logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Senior SM Herrar 2015 8-10/5 2015  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2015-04-10
 
Info
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 64 kg 1/4 Röd Mohammed AL-Maliki Winning BC Röd 3-0
      Blå Emil Pettersson Malmö Boxing Center   -
2 69 kg 1/4 Röd Araik Ismail Kristianstads BK   -
      Blå Almir Kahrimani Halmstad Boxing Club Blå KO R1
3 69 kg 1/4 Röd Adolpe Sylva Varbergs BK   -
      Blå Clarence Goyeram IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
4 69 kg 1/4 Röd Anton Hellström BK Falken   -
      Blå Mohammed EL Ahmed Helsingborgs BK Blå 3-0
5 75 kg 1/4 Röd Oliver Flodin Vaggeryds BK Röd 3-0
      Blå Amir Smesem Hisingens BK   -
6 81 kg 1/4 Röd Ahmedhan Didigov IF Göteborgs Team Box Röd 3-0
      Blå Dennis Stor Hallstahammar KF   -
7 91 kg 1/4 Röd Gabriel Richards Djurgårdens IF Röd 3-0
      Blå Kennedy Katende Sundsvalls BK   -
8 91 kg 1/4 Röd Filip Smolinski Arvika BS Röd 3-0
      Blå Filip Ebers Team Ljungby Box IF   -
9 56 kg 1/2 Röd Ali Resai Haninge BK Röd 3-0
      Blå Remi Sado Redbergslids BK   -
10 56 kg 1/2 Röd Hikmat Azamov Visby BK Röd 2-1
      Blå Daniel Gustavsson Tifa BC   -
11 64 kg 1/2 Röd Milad Mazdak Tifa BC Röd 2-1
      Blå Laziz Sharifov Haninge BK   -
12 64 kg 1/2 Röd Rasmus Broman BS Tor   -
      Blå Mohammed AL-Maliki Winning BC Blå 3-0
13 69 kg 1/2 Röd Alban Kuci Tifa BC Röd WO
      Blå Almir Kahrimani Halmstad Boxing Club   -
14 69 kg 1/2 Röd Clarence Goyeram IF Göteborgs Team Box Röd 3-0
      Blå Mohammed EL Ahmed Helsingborgs BK   -
15 75 kg 1/2 Röd Ahmed Rossi Narva BK   -
      Blå Leon Chartoi Hammarby IF Boxning Blå 2-1
16 75 kg 1/2 Röd Shady Gamhour ATF Gym IF   -
      Blå Oliver Flodin Vaggeryds BK Blå 3-0
17 81 kg 1/2 Röd Robin Safar Hammarby IF Boxning Röd 3-0
      Blå Abel Ibisevic Örebro BK   -
18 81 kg 1/2 Röd Abdesslam Chabi ATF Gym IF Röd 3-0
      Blå Ahmedhan Didigov IF Göteborgs Team Box   -
19 91 kg 1/2 Röd Anton Semasko Djurgårdens IF   -
      Blå Mustafa El-Molla Höllvikens BK Blå DISQ R3
20 91 kg 1/2 Röd Gabriel Richards Djurgårdens IF Röd 3-0
      Blå Filip Smolinski Arvika BS   -
21 91+ kg 1/1 Röd Mats Honka BK Kungälv   -
      Blå Matias Sylvan Djurgårdens IF Blå 3-0
22 56 kg 1/1 Röd Ali Resai Haninge BK Röd 3-0
      Blå Hikmat Azamov Visby BK   -
23 60 kg 1/1 Röd Bashir Hassan Djurgårdens IF Röd DISQ R3
      Blå Omar Massi Djurgårdens IF   -
24 64 kg 1/1 Röd Milad Mazdak Tifa BC Röd TKOI R2
      Blå Mohammed AL-Maliki Winning BC   -
25 69 kg 1/1 Röd Alban Kuci Tifa BC   -
      Blå Clarence Goyeram IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
26 75 kg 1/1 Röd Leon Chartoi Hammarby IF Boxning Röd 3-0
      Blå Oliver Flodin Vaggeryds BK   -
27 81 kg 1/1 Röd Robin Safar Hammarby IF Boxning Röd 2-0
      Blå Abdesslam Chabi ATF Gym IF   -
28 91 kg 1/1 Röd Mustafa El-Molla Höllvikens BK   -
      Blå Gabriel Richards Djurgårdens IF Blå 3-0
 
 
Copyright©2020 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090