login Välj Språk
Start
Events
Boxer
Referee
Clubs
 
 
Boxer Referee Boutlist Draw Contestplan  
<<< back
King of the Ring 24-26/11 2017  
Entry
Last date of entry was 2017-11-23
 
Info
> Categories
> Invitation
> Clubranking
 
Print-out
> Boutlist
# Category Weight Final Corner Name Club Winner Result
1 M-EB 64 kg 1/4 Red Rehan Uddin repton boxing club Red 3-0
        Blue Ashley Fissenden GYM01 ABC   -
2 M-JB 54 kg 1/4 Red Jakob Lindström BK Kungälv   -
        Blue Daniyal Syed KFUM Fight Zone Blue 5-0
3 M-DC 36 kg 1/4 Red Ivan Skillfeldt Värnamo BK Red 2-1
        Blue Liam Goncalves Bulldog Training Center   -
4 M-EB 64 kg 1/4 Red Majtaba Hasanzadeh BK Trim   -
        Blue Albertino Monteiro Rounds Academy Blue 3-2
5 M-JB 54 kg 1/4 Red Mohammad Ali Yazdani Karlskrona BK Red 3-0
        Blue Dan Smyth Hoddesdon boxing academy   -
6 M-DC 36 kg 1/4 Red Johnpaul Wood Tenterden abc Red 3-0
        Blue Blue Robinson Hoddesdon boxing academy   -
7 M-EB 64 kg 1/4 Red Benny Truong Värnamo BK   -
        Blue Saqib Khan repton boxing club Blue 5-0
8 M-JB 63 kg 1/4 Red Rasul Mirzai Guldstadens BK Red rsc r.3
        Blue Patrick Runefelt Gilleleje BK   -
9 M-DC 36 kg 1/4 Red Jamie Bronks IF Linnea Red 2-1
        Blue johannes Chabo KK All Round   -
10 M-EB 69 kg 1/4 Red Yusuf Amr Ahmed Abdallah Tamworth Red 5-0
        Blue Marcus Da Silva Lindvall KFUM Fight Zone   -
11 M-JB 63 kg 1/4 Red Ibragim Khadisov Ljungby BK   -
        Blue Atal Faisal NBK Akilles Blue 5-0
12 M-DC 46 kg 1/4 Red Gino Galyas KFUM Fight Zone Red 3-0
        Blue Leon Thorbjörnsson Bulldog Training Center   -
13 M-EB 75 kg 1/4 Red Edvards Francuzous Stockholms AIF Red 4-1
        Blue Muhammad Ewaz Khalili Tensta BK   -
14 M-JB 63 kg 1/4 Red Shaliko Broyan Halmstad BS   -
        Blue shabbaz Husnain Prospects ABC Blue 5-0
15 M-DC 46 kg 1/4 Red Maximilliam Nygård IF Linnea Red disc
        Blue Luca Stolfi Hisingens BK   -
16 M-EB 75 kg 1/4 Red Adam Lilja Vänersborgs BK   -
        Blue Ki Callier Tenterden abc Blue 5-0
17 M-JA 63 kg 1/4 Red Peter Ahlberg Skoftebyns AIS Red rsc r.3
        Blue Jack Donnelly Sacred heart boxing club   -
18 M-DB 42 kg 1/4 Red Malte Svensson Värnamo BK   -
        Blue Yusuf Hussein Prospects ABC Blue 3-0
19 M-EB 75 kg 1/4 Red Allan Malla Malmö BK Red 5-0
        Blue Mohamed Ali Kista Sports Club Boxning   -
20 M-JA 70 kg 1/4 Red Patrick Collins baldoyle Red disc r.2
        Blue Pål Edvin Dyste Raufoss Bokseklubb   -
21 M-DB 44 kg 1/4 Red Tommy Connors Prospects ABC Red 3-0
        Blue Elijah-john Moore Tenterden abc   -
22 M-EB 91+ kg 1/4 Red Paul Akofely Djurgårdens IF   -
        Blue Stephen Adentan repton boxing club Blue 5-0
23 M-YC 64 kg 1/4 Red Ahmed Akaev Upsala IF   -
        Blue Muhammad Ali Yousefi BK Viljan Blue 5-0
24 M-DB 44 kg 1/4 Red Hamza Semmo Angered BC Red 2-1
        Blue Kevin Hagström IF Linnea   -
25 M-EA 64 kg 1/4 Red Hilal Saleh Angered BC   -
        Blue Yohannes Berhane IF Linnea Blue 5-0
26 M-YC 64 kg 1/4 Red Milca Munsi Mbu Stockholms AIF Red rsc r.2
        Blue Christian Stanca Bokseinstituttet   -
27 M-DB 46 kg 1/4 Red Bailey Nicholls Tamworth Red 3-0
        Blue Sofus Munksnæs-Høgsbro Bokseinstituttet   -
28 M-EA 64 kg 1/4 Red Emil Harrysson BK Falken Red 5-0
        Blue Emil Stor Hallstahammar KF   -
29 M-YC 64 kg 1/4 Red Miguel Cauchi Malta Boxing federation   -
        Blue Louis Minas Hoddesdon boxing academy Blue 5-0
30 M-DB 57 kg 1/4 Red Amar Muminhudzic BK Kungälv   -
        Blue Ronnie Nickolds Hoddesdon boxing academy Blue 3-0
31 M-EA 64 kg 1/4 Red Ahmed Fakih KFUM Fight Zone   -
        Blue Naseer Haidari Hammarby IF Boxning Blue 5-0
32 M-YC 81 kg 1/4 Red Matteo Patrizio Elite boxing Club   -
        Blue Owen Bloomfield Hoddesdon boxing academy Blue WO
33 M-DB 60 kg 1/4 Red Brage Elverøi Jessheim Bokseklubb Red 3-0
        Blue Marcel Schazewich Hammarby IF Boxning   -
34 M-EA 64 kg 1/4 Red Leo Fanthome Tamworth Red 5-0
        Blue Adrian Haug pors if   -
35 M-YB 69 kg 1/4 Red Ricardo Aoun Boxyard Red RSC r3
        Blue Allan Sinani Angered BC   -
36 M-DB 66 kg 1/4 Red Gustav Aronsson Valhall BK   -
        Blue Devrim Polat Halmstad BS Blue 2-1
37 M-EA 69 kg 1/4 Red Adolpe Sylva Halmstad BS Red 5-0
        Blue Toni Nohra Vänersborgs BK   -
38 M-YA 56 kg 1/4 Red Shabir Hosseini Djurgårdens IF   -
        Blue Hamza Mahmood Hoddesdon boxing academy Blue 3-2
39 M-DA 50 kg 1/4 Red Leon Kalyun Angered BC   -
        Blue Jacko Cosgrave Tenterden abc Blue 3-0
40 M-EA 69 kg 1/4 Red Barzan Palany Jafi Grimstad Bokseklubb   -
        Blue Hadi Srour Tønsbergkameratene Blue 5-0
41 M-YA 56 kg 1/4 Red Hafiz Merzai Kristianstads BK Red 4-1
        Blue Sher Ali Mohemmedi Hammarby IF Boxning   -
42 M-DA 52 kg 1/4 Red Adam Aicha Redbergslids BK   -
        Blue Liam Mooney Hisingens BK Blue 3-0
43 M-EA 69 kg 1/4 Red Alex Bishop Hoddesdon boxing academy Red 3-2
        Blue Romario Wallace repton boxing club   -
44 M-YA 64 kg 1/4 Red Daniel Grande Grimstad Bokseklubb   -
        Blue Oliver Møllenberg Gilleleje BK Blue 5-0
45 M-DA 52 kg 1/4 Red Alfie Gaskin Hoddesdon boxing academy Red 2-1
        Blue Mikail Harmanci Jyllinge Box Team   -
46 M-EA 69 kg 1/4 Red Alex Zendra GYM01 ABC Red 3-2
        Blue jørgen Cindahl Moss BK   -
47 M-YA 69 kg 1/4 Red Don Emini Jessheim Bokseklubb Red 5-0
        Blue Alexander Isaksson BK Rapid   -
48 M-DA 52 kg 1/4 Red Elias Habeeb Majorna BK   -
        Blue Alexander Fredriksson Morgongåva BK Blue 3-0
49 M-EA 75 kg 1/4 Red Vilius Alisauskas repton boxing club   -
        Blue Mindaugas Gedminas AIK Lund Blue 4-1
50 M-YA 69 kg 1/4 Red Håvard Illing Tønsbergkameratene   -
        Blue Thomas Tesfalem IF Linnea Blue 4-1
51 M-DA 57 kg 1/4 Red Tino Badkobeh Redbergslids BK Red 2-1
        Blue Jaq Hickford Hoddesdon boxing academy   -
52 M-EA 75 kg 1/4 Red Jason Bradley Halstead abc   -
        Blue Damian Biesekierski Botkyrka BK Blue 5-0
53 M-EC 69 kg 1/4 Red Sam Pir-Zadeh Stockholms AIF   -
        Blue Julio Huashuayo BK Dalen Blue 5-0
54 M-DA 63 kg 1/4 Red Basir Lasihi Hisingens BK Red 2-1
        Blue Haron Ahmadi Skoftebyns AIS   -
55 M-EA 81 kg 1/4 Red Lindon Nuha Halmstad BS   -
        Blue Alex Bwambale Djurgårdens IF Blue 3-2
56 M-EC 69 kg 1/4 Red Samin Rahmani Skene Atletklubb   -
        Blue Sonny Waghorn Hoddesdon boxing academy Blue 3-2
57 M-DA 66 kg 1/4 Red Alan Sose IF Linnea Red 3-0
        Blue Johan Fredriksson Skene Atletklubb   -
58 M-EA 81 kg 1/4 Red Michael Jobson Walkerfield BC Red 5-0
        Blue Ross Hollis South Derbyshire Boxing Academy   -
59 M-EC 91 kg 1/4 Red Widow Al Mummour KFUM Fight Zone Red 5-0
        Blue Louie Brix Jyllinge Box Team   -
60 M-DA 66 kg 1/4 Red Kerim Ramic Angered BC   -
        Blue Mason Passey Tamworth Blue 2-1
61 M-JA 52 kg 1/2 Red Johnny Cash Tenterden abc   -
        Blue Fred Wibom IF Linnea Blue 5-0
62 M-EC 91 kg 1/4 Red Marcus Allen Karlskrona BK   -
        Blue Espen Haavik Horten Bokseklubb Blue 4-1
63 M-DC 30 kg 1/2 Red Jonathan Hart Hoddesdon boxing academy   -
        Blue Sean Duke Sacred heart boxing club Blue 3-0
64 M-JA 57 kg 1/2 Red Najib Allah Jafari Djurgårdens IF   -
        Blue Kevin Scott Morgongåva BK Blue 3-2
65 M-EC 91 kg 1/4 Red Alan Rastelli GYM01 ABC Red RSC r2
        Blue Stefan Zafirovic Halmstad BS   -
66 M-DC 34 kg 1/2 Red Ramadan Dadayev BK Tårnet Vordingborg   -
        Blue Martin Delaney Tenterden abc Blue 3-0
67 M-JA 60 kg 1/2 Red Morteza Hassami Tifa BC   -
        Blue Mohammed EL-Zein GAK Enighet Blue 5-0
68 M-JB 48 kg 1/2 Red Alex Head Hoddesdon boxing academy Red 5-0
        Blue Arnas Gerikas Morgongåva BK   -
69 M-DC 34 kg 1/2 Red Harrison Shaw Grimsby Boxing Academy Red 3-0
        Blue Joshua Muyinda Majorna BK   -
70 M-YC 56 kg 1/2 Red Abdullah Qayomi Redbergslids BK Red 5-0
        Blue Alireza Rosham BK Ängeln   -
71 M-JB 54 kg 1/2 Red Lamin Bojang IF Göteborgs Team Box Red 5-0
        Blue Mahmoud Moussa GAK Enighet   -
72 M-DC 36 kg 1/2 Red Oscar Morales Andersson Majorna BK Red 2-1
        Blue Ivan Skillfeldt Värnamo BK   -
73 M-YC 60 kg 1/2 Red Manzoor Ashna NBK Akilles Red 3-0
        Blue John Paul Kårreberg Varbergs BK   -
74 M-JB 54 kg 1/2 Red Daniyal Syed KFUM Fight Zone Red 5-0
        Blue Mohammad Ali Yazdani Karlskrona BK   -
75 M-DC 36 kg 1/2 Red Johnpaul Wood Tenterden abc   -
        Blue Jamie Bronks IF Linnea Blue 2-1
76 M-YC 60 kg 1/2 Red Radwan Elmi Oskarshamns BK   -
        Blue Mostafa Amini Hallstahammar KF Blue 3-0
77 M-JB 57 kg 1/2 Red Abbas Najafi Hammarby IF Boxning   -
        Blue Mario Cruz Rounds Academy Blue 2-1
78 M-DC 46 kg 1/2 Red Hugo Sternberg IF Linnea   -
        Blue Charlie Brown Hoddesdon boxing academy Blue 3-0
79 M-YC 69 kg 1/2 Red Khal Mohammad Ronneby BT Red 3-0
        Blue Alexander Treard Skoftebyns AIS   -
80 M-JB 57 kg 1/2 Red Filip Ferreira Bulldog Training Center Red 3-0
        Blue Javed Yunose Skoftebyns AIS   -
81 M-DC 46 kg 1/2 Red Gino Galyas KFUM Fight Zone Red 3-0
        Blue Maximilliam Nygård IF Linnea   -
82 M-YB 60 kg 1/2 Red Hasan Atay Halmstad BS   -
        Blue Jimmy Connors Prospects ABC Blue 3-0
83 M-JB 60 kg 1/2 Red Muzammil Akbari Vänersborgs BK Red rsc r.2
        Blue Icaro Santos Moss BK   -
84 M-DB 36 kg 1/2 Red Martin Moran Hoddesdon boxing academy Red 3-0
        Blue David Sundin Varbergs BK   -
85 M-YB 60 kg 1/2 Red Munir Afshar Skene Atletklubb Red 3-0
        Blue Saleban Hussein Angered BC   -
86 M-JB 60 kg 1/2 Red Philip Dennheim Ronneby BT   -
        Blue Hamid Safari Hallstahammar KF Blue disc r.1
87 M-DB 38 kg 1/2 Red Jesper Jensen Moss BK Red 3-0
        Blue Johnboy Cosgrave Tenterden abc   -
88 M-YB 64 kg 1/2 Red Naseem Miah Hoddesdon boxing academy Red 3-0
        Blue Hafiz Ahmadi Botkyrka BK   -
89 M-JB 63 kg 1/2 Red Mohamed Madoun IF Göteborgs Team Box   -
        Blue Rasul Mirzai Guldstadens BK Blue 3-0
90 M-DB 38 kg 1/2 Red Ramiz Farahi Jyllinge Box Team   -
        Blue Zhovlonbek Yuldashev Haninge BK Blue 3-0
91 M-YB 64 kg 1/2 Red Mohammad Ali Asghan BK Värend   -
        Blue Tasal Musaze Djurgårdens IF Blue 2-1
92 M-JB 63 kg 1/2 Red Atal Faisal NBK Akilles   -
        Blue shabbaz Husnain Prospects ABC Blue 3-0
93 M-DB 42 kg 1/2 Red Sam Keast Tamworth Red 2-1
        Blue Noe Gahlin IF Linnea   -
94 M-YA 60 kg 1/2 Red Callum Bradley Sacred heart boxing club   -
        Blue Nebil Ibrahim Upsala IF Blue 3-0
95 M-JB 70 kg 1/2 Red Frede Jacobsen Bokseinstituttet   -
        Blue Ismail Saharov Ljungby BK Blue 2-1
96 M-DB 42 kg 1/2 Red Alexander Ström Redbergslids BK   -
        Blue Yusuf Hussein Prospects ABC Blue 3-0
97 M-EC 56 kg 1/2 Red Allah Kavobi Habibo IK Ymer   -
        Blue Jae Hudson Tamworth Blue 3-0
98 M-JA 63 kg 1/2 Red Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning Red 3-0
        Blue Gabriel Akan Botkyrka BK   -
99 M-DB 44 kg 1/2 Red Abdur Rehman Prospects ABC   -
        Blue Denis Nikandrov Haninge BK Blue 3-0
100 M-EC 60 kg 1/2 Red Jack Gisby GYM01 ABC Red 2-1
        Blue Sherinagha Sadat Redbergslids BK   -
101 M-JA 63 kg 1/2 Red Basel Srour Tønsbergkameratene   -
        Blue Peter Ahlberg Skoftebyns AIS Blue 3-0
102 M-DB 44 kg 1/2 Red Tommy Connors Prospects ABC Red 3-0
        Blue Hamza Semmo Angered BC   -
103 M-EC 64 kg 1/2 Red Omar Barry GYM01 ABC Red 3-0
        Blue Denis Zeneli Hammarby IF Boxning   -
104 M-JA 70 kg 1/2 Red Sigurd Glemmestad Raufoss Bokseklubb   -
        Blue Bekhan Mahari Gilleleje BK Blue 3-0
105 M-DB 46 kg 1/2 Red Mohammed Abdulla Angered BC   -
        Blue Thomas Robinson South Derbyshire Boxing Academy Blue 3-0
106 M-EC 64 kg 1/2 Red Sebastian Fergum BK Tårnet Vordingborg   -
        Blue Tom Endean GYM01 ABC Blue 3-0
107 M-JA 70 kg 1/2 Red Nassir Elvaz Guldstadens BK Red 3-0
        Blue Patrick Collins baldoyle   -
108 M-DB 46 kg 1/2 Red Alfie Cox Tamworth A.B.C   -
        Blue Bailey Nicholls Tamworth Blue 3-0
109 M-EC 75 kg 1/2 Red Robin Sandin Haninge BK Red WO
        Blue Sad Krkic Varbergs BK   -
110 M-YC 64 kg 1/2 Red Naseem Hussein Hoddesdon boxing academy   -
        Blue Muhammad Ali Yousefi BK Viljan Blue 2-1
111 M-DB 52 kg 1/2 Red Lukas Bauer Høje Taastrup   -
        Blue Melker Nero Kristianstads BK Blue 2-1
112 M-EC 81 kg 1/2 Red Givliano Puelles Angered BC Red 2-1
        Blue Beuhur Tecleseubet KFUM Fight Zone   -
113 M-YC 64 kg 1/2 Red Milca Munsi Mbu Stockholms AIF   -
        Blue Louis Minas Hoddesdon boxing academy Blue 3-0
114 M-DB 52 kg 1/2 Red Albert Skillfeldt Värnamo BK   -
        Blue Jonathan Nordkrog Jyllinge Box Team Blue 2-1
115 M-EC 81 kg 1/2 Red Brandon D Costa Hoddesdon boxing academy Red 3-0
        Blue Glenn Christian Bokn Horten Bokseklubb   -
116 M-YC 81 kg 1/2 Red Vincent Traore Horten Bokseklubb Red 3-0
        Blue Mohamad Rezale Hammarby IF Boxning   -
117 M-DB 54 kg 1/2 Red Zinoviy Dragan Angered BC Red 2-1
        Blue Dylan McCullagh Sacred heart boxing club   -
118 M-EB 64 kg 1/2 Red Jonathan Beach Hoddesdon boxing academy Red 3-0
        Blue Rehan Uddin repton boxing club   -
119 M-YC 81 kg 1/2 Red Hussain Ahmadi NBK Akilles   -
        Blue Owen Bloomfield Hoddesdon boxing academy Blue 3-0
120 M-DB 57 kg 1/2 Red Elvin Belizaka Hammarby IF Boxning Red 3-0
        Blue Ron Emini Jessheim Bokseklubb   -
121 M-EB 64 kg 1/2 Red Albertino Monteiro Rounds Academy   -
        Blue Saqib Khan repton boxing club Blue 2-1
122 M-YB 69 kg 1/2 Red Yousef Kalash Guldstadens BK Red 3-0
        Blue Markus Lövberg KFUM Fight Zone   -
123 M-DB 57 kg 1/2 Red Abdurakhimor Abdurahmun Kista Sports Club Boxning   -
        Blue Ronnie Nickolds Hoddesdon boxing academy Blue WO
124 M-EB 69 kg 1/2 Red Qaris Noori Kalmar BK Red WO
        Blue Nathan Samuels Merridale boxing club   -
125 M-YB 69 kg 1/2 Red Mahdi Rahimi IF Göteborgs Team Box   -
        Blue Ricardo Aoun Boxyard Blue RSC r.1
126 M-DB 60 kg 1/2 Red Zac Nearney Grimsby Boxing Academy Red 3-0
        Blue Aslan Mahauri Gilleleje BK   -
127 M-EB 69 kg 1/2 Red John Jeppsson Rudell Majorna BK Red WO
        Blue Yusuf Amr Ahmed Abdallah Tamworth   -
128 M-YA 56 kg 1/2 Red Mohammad Darvishi Djurgårdens IF Red 3-0
        Blue Sérgio Rodrigues Associação Jorge Pina   -
129 M-DB 60 kg 1/2 Red Ibrahim Badawi Bokseinstituttet   -
        Blue Brage Elverøi Jessheim Bokseklubb Blue 3-0
130 M-EB 75 kg 1/2 Red Adam Belalia Djurgårdens IF   -
        Blue Edvards Francuzous Stockholms AIF Blue 3-0
131 M-YA 56 kg 1/2 Red Hamza Mahmood Hoddesdon boxing academy Red 3-0
        Blue Hafiz Merzai Kristianstads BK   -
132 M-DB 63 kg 1/2 Red Felix Lindström IF Linnea   -
        Blue Owen Allen Tamworth Blue 3-0
133 M-EB 75 kg 1/2 Red Ki Callier Tenterden abc   -
        Blue Allan Malla Malmö BK Blue 3-0
134 M-YA 64 kg 1/2 Red Faraz Abid Hoddesdon boxing academy Red RSC r3
        Blue Andreas Palm IF Linnea   -
135 M-DB 66 kg 1/2 Red Jonathan Johnsson Eskilstuna BK   -
        Blue Jimmy Wood Tenterden abc Blue 3-0
136 M-EB 81 kg 1/2 Red David Butlin Tamworth Red 3-0
        Blue Matt Trotter repton boxing club   -
137 M-YA 64 kg 1/2 Red Billy Lilljeqvist IF Göteborgs Team Box   -
        Blue Oliver Møllenberg Gilleleje BK Blue 2-1
138 M-DB 66 kg 1/2 Red Erblin Peci Skoftebyns AIS Red 2-1
        Blue Devrim Polat Halmstad BS   -
139 M-EB 81 kg 1/2 Red Genti Morina KFUM Fight Zone   -
        Blue Sean Lokale Eskilstuna BK Blue 3-0
140 M-YA 69 kg 1/2 Red Mike Joyce baldoyle Red 3-0
        Blue Felix Nyrfors East Idrottsförening Norrköping   -
141 M-DA 42 kg 1/2 Red William Johannson Viktorija BK - Falköping   -
        Blue Eoin Kelly Sacred heart boxing club Blue 3-0
142 M-EB 91+ kg 1/2 Red Franklin Ignatius repton boxing club Red 3-0
        Blue Sakis Giotitsas Haninge BK   -
143 M-YA 69 kg 1/2 Red Don Emini Jessheim Bokseklubb Red 3-0
        Blue Thomas Tesfalem IF Linnea   -
144 M-DA 50 kg 1/2 Red Hamza Simmou Angered BC Red 2-1
        Blue Awais Ali Prospects ABC   -
145 M-EB 91+ kg 1/2 Red Boma Browne Tamworth   -
        Blue Stephen Adentan repton boxing club Blue 3-0
146 M-EC 69 kg 1/2 Red Johnny Petersson Stockholms AIF   -
        Blue Michael Stones GYM01 ABC Blue 3-0
147 M-DA 50 kg 1/2 Red Leon Høst Bang Eriksen Tønsbergkameratene   -
        Blue Jacko Cosgrave Tenterden abc Blue 2-1
154 M-EA 64 kg 1/2 Red Yohannes Berhane IF Linnea Red 3-0
        Blue Emil Harrysson BK Falken   -
149 M-EC 69 kg 1/2 Red Julio Huashuayo BK Dalen   -
        Blue Sonny Waghorn Hoddesdon boxing academy Blue 3-0
150 M-DA 52 kg 1/2 Red Haaver Ali Tazeem Prospects ABC Red 2-1
        Blue Liam Mooney Hisingens BK   -
157 M-EA 64 kg 1/2 Red Naseer Haidari Hammarby IF Boxning Red KO r.2
        Blue Leo Fanthome Tamworth   -
152 M-EC 91 kg 1/2 Red Carlos Pereira Rounds Academy   -
        Blue Widow Al Mummour KFUM Fight Zone Blue 3-0
153 M-DA 52 kg 1/2 Red Alfie Gaskin Hoddesdon boxing academy   -
        Blue Alexander Fredriksson Morgongåva BK Blue 3-0
160 M-EA 69 kg 1/2 Red Adolpe Sylva Halmstad BS   -
        Blue Hadi Srour Tønsbergkameratene Blue KO r. 3
155 M-EC 91 kg 1/2 Red Espen Haavik Horten Bokseklubb   -
        Blue Alan Rastelli GYM01 ABC Blue RSC r2
156 M-DA 54 kg 1/2 Red Liam Svenlert Tifa BC   -
        Blue Charlie Welsh Hoddesdon boxing academy Blue 2-1
163 M-EA 69 kg 1/2 Red Alex Bishop Hoddesdon boxing academy Red 3-0
        Blue Alex Zendra GYM01 ABC   -
158 M-JB 46 kg 1/1 Red Magomed Arsaev AIK Lund Red 3-0
        Blue Nathan May Castel Hill BC   -
159 M-DA 57 kg 1/2 Red Andreas Andersson Hisingens BK   -
        Blue Pyry Koivula TTN-Finland Blue 2-1
166 M-EA 75 kg 1/2 Red James Fielding repton boxing club   -
        Blue Anton Hellström BK Falken Blue 3-0
161 M-JB 48 kg 1/1 Red Zaidan Syala Upsala IF   -
        Blue Alex Head Hoddesdon boxing academy Blue 3-0
162 M-DA 57 kg 1/2 Red Emanuel Mavica Ryttersson Hallstahammar KF Red 3-0
        Blue Tino Badkobeh Redbergslids BK   -
169 M-EA 75 kg 1/2 Red Mindaugas Gedminas AIK Lund   -
        Blue Damian Biesekierski Botkyrka BK Blue 3-0
164 M-JB 52 kg 1/1 Red Dino Martinovic BK Tiger Red 3-0
        Blue Nathan Johnson Hoddesdon boxing academy   -
165 M-DA 60 kg 1/2 Red Kacper Skowronski Viktorija BK - Falköping   -
        Blue Jonathan Klovhed Bulldog Training Center Blue 3-0
172 M-EA 81 kg 1/2 Red Klinton Baptiste Hoddesdon boxing academy Red 3-0
        Blue Ajet Jusufi Ronneby BT   -
167 M-JB 54 kg 1/1 Red Lamin Bojang IF Göteborgs Team Box   -
        Blue Daniyal Syed KFUM Fight Zone Blue RSC r3
168 M-DA 63 kg 1/2 Red Abdirahman Bashir IF Göteborgs Team Box   -
        Blue Zubin Rashidi BK Värend Blue 3-0
175 M-EA 81 kg 1/2 Red Alex Bwambale Djurgårdens IF Red 2-1
        Blue Michael Jobson Walkerfield BC   -
170 M-JB 57 kg 1/1 Red Mario Cruz Rounds Academy   -
        Blue Filip Ferreira Bulldog Training Center Blue 3-0
171 M-DA 63 kg 1/2 Red Mohammed Semmo Angered BC   -
        Blue Basir Lasihi Hisingens BK Blue 3-0
148 M-EA 56 kg 1/1 Red Sarwar Selar IF Göteborgs Team Box Red 3-0
        Blue Artur Asatryan Guldstadens BK   -
173 M-JB 60 kg 1/1 Red Muzammil Akbari Vänersborgs BK Red 3-0
        Blue Hamid Safari Hallstahammar KF   -
174 M-DA 66 kg 1/2 Red Alan Heidari Angered BC   -
        Blue Oscar Friden Swanson IK Ymer Blue 2-1
151 M-EA 60 kg 1/1 Red Biniam Tesfagabr Eskilstuna BK   -
        Blue Madushaka Ranasinghe Elite boxing Club Blue 2-1
176 M-JB 63 kg 1/1 Red Rasul Mirzai Guldstadens BK   -
        Blue shabbaz Husnain Prospects ABC Blue 3-0
177 M-DA 66 kg 1/2 Red Alan Sose IF Linnea   -
        Blue Mason Passey Tamworth Blue 2-1
178 M-EA 91 kg 1/1 Red Agit Bilge East Idrottsförening Norrköping   -
        Blue Islam Ismailov AIK Lund Blue rsc r.3
179 M-JB 66 kg 1/1 Red Sami Mustafa BK Tårnet Vordingborg   -
        Blue Mohamed Zaka Hisingens BK Blue rcs r.3
180 M-DA 70 kg 1/2 Red Joachim Pettersson East Idrottsförening Norrköping   -
        Blue Ali Smesem Hisingens BK Blue 3-0
181 M-JA 52 kg 1/1 Red Noah Nordby Kalmar BK Red 3-0
        Blue Fred Wibom IF Linnea   -
182 M-JB 70 kg 1/1 Red Ismail Yousopov Jessheim Bokseklubb Red disc
        Blue Ismail Saharov Ljungby BK   -
183 M-DA 70 kg 1/2 Red Omar Qachar East Idrottsförening Norrköping Red 3-0
        Blue Artur Kartshikyan Eskilstuna BK   -
184 M-JA 57 kg 1/1 Red Mehedi Algazzi Arendal Bokseklubb   -
        Blue Kevin Scott Morgongåva BK Blue 3-0
185 M-JB 80 kg 1/1 Red Mohammed Hannoun Upsala IF   -
        Blue Dreni Peci Skoftebyns AIS Blue rsc r.3
186 M-DA 75 kg 1/2 Red Muslim Yousopov Jessheim Bokseklubb Red 3-0
        Blue Danimar aquino Bokseinstituttet   -
187 M-JA 60 kg 1/1 Red Hampus Broman BS Tor Red 3-0
        Blue Mohammed EL-Zein GAK Enighet   -
188 M-JA 54 kg 1/1 Red Liam Huntley Walkerfield BC Red 3-0
        Blue Tavab Niazi Rudersdal BK   -
189 M-DA 75 kg 1/2 Red Marcus Øvald pors if   -
        Blue Genadi Gasharashvili Hammarby IF Boxning Blue 3-0
190 M-YC 56 kg 1/1 Red Sophan Ghafori Gripen BK   -
        Blue Abdullah Qayomi Redbergslids BK Blue 3-0
191 M-JA 63 kg 1/1 Red Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning   -