login Välj Språk
Start
Events
Boxer
Referee
Clubs
>
Boxer Referee Boutlist Draw Contestplan  
<<< back
The Golden Girl Championship 1-3/2 2019  
Entry
Last date of entry was 2019-02-01
 
Info
> Categories
> Invitation
> Clubranking
 
Print-out
> Boutlist
# Category Weight Final Corner Name Club Winner Result
1 W-DA 48 kg 1/1 Red Erin Healy SETANTA BOXING Academy Red 3-0
        Blue Vilda Myrström Skoftebyns AIS   -
2 W-DB 34 kg 1/2 Red Stilyana Marinova Box-Club Nordend Offenbach   -
        Blue Grace Kenny Brandon Boxing Blue 3-0
4 W-DA 63 kg 1/1 Red Amelia Ebony New Sunderland East end abc Red 3-0
        Blue Luna Klinkvort Bokse Team Helsinge   -
5 W-DB 38 kg 1/2 Red Chloe Dover Wimborne ABC Red 3-0
        Blue Ihne Tårnes Stavnes B 30   -
7 W-DA 75 kg 1/1 Red Brianna Ryan SETANTA BOXING Academy Red 3-0
        Blue Matilda Werner Majorna BK   -
8 W-DB 40 kg 1/2 Red Ellenor Saravia Hallstahammar KF Red 3-0
        Blue Natcha Danielsen Bokse Team Helsinge   -
10 W-DA 86 kg 1/1 Red Hanan Kedir Mohamed B 30   -
        Blue Sofia Stigen Sørensen Norway Female Box Blue 2-1
11 W-DB 40 kg 1/2 Red Jodie McCarthy Douglas Boxing Club Red 3-0
        Blue Salma El Amraoui Box-Club Nordend Offenbach   -
13 W-YA 48 kg 1/4 Red Rim Bennama Team France   -
        Blue Nillada Meekoon Team Thailand Blue 5-0
14 W-DB 52 kg 1/2 Red Monae Smith MTK Amateurs Red 3-0
        Blue Didrika Kaur Norway Female Box   -
16 W-EA 48 kg 1/4 Red Consuelo Portolani FTS BOXING CLUB Red 3-2
        Blue Noora Kosonen Helsingin Tarmo   -
17 W-DA 44 kg 1/2 Red abbey gibbons baldoyle   -
        Blue Jerpan Lindsay Team France Blue 2-1
19 W-EA 51 kg 1/4 Red Veronica Losvik Bergen Atletklubb Red 3-2
        Blue Alexandra Richards Miguels ABC   -
20 W-DA 46 kg 1/2 Red Maria Helen Torp Norway Female Box   -
        Blue Esther Lambe SETANTA BOXING Academy Blue 2-1
22 W-EA 51 kg 1/4 Red Sharapova Liubov Team russia Red 4-1
        Blue Amalie Manich Hornslet bokseklub   -
32 W-DA 60 kg 1/4 Red Amy Nolan Right Stuff ABC Red 3-0
        Blue Christina Leirbakken Norway Female Box   -
25 W-EA 54 kg 1/4 Red caroline cruveillier noble art du pays d aix Red RSC r.3
        Blue Sarina Frederiksen Jyllinge Box Team   -
23 W-DA 52 kg 1/4 Red mariateresa sannino c.s. carabinieri Red 3-0
        Blue Thoreya Segato Norway Female Box   -
28 W-EA 57-55 kg 1/4 Red Ellen Karlsson Hammarby IF Boxning   -
        Blue Vida Rudolf Dejan Zavec Boxing Blue 5-0
26 W-DA 52 kg 1/2 Red Julie Enge Norway Female Box Red wo
        Blue Gabriella Weerheim RBV Crooswijk   -
31 W-EA 57-55 kg 1/4 Red Calli Bushell Jersey Leonis ABC Red 5-0
        Blue Freja B, Hansen Jyllinge Box Team   -
35 W-DA 60 kg 1/4 Red Emmelie Alpsoy Angered BC   -
        Blue Tahlia Kennedy Sunderland East end abc Blue 3-0
34 W-EA 57-55 kg 1/4 Red giordana sorrentino c.s. carabinieri   -
        Blue Tamara Radunovic BK Budva Blue 5-0
38 W-DA 60 kg 1/2 Red SAGA STORM Viktorija BK - Falköping   -
        Blue Naltina Wenneck Norway Female Box Blue 3-0
37 W-EA 60 kg 1/4 Red Stephanie Thour BK Värend Red 5-0
        Blue Katelyn Vanderlaan Waterloo regional Boxing academy   -
44 W-JB 57 kg 1/4 Red Signe Lindfors IF Linnea   -
        Blue Ebba Stahlberg NBK Akilles Blue 5-0
40 W-EA 60 kg 1/4 Red Anni Viante Lahden Kaleva   -
        Blue Irene Fiolek Team Canada Blue 5-0
47 W-YC 64 kg 1/2 Red Sascha Hessner Bokse Team Helsinge   -
        Blue Erin McGrath Erne Boxing Club Blue RSC r.2
43 W-EA 60 kg 1/4 Red Anette valtanen Helsingin Tarmo   -
        Blue Agnes Alexiusson Värnamo BK Blue 5-0
50 W-YB 54 kg 1/4 Red Andrea Byrgin Oslo Bokseklubb   -
        Blue Megan Coleman baldoyle Blue 5-0
46 W-EA 60 kg 1/4 Red Jenny Lundberg Narva BK   -
        Blue Sandra Brgger Boxteam Basel Blue 5-0
53 W-YA 60 kg 1/4 Red Lorye Ruyer Team France   -
        Blue Yu-ting Huang Chinese Taipei Association Blue 4-1
49 W-EA 64-63 kg 1/4 Red Louise Dugeny Brussels Boxing Academy   -
        Blue Alexandra Ordina St.Petersburg Blue 5-0
56 W-EC 57 kg 1/4 Red Nicole Irgens Martinez Oslo Bokseklubb Red 5-0
        Blue Senait Habom Majorna BK   -
52 W-EA 64-62 kg 1/4 Red Gardner Moore Lochend Boxing Club   -
        Blue Ditte Frostholm Høje Taastrup Blue 5-0
59 W-EC 60-59 kg 1/4 Red Lou Vidor Bright Star Boxing Academy   -
        Blue Victoria Wipfler Metropolitan Police Service Blue 3-2
55 W-EA 69-68 kg 1/4 Red Madeleine Angelsen Vestby IL - boxing Red 3-0
        Blue Malena Hede Morgongåva BK   -
62 W-EC 60-58 kg 1/2 Red Lotte Fahnoee BK Rollo Red 3-2
        Blue Anna Noack Hammerbrook gym Hamburg   -
58 W-EA 69-67 kg 1/4 Red Lucy Kisielewska Eastbourne Boxing Club Red 5-0
        Blue Carolyn Redmond TNT Boxing Academy   -
65 W-EC 60-58 kg 1/2 Red Camille Obligis Eastbourne Boxing Club Red 3-2
        Blue Agnes Jacobsson East Idrottsförening Norrköping   -
61 W-EA 75 kg 1/4 Red Love Holgersson BK Swing Red 5-0
        Blue Lilli Ahlstedt Helsingin Tarmo   -
68 W-EC 69 kg 1/2 Red Tiina Peltonen Tuusulan Nyrkkeilyseura Red 3-2
        Blue Javeeta Salmon Metropolitan Police Service   -
64 W-EA 75 kg 1/4 Red Natalie Fagan Team Canada Red 4-1
        Blue Klaudia Lewadny Esbjerg   -
71 W-EC 81+ kg 1/2 Red Amalie Anker Johansson Johansson Norway Female Box Red 5-0
        Blue Erica Martinsson Bulldog Training Center   -
67 W-EA 75 kg 1/4 Red Claudia Özgun BK Rapid   -
        Blue Michel Davina Team France Blue 5-0
74 W-EC 81+ kg 1/2 Red Kathryn Stanworth Bright Star Boxing Academy Red 4-1
        Blue Rikke Jensen F:B.A Odense   -
70 W-JB 54 kg 1/2 Red Luna Maria Mairena Aragon Boxeo Don Principe   -
        Blue Megan de Cler RBV Crooswijk Blue 5-0
77 W-EB 54 kg 1/4 Red Elisabeth Nielsen Hillerd Sports Klub   -
        Blue Colleen Roach LEFT HOOK ABC Blue 5-0
73 W-JB 63 kg 1/2 Red Ajlina Bucaliu Angered BC   -
        Blue Vera Person Donkersloot Haninge BK Blue RSC r.1
80 W-EB 64 kg 1/4 Red Lenka Volejnikova SK Boxing Prague Red 5-0
        Blue Siri Rundberget IF Ørnulf   -
76 W-JA 46 kg 1/2 Red Libby Ellis Rumbles Boxing Academy Red 5-0
        Blue Jenny Simonsen B 30   -
29 W-DA 52 kg 1/2 Red Nicoline Bøgeskov Jyllinge Box Team   -
        Blue mariateresa sannino c.s. carabinieri Blue 3-0
79 W-JA 52 kg 1/2 Red Bojana Gojkovic BK Budva Red 5-0
        Blue Rachel Lawless Leinster   -
41 W-DA 60 kg 1/2 Red Amy Nolan Right Stuff ABC   -
        Blue Tahlia Kennedy Sunderland East end abc Blue wo
82 W-JA 54 kg 1/2 Red Josefien Betist RBV Crooswijk   -
        Blue Nikolīna Boķe IN-FIGHT Blue 4-1
83 W-DC 42 kg 1/1 Red Mia Keynes Wimborne ABC   -
        Blue Medina Zaman Haninge BK Blue 2-1
85 W-JA 63 kg 1/2 Red Sunniva Hofstad B 30 Red 5-0
        Blue Sabrina BELKHADRA Team France   -
86 W-DB 34 kg 1/1 Red Geordana Corr SETANTA BOXING Academy   -
        Blue Grace Kenny Brandon Boxing Blue 3-0
88 W-YB 81 kg 1/2 Red Joanna Czerwinska Erne Boxing Club   -
        Blue Michelle Emilie Heimdal Tnsbergkameratene Blue 5-0
89 W-DB 38 kg 1/1 Red Miah Byrne SETANTA BOXING Academy Red 3-0
        Blue Chloe Dover Wimborne ABC   -
91 W-YA 48 kg 1/2 Red Karolina Delmaczynska Box-Club Nordend Offenbach   -
        Blue Daina Moorehouse Leinster Blue RSC r.2
92 W-DB 40 kg 1/1 Red Ellenor Saravia Hallstahammar KF   -
        Blue Jodie McCarthy Douglas Boxing Club Blue WO
94 W-YA 48 kg 1/2 Red Maria Angeles Gonzales Isidro Marchena Sevilla   -
        Blue Nillada Meekoon Team Thailand Blue 5-0
95 W-DB 44 kg 1/1 Red Ella May Lonsdale Sunderland East end abc   -
        Blue Yazmin Surin Rumbles Boxing Academy Blue 3-0
97 W-YA 51 kg 1/2 Red Emelia Dermott Beaver Boxing Red 4-1
        Blue Jeyssa Marcel Team France   -
98 W-DB 46 kg 1/1 Red Kim OSullivan SETANTA BOXING Academy Red WO
        Blue Caoilfhionn Crowley Erne Boxing Club   -
100 W-YA 54 kg 1/2 Red Lauryne Brankaer Team France   -
        Blue Melissa Mortensen Varde BK Blue 5-0
101 W-DB 48 kg 1/1 Red Orla Carroll SETANTA BOXING Academy   -
        Blue Eirill Kvitsand B 30 Blue 3-0
103 W-YA 54 kg 1/2 Red Salma Friga Team France   -
        Blue Anabelle Bruun Tnsbergkameratene Blue 3-2
104 W-DB 50 kg 1/1 Red Nadja Munkholm Struer ab Red 3-0
        Blue Maisie Morgan MTK Amateurs   -
106 W-YA 57 kg 1/2 Red Sascha Bgeskov Jyllinge Box Team   -
        Blue Panpatchara Somnuek Team Thailand Blue 3-0
107 W-DB 52 kg 1/1 Red Annikken Østby Norway Female Box   -
        Blue Monae Smith MTK Amateurs Blue 3-0
109 W-YA 57 kg 1/2 Red Sthelyne GROSY Team France   -
        Blue Lauren Dempsey Leinster Blue 5-0
110 W-DB 54 kg 1/1 Red Aaliyah Hoppema RBV Crooswijk Red 3-0
        Blue Helene Berg B-30   -
112 W-YA 69 kg 1/2 Red Ellouise Challenger Downend Police Red 5-0
        Blue Anna Rasmussen AIK Roskilde   -
113 W-DA 44 kg 1/1 Red Alva Grönholm Hallstahammar KF   -
        Blue Jerpan Lindsay Team France Blue 3-0
115 W-EB 69 kg 1/2 Red Åshild Sørskår Norway Female Box Red 3-2
        Blue Matilda Svanberg BK Masen   -
116 W-DA 46 kg 1/1 Red Jade Huggins Hoddesdon boxing academy Red 2-1
        Blue Esther Lambe SETANTA BOXING Academy   -
118 W-EB 69 kg 1/2 Red Clara Cumming East Idrottsförening Norrköping   -
        Blue Jem Campbell Islington Boxing club Blue 5-0
119 W-DA 52 kg 1/1 Red Julie Enge Norway Female Box   -
        Blue mariateresa sannino c.s. carabinieri Blue 3-0
121 W-EA 48 kg 1/2 Red Tove Lundberg IFK Umeå   -
        Blue Gloria D´almeida Team France Blue 5-0
122 W-DA 60 kg 1/1 Red Naltina Wenneck Norway Female Box Red 2-1
        Blue Tahlia Kennedy Sunderland East end abc   -
124 W-EA 48 kg 1/2 Red Anne Marcotte Team Canada Red 4-1
        Blue Consuelo Portolani FTS BOXING CLUB   -
125 W-JB 52 kg 1/2 Red Mirjam Segato Norway Female Box   -
        Blue Sofie Vinther Rosshaug Hillerd Sports Klub Blue ABD r.2
127 W-EA 51 kg 1/2 Red roberta bonatti c.s. carabinieri   -
        Blue Johanna Wonyou Team France Blue 4-1
128 W-JB 57 kg 1/2 Red Sara Mohamed Lochend Boxing Club Red 5-0
        Blue Sipel Duna Nässjö BK   -
130 W-EA 51 kg 1/2 Red Veronica Losvik Bergen Atletklubb   -
        Blue Sharapova Liubov Team russia Blue 3-2
131 W-JB 57 kg 1/2 Red alva sixtensson KK All Round   -
        Blue Ebba Stahlberg NBK Akilles Blue RSC r.2
133 W-EA 54 kg 1/2 Red emma flannery baldoyle Red 5-0
        Blue Georgiana Diana Podaru Box-Club Nordend Offenbach   -
134 W-JB 60 kg 1/2 Red Natalie zgun BK Rapid Red 4-1
        Blue Sara Melgård Norway Female Box   -
136 W-EA 54 kg 1/2 Red Anastasiia Artamonova The Golden Gloves Red 4-1
        Blue caroline cruveillier noble art du pays d aix   -
137 W-JB 60 kg 1/2 Red Lucin Surup NBK Akilles Red ABD r.1
        Blue Anniken Holthe Norway Female Box   -
139 W-EA 64-63 kg 1/2 Red Amy Broadhurst Islington Boxing club Red 4-1
        Blue Linda Larsson IK Ymer   -
140 W-YB 54 kg 1/2 Red Benedicte Frugaard Silden Tnsbergkameratene Red 3-2
        Blue Mariana Martinho Rounds Academy   -
142 W-EA 64-63 kg 1/2 Red Valentina Bustamante BSA Boxing Team   -
        Blue Alexandra Ordina St.Petersburg Blue 5-0
143 W-YB 54 kg 1/2 Red Rebecca Larsen Skene Atletklubb   -
        Blue Megan Coleman baldoyle Blue RSC r.1
145 W-EA 64-62 kg 1/2 Red Adrianne Phebey Eastbourne Boxing Club   -
        Blue Chelsey Heijnen Aleco Blue 5-0
146 W-YA 60 kg 1/2 Red Vilma Viitanen Finland Red 4-1
        Blue Porntip Buapa Team Thailand   -
148 W-EA 64-62 kg 1/2 Red Noora Heiskari Joutseno boxing club   -
        Blue Ditte Frostholm Høje Taastrup Blue 5-0
149 W-YA 60 kg 1/2 Red Thelma Sagerfeldt-Eskilsson BK Viljan   -
        Blue Yu-ting Huang Chinese Taipei Association Blue 4-1
151 W-EA 69-67 kg 1/2 Red Lynn Calder Springhill ABC   -
        Blue Erika Edblom Djurgårdens IF Blue 3-2
152 W-EC 54 kg 1/2 Red Atosa Lashgan KFUM Fight Zone Red RSC r.3
        Blue Elin Özgun BK Tiger   -
154 W-EA 69-67 kg 1/2 Red Emilie Sonvico Team France Red 4-1
        Blue Lucy Kisielewska Eastbourne Boxing Club   -
155 W-EC 57 kg 1/2 Red Moa Kihlbahm Nässjö BK   -
        Blue Maxe Lu Alicia Høje Taastrup Blue 5-0
157 W-EA 75 kg 1/2 Red Mary Spencer Team Canada   -
        Blue Love Holgersson BK Swing Blue 5-0
158 W-EC 57 kg 1/2 Red Christina Petrescu Stenhagens KK   -
        Blue Nicole Irgens Martinez Oslo Bokseklubb Blue RSC r.1
160 W-EA 75 kg 1/2 Red Natalie Fagan Team Canada   -
        Blue Michel Davina Team France Blue 5-0
161 W-EC 60-59 kg 1/2 Red Lena Sajaloli Hammerbrook gym Hamburg   -
        Blue Dakota Urban TNT Boxing Academy Blue 3-2
163 W-EA 57-56 kg 1/2 Red Lisa Trapanese Sport Prevenzione e Salute   -
        Blue Natalja Cincarevic Winning BC Blue 5-0
164 W-EC 60-59 kg 1/2 Red Frankie Lyall Brandon Boxing Red 5-0
        Blue Victoria Wipfler Metropolitan Police Service   -
166 W-EA 57-56 kg 1/2 Red Cecilie Kölle BK Rollo   -
        Blue Caroline Veyre Team Canada Blue 5-0
167 W-EC 81 kg 1/2 Red Nicky Williams Wimborne ABC   -
        Blue Sara Wedö Norway Female Box Blue ABD r.2
169 W-EA 57-55 kg 1/2 Red Ruby Scott Right Stuff ABC   -
        Blue Vida Rudolf Dejan Zavec Boxing Blue ABD r.1
170 W-EB 48 kg 1/2 Red Perzin Nazari IF Ørnulf Red 5-0
        Blue Marie Modahl Høje Taastrup   -
172 W-EA 57-55 kg 1/2 Red Calli Bushell Jersey Leonis ABC Red 4-1
        Blue Tamara Radunovic BK Budva   -
173 W-EB 48 kg 1/2 Red Zoe Mcelwee City of Leicester abc   -
        Blue Ella Harris Miguels ABC Blue 5-0
175 W-EA 60 kg 1/2 Red Stephanie Thour BK Värend Red 4-1
        Blue Irene Fiolek Team Canada   -
176 W-EB 54 kg 1/2 Red Anna Jutila Helsingin Tarmo Red 5-0
        Blue Daniela Carriço Rounds Academy   -
178 W-EA 60 kg 1/2 Red Agnes Alexiusson Värnamo BK Red 5-0
        Blue Sandra Brgger Boxteam Basel   -
179 W-EB 54 kg 1/2 Red Laura Weis Islington Boxing club   -
        Blue Colleen Roach LEFT HOOK ABC Blue ABD r.1
181 W-EA 69-68 kg 1/2 Red Nien-chin Chen Chinese Taipei Association Red 5-0
        Blue Marianne Ahlborg Vänersborgs BK   -
182 W-EB 57 kg 1/2 Red Jessica Bellusci Ares Boxe Red 3-2
        Blue Ella Gilbert Islington Boxing club   -
184 W-EA 69-68 kg 1/2 Red Yvonne Bæk Rasmussen AIK Roskilde   -
        Blue Madeleine Angelsen Vestby IL - boxing Blue 4-1
185 W-EB 57 kg 1/2 Red Ida Bogren BK Revansch Red 4-1
        Blue Paulina Biernat LEFT HOOK ABC   -
187 W-JB 54 kg 1/1 Red Florence Rodrigue TNT Boxing Academy   -
        Blue Megan de Cler RBV Crooswijk Blue 5-0
188 W-EB 60 kg 1/2 Red Natalie Harris Jersey Leonis ABC   -
        Blue Henriette Opsahl Vasstrand Norway Female Box Blue 4-1
190 W-JB 63 kg 1/1 Red Morgan Baber Downend Police   -
        Blue Vera Person Donkersloot Haninge BK Blue 5-0
191 W-EB 64 kg 1/2 Red Ada Schmidt Narva BK Red 3-2
        Blue Ramona Wegener Hammerbrook gym Hamburg   -
193 W-JA 46 kg 1/1 Red Niamh Duncan Leinster   -
        Blue Libby Ellis Rumbles Boxing Academy Blue 5-0
194 W-EB 64 kg 1/2 Red Kristina Mordal Oslo Bokseklubb Red 2-3
        Blue Lenka Volejnikova SK Boxing Prague   -
196 W-JA 52 kg 1/1 Red Amalie Garcia MTK Amateurs   -
        Blue Bojana Gojkovic BK Budva Blue 5-0
197 W-JB 52 kg 1/1 Red Holly Evans-Ryan Halewood amateur boxing club   -
        Blue Sofie Vinther Rosshaug Hillerd Sports Klub Blue 5-0
199 W-JA 54 kg 1/1 Red Amber Byrne Leinster   -
        Blue Nikolīna Boķe IN-FIGHT Blue 4-1
200 W-JB 57 kg 1/1 Red Sara Mohamed Lochend Boxing Club Red 5-0
        Blue Ebba Stahlberg NBK Akilles   -
202 W-JA 63 kg 1/1 Red Laina Stewart Waterloo regional Boxing academy   -
        Blue Sunniva Hofstad B 30 Blue 5-0
203 W-JB 60 kg 1/1 Red Natalie zgun BK Rapid   -
        Blue Lucin Surup NBK Akilles Blue 5-0
205 W-YB 81 kg 1/1 Red Synne Louise Elverhøi Norway Female Box   -
        Blue Michelle Emilie Heimdal Tnsbergkameratene Blue 5-0
206 W-JB 75 kg 1/1 Red Nora Louise Johannessen B 30   -
        Blue Lucy Carson Right Stuff ABC Blue RSC r.3
208 W-YA 48 kg 1/1 Red Daina Moorehouse Leinster   -
        Blue Nillada Meekoon Team Thailand Blue 5-0
209 W-JA 50 kg 1/1 Red Megan Bainbridge Brandon Boxing Red 5-0
        Blue Maria-Elena Avram Box-Club Nordend Offenbach   -
211 W-YA 51 kg 1/1 Red Ambrine ZITOUNI Team France   -
        Blue Emelia Dermott Beaver Boxing Blue 5-0
212 W-JA 57 kg 1/1 Red Zhera Milli BK Masen Red 5-0
        Blue Jessica Black BK Rollo   -
214 W-YA 54 kg 1/1 Red Melissa Mortensen Varde BK Red 5-0
        Blue Anabelle Bruun Tnsbergkameratene   -
215 W-YC 64 kg 1/1 Red Emira Raoof Örebro BK Red 5-0
        Blue Erin McGrath Erne Boxing Club   -
217 W-YA 57 kg 1/1 Red Panpatchara Somnuek Team Thailand Red 3-2
        Blue Lauren Dempsey Leinster   -
218 W-YC 69 kg 1/1 Red Mary Enright SETANTA BOXING Academy   -
        Blue Ellinore Lövgren Hallin BK Tiger Blue 5-0
220 W-YA 69 kg 1/1 Red Baison Manikon Team Thailand Red 3-2
        Blue Ellouise Challenger Downend Police   -
221 W-YB 54 kg 1/1 Red Benedicte Frugaard Silden Tnsbergkameratene   -
        Blue Megan Coleman baldoyle Blue ABD r.2
223 W-EB 69 kg 1/1 Red Åshild Sørskår Norway Female Box   -
        Blue Jem Campbell Islington Boxing club Blue ABD r.2
224 W-YB 60 kg 1/1 Red ellie preston baldoyle Red RSC r.2
        Blue Leona Surup NBK Akilles   -
226 W-EA 48 kg 1/1 Red Gloria D´almeida Team France Red 4-1
        Blue Anne Marcotte Team Canada   -
227 W-YB 69 kg 1/1 Red Rebecca Ljunglöf Sundsvalls BK Red 5-0
        Blue Georgia Williams Downend Police   -
229 W-EA 51 kg 1/1 Red Johanna Wonyou Team France   -
        Blue Sharapova Liubov Team russia Blue 4-1
230 W-YA 60 kg 1/1 Red Vilma Viitanen Finland Red 5-0
        Blue Yu-ting Huang Chinese Taipei Association   -
232 W-EA 54 kg 1/1 Red emma flannery baldoyle   -
        Blue Anastasiia Artamonova The Golden Gloves Blue 5-0
233 W-YA 64 kg 1/1 Red Dione Burman Braunstone Golden Gloves Red 5-0
        Blue Kaci Rock Leinster   -
235 W-EA 57-56 kg 1/1 Red Natalja Cincarevic Winning BC   -
        Blue Caroline Veyre Team Canada Blue 5-0
236 W-EC 48 kg 1/1 Red Kamilla Cameron Norway Female Box   -
        Blue Ahadi Francine Lukungu Tnsbergkameratene Blue 5-0
238 W-EA 57-55 kg 1/1 Red Vida Rudolf Dejan Zavec Boxing   -
        Blue Calli Bushell Jersey Leonis ABC Blue 4-1
239 W-EC 51 kg 1/1 Red Tessa Jones Islington Boxing club Red 4-1
        Blue Madeleine Finnström Örebro BK   -
241 W-EA 60 kg 1/1 Red Stephanie Thour BK Värend   -
        Blue Agnes Alexiusson Värnamo BK Blue 5-0
242 W-EC 54 kg 1/1 Red Jeanette Svensson Skene Atletklubb   -
        Blue Atosa Lashgan KFUM Fight Zone Blue 4-1
244 W-EA 64-63 kg 1/1 Red Amy Broadhurst Islington Boxing club Red 5-0
        Blue Alexandra Ordina St.Petersburg   -
245 W-EC 57 kg 1/1 Red Maxe Lu Alicia Høje Taastrup   -
        Blue Nicole Irgens Martinez Oslo Bokseklubb Blue 5-0
247 W-EA 64-62 kg 1/1 Red Chelsey Heijnen Aleco Red 5-0
        Blue Ditte Frostholm Høje Taastrup   -
248 W-EC 60-59 kg 1/1 Red Dakota Urban TNT Boxing Academy   -
        Blue Frankie Lyall Brandon Boxing Blue 5-0
250 W-EA 69-68 kg 1/1 Red Nien-chin Chen Chinese Taipei Association Red 5-0
        Blue Madeleine Angelsen Vestby IL - boxing   -
251 W-EC 60-58 kg 1/1 Red Lotte Fahnoee BK Rollo   -
        Blue Camille Obligis Eastbourne Boxing Club Blue ABD r.1
253 W-EA 69-67 kg 1/1 Red Erika Edblom Djurgårdens IF   -
        Blue Emilie Sonvico Team France Blue 5-0
254 W-EC 64 kg 1/1 Red caroline lauenborg BK Rollo Red RSC r.2
        Blue Nuria Fonseca Rounds Academy   -
256 W-EA 75 kg 1/1 Red Love Holgersson BK Swing Red 5-0
        Blue Michel Davina Team France   -
257 W-EC 69 kg 1/1 Red Anya Hortensia Bjerke Horten Bokseklubb   -
        Blue Tiina Peltonen Tuusulan Nyrkkeilyseura Blue 5-0
260 W-EC 81 kg 1/1 Red Melanie Hunt Kinsale   -
        Blue Sara Wedö Norway Female Box Blue 5-0
263 W-EC 81+ kg 1/1 Red Amalie Anker Johansson Johansson Norway Female Box Red 5-0
        Blue Kathryn Stanworth Bright Star Boxing Academy   -
266 W-EB 48 kg 1/1 Red Perzin Nazari IF Ørnulf   -
        Blue Ella Harris Miguels ABC Blue 5-0
269 W-EB 51 kg 1/1 Red Sira Bojang IF Ørnulf   -
        Blue Daria Kozlova St.Petersburg Blue RSC r.2
272 W-EB 54 kg 1/1 Red Anna Jutila Helsingin Tarmo   -
        Blue Colleen Roach LEFT HOOK ABC Blue 5-0
275 W-EB 57 kg 1/1 Red Jessica Bellusci Ares Boxe Red 3-2
        Blue Ida Bogren BK Revansch   -
278 W-EB 60 kg 1/1 Red Sunni Torgman Islington Boxing club Red 5-0
        Blue Henriette Opsahl Vasstrand Norway Female Box   -
281 W-EB 64 kg 1/1 Red Ada Schmidt Narva BK   -
        Blue Kristina Mordal Oslo Bokseklubb Blue 5-0
284 W-EB 81 kg 1/1 Red Libys Mcguiness Wimborne ABC   -
        Blue Sharon Shiravik Narva BK Blue RSC r.2
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090