logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
SM Ungdom - Herr 14-16/12 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-12-03
 
Info
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
2 57 kg 1/4 Röd Ali Ehsam Isakhi BK Rågsved   -
      Blå Dino Martinovic BK Tiger Blå 4-0
4 57 kg 1/4 Röd Alan Zangana Hammarby IF Boxning   -
      Blå Kevin Bohm Morgongåva BK Blå 5-0
6 60 kg 1/4 Röd Elias Nasi I 19 IF   -
      Blå Albion Kelmendi Haninge BK Blå 3-2
8 63 kg 1/4 Röd Viktor Råstedt Höllvikens BK   -
      Blå Emanuel Ryttersson Hallstahammar KF Blå 4-1
10 63 kg 1/4 Röd Haron Ahmadi Skoftebyns AIS Röd 5-0
      Blå Eliot Bacaj Kalmar BK   -
12 70 kg 1/4 Röd Josef Noyan IF Linnea   -
      Blå Zekeriyahan Delen Haninge BK Blå 3-2
14 57 kg 1/2 Röd Noah Nordby Kalmar BK Röd 5-0
      Blå Abel Michael Upsala IF   -
16 57 kg 1/2 Röd Dino Martinovic BK Tiger   -
      Blå Kevin Bohm Morgongåva BK Blå 4-1
18 60 kg 1/2 Röd Gabriel Andersson BK Rapid   -
      Blå Danial Arshad Djurgårdens IF Blå 4-0
20 60 kg 1/2 Röd Kevin Scott Upsala IF Röd 5-0
      Blå Albion Kelmendi Haninge BK   -
22 63 kg 1/2 Röd Zubin Rashidi BK Värend   -
      Blå Tino Badkobeh Eternity IF Blå 5-0
24 63 kg 1/2 Röd Emanuel Ryttersson Hallstahammar KF Röd 3-2
      Blå Haron Ahmadi Skoftebyns AIS   -
26 66 kg 1/2 Röd Angelo Asmar Djurgårdens IF Röd wo
      Blå Aiden De AraĆ¼jo Kerry Haninge BK   -
28 70 kg 1/2 Röd Omar Qachar East Idrottsförening Norrköping Röd 5-0
      Blå Mohamed Zaka Hisingens BK   -
30 70 kg 1/2 Röd Mujtaba Hasani IFK Umeå Röd 5-0
      Blå Zekeriyahan Delen Haninge BK   -
32 75 kg 1/2 Röd Ali Smesem Hisingens BK   -
      Blå Genadi Gusharashvili Haninge BK Blå 3-2
34 52 kg 1/1 Röd Leon Kalyun Angered BC   -
      Blå Gigi Zardiasbrilis Antares BK Blå 3-2
36 54 kg 1/1 Röd Alexander Fredriksson Morgongåva BK Röd disk 3
      Blå Mohammad Ali Yazdani Karlskrona BK   -
38 57 kg 1/1 Röd Noah Nordby Kalmar BK   -
      Blå Kevin Bohm Morgongåva BK Blå 3-2
40 60 kg 1/1 Röd Danial Arshad Djurgårdens IF   -
      Blå Kevin Scott Upsala IF Blå 5-0
42 63 kg 1/1 Röd Tino Badkobeh Eternity IF   -
      Blå Emanuel Ryttersson Hallstahammar KF Blå 5-0
44 66 kg 1/1 Röd Albin Günultas BK Falken   -
      Blå Angelo Asmar Djurgårdens IF Blå 5-0
46 70 kg 1/1 Röd Omar Qachar East Idrottsförening Norrköping   -
      Blå Mujtaba Hasani IFK Umeå Blå 4-1
48 75 kg 1/1 Röd Fahd Ali Hussein Djurgårdens IF   -
      Blå Genadi Gusharashvili Haninge BK Blå 4-1
50 80+ kg 1/1 Röd Adam Ben Naceur Haninge BK   -
      Blå Sadri Tarlamishi Hisingens BK Blå 3-2
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090