logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
The Golden Girl Championship 1-3/2 2019  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2019-02-01
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 W-DA 48 kg 1/1 Röd Erin Healy SETANTA BOXING Academy Röd 3-0
        Blå Vilda Myrström Skoftebyns AIS   -
2 W-DB 34 kg 1/2 Röd Stilyana Marinova Box-Club Nordend Offenbach   -
        Blå Grace Kenny Brandon Boxing Blå 3-0
4 W-DA 63 kg 1/1 Röd Amelia Ebony New Sunderland East end abc Röd 3-0
        Blå Luna Klinkvort Bokse Team Helsinge   -
5 W-DB 38 kg 1/2 Röd Chloe Dover Wimborne ABC Röd 3-0
        Blå Ihne Tårnes Stavnes B 30   -
7 W-DA 75 kg 1/1 Röd Brianna Ryan SETANTA BOXING Academy Röd 3-0
        Blå Matilda Werner Majorna BK   -
8 W-DB 40 kg 1/2 Röd Ellenor Saravia Hallstahammar KF Röd 3-0
        Blå Natcha Danielsen Bokse Team Helsinge   -
10 W-DA 86 kg 1/1 Röd Hanan Kedir Mohamed B 30   -
        Blå Sofia Stigen Sørensen Norway Female Box Blå 2-1
11 W-DB 40 kg 1/2 Röd Jodie McCarthy Douglas Boxing Club Röd 3-0
        Blå Salma El Amraoui Box-Club Nordend Offenbach   -
13 W-JA 48 kg 1/4 Röd Rim Bennama Team France   -
        Blå Nillada Meekoon Team Thailand Blå 5-0
14 W-DB 52 kg 1/2 Röd Monae Smith MTK Amateurs Röd 3-0
        Blå Didrika Kaur Norway Female Box   -
16 W-SA 48 kg 1/4 Röd Consuelo Portolani FTS BOXING CLUB Röd 3-2
        Blå Noora Kosonen Helsingin Tarmo   -
17 W-DA 44 kg 1/2 Röd abbey gibbons baldoyle   -
        Blå Jerpan Lindsay Team France Blå 2-1
19 W-SA 51 kg 1/4 Röd Veronica Losvik Bergen Atletklubb Röd 3-2
        Blå Alexandra Richards Miguels ABC   -
20 W-DA 46 kg 1/2 Röd Maria Helen Torp Norway Female Box   -
        Blå Esther Lambe SETANTA BOXING Academy Blå 2-1
22 W-SA 51 kg 1/4 Röd Sharapova Liubov Team russia Röd 4-1
        Blå Amalie Manich Hornslet bokseklub   -
32 W-DA 60 kg 1/4 Röd Amy Nolan Right Stuff ABC Röd 3-0
        Blå Christina Leirbakken Norway Female Box   -
25 W-SA 54 kg 1/4 Röd caroline cruveillier noble art du pays d aix Röd RSC r.3
        Blå Sarina Frederiksen Jyllinge Box Team   -
23 W-DA 52 kg 1/4 Röd mariateresa sannino c.s. carabinieri Röd 3-0
        Blå Thoreya Segato Norway Female Box   -
28 W-SA 57-55 kg 1/4 Röd Ellen Karlsson Hammarby IF Boxning   -
        Blå Vida Rudolf Dejan Zavec Boxing Blå 5-0
26 W-DA 52 kg 1/2 Röd Julie Enge Norway Female Box Röd wo
        Blå Gabriella Weerheim RBV Crooswijk   -
31 W-SA 57-55 kg 1/4 Röd Calli Bushell Jersey Leonis ABC Röd 5-0
        Blå Freja B, Hansen Jyllinge Box Team   -
35 W-DA 60 kg 1/4 Röd Emmelie Alpsoy Angered BC   -
        Blå Tahlia Kennedy Sunderland East end abc Blå 3-0
34 W-SA 57-55 kg 1/4 Röd giordana sorrentino c.s. carabinieri   -
        Blå Tamara Radunovic BK Budva Blå 5-0
38 W-DA 60 kg 1/2 Röd SAGA STORM Viktorija BK - Falköping   -
        Blå Naltina Wenneck Norway Female Box Blå 3-0
37 W-SA 60 kg 1/4 Röd Stephanie Thour BK Värend Röd 5-0
        Blå Katelyn Vanderlaan Waterloo regional Boxing academy   -
44 W-UB 57 kg 1/4 Röd Signe Lindfors IF Linnea   -
        Blå Ebba Stahlberg NBK Akilles Blå 5-0
40 W-SA 60 kg 1/4 Röd Anni Viante Lahden Kaleva   -
        Blå Irene Fiolek Team Canada Blå 5-0
47 W-JC 64 kg 1/2 Röd Sascha Hessner Bokse Team Helsinge   -
        Blå Erin McGrath Erne Boxing Club Blå RSC r.2
43 W-SA 60 kg 1/4 Röd Anette valtanen Helsingin Tarmo   -
        Blå Agnes Alexiusson Värnamo BK Blå 5-0
50 W-JB 54 kg 1/4 Röd Andrea Byrgin Oslo Bokseklubb   -
        Blå Megan Coleman baldoyle Blå 5-0
46 W-SA 60 kg 1/4 Röd Jenny Lundberg Narva BK   -
        Blå Sandra Brgger Boxteam Basel Blå 5-0
53 W-JA 60 kg 1/4 Röd Lorye Ruyer Team France   -
        Blå Yu-ting Huang Chinese Taipei Association Blå 4-1
49 W-SA 64-63 kg 1/4 Röd Louise Dugeny Brussels Boxing Academy   -
        Blå Alexandra Ordina St.Petersburg Blå 5-0
56 W-SC 57 kg 1/4 Röd Nicole Irgens Martinez Oslo Bokseklubb Röd 5-0
        Blå Senait Habom Majorna BK   -
52 W-SA 64-62 kg 1/4 Röd Gardner Moore Lochend Boxing Club   -
        Blå Ditte Frostholm Høje Taastrup Blå 5-0
59 W-SC 60-59 kg 1/4 Röd Lou Vidor Bright Star Boxing Academy   -
        Blå Victoria Wipfler Metropolitan Police Service Blå 3-2
55 W-SA 69-68 kg 1/4 Röd Madeleine Angelsen Vestby IL - boxing Röd 3-0
        Blå Malena Hede Morgongåva BK   -
62 W-SC 60-58 kg 1/2 Röd Lotte Fahnoee BK Rollo Röd 3-2
        Blå Anna Noack Hammerbrook gym Hamburg   -
58 W-SA 69-67 kg 1/4 Röd Lucy Kisielewska Eastbourne Boxing Club Röd 5-0
        Blå Carolyn Redmond TNT Boxing Academy   -
65 W-SC 60-58 kg 1/2 Röd Camille Obligis Eastbourne Boxing Club Röd 3-2
        Blå Agnes Jacobsson East Idrottsförening Norrköping   -
61 W-SA 75 kg 1/4 Röd Love Holgersson BK Swing Röd 5-0
        Blå Lilli Ahlstedt Helsingin Tarmo   -
68 W-SC 69 kg 1/2 Röd Tiina Peltonen Tuusulan Nyrkkeilyseura Röd 3-2
        Blå Javeeta Salmon Metropolitan Police Service   -
64 W-SA 75 kg 1/4 Röd Natalie Fagan Team Canada Röd 4-1
        Blå Klaudia Lewadny Esbjerg   -
71 W-SC 81+ kg 1/2 Röd Amalie Anker Johansson Johansson Norway Female Box Röd 5-0
        Blå Erica Martinsson Bulldog Training Center   -
67 W-SA 75 kg 1/4 Röd Claudia Özgun BK Rapid   -
        Blå Michel Davina Team France Blå 5-0
74 W-SC 81+ kg 1/2 Röd Kathryn Stanworth Bright Star Boxing Academy Röd 4-1
        Blå Rikke Jensen F:B.A Odense   -
70 W-UB 54 kg 1/2 Röd Luna Maria Mairena Aragon Boxeo Don Principe   -
        Blå Megan de Cler RBV Crooswijk Blå 5-0
77 W-SB 54 kg 1/4 Röd Elisabeth Nielsen Hillerd Sports Klub   -
        Blå Colleen Roach LEFT HOOK ABC Blå 5-0
73 W-UB 63 kg 1/2 Röd Ajlina Bucaliu Angered BC   -
        Blå Vera Person Donkersloot Haninge BK Blå RSC r.1
80 W-SB 64 kg 1/4 Röd Lenka Volejnikova SK Boxing Prague Röd 5-0
        Blå Siri Rundberget IF Ørnulf   -
76 W-UA 46 kg 1/2 Röd Libby Ellis Rumbles Boxing Academy Röd 5-0
        Blå Jenny Simonsen B 30   -
29 W-DA 52 kg 1/2 Röd Nicoline Bøgeskov Jyllinge Box Team   -
        Blå mariateresa sannino c.s. carabinieri Blå 3-0
79 W-UA 52 kg 1/2 Röd Bojana Gojkovic BK Budva Röd 5-0
        Blå Rachel Lawless Leinster   -
41 W-DA 60 kg 1/2 Röd Amy Nolan Right Stuff ABC   -
        Blå Tahlia Kennedy Sunderland East end abc Blå wo
82 W-UA 54 kg 1/2 Röd Josefien Betist RBV Crooswijk   -
        Blå Nikolīna Boķe IN-FIGHT Blå 4-1
83 W-DC 42 kg 1/1 Röd Mia Keynes Wimborne ABC   -
        Blå Medina Zaman Haninge BK Blå 2-1
85 W-UA 63 kg 1/2 Röd Sunniva Hofstad B 30 Röd 5-0
        Blå Sabrina BELKHADRA Team France   -
86 W-DB 34 kg 1/1 Röd Geordana Corr SETANTA BOXING Academy   -
        Blå Grace Kenny Brandon Boxing Blå 3-0
88 W-JB 81 kg 1/2 Röd Joanna Czerwinska Erne Boxing Club   -
        Blå Michelle Emilie Heimdal Tnsbergkameratene Blå 5-0
89 W-DB 38 kg 1/1 Röd Miah Byrne SETANTA BOXING Academy Röd 3-0
        Blå Chloe Dover Wimborne ABC   -
91 W-JA 48 kg 1/2 Röd Karolina Delmaczynska Box-Club Nordend Offenbach   -
        Blå Daina Moorehouse Leinster Blå RSC r.2
92 W-DB 40 kg 1/1 Röd Ellenor Saravia Hallstahammar KF   -
        Blå Jodie McCarthy Douglas Boxing Club Blå WO
94 W-JA 48 kg 1/2 Röd Maria Angeles Gonzales Isidro Marchena Sevilla   -
        Blå Nillada Meekoon Team Thailand Blå 5-0
95 W-DB 44 kg 1/1 Röd Ella May Lonsdale Sunderland East end abc   -
        Blå Yazmin Surin Rumbles Boxing Academy Blå 3-0
97 W-JA 51 kg 1/2 Röd Emelia Dermott Beaver Boxing Röd 4-1
        Blå Jeyssa Marcel Team France   -
98 W-DB 46 kg 1/1 Röd Kim OSullivan SETANTA BOXING Academy Röd WO
        Blå Caoilfhionn Crowley Erne Boxing Club   -
100 W-JA 54 kg 1/2 Röd Lauryne Brankaer Team France   -
        Blå Melissa Mortensen Varde BK Blå 5-0
101 W-DB 48 kg 1/1 Röd Orla Carroll SETANTA BOXING Academy   -
        Blå Eirill Kvitsand B 30 Blå 3-0
103 W-JA 54 kg 1/2 Röd Salma Friga Team France   -
        Blå Anabelle Bruun Tnsbergkameratene Blå 3-2
104 W-DB 50 kg 1/1 Röd Nadja Munkholm Struer ab Röd 3-0
        Blå Maisie Morgan MTK Amateurs   -
106 W-JA 57 kg 1/2 Röd Sascha Bgeskov Jyllinge Box Team   -
        Blå Panpatchara Somnuek Team Thailand Blå 3-0
107 W-DB 52 kg 1/1 Röd Annikken Østby Norway Female Box   -
        Blå Monae Smith MTK Amateurs Blå 3-0
109 W-JA 57 kg 1/2 Röd Sthelyne GROSY Team France   -
        Blå Lauren Dempsey Leinster Blå 5-0
110 W-DB 54 kg 1/1 Röd Aaliyah Hoppema RBV Crooswijk Röd 3-0
        Blå Helene Berg B-30   -
112 W-JA 69 kg 1/2 Röd Ellouise Challenger Downend Police Röd 5-0
        Blå Anna Rasmussen AIK Roskilde   -
113 W-DA 44 kg 1/1 Röd Alva Grönholm Hallstahammar KF   -
        Blå Jerpan Lindsay Team France Blå 3-0
115 W-SB 69 kg 1/2 Röd Åshild Sørskår Norway Female Box Röd 3-2
        Blå Matilda Svanberg BK Masen   -
116 W-DA 46 kg 1/1 Röd Jade Huggins Hoddesdon boxing academy Röd 2-1
        Blå Esther Lambe SETANTA BOXING Academy   -
118 W-SB 69 kg 1/2 Röd Clara Cumming East Idrottsförening Norrköping   -
        Blå Jem Campbell Islington Boxing club Blå 5-0
119 W-DA 52 kg 1/1 Röd Julie Enge Norway Female Box   -
        Blå mariateresa sannino c.s. carabinieri Blå 3-0
121 W-SA 48 kg 1/2 Röd Tove Lundberg IFK Umeå   -
        Blå Gloria D´almeida Team France Blå 5-0
122 W-DA 60 kg 1/1 Röd Naltina Wenneck Norway Female Box Röd 2-1
        Blå Tahlia Kennedy Sunderland East end abc   -
124 W-SA 48 kg 1/2 Röd Anne Marcotte Team Canada Röd 4-1
        Blå Consuelo Portolani FTS BOXING CLUB   -
125 W-UB 52 kg 1/2 Röd Mirjam Segato Norway Female Box   -
        Blå Sofie Vinther Rosshaug Hillerd Sports Klub Blå ABD r.2
127 W-SA 51 kg 1/2 Röd roberta bonatti c.s. carabinieri   -
        Blå Johanna Wonyou Team France Blå 4-1
128 W-UB 57 kg 1/2 Röd Sara Mohamed Lochend Boxing Club Röd 5-0
        Blå Sipel Duna Nässjö BK   -
130 W-SA 51 kg 1/2 Röd Veronica Losvik Bergen Atletklubb   -
        Blå Sharapova Liubov Team russia Blå 3-2
131 W-UB 57 kg 1/2 Röd alva sixtensson KK All Round   -
        Blå Ebba Stahlberg NBK Akilles Blå RSC r.2
133 W-SA 54 kg 1/2 Röd emma flannery baldoyle Röd 5-0
        Blå Georgiana Diana Podaru Box-Club Nordend Offenbach   -
134 W-UB 60 kg 1/2 Röd Natalie zgun BK Rapid Röd 4-1
        Blå Sara Melgård Norway Female Box   -
136 W-SA 54 kg 1/2 Röd Anastasiia Artamonova The Golden Gloves Röd 4-1
        Blå caroline cruveillier noble art du pays d aix   -
137 W-UB 60 kg 1/2 Röd Lucin Surup NBK Akilles Röd ABD r.1
        Blå Anniken Holthe Norway Female Box   -
139 W-SA 64-63 kg 1/2 Röd Amy Broadhurst Islington Boxing club Röd 4-1
        Blå Linda Larsson IK Ymer   -
140 W-JB 54 kg 1/2 Röd Benedicte Frugaard Silden Tnsbergkameratene Röd 3-2
        Blå Mariana Martinho Rounds Academy   -
142 W-SA 64-63 kg 1/2 Röd Valentina Bustamante BSA Boxing Team   -
        Blå Alexandra Ordina St.Petersburg Blå 5-0
143 W-JB 54 kg 1/2 Röd Rebecca Larsen Skene Atletklubb   -
        Blå Megan Coleman baldoyle Blå RSC r.1
145 W-SA 64-62 kg 1/2 Röd Adrianne Phebey Eastbourne Boxing Club   -
        Blå Chelsey Heijnen Aleco Blå 5-0
146 W-JA 60 kg 1/2 Röd Vilma Viitanen Finland Röd 4-1
        Blå Porntip Buapa Team Thailand   -
148 W-SA 64-62 kg 1/2 Röd Noora Heiskari Joutseno boxing club   -
        Blå Ditte Frostholm Høje Taastrup Blå 5-0
149 W-JA 60 kg 1/2 Röd Thelma Sagerfeldt-Eskilsson BK Viljan   -
        Blå Yu-ting Huang Chinese Taipei Association Blå 4-1
151 W-SA 69-67 kg 1/2 Röd Lynn Calder Springhill ABC   -
        Blå Erika Edblom Djurgårdens IF Blå 3-2
152 W-SC 54 kg 1/2 Röd Atosa Lashgan KFUM Fight Zone Röd RSC r.3
        Blå Elin Özgun BK Tiger   -
154 W-SA 69-67 kg 1/2 Röd Emilie Sonvico Team France Röd 4-1
        Blå Lucy Kisielewska Eastbourne Boxing Club   -
155 W-SC 57 kg 1/2 Röd Moa Kihlbahm Nässjö BK   -
        Blå Maxe Lu Alicia Høje Taastrup Blå 5-0
157 W-SA 75 kg 1/2 Röd Mary Spencer Team Canada   -
        Blå Love Holgersson BK Swing Blå 5-0
158 W-SC 57 kg 1/2 Röd Christina Petrescu Stenhagens KK   -
        Blå Nicole Irgens Martinez Oslo Bokseklubb Blå RSC r.1
160 W-SA 75 kg 1/2 Röd Natalie Fagan Team Canada   -
        Blå Michel Davina Team France Blå 5-0
161 W-SC 60-59 kg 1/2 Röd Lena Sajaloli Hammerbrook gym Hamburg   -
        Blå Dakota Urban TNT Boxing Academy Blå 3-2
163 W-SA 57-56 kg 1/2 Röd Lisa Trapanese Sport Prevenzione e Salute   -
        Blå Natalja Cincarevic Winning BC Blå 5-0
164 W-SC 60-59 kg 1/2 Röd Frankie Lyall Brandon Boxing Röd 5-0
        Blå Victoria Wipfler Metropolitan Police Service   -
166 W-SA 57-56 kg 1/2 Röd Cecilie Kölle BK Rollo   -
        Blå Caroline Veyre Team Canada Blå 5-0
167 W-SC 81 kg 1/2 Röd Nicky Williams Wimborne ABC   -
        Blå Sara Wedö Norway Female Box Blå ABD r.2
169 W-SA 57-55 kg 1/2 Röd Ruby Scott Right Stuff ABC   -
        Blå Vida Rudolf Dejan Zavec Boxing Blå ABD r.1
170 W-SB 48 kg 1/2 Röd Perzin Nazari IF Ørnulf Röd 5-0
        Blå Marie Modahl Høje Taastrup   -
172 W-SA 57-55 kg 1/2 Röd Calli Bushell Jersey Leonis ABC Röd 4-1
        Blå Tamara Radunovic BK Budva   -
173 W-SB 48 kg 1/2 Röd Zoe Mcelwee City of Leicester abc   -
        Blå Ella Harris Miguels ABC Blå 5-0
175 W-SA 60 kg 1/2 Röd Stephanie Thour BK Värend Röd 4-1
        Blå Irene Fiolek Team Canada   -
176 W-SB 54 kg 1/2 Röd Anna Jutila Helsingin Tarmo Röd 5-0
        Blå Daniela Carriço Rounds Academy   -
178 W-SA 60 kg 1/2 Röd Agnes Alexiusson Värnamo BK Röd 5-0
        Blå Sandra Brgger Boxteam Basel   -
179 W-SB 54 kg 1/2 Röd Laura Weis Islington Boxing club   -
        Blå Colleen Roach LEFT HOOK ABC Blå ABD r.1
181 W-SA 69-68 kg 1/2 Röd Nien-chin Chen Chinese Taipei Association Röd 5-0
        Blå Marianne Ahlborg Vänersborgs BK   -
182 W-SB 57 kg 1/2 Röd Jessica Bellusci Ares Boxe Röd 3-2
        Blå Ella Gilbert Islington Boxing club   -
184 W-SA 69-68 kg 1/2 Röd Yvonne Bæk Rasmussen AIK Roskilde   -
        Blå Madeleine Angelsen Vestby IL - boxing Blå 4-1
185 W-SB 57 kg 1/2 Röd Ida Bogren BK Revansch Röd 4-1
        Blå Paulina Biernat LEFT HOOK ABC   -
187 W-UB 54 kg 1/1 Röd Florence Rodrigue TNT Boxing Academy   -
        Blå Megan de Cler RBV Crooswijk Blå 5-0
188 W-SB 60 kg 1/2 Röd Natalie Harris Jersey Leonis ABC   -
        Blå Henriette Opsahl Vasstrand Norway Female Box Blå 4-1
190 W-UB 63 kg 1/1 Röd Morgan Baber Downend Police   -
        Blå Vera Person Donkersloot Haninge BK Blå 5-0
191 W-SB 64 kg 1/2 Röd Ada Schmidt Narva BK Röd 3-2
        Blå Ramona Wegener Hammerbrook gym Hamburg   -
193 W-UA 46 kg 1/1 Röd Niamh Duncan Leinster   -
        Blå Libby Ellis Rumbles Boxing Academy Blå 5-0
194 W-SB 64 kg 1/2 Röd Kristina Mordal Oslo Bokseklubb Röd 2-3
        Blå Lenka Volejnikova SK Boxing Prague   -
196 W-UA 52 kg 1/1 Röd Amalie Garcia MTK Amateurs   -
        Blå Bojana Gojkovic BK Budva Blå 5-0
197 W-UB 52 kg 1/1 Röd Holly Evans-Ryan Halewood amateur boxing club   -
        Blå Sofie Vinther Rosshaug Hillerd Sports Klub Blå 5-0
199 W-UA 54 kg 1/1 Röd Amber Byrne Leinster   -
        Blå Nikolīna Boķe IN-FIGHT Blå 4-1
200 W-UB 57 kg 1/1 Röd Sara Mohamed Lochend Boxing Club Röd 5-0
        Blå Ebba Stahlberg NBK Akilles   -
202 W-UA 63 kg 1/1 Röd Laina Stewart Waterloo regional Boxing academy   -
        Blå Sunniva Hofstad B 30 Blå 5-0
203 W-UB 60 kg 1/1 Röd Natalie zgun BK Rapid   -
        Blå Lucin Surup NBK Akilles Blå 5-0
205 W-JB 81 kg 1/1 Röd Synne Louise Elverhøi Norway Female Box   -
        Blå Michelle Emilie Heimdal Tnsbergkameratene Blå 5-0
206 W-UB 75 kg 1/1 Röd Nora Louise Johannessen B 30   -
        Blå Lucy Carson Right Stuff ABC Blå RSC r.3
208 W-JA 48 kg 1/1 Röd Daina Moorehouse Leinster   -
        Blå Nillada Meekoon Team Thailand Blå 5-0
209 W-UA 50 kg 1/1 Röd Megan Bainbridge Brandon Boxing Röd 5-0
        Blå Maria-Elena Avram Box-Club Nordend Offenbach   -
211 W-JA 51 kg 1/1 Röd Ambrine ZITOUNI Team France   -
        Blå Emelia Dermott Beaver Boxing Blå 5-0
212 W-UA 57 kg 1/1 Röd Zhera Milli BK Masen Röd 5-0
        Blå Jessica Black BK Rollo   -
214 W-JA 54 kg 1/1 Röd Melissa Mortensen Varde BK Röd 5-0
        Blå Anabelle Bruun Tnsbergkameratene   -
215 W-JC 64 kg 1/1 Röd Emira Raoof Örebro BK Röd 5-0
        Blå Erin McGrath Erne Boxing Club   -
217 W-JA 57 kg 1/1 Röd Panpatchara Somnuek Team Thailand Röd 3-2
        Blå Lauren Dempsey Leinster   -
218 W-JC 69 kg 1/1 Röd Mary Enright SETANTA BOXING Academy   -
        Blå Ellinore Lövgren Hallin BK Tiger Blå 5-0
220 W-JA 69 kg 1/1 Röd Baison Manikon Team Thailand Röd 3-2
        Blå Ellouise Challenger Downend Police   -
221 W-JB 54 kg 1/1 Röd Benedicte Frugaard Silden Tnsbergkameratene   -
        Blå Megan Coleman baldoyle Blå ABD r.2
223 W-SB 69 kg 1/1 Röd Åshild Sørskår Norway Female Box   -
        Blå Jem Campbell Islington Boxing club Blå ABD r.2
224 W-JB 60 kg 1/1 Röd ellie preston baldoyle Röd RSC r.2
        Blå Leona Surup NBK Akilles   -
226 W-SA 48 kg 1/1 Röd Gloria D´almeida Team France Röd 4-1
        Blå Anne Marcotte Team Canada   -
227 W-JB 69 kg 1/1 Röd Rebecca Ljunglöf Sundsvalls BK Röd 5-0
        Blå Georgia Williams Downend Police   -
229 W-SA 51 kg 1/1 Röd Johanna Wonyou Team France   -
        Blå Sharapova Liubov Team russia Blå 4-1
230 W-JA 60 kg 1/1 Röd Vilma Viitanen Finland Röd 5-0
        Blå Yu-ting Huang Chinese Taipei Association   -
232 W-SA 54 kg 1/1 Röd emma flannery baldoyle   -
        Blå Anastasiia Artamonova The Golden Gloves Blå 5-0
233 W-JA 64 kg 1/1 Röd Dione Burman Braunstone Golden Gloves Röd 5-0
        Blå Kaci Rock Leinster   -
235 W-SA 57-56 kg 1/1 Röd Natalja Cincarevic Winning BC   -
        Blå Caroline Veyre Team Canada Blå 5-0
236 W-SC 48 kg 1/1 Röd Kamilla Cameron Norway Female Box   -
        Blå Ahadi Francine Lukungu Tnsbergkameratene Blå 5-0
238 W-SA 57-55 kg 1/1 Röd Vida Rudolf Dejan Zavec Boxing   -
        Blå Calli Bushell Jersey Leonis ABC Blå 4-1
239 W-SC 51 kg 1/1 Röd Tessa Jones Islington Boxing club Röd 4-1
        Blå Madeleine Finnström Örebro BK   -
241 W-SA 60 kg 1/1 Röd Stephanie Thour BK Värend   -
        Blå Agnes Alexiusson Värnamo BK Blå 5-0
242 W-SC 54 kg 1/1 Röd Jeanette Svensson Skene Atletklubb   -
        Blå Atosa Lashgan KFUM Fight Zone Blå 4-1
244 W-SA 64-63 kg 1/1 Röd Amy Broadhurst Islington Boxing club Röd 5-0
        Blå Alexandra Ordina St.Petersburg   -
245 W-SC 57 kg 1/1 Röd Maxe Lu Alicia Høje Taastrup   -
        Blå Nicole Irgens Martinez Oslo Bokseklubb Blå 5-0
247 W-SA 64-62 kg 1/1 Röd Chelsey Heijnen Aleco Röd 5-0
        Blå Ditte Frostholm Høje Taastrup   -
248 W-SC 60-59 kg 1/1 Röd Dakota Urban TNT Boxing Academy   -
        Blå Frankie Lyall Brandon Boxing Blå 5-0
250 W-SA 69-68 kg 1/1 Röd Nien-chin Chen Chinese Taipei Association Röd 5-0
        Blå Madeleine Angelsen Vestby IL - boxing   -
251 W-SC 60-58 kg 1/1 Röd Lotte Fahnoee BK Rollo   -
        Blå Camille Obligis Eastbourne Boxing Club Blå ABD r.1
253 W-SA 69-67 kg 1/1 Röd Erika Edblom Djurgårdens IF   -
        Blå Emilie Sonvico Team France Blå 5-0
254 W-SC 64 kg 1/1 Röd caroline lauenborg BK Rollo Röd RSC r.2
        Blå Nuria Fonseca Rounds Academy   -
256 W-SA 75 kg 1/1 Röd Love Holgersson BK Swing Röd 5-0
        Blå Michel Davina Team France   -
257 W-SC 69 kg 1/1 Röd Anya Hortensia Bjerke Horten Bokseklubb   -
        Blå Tiina Peltonen Tuusulan Nyrkkeilyseura Blå 5-0
260 W-SC 81 kg 1/1 Röd Melanie Hunt Kinsale   -
        Blå Sara Wedö Norway Female Box Blå 5-0
263 W-SC 81+ kg 1/1 Röd Amalie Anker Johansson Johansson Norway Female Box Röd 5-0
        Blå Kathryn Stanworth Bright Star Boxing Academy   -
266 W-SB 48 kg 1/1 Röd Perzin Nazari IF Ørnulf   -
        Blå Ella Harris Miguels ABC Blå 5-0
269 W-SB 51 kg 1/1 Röd Sira Bojang IF Ørnulf   -
        Blå Daria Kozlova St.Petersburg Blå RSC r.2
272 W-SB 54 kg 1/1 Röd Anna Jutila Helsingin Tarmo   -
        Blå Colleen Roach LEFT HOOK ABC Blå 5-0
275 W-SB 57 kg 1/1 Röd Jessica Bellusci Ares Boxe Röd 3-2
        Blå Ida Bogren BK Revansch   -
278 W-SB 60 kg 1/1 Röd Sunni Torgman Islington Boxing club Röd 5-0
        Blå Henriette Opsahl Vasstrand Norway Female Box   -
281 W-SB 64 kg 1/1 Röd Ada Schmidt Narva BK   -
        Blå Kristina Mordal Oslo Bokseklubb Blå 5-0
284 W-SB 81 kg 1/1 Röd Libys Mcguiness Wimborne ABC   -
        Blå Sharon Shiravik Narva BK Blå RSC r.2
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090