais Majorna BK   -
        Blå Zano Ibrahim Bulldog Training Center Blå 2-1
106 M-SB 75 kg 1/2 Röd Fousseyni Marega Team France Röd 5-0
        Blå Jonael Ghidey Stockholms AIF   -
107 M-JC 75 kg 1/2 Röd Felix Remkeus WestCoast BC   -
        Blå Sirwan Mohammadi BK 30 Motala Blå 3-0
108 M-DB 52 kg 1/2 Röd Ismael Tami Team France Röd 2-1
        Blå Yahya Hamoud Ringside BK Halmstad   -
109 M-SB 75 kg 1/2 Röd Anatole Lemaire Team France Röd RSC r3
        Blå Kamkian Djiminger Bulldog Training Center   -
110 M-JC 75 kg 1/2 Röd Devrim Polat Halmstads AIS Röd 3-0
        Blå Anton Losada Jonasson Ringside BK Halmstad   -
111 M-DB 52 kg 1/2 Röd Alex Mattsson Eskilstuna BK Röd 2-1
        Blå Håkon Steen Bokseklubben av 1930   -
112 M-SA 52 kg 1/2 Röd Cameron Paul Phoenix abc Nottingham Röd 5-0
        Blå Omar Mujtabashams Djurgårdens IF   -
113 M-JC 81 kg 1/2 Röd Isaac Odunaayo Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Damian Strachota IF Linnea   -
114 M-DB 54 kg 1/2 Röd Liam Engstrand Värnamo BK   -
        Blå Vincent Kjellerstedt BK Ringen Blå 2-1
115 M-SA 52 kg 1/2 Röd Thom Marley Lambton Street ABC   -
        Blå Hafiz Merzai Kristianstads BK Blå WO
116 M-JC 81 kg 1/2 Röd Pierre-Louis Mathevon BK 30 Motala   -
        Blå Jonathan Elkhouri IK Ymer Blå 2-1
117 M-DB 54 kg 1/2 Röd Haidra Khairy Angered BC Röd 3-0
        Blå Hoang Sefic Helsingborgs BK   -
118 M-SA 56 kg 1/2 Röd Sing Yu TSO Hong Kong Röd 3-2
        Blå Alan Zangana Hammarby IF Boxning   -
119 M-JC 91 kg 1/2 Röd Kristiyan Mavrov Grimstad Bokseklubb Röd 3-0
        Blå Ciaran Murphy SETANTA BOXING Academy   -
120 M-DB 63 kg 1/2 Röd Franz Heike Layones Väsby BK Röd 3-0
        Blå Noel Lindström Värnamo BK   -
121 M-SA 56 kg 1/2 Röd Biniam Hailab Gerebrhan Bergen Sparta   -
        Blå Nebil Ibrahim Upsala IF Blå 5-0
122 M-JC 91 kg 1/2 Röd Alekhan Arskhanov SP 1909 Röd 3-0
        Blå Oskar Lenborg Jessheim Bokseklubb   -
123 M-DA 46 kg 1/2 Röd Alex Holmqvist BK Revansch Röd 3-0
        Blå Giang Nguyen Moss BK   -
124 M-SA 60-2 kg 1/2 Röd Faraz Abid Hoddesdon boxing academy Röd 4-1
        Blå Danny Jensen Hornslet bokseklub   -
125 M-JB 60 kg 1/2 Röd Johannes Lövstad Evang IF Ørnulf   -
        Blå Hussein Al Rofai Høje Taastrup Blå 3-0
126 M-DA 57 kg 1/2 Röd Yorgo Jarjous Skövde BC Röd 2-1
        Blå Oscar Ledam Redbergslids BK   -
127 M-SA 60-2 kg 1/2 Röd Rhys Owens Erne Boxing Club Röd 3-2
        Blå Abbas Mohevi IF Linnea   -
128 M-JB 60 kg 1/2 Röd Hafizullah Amiri Malmö BK   -
        Blå Taran Singh Rai Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
129 M-DA 57 kg 1/2 Röd Oskari Immonen Ylä-Tikkurilan Kipinä Röd 3-0
        Blå Anthony Akl Halmstad BS   -
130 M-SA 60-1 kg 1/2 Röd Manzoor Ashna Gripen BK   -
        Blå Alvin Warukaga BK30 Motala Blå AB
131 M-JB 64 kg 1/2 Röd Erik Wang Strømhaug Bokseklubben av 1930   -
        Blå Zia Samadi Hammarby IF Boxning Blå 3-0
132 M-DA 60 kg 1/2 Röd Omar Al Hassan Majorna BK Röd 2-1
        Blå Ismael Mirjalolov Botkyrka BK   -
133 M-SA 60-1 kg 1/2 Röd Sebastian Rodriguez Helsingborgs BK   -
        Blå Francis Fordjour C.I.K. Copenhagen Blå 5-0
134 M-JB 75 kg 1/2 Röd Albert Skillfeldt Värnamo BK   -
        Blå Sebastian Johansson Djurgårdens IF Blå 3-0
135 M-DA 60 kg 1/2 Röd Kristian Samo NBK Akilles Röd 3-0
        Blå Hugo Philipsson IK Ymer   -
136 M-SA 64 kg 1/2 Röd Redovane Kaya Djurgårdens IF   -
        Blå Hampus Broman BS Tor Blå 4-1
137 M-SC 60 kg 1/2 Röd Daniel Pusic Halmstad BS   -
        Blå Kevin Flores Eskilstuna BK Blå 2-1
138 M-DA 66 kg 1/2 Röd Emir Souvayeh IK Ymer Röd 3-0
        Blå Djufur Al-mohamedi Angered BC   -
139 M-SA 64 kg 1/2 Röd Milad Mazdak BK Ringen Röd 4-1
        Blå jose lima ABP   -
140 M-SC 60 kg 1/2 Röd Abder El Kafif Team France   -
        Blå Mohammed Ali Jafarli BK Örnen Blå 2-1
141 M-DA 70 kg 1/2 Röd Anton Hertsgård Halmstads AIS Röd 3-0
        Blå Alvin Witterberg Väsby BK   -
142 M-SA 69-2 kg 1/2 Röd Tim F.Korhola Bålsta BK Röd 4-1
        Blå Milad Fatemi IF Linnea   -
143 M-SC 64 kg 1/2 Röd Alwas Amiri BK Revansch   -
        Blå warren tancelin Team France Blå 3-0
144 M-UB 48 kg 1/2 Röd Viggo Pettersson Team Hallstahammar BK Röd RSC r3
        Blå Liam Carroll SETANTA BOXING Academy   -
145 M-SA 69-2 kg 1/2 Röd Amin Srour Tønsbergkameratene Röd WO
        Blå Benjamin Eriksson Helsingin Tarmo   -
146 M-SC 64 kg 1/2 Röd Mohammad Davod Hassanzadeh Skövde BC   -
        Blå Johan Ait Hatrit Larsson Hammarby IF Boxning Blå 4-1
147 M-UB 57 kg 1/2 Röd Hugo Härstedt Höllvikens BK   -
        Blå Adam Tegström Dahmani Umeå BK Blå 2-1
148 M-SA 69-1 kg 1/2 Röd Mohammed AL-Maliki Winning BC Röd 5-0
        Blå Markus Lövberg KFUM Fight Zone   -
149 M-SC 69-2 kg 1/2 Röd Kevin Aronsson Vänersborgs BK   -
        Blå Abdullah Keynan Eskilstuna BK Blå WO
150 M-UB 57 kg 1/2 Röd Ivan Skillfeldt Värnamo BK   -
        Blå Dominik Rysak Horten Sportsklubb Blå 2-1
151 M-SA 69-1 kg 1/2 Röd Joel Jonsson Eskilstuna BK   -
        Blå hugo gros Team France Blå 5-0
152 M-SC 69-2 kg 1/2 Röd Vuk Gladanac Väsby BK Röd 5-0
        Blå David Morante AIK Boxningsförening   -
153 M-UB 60 kg 1/2 Röd Lucas Ankarberg Berggren Majorna BK   -
        Blå Kevin Sandstedt BK Ringen Blå 2-1
154 M-SA 75 kg 1/2 Röd Erik Mendoza Djurgårdens IF Röd 5-0
        Blå Jakob Simovski Oldelius AIK Boxningsförening   -
155 M-SC 69-1 kg 1/2 Röd Jonathan Mounzer KFUM Infinite Röd 4-1
        Blå Bernardo Santos Rounds Academy   -
156 M-UB 60 kg 1/2 Röd Noradiin Dhoore Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Adam Chabdaev Viking BK   -
157 M-SA 75 kg 1/2 Röd Frederik Badenski BK Nyköbing F   -
        Blå Majd Alsafadi Hammarby IF Boxning Blå 5-0
158 M-SC 69-1 kg 1/2 Röd Lukas Edander Arvefjord IF Linnea   -
        Blå José Bolela ABP Blå 5-0
159 M-UB 63-2 kg 1/2 Röd Vihtori Lindström Umeå BK Röd 3-0
        Blå Edin Fetah BK Ringen   -
160 M-SA 91 kg 1/2 Röd jose rodrigues ABP   -
        Blå Islam Ismailov Oslo Bokseklubb Blå 4-1
161 M-SC 75-2 kg 1/2 Röd Karl Ljungdahl AIK Boxningsförening   -
        Blå Christopher Delva Team France Blå 5-0
162 M-UB 63-2 kg 1/2 Röd KAIS TEXIER Team France Röd 3-0
        Blå Kerem Güzey Bokseklubben av 1930   -
163 M-SA 91 kg 1/2 Röd Agit Bilge Hammarby IF Boxning Röd 4-0
        Blå Antanas Kaminskas Rdovre Bk   -
164 M-SC 75-2 kg 1/2 Röd Ozan Yildirim Turun Urheiluliitto TuUL Röd 4-1
        Blå IB Runstål-Zhan Ystads SK   -
165 M-UB 63-1 kg 1/2 Röd Neo Tered BK Köping   -
        Blå Odin Armand Bondø Thyrum Trondheim Kampsportklubb Blå 2-1
166 M-SA 91+ kg 1/2 Röd Thomas Vinther Rdovre Bk Röd 5-0
        Blå Franicisco Cortez NBK Akilles   -
167 M-SC 75-1 kg 1/2 Röd Vincent Svensson Väsby BK Röd 4-1
        Blå Ahamad Nasir Lunds BS   -
168 M-UB 63-1 kg 1/2 Röd Paulo Santos ABP   -
        Blå Nick Zulawinski Höllvikens BK Blå 2-1
169 M-JA 56 kg 1/1 Röd mikkel Gribsholt Hornslet bokseklub   -
        Blå Leandro Almeida Rounds Academy Blå 4-1
170 M-SC 75-1 kg 1/2 Röd Tobias Karlsson Bogesunds BK   -
        Blå Teo Onijada Kungshamns BK Blå 5-0
171 M-UB 66-2 kg 1/2 Röd Elliot Ekhamre Eskilstuna BK Röd 2-1
        Blå Sigge Pettersson Bålsta BK   -
172 M-JA 60 kg 1/1 Röd Dimitrii Kataja Tampereen Voimailuseura Ry. TVS Röd 3-2
        Blå Hadi Hadrous Malmö BK   -
173 M-SC 81 kg 1/2 Röd Yousef Mourad Bulldog Training Center Röd 5-0
        Blå Michel Angelo Kuoadio Djurgårdens IF   -
174 M-UB 66-2 kg 1/2 Röd Sahel Zahir Hisingens BK   -
        Blå Ben Anderberg Hammarby IF Boxning Blå RSC r1
175 M-JA 64 kg 1/1 Röd Lukas Bauer Hoeje Taastrup BK Röd 5-0
        Blå Victor Osipowski Esbjerg   -
176 M-SC 81 kg 1/2 Röd Hasib Dawlatzai Bergen Sparta Röd RSC r3
        Blå Stian Nornberg Austnes Bokseklubben av 1930   -
177 M-UB 66-1 kg 1/2 Röd Edward Kaye Kendal ABC   -
        Blå David Julian Redbergslids BK Blå KO
178 M-JA 69 kg 1/1 Röd Ahmed Shidokaev Viking BK   -
        Blå Jonathan Johnsson Eskilstuna BK Blå 4-1
179 M-SC 91 kg 1/2 Röd Emil Løvik Bokseklubben av 1930 Röd 5-0
        Blå Tyrone Koki Väsby BK   -
180 M-UB 66-1 kg 1/2 Röd Henry Gibbons Hoddesdon boxing academy Röd 2-1
        Blå Hannes Kristoffersson Ringside BK Halmstad   -
181 M-JA 75 kg 1/1 Röd Adam Arsaev AIK-Lund Röd RSC r3
        Blå Ted Harrington Hoddesdon boxing academy   -
182 M-SC 91 kg 1/2 Röd Walid Elabed Vänersborgs BK