Admin Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
King of the Ring 25-27/11 2016  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2016-11-23
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 M-UA 54 kg 1/4 Röd Declan Smith Northwest ABC   -
        Blå Erik Tegerhag Bålsta BK Blå 2-1
2 M-UB 50 kg 1/4 Röd Daniyal Syed Malmö BK Röd 3-0
        Blå Yodkhwan Idh Vaggeryds BK   -
3 M-DB 44 kg 1/4 Röd Ermin Berisa Angered BC Röd 3-0
        Blå Kieran Swales Ockley ABC   -
4 M-UA 54 kg 1/4 Röd Shabir Hosseini Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå George Smith repton boxing club   -
5 M-UB 54 kg 1/4 Röd Daniel Smith Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Josef Vasquez Aziz IF Linnea Blå win wo
6 M-DB 44 kg 1/4 Röd Enis Krasniqi Halmstad Boxing Club Röd 3-0
        Blå Liam Svenlert Tifa BC   -
7 M-SC 75 kg 1/4 Röd Mika Raski IF Göteborgs Team Box Röd WO
        Blå Allan Malla Malmö BK   -
8 M-UB 54 kg 1/4 Röd Aron Plahn Visby BK   -
        Blå Joe Savva Southport Star ABC Blå 5-0
9 M-DB 46 kg 1/4 Röd Charlie Welsh Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Alexander Fredriksson Morgongåva BK Blå 3-0
10 M-SC 75 kg 1/4 Röd Axel Grefberg Valhall BK   -
        Blå Richie Mansende repton boxing club Blå 3-0
11 M-UB 57 kg 1/4 Röd Dettori Hodge - Brown Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Hasib Mohseni Tensta BK Blå 4-1
12 M-DB 57 kg 1/4 Röd Joshua Olanyian Jobstown dublin boxing club Röd 3-0
        Blå Dennis Bøe Dahl B 30   -
13 M-SC 75 kg 1/4 Röd Jonathan Jiggins BK Örnen   -
        Blå Olav Olsen Drammen BK Blå TKO r. 3
14 M-UB 63-2 kg 1/4 Röd Mohammad Akbari Angered BC   -
        Blå Firas Zein Lunds BS Blå 5-0
15 M-DA 54 kg 1/4 Röd Kevin Nihl Ljungby BK   -
        Blå Eliaz Grönlund Öbacka BK Blå 3-0
16 M-SC 91 kg 1/4 Röd Paul Akofely Stockholms AIF   -
        Blå Husein Kocunovic IK Ymer Blå TKO r. 2
17 M-UB 63-1 kg 1/4 Röd Harry Dickson Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning Blå 5-0
18 M-DA 54 kg 1/4 Röd Kevin Johansson Valhall BK   -
        Blå Adam Kadiri Eskilstuna BK Blå 3-0
19 M-SC 91 kg 1/4 Röd Mikael Neville Nielsen Halmstad Boxing Club Röd TKO r. 2
        Blå Kim Halme Hammarby IF Boxning   -
20 M-UB 66 kg 1/4 Röd Leonardo Cakic NBK Akilles   -
        Blå Sam King Hoddesdon boxing academy Blå TKO r. 1
21 M-DA 57 kg 1/4 Röd Casper Steen Majorna BK   -
        Blå Javed Yunose Skoftebyns AIS Blå 3-0
22 M-SC 91 kg 1/4 Röd Arnold Obodai repton boxing club Röd TKO r. 2
        Blå Sune Csonka Bokseinstituttet   -
23 M-UB 66 kg 1/4 Röd Aminullah Amini Uddevalla BK   -
        Blå Sharbel Aleilo Tifa BC Blå 5-0
24 M-DA 63 kg 1/4 Röd Ibragim Khadisov Ljungby BK   -
        Blå Mohamed Madoun IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
25 M-SB 69 kg 1/4 Röd Qaris Noori BK Revansch   -
        Blå Mohamed Yusuf Eskilstuna BK Blå 3-0
26 M-UB 66 kg 1/4 Röd Alen Bates Halmstad Boxing Club   -
        Blå Armand Avdijaj Hisingens BK Blå 5-0
27 M-DA 63 kg 1/4 Röd Hamid Safari Team Hallstahammar BK   -
        Blå Mohammed Ali BK Fox Blå 2-1
28 M-SB 69 kg 1/4 Röd Imaran Hashimi GAK Enighet   -
        Blå Lazar Sakatic Stockholms AIF Blå 3-2
29 M-UB 70 kg 1/4 Röd Majd Alsafadi Tifa BC   -
        Blå Allan Sinani Angered BC Blå 4-1
30 M-DA 63 kg 1/4 Röd Mohamed Zaka Hisingens BK Röd 2-1
        Blå Ismail Saharov Ljungby BK   -
31 M-SB 69 kg 1/4 Röd Toni Nohra Vänersborgs BK Röd 3-0
        Blå Gustav Tell BK Örnen   -
32 M-JC 64 kg 1/4 Röd Baxialy Rhmane BK Kungälv   -
        Blå Tasal Musaze Djurgårdens IF Blå 5-0
33 M-DC 34 kg 1/2 Röd Thomas Macmillan Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Melvin Svensson IF Linnea   -
34 M-SA 60 kg 1/4 Röd Madushaka Ranasinghe Elite boxing Club   -
        Blå Kieran McMaster Northwest ABC Blå 3-0
35 M-JC 64 kg 1/4 Röd Moses Khalil Eskilstuna BK Röd 5-0
        Blå Sami Atayi BK Revansch   -
36 M-DB 40 kg 1/2 Röd Noe Gahlin IF Linnea   -
        Blå Denis Nikandrov Haninge BK Blå 3-0
37 M-SA 60 kg 1/4 Röd billy beer repton boxing club Röd 5-0
        Blå Adrian Haug pors if   -
38 M-JC 75 kg 1/4 Röd Sonny Hunt repton boxing club Röd 5-0
        Blå Jamal Aziz BK Puma   -
39 M-DB 44 kg 1/2 Röd Levi Willett Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Armoon Aziz Merridale boxing club Blå 3-0
40 M-SA 60 kg 1/4 Röd Paolo Magui BK Ringen   -
        Blå Emil Harrysson BK Falken Blå 3-2
41 M-JC 81 kg 1/4 Röd Jakob Svensson KK All Round   -
        Blå Freddie Annear Hoddesdon boxing academy Blå 5-0
42 M-DB 44 kg 1/2 Röd Ermin Berisa Angered BC Röd 3-0
        Blå Enis Krasniqi Halmstad Boxing Club   -
43 M-SA 64 kg 1/4 Röd Emil Stor Team Hallstahammar BK   -
        Blå Simon Cross Stockholms AIF Blå 5-0
44 M-JA 69 kg 1/4 Röd Hoger Salih Angered BC   -
        Blå Billy Lilljeqvist IF Göteborgs Team Box Blå 5-0
45 M-DB 46 kg 1/2 Röd Yusef Abdo Upsala IF   -
        Blå Pooya Khodeadi Angered BC Blå 3-0
46 M-SA 64 kg 1/4 Röd Milad Mazdak Tifa BC   -
        Blå Shukrat Abdrim Stockholms AIF Blå 3-2
47 M-UB 50 kg 1/2 Röd Zamin Wahdat BK Revansch   -
        Blå Mohamed Abdinasir Ahmed Malmö BK Blå 4-1
48 M-DB 46 kg 1/2 Röd Harry Reed Ockley ABC   -
        Blå Alexander Fredriksson Morgongåva BK Blå 3-0
49 M-SA 64 kg 1/4 Röd Yohannes Berhane IF Linnea   -
        Blå Rodrigo Arbiza Privilégio Boxing Club Blå 3-2
50 M-UB 50 kg 1/2 Röd Ramzan Salmani BK Fox   -
        Blå Daniyal Syed Malmö BK Blå TKO r. 1
51 M-DB 50 kg 1/2 Röd Amar Muminhudzic BK Kungälv   -
        Blå Emanuel Ryttersson Team Hallstahammar BK Blå 3-0
52 M-SA 69-2 kg 1/4 Röd Almir Kahrimani Halmstad Boxing Club   -
        Blå Emil Pettersson Malmö Boxing Center Blå 3-2
53 M-UB 54 kg 1/2 Röd Sher Ali Mohemmedi Oskarshamns BK Röd 5-0
        Blå Svante Qvannerstedt Haninge BK   -
54 M-DB 50 kg 1/2 Röd Liam Mooney Majorna BK   -
        Blå Kevin Bohm Morgongåva BK Blå 3-0
55 M-SA 75-2 kg 1/4 Röd Mindaugas Gedminas AIK Lund   -
        Blå Amir Smesem Hisingens BK Blå 3-2
56 M-UB 54 kg 1/2 Röd Josef Vasquez Aziz IF Linnea Röd 3-2
        Blå Joe Savva Southport Star ABC   -
57 M-DB 57 kg 1/2 Röd Finn Cooper Merridale boxing club   -
        Blå Tomas Langeland AIL - Boksegruppa Blå 3-0
58 M-SA 75-2 kg 1/4 Röd Alexander Holm Vänersborgs BK   -
        Blå Mariusz Gnas IF Linnea Blå 5-0
59 M-UB 57 kg 1/2 Röd Farid Tajik Redbergslids BK   -
        Blå Timor Hassani Morgongåva BK Blå 5-0
60 M-DB 57 kg 1/2 Röd Ulpian Kastrati BK Fox   -
        Blå Joshua Olanyian Jobstown dublin boxing club Blå 3-0
61 M-SA 75-1 kg 1/4 Röd Martin Larsen Trondhjem BK Röd TKO r.1
        Blå Christoffer Tiito BK Falken   -
62 M-UB 57 kg 1/2 Röd Mohammed EL-Zein GAK Enighet   -
        Blå Hasib Mohseni Tensta BK Blå 5-0
63 M-DB 60 kg 1/2 Röd Ibrahim Evkurov Upsala IF Röd 3-0
        Blå Oscar Friden Swanson IK Ymer   -
64 M-SA 81 kg 1/4 Röd Islam Ismailov AIK Lund Röd 4-1
        Blå Ben Broadhurst Love C.P.C   -
65 M-UB 60 kg 1/2 Röd Oria Ezotollah Vänersborgs BK Röd TKO r. 1
        Blå Shaliko Broyan Halmstad BS   -
66 M-DB 70 kg 1/2 Röd Elias Eriksen pors if   -
        Blå Kamron Erkinboev Haninge BK Blå 3-0
67 M-SA 81 kg 1/4 Röd H Silva Privilégio Boxing Club   -
        Blå Denis Kauffer IF Linnea Blå 5-0
68 M-UB 60 kg 1/2 Röd Ali Reza Mohebi Djurgårdens IF Röd 5-0
        Blå Sam Gholami IF Göteborgs Team Box   -
69 M-DB 80 kg 1/2 Röd Marcus   pors if   -
        Blå Oskar S. S AIL - Boksegruppa Blå 2-1
70 M-DC 30 kg 1/1 Röd Joshua Muyinda Majorna BK Röd 3-0
        Blå David Macmillan Hoddesdon boxing academy   -
71 M-UB 63-2 kg 1/2 Röd Nayibe Sajad Ahmad Helge IF Boxning   -
        Blå Saleh Mohammad Ahmadi BK Kungälv Blå 3-2
72 M-DA 44 kg 1/2 Röd Noah Nordby Kalmar BK Röd 2-1
        Blå Liam Clarke Hoddesdon boxing academy   -
73 M-DC 40 kg 1/1 Röd Liam Andersson BK Kungälv   -
        Blå Ali Zenoozi BK Kungälv Blå 3-0
74 M-UB 63-2 kg 1/2 Röd Hasnain Amiry BK Revansch   -
        Blå Firas Zein Lunds BS Blå 3-2
75 M-DA 44 kg 1/2 Röd Zaidan Syala Upsala IF   -
        Blå Hasaan Hussain Merridale boxing club Blå 2-1
76 M-DC 46 kg 1/1 Röd Arion Kahrimani Halmstad Boxing Club   -
        Blå Charlie Brown Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
77 M-UB 63-1 kg 1/2 Röd David Falk Donatello IF Linnea Röd 4-1
        Blå Mohammadi Ahmadshah Tifa BC   -
78 M-DA 48 kg 1/2 Röd Johnaton Huges Jobstown dublin boxing club Röd 3-0
        Blå Taylor Smith Hoddesdon boxing academy   -
79 M-DB 34 kg 1/1 Röd Zhovlonbek Yuldashev Haninge BK Röd 2-1
        Blå Kieran Weeks Ockley ABC   -
80 M-UB 63-1 kg 1/2 Röd Josef Hirmiz Djurgårdens IF   -
        Blå Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning Blå 3-2
81 M-DA 50 kg 1/2 Röd Dino Martinovic Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Elias Habeeb Ramirez KK All Round   -
82 M-DB 36 kg 1/1 Röd Antonio Karlsson Hammarby IF Boxning   -
        Blå Kyle Quinn Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
83 M-UB 66 kg 1/2 Röd Martin Zivkovic Malmö BK   -
        Blå Sam King Hoddesdon boxing academy Blå 5-0
84 M-DA 50 kg 1/2 Röd Jaq Hickford Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Adam Aicha Redbergslids BK   -
85 M-DB 38 kg 1/1 Röd Axel Rylner BK Ringen Röd 3-0
        Blå Alexander Ström Redbergslids BK   -
86 M-UB 66 kg 1/2 Röd Sharbel Aleilo Tifa BC   -
        Blå Armand Avdijaj Hisingens BK Blå 3-2
87 M-DA 52 kg 1/2 Röd Asem Mekahal BK Fox   -
        Blå Filip Ferreira Bulldog Training Center Blå 3-0
88 M-DB 42 kg 1/1 Röd Adel Fakhro BK Fox   -
        Blå Ali Tazeem Merridale boxing club Blå 3-0
89 M-UB 70 kg 1/2 Röd Jir Akalan Frölunda BK Röd 3-2
        Blå Mohammad Alizada BK Fox   -
90 M-DA 54 kg 1/2 Röd Alan Zangana BK Örnen   -
        Blå Tom Silva Privilégio Boxing Club Blå 3-0
91 M-DB 48 kg 1/1 Röd Pyry Koivula Tampereen Työnvaen Nyrkkeilijät Röd 3-0
        Blå Oscar Hellberg Team Hallstahammar BK   -
92 M-UB 70 kg 1/2 Röd David Kulis Ockley ABC   -
        Blå Allan Sinani Angered BC Blå 5-0
93 M-DA 54 kg 1/2 Röd Eliaz Grönlund Öbacka BK Röd 2-1
        Blå Adam Kadiri Eskilstuna BK   -
94 M-DB 63 kg 1/1 Röd Oscar Bj BK Fox   -
        Blå Jackob Hansen pors if Blå 3-0
95 M-UB 75 kg 1/2 Röd Taher Ibrahimzad Vänersborgs BK Röd KO
        Blå Marko Petrovic Halmstad Boxing Club   -
96 M-DA 57 kg 1/2 Röd Sirach Zein Lunds BS   -
        Blå William Holm Kalmar BK Blå 3-0
97 M-DA 40 kg 1/1 Röd Kurt Lee Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Arnas Gerikas Morgongåva BK   -
98 M-UB 75 kg 1/2 Röd Max Englund IFK Umeå Röd TKO r. 3
        Blå Elias Langeland AIL - Boksegruppa   -
99 M-DA 57 kg 1/2 Röd Joseph Morgan Mountain Ash ABC Röd 3-0
        Blå Javed Yunose Skoftebyns AIS   -
100 M-DA 75 kg 1/1 Röd Mobariz Khan BK Fox   -
        Blå Dreni Peci Skoftebyns AIS Blå 2-1
101 M-JC 56 kg 1/2 Röd Mahdi Azizi Visby BK Röd 5-0
        Blå Shukorddin Amari Kalmar BK   -
102 M-DA 63 kg 1/2 Röd Eliot Bacaj Kalmar BK Röd 2-1
        Blå Mohamed Madoun IF Göteborgs Team Box   -
103 M-UA 54 kg 1/2 Röd Bruno Gomes Privilégio Boxing Club   -
        Blå Kieran Cormican Love C.P.C Blå 5-0
104 M-JC 56 kg 1/2 Röd Muhammad Qahir Qasimi Redbergslids BK Röd TKO r.2
        Blå Bradley Miles Love C.P.C   -
105 M-DA 63 kg 1/2 Röd Mohammed Ali BK Fox   -
        Blå Mohamed Zaka Hisingens BK Blå 3-0
106 M-UA 54 kg 1/2 Röd Erik Tegerhag Bålsta BK   -
        Blå Shabir Hosseini Djurgårdens IF Blå WO
107 M-JC 60 kg 1/2 Röd Osman Haidari Lunds BS   -
        Blå Alavi Hassien Tifa BC Blå 5-0
108 M-DA 66 kg 1/2 Röd Oliver Knutsson Halmstads AIS   -
        Blå John Hedges Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
109 M-UA 60 kg 1/2 Röd Harys Lowe Northwest ABC   -
        Blå Henry Turner repton boxing club Blå 5-0
110 M-JC 64 kg 1/2 Röd Alizadeh Ghasem Redbergslids BK   -
        Blå Munir Afshar Skene Atletklubb Blå KO r.2
111 M-DA 70 kg 1/2 Röd Liam Blomholt BK Kungälv   -
        Blå Ali Khiry Angered BC Blå 3-0
112 M-UA 63 kg 1/2 Röd Nebil Ibrahim Upsala IF   -
        Blå Crimea Jenkins Torfaen Warriors Blå TKO r. 2
113 M-JC 64 kg 1/2 Röd Tasal Musaze Djurgårdens IF Röd 5-0
        Blå Moses Khalil Eskilstuna BK   -
114 M-DA 70 kg 1/2 Röd Nathan Joe Tid Harris repton boxing club Röd 3-0
        Blå Kristoffer Moa Pettersen B 30   -
115 M-UA 66 kg 1/2 Röd Moltas Lundström IF Linnea Röd 5-0
        Blå Hugo Amaral Privilégio Boxing Club   -
116 M-JC 69 kg 1/2 Röd Jonathan Axelsson Uddevalla BK Röd 5-0
        Blå Masi Sultani IK Ymer   -
117 M-DA 86+ kg 1/2 Röd Sadri Tarlamishi Hisingens BK Röd 2-1
        Blå David Zarate Valhall BK   -
118 M-UA 70 kg 1/2 Röd Pontus Karlsson IF Göteborgs Team Box Röd 5-0
        Blå Thomas Tesfalem Djurgårdens IF   -
119 M-JC 69 kg 1/2 Röd Alireza Rezan Oskarshamns BK Röd WO
        Blå Abdullah Hoseini BK Revansch   -
120 M-DC 34 kg 1/1 Röd Jamie Bronks IF Linnea   -
        Blå Thomas Macmillan Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
121 M-SC 56 kg 1/2 Röd Kargar Fahim Tifa BC Röd 5-0
        Blå Allah Kavobi Habibo IK Ymer   -
122 M-JC 75 kg 1/2 Röd Johannes Bjur Lunds BS   -
        Blå Adam Belalia Hammarby IF Boxning Blå TKO r. 2
123 M-DB 40 kg 1/1 Röd Ben Clare Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Denis Nikandrov Haninge BK Blå 2-1
124 M-SC 75 kg 1/2 Röd Armin Cavalic GAK Enighet   -
        Blå Mika Raski IF Göteborgs Team Box Blå TKO r. 3
125 M-JC 75 kg 1/2 Röd Ewaz Khalili Tensta BK Röd WO
        Blå Sonny Hunt repton boxing club   -
126 M-DB 44 kg 1/1 Röd Armoon Aziz Merridale boxing club Röd 3-0
        Blå Ermin Berisa Angered BC   -
127 M-SC 75 kg 1/2 Röd Richie Mansende repton boxing club   -
        Blå Olav Olsen Drammen BK Blå 5-0
128 M-JC 81 kg 1/2 Röd Robin Rosengren KK All Round Röd TKO r. 3
        Blå Hussain Ahmadi NBK Akilles   -
129 M-DB 46 kg 1/1 Röd Pooya Khodeadi Angered BC   -
        Blå Alexander Fredriksson Morgongåva BK Blå 3-0
130 M-SC 81 kg 1/2 Röd Josef Storlund Upsala IF Röd 5-0
        Blå Freddy Andersson Halmstads AIS   -
131 M-JC 81 kg 1/2 Röd Ziad Osman BK Puma   -
        Blå Freddie Annear Hoddesdon boxing academy Blå 4-1
132 M-DB 50 kg 1/1 Röd Emanuel Ryttersson Team Hallstahammar BK   -
        Blå Kevin Bohm Morgongåva BK Blå 3-0
133 M-SC 81 kg 1/2 Röd Johnny Redo Halmstad Boxing Club   -
        Blå Luke Darling Hoddesdon boxing academy Blå 4-1
134 M-JB 64 kg 1/2 Röd Sonny Waghorn Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Markus Lövberg Winning BC Blå 5-0
135 M-DB 57 kg 1/1 Röd Tomas Langeland AIL - Boksegruppa   -
        Blå Joshua Olanyian Jobstown dublin boxing club Blå 3-0
136 M-SC 91 kg 1/2 Röd Mikael Honka Hisingens BK   -
        Blå Husein Kocunovic IK Ymer Blå 5-0
137 M-JB 64 kg 1/2 Röd Naseer Haidari Hammarby IF Boxning   -
        Blå Yousofi Rohullah Djurgårdens IF Blå 5-0
138 M-DB 60 kg 1/1 Röd Victor Lövenberg Hisingens BK   -
        Blå Ibrahim Evkurov Upsala IF Blå 3-0
139 M-SC 91 kg 1/2 Röd Mikael Neville Nielsen Halmstad Boxing Club   -
        Blå Arnold Obodai repton boxing club Blå 3-2
140 M-JB 69 kg 1/2 Röd Tyler Jervis Southport Star ABC Röd 4-1
        Blå Ferhat Morad Örebro BK   -
141 M-DB 70 kg 1/1 Röd Benjamin Kus pors if   -
        Blå Kamron Erkinboev Haninge BK Blå 3-0
142 M-SB 56 kg 1/2 Röd Simon Knall Ockley ABC   -
        Blå James Gray Jobstown dublin boxing club Blå TKO r. 1
143 M-JB 75 kg 1/2 Röd Ali Yousufi Hammarby IF Boxning Röd TKO r.1
        Blå Vairik Homan Eskilstuna BK   -
144 M-DB 80 kg 1/1 Röd Axel Agnesten Eskilstuna BK Röd 2-1
        Blå Oskar S. S AIL - Boksegruppa   -
145 M-SB 64 kg 1/2 Röd Hasibullah Asadullak BK Fox   -
        Blå Ryan Alston repton boxing club Blå 4-1
146 M-JB 75 kg 1/2 Röd Asad Zamani Malmö BK   -
        Blå Ajet Jusufi Ronneby BT Blå 3-2
147 M-DA 44 kg 1/1 Röd Noah Nordby Kalmar BK Röd 3-0
        Blå Hasaan Hussain Merridale boxing club   -
148 M-SB 64 kg 1/2 Röd Ali Al-Kayal Örebro BK Röd 5-0
        Blå Renzo Alexander Lopez Alvarado Elite boxing Club   -
149 M-JA 56 kg 1/2 Röd Mohammad Darvishi Haninge BK   -
        Blå Tommy Roberts repton boxing club Blå 5-0
150 M-DA 48 kg 1/1 Röd Miley Chalk repton boxing club Röd 3-0
        Blå Johnaton Huges Jobstown dublin boxing club   -
151 M-SB 69 kg 1/2 Röd Erik Engstr BK Puma   -
        Blå Mohamed Yusuf Eskilstuna BK Blå 5-0
152 M-JA 69 kg 1/2 Röd Hamoudi Ali Angered BC   -
        Blå Ismail Kurt Örebro BK Blå 3-2
153 M-DA 50 kg 1/1 Röd Dino Martinovic Hisingens BK   -
        Blå Jaq Hickford Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
154 M-SB 69 kg 1/2 Röd Lazar Sakatic Stockholms AIF   -
        Blå Toni Nohra Vänersborgs BK Blå 5-0
155 M-JA 69 kg 1/2 Röd Adel Belalia Djurgårdens IF Röd 5-0
        Blå Billy Lilljeqvist IF Göteborgs Team Box   -
156 M-DA 52 kg 1/1 Röd Ole Andreas Bromseth Ulf-an   -
        Blå Filip Ferreira Bulldog Training Center Blå 3-0
157 M-SB 75 kg 1/2 Röd Djokhar Yusupov Upsala IF   -
        Blå Conah Walter Merridale boxing club Blå TKO r. 2
158 M-UB 46 kg 1/1 Röd Fred Wibom IF Linnea   -
        Blå Jamie Clare Hoddesdon boxing academy Blå 5-0
159 M-DA 54 kg 1/1 Röd Tom Silva Privilégio Boxing Club Röd 3-0
        Blå Eliaz Grönlund Öbacka BK   -
160 M-SB 75 kg 1/2 Röd Mattias Z Valhall BK   -
        Blå Edvards Francuzous Stockholms AIF Blå 5-0
161 M-UB 50 kg 1/1 Röd Mohamed Abdinasir Ahmed Malmö BK   -
        Blå Daniyal Syed Malmö BK Blå 5-0
162 M-DA 57 kg 1/1 Röd William Holm Kalmar BK   -
        Blå Joseph Morgan Mountain Ash ABC Blå 3-0
163 M-SA 60 kg 1/2 Röd Biniam Tesfagabr Eskilstuna BK   -
        Blå Kieran McMaster Northwest ABC Blå 5-0
164 M-UB 54 kg 1/1 Röd Sher Ali Mohemmedi Oskarshamns BK Röd 3-0
        Blå Josef Vasquez Aziz IF Linnea   -
165 M-DA 63 kg 1/1 Röd Eliot Bacaj Kalmar BK Röd 3-0
        Blå Mohamed Zaka Hisingens BK   -
166 M-SA 60 kg 1/2 Röd billy beer repton boxing club   -
        Blå Emil Harrysson BK Falken Blå 5-0
167 M-UB 57 kg 1/1 Röd Timor Hassani Morgongåva BK Röd 2-1
        Blå Hasib Mohseni Tensta BK   -
168 M-DA 66 kg 1/1 Röd Abdullah Akaev Upsala IF   -
        Blå John Hedges Hoddesdon boxing academy Blå 2-1
169 M-SA 64 kg 1/2 Röd Andrea Borghesi Elite boxing Club   -
        Blå Simon Cross Stockholms AIF Blå 5-0
170 M-UB 60 kg 1/1 Röd Oria Ezotollah Vänersborgs BK Röd 3-0
        Blå Ali Reza Mohebi Djurgårdens IF   -
171 M-DA 70 kg 1/1 Röd Ali Khiry Angered BC   -
        Blå Nathan Joe Tid Harris repton boxing club Blå 3-0
172 M-SA 64 kg 1/2 Röd Shukrat Abdrim Stockholms AIF   -
        Blå Rodrigo Arbiza Privilégio Boxing Club Blå 5-0
173 M-UB 63-2 kg 1/1 Röd Saleh Mohammad Ahmadi BK Kungälv   -
        Blå Firas Zein Lunds BS Blå 3-0
174 M-DA 86+ kg 1/1 Röd Ken Curraj Leonhardsen Ulf-an   -
        Blå Sadri Tarlamishi Hisingens BK Blå 3-0
175 M-SA 69-2 kg 1/2 Röd Alex Bishop Hoddesdon boxing academy Röd 3-2
        Blå Ferdous Sahar Stockholms AIF   -
176 M-UB 63-1 kg 1/1 Röd David Falk Donatello IF Linnea Röd 3-0
        Blå Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning   -
178 M-SA 69-2 kg 1/2 Röd Mohammed Asghar Ahmed Drammen BK   -
        Blå Emil Pettersson Malmö Boxing Center Blå 5-0
179 M-UB 66 kg 1/1 Röd Sam King Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Armand Avdijaj Hisingens BK   -
181 M-SA 69-1 kg 1/2 Röd Yousef Adou Redbergslids BK   -
        Blå Adolpe Sylva Halmstad BS Blå 5-0
182 M-UB 70 kg 1/1 Röd Jir Akalan Frölunda BK Röd 3-0
        Blå Allan Sinani Angered BC   -
184 M-SA 69-1 kg 1/2 Röd Laziz Sharifov Haninge BK Röd 4-1
        Blå Nathan Samuels Merridale boxing club   -
185 M-UB 75 kg 1/1 Röd Taher Ibrahimzad Vänersborgs BK Röd TKO