login Välj Språk
Start
Events
Boxer
Referee
Clubs
 
 
Boxer Referee Boutlist Draw Contestplan  
<<< back
TheGoldenGirlChampionship 2-4/2 2018  
Entry
Last date of entry was 2018-02-02
 
Info
> Categories
> Invitation
> Clubranking
 
Print-out
> Boutlist
# Category Weight Final Corner Name Club Winner Result
1 W-JA 52 kg 1/4 Red Lauryne Brankaer Team France Red 5-0
        Blue Csenge Jozo Team Hungary   -
2 W-DC 30 kg 1/2 Red Miah Byrne St.brigids kildare Red 3-0
        Blue Louisa Nunez BOXING CLUB VOLVIC   -
3 W-YA 60 kg 1/4 Red Cecilie Kölle BK Rollo   -
        Blue Elise Saulescu BK Swing Blue 5-0
4 W-DB 32 kg 1/2 Red Ihne Tårnes Stavnes B 30   -
        Blue Sghairi Sofia BOXING CLUB VOLVIC Blue 2-1
5 W-YA 60 kg 1/4 Red Katelyn Vanderlaan Waterloo regional Boxing academy   -
        Blue Ellis Hopkins City of Leicester abc Blue 4-1
6 W-DB 40 kg 1/1 Red Nadja Munkholm Struer ab   -
        Blue Steffi Grin Boxring Condor Limburg Blue 2-1
7 W-EB 57 kg 1/4 Red Astrid-Johanna Grents Team Estonia Red 4-1
        Blue Gaby Timar Boxclub Basel   -
8 W-DB 42 kg 1/1 Red Sarah Murphy St.brigids kildare   -
        Blue Ruby Atkinson Birtley ABC Blue 3-0
9 W-EB 69 kg 1/4 Red Hannah Shield Birtley ABC Red 5-0
        Blue Alexandra Romlin BK Hammaren   -
10 W-DB 46 kg 1/1 Red Nicoline Bøgeskov Jyllinge Box Team   -
        Blue Thoreya Pedersen Jessheim Bokseklubb Blue 3-0
11 W-EA 51 kg 1/4 Red Natasha Samsalieva Djurgårdens IF Red 5-0
        Blue Melanie Machnicki Le noble art de Rosny   -
12 W-DB 48 kg 1/1 Red Amelia Burke St.brigids kildare   -
        Blue Julie Enge Vestby IL - boxing Blue 3-0
13 W-EA 54 kg 1/4 Red Sara Svensson Skurups Kick o Boxningsklubb Red RSCI r3
        Blue Sarah-Joy Rae Boxteam Basel   -
14 W-DB 50 kg 1/1 Red Helene Berg B-30 Red 2-1
        Blue Elvira Hall Ljungby BK   -
15 W-EA 54 kg 1/4 Red Katrin Norén IF Linnea   -
        Blue Sara Haghighat-joo TNT Boxing Academy Blue 5-0
16 W-DB 57 kg 1/1 Red Casey Dermody Raging Bull Carlow   -
        Blue SAGA STORM Tifa BC Blue 2-1
17 W-EA 54 kg 1/4 Red Freja B, Hansen Jyllinge Box Team   -
        Blue Karina Ļecko IN-FIGHT Blue 5-0
18 W-DB 66 kg 1/1 Red Sofie Olsen Høje Taastrup Red 3-0
        Blue Winnie Pettersson Skene Atletklubb   -
19 W-EA 54 kg 1/4 Red Mia Bromander BK Örnen   -
        Blue Sandra Attermo Djurgårdens IF Blue 3-2
20 W-DA 38 kg 1/2 Red MAVEL Alyssa BOXING CLUB VOLVIC   -
        Blue Mei-Li Folk Boxring Condor Limburg Blue WO
21 W-EA 57-2 kg 1/4 Red Britt Janne Mardal Bergen Atletklubb Red RSCI r.3
        Blue Emelie Löie Jespersen CIK   -
22 W-DA 46 kg 1/2 Red Robyn Murran St.brigids kildare Red 3-0
        Blue Kornerlia Jonas Team Hungary   -
23 W-EA 60 kg 1/4 Red Kirsty Hill Grimsby Boxing Academy Red 5-0
        Blue Tilde Fallström Redbergslids BK   -
24 W-DA 46 kg 1/2 Red Elin Ringkvist Gripen BK Red 3-0
        Blue Mirjam Pedersen Jessheim Bokseklubb   -
25 W-EA 60 kg 1/4 Red Sandra Brügger Boxteam Basel   -
        Blue Agnes Alexiusson Värnamo BK Blue 4-1
26 W-DA 48 kg 1/2 Red Cajsa Rydberg Gripen BK   -
        Blue Lorena Osmanaj Ulf-an Blue 3-0
27 W-EA 64 kg 1/4 Red Myrea Van den Ijssel RBV Crooswijk   -
        Blue Valerian Spicer Top Glove Blue 4-1
28 W-DA 52 kg 1/2 Red Liv Hökerud Halmstads AIS   -
        Blue Vanessa Lander Saffour Halmstad BS Blue 2-1
29 W-EA 64 kg 1/4 Red Stefanie Maria Hungerbühler Riverside Boxing Basel   -
        Blue Madeleine Angelsen Vestby IL - boxing Blue 5-0
30 W-DA 52 kg 1/2 Red Christina Leirbakken Moss BK   -
        Blue Jessica Black BK Rollo Blue 2-1
31 W-EA 64 kg 1/4 Red Ditte Frostholm Høje Taastrup   -
        Blue Yvonne Bæk Rasmussen Herlev Boxing Blue 5-0
32 W-DA 57 kg 1/4 Red Tine Tolefsen Jessheim Bokseklubb   -
        Blue Naltina Wenneck Tønsbergkameratene Blue 3-0
33 W-EA 69 kg 1/4 Red Laura Stevens Far Cotton Red 5-0
        Blue Janine Lellwitz Telekom Sport Lübeck e.V.   -
34 W-DA 57 kg 1/4 Red Signe Lindfors IF Linnea   -
        Blue Sara Melgård Gran Bk Blue 2-1
35 W-EA 69 kg 1/4 Red Marianne Ahlborg Vänersborgs BK Red 5-0
        Blue Gardner Moore Lochend Boxing Club   -
36 W-DA 60 kg 1/2 Red Chelsea McDonagh St.brigids kildare   -
        Blue Nora Louise Johannessen B 30 Blue 3-0
37 W-EA 75 kg 1/4 Red Elena Narozanski nemesis   -
        Blue Love Holgersson BK Swing Blue 5-0
38 W-DA 66 kg 1/2 Red Winnie McDonagh Neilstown Boxing Club   -
        Blue Ajlina Bucaliu Angered BC Blue 3-0
39 W-JA 46 kg 1/2 Red Janolin Rodin Leinster   -
        Blue Megan Bainbridge Brandon Boxing Blue 5-0
40 W-EC 57 kg 1/4 Red Valeria Soldano Elite boxing Club   -
        Blue Daniela Carriço Rounds Academy Blue 3-0
41 W-JA 52 kg 1/2 Red Mia Robins Leinster   -
        Blue Nikolīna Boķe IN-FIGHT Blue 5-0
42 W-EC 57 kg 1/4 Red Alva Magnusson Uddevalla BK   -
        Blue Ronja Gröndahl IF Göteborgs Team Box Blue 3-0
43 W-JA 52 kg 1/2 Red Maria-Elena Avram Box-Club Nordend Offenbach   -
        Blue Lauryne Brankaer Team France Blue 4-1
44 W-EC 57 kg 1/4 Red Nina Pollmanns Box-Club Nordend Offenbach   -
        Blue Leonor Agostinho Rounds Academy Blue 3-0
45 W-JA 57 kg 1/2 Red Lauren Dempsey Ryston BC Newbridge Red 3-2
        Blue Emma Olsson BK Revansch   -
46 W-EC 60 kg 1/4 Red Klara Rickardsson Hammarby IF Boxning Red 2-1
        Blue Marika Broman BK30 Motala   -
47 W-YA 48 kg 1/2 Red julie Madsen Høje Taastrup   -
        Blue Daina Moorehouse Leinster Blue 5-0
48 W-EC 60 kg 1/4 Red Bente A. Bjørnevold B 30   -
        Blue Elise Finstad Horten Bokseklubb Blue 3-0
49 W-YA 48 kg 1/2 Red Rim Bennama Team France Red RSCI r.1
        Blue Karolina Delmaczynska Box-Club Nordend Offenbach   -
50 W-EC 60 kg 1/4 Red Emelie Augustsson Bulldog Training Center Red 3-0
        Blue Ea Gutzeit Schleswig- Holstein & Hamburg   -
51 W-YA 51 kg 1/2 Red Johanna Wonyou Team France   -
        Blue Sharapova Liubov Team russia Blue 5-0
52 W-EC 64 kg 1/4 Red Anna Frisell Djurgårdens IF Red 3-2
        Blue Nicolina Ernström Nilsson BK Kungälv   -
53 W-YA 51 kg 1/2 Red Hanna Lakotar Team Hungary Red 4-1
        Blue Anabelle Bruun Tønsbergkameratene   -
54 W-EC 64 kg 1/4 Red Anya Hortensia Bjerke Horten Bokseklubb   -
        Blue Anna-Klara Norlin Hisingens BK Blue 3-0
55 W-YA 57 kg 1/2 Red Itza Pabonreyes IF Linnea Red 4-1
        Blue Jekaterina Marčenko IN-FIGHT   -
56 W-EC 69 kg 1/4 Red Ida Wahlmann Iversen Fighter Bokseklubb   -
        Blue Jullie Holte Jessheim Bokseklubb Blue 5-0
57 W-YA 57 kg 1/2 Red Jessica Triebelová Boxing club Triebel Red 5-0
        Blue Oyuntsetsey Yesugen Ulaanirves Boxing Club   -
58 W-EC 69 kg 1/4 Red Elin Johansson Valhall BK   -
        Blue Linn Jansson Djurgårdens IF Blue ABD r.2
59 W-YA 60 kg 1/2 Red Luca Hamori Team Hungary Red RSCI r.2
        Blue Enkhbaatar Munkhkhuslen Ulaanirves Boxing Club   -
60 W-EC 69 kg 1/4 Red Katrine Olsson CIK Red 5-0
        Blue Carolina Vinefur NBK Akilles   -
61 W-YA 60 kg 1/2 Red Elise Saulescu BK Swing   -
        Blue Ellis Hopkins City of Leicester abc Blue 5-0
62 W-EC 69 kg 1/4 Red Anna Jenni Boxteam Basel Red 3-0
        Blue Anja Kjøller Høj Jyllinge Box Team   -
63 W-YA 69 kg 1/2 Red Nadine Dermody Leinster Red 5-0
        Blue Leslie Polynice Team France   -
64 W-DC 30 kg 1/1 Red Justine Gardarin BOXING CLUB VOLVIC   -
        Blue Miah Byrne St.brigids kildare Blue 3-0
65 W-EB 57 kg 1/2 Red Laura Stocker Boxteam Basel Red 4-1
        Blue Rosie Ratzer Gosport ABC   -
66 W-DB 32 kg 1/1 Red Abby Callan St.brigids kildare   -
        Blue Sghairi Sofia BOXING CLUB VOLVIC Blue 3-0
67 W-EB 57 kg 1/2 Red Zoe Koh Boxclub Basel   -
        Blue Astrid-Johanna Grents Team Estonia Blue 5-0
68 W-DA 38 kg 1/1 Red Jenny Simonsen B 30   -
        Blue Mei-Li Folk Boxring Condor Limburg Blue 3-0
69 W-EB 64 kg 1/2 Red Åshild Sörskår Vestby IL - boxing   -
        Blue Rea Vrahasotakis Boxteam Basel Blue 5-0
70 W-DA 42 kg 1/1 Red GARDARIN Lina BOXING CLUB VOLVIC   -
        Blue Jade Huggins Hoddesdon boxing academy Blue 3-0
71 W-EA 51 kg 1/2 Red Linda Ooms UBV Verbon Red 4-1
        Blue Dina Cheung Petersen CIK   -
72 W-DA 46 kg 1/1 Red Robyn Murran St.brigids kildare Red 3-0
        Blue Elin Ringkvist Gripen BK   -
73 W-EA 51 kg 1/2 Red Nadia Barriga Boxteam Basel   -
        Blue Natasha Samsalieva Djurgårdens IF Blue 3-2
74 W-DA 48 kg 1/1 Red Mckenzie Kenny Ryston BC Newbridge   -
        Blue Lorena Osmanaj Ulf-an Blue 3-0
75 W-EA 54 kg 1/2 Red Sara Svensson Skurups Kick o Boxningsklubb Red 4-1
        Blue Sara Haghighat-joo TNT Boxing Academy   -
76 W-DA 52 kg 1/1 Red Vanessa Lander Saffour Halmstad BS   -
        Blue Jessica Black BK Rollo Blue 3-0
77 W-EA 54 kg 1/2 Red Karina Ļecko IN-FIGHT Red 5-0
        Blue Sandra Attermo Djurgårdens IF   -
78 W-DA 57 kg 1/2 Red Kaci Crowley Erne Boxing Club   -
        Blue Alexandra Kozar Esbjerg Blue 2-1
79 W-EB 60 kg 1/2 Red Katrine Steingrimsen Djurgårdens IF Red 5-0
        Blue Linda Larsson IK Ymer   -
80 W-DA 57 kg 1/2 Red Naltina Wenneck Tønsbergkameratene Red 3-0
        Blue Sara Melgård Gran Bk   -
81 W-EB 69 kg 1/2 Red Danielle Allsop Northwest Region ABA Red 5-0
        Blue Gina Brogren Ystads SK   -
82 W-DA 60 kg 1/1 Red Lucin Sürüp NBK Akilles Red 3-0
        Blue Nora Louise Johannessen B 30   -
83 W-EB 69 kg 1/2 Red Mona Husac BK Rebell   -
        Blue Hannah Shield Birtley ABC Blue 5-0
84 W-DA 63 kg 1/1 Red Sunniva Hofstad B 30 Red 3-0
        Blue Natalie özgun BK Rapid   -
85 W-EA 57-2 kg 1/2 Red Sophia Smith Skene Atletklubb   -
        Blue Tamara Radunovic BK Budva Blue 5-0
86 W-DA 66 kg 1/1 Red Vera Person Haninge BK Red 3-0
        Blue Ajlina Bucaliu Angered BC   -
87 W-EA 57-2 kg 1/2 Red Tanja Schlienger Boxclub Sissach Red 4-1
        Blue Britt Janne Mardal Bergen Atletklubb   -
88 W-DA 86 kg 1/1 Red cliona darcy tobar pheadair Red 2-1
        Blue Matilda Werder Majorna BK   -
89 W-EA 57-1 kg 1/2 Red Monika Schwarz Box Club Kostheim 1960 e.V.   -
        Blue Ramla Ali nemesis Blue 3-2
90 W-JB 52 kg 1/2 Red Nina Geir Box Gym upercut   -
        Blue Benedicte Frugaard Silden Tønsbergkameratene Blue 3-0
91 W-EA 57-1 kg 1/2 Red Nicole von Kaenel Boxteam Thun Oberland   -
        Blue Helena Envall IF Linnea Blue 5-0
92 W-JB 54 kg 1/2 Red Silje Pedersen Jessheim Bokseklubb   -
        Blue Zhera Milli BK Masen Blue RSCI r.1
93 W-EA 60 kg 1/2 Red Jelena Jelic Malmö Boxing Center   -
        Blue Fatia Benmessahel Le noble art de Rosny Blue 4-1
94 W-JB 54 kg 1/2 Red Sacha Hickey Fisher Red RSCI r.1
        Blue Michelle Jensen Esbjerg   -
95 W-EA 60 kg 1/2 Red Kirsty Hill Grimsby Boxing Academy   -
        Blue Agnes Alexiusson Värnamo BK Blue 5-0
96 W-JB 63 kg 1/2 Red Thelma Sagerfeldt-Eskilsson BK Viljan Red RSCI r.2
        Blue Sophie Wright Birtley ABC   -
97 W-EA 64 kg 1/2 Red Sarah Dunne Northwest Region ABA   -
        Blue Valerian Spicer Top Glove Blue 4-1
98 W-JB 63 kg 1/2 Red Elin Pettersson Skene Atletklubb Red 3-0
        Blue Ingela Ørstavik Eikrem Moldekameratene Bokseklubb   -
99 W-EA 64 kg 1/2 Red Madeleine Angelsen Vestby IL - boxing   -
        Blue Yvonne Bæk Rasmussen Herlev Boxing Blue 5-0
100 W-JB 66 kg 1/2 Red Emma Sejrup Nyborg BK   -
        Blue Rebecca Ljunglöf Sundsvalls BK Blue 3-0
101 W-EA 69 kg 1/2 Red Carolyn Redmond TNT Boxing Academy Red 4-1
        Blue Lena Bertelsen BK Rollo   -
102 W-JB 70 kg 1/2 Red Synne Everøi Jessheim Bokseklubb   -
        Blue SANDRA MARQUES BOXERPA Blue WO
103 W-EA 69 kg 1/2 Red Laura Stevens Far Cotton   -
        Blue Marianne Ahlborg Vänersborgs BK Blue 5-0
104 W-JB 70 kg 1/2 Red Tilde Carvell Strecker Rødovre Bk   -
        Blue Ellouise Challenger Downend Police Blue 3-0
105 W-EA 75 kg 1/2 Red Martine Kjartansdottir B 30   -
        Blue Verena Verloop Boksteam Vargas Blue 5-0
106 W-YC 54 kg 1/2 Red rachel darcy swords   -
        Blue Maria do Mar Cavaleiro Rounds Academy Blue 3-0
107 W-EA 75 kg 1/2 Red Zabrina Holmström IF Göteborgs Team Box   -
        Blue Love Holgersson BK Swing Blue 5-0
108 W-YC 57 kg 1/2 Red Macy Mckenna Birtley ABC   -
        Blue Crystal JASPARD R.O.Chateau-Thierry Blue 3-0
109 W-JA 46 kg 1/1 Red Bojana Gojkovic BK Budva Red 4-1
        Blue Megan Bainbridge Brandon Boxing   -
110 W-YC 69 kg 1/2 Red Caoime McHugh St Brigids boxing club Red 3-0
        Blue Julia Eriksson Uddevalla BK   -
111 W-JA 48 kg 1/1 Red Lara Korus Box Club Kostheim 1960 e.V. Red 4-1
        Blue Saorise Morrissey Setanta bc   -
112 W-YC 69 kg 1/2 Red Georgia Williams Downend Police   -
        Blue Felicia Liljenberg Gripen BK Blue 3-0
113 W-JA 52 kg 1/1 Red Nikolīna Boķe IN-FIGHT Red 5-0
        Blue Lauryne Brankaer Team France   -
114 W-YB 75 kg 1/2 Red Claudia Özgun BK Rapid Red 4-1
        Blue Tallya Brillaux Team France   -
115 W-JA 54 kg 1/1 Red Victoria Sawazki TUS Aschaffenburg leider   -
        Blue niamh fay swords Blue 5-0
116 W-YB 75 kg 1/2 Red Shannon Toure Team France Red 3-0
        Blue Michelle emilie Heimdal Ulf-an   -
117 W-JA 57 kg 1/1 Red Lorye Ruyer Team France Red 4-1
        Blue Lauren Dempsey Ryston BC Newbridge   -
118 W-EC 51 kg 1/2 Red Cristina Planas LEFT HOOK ABC Red 4-1
        Blue Linn Sandström Bondi Boxing club   -
119 W-JA 60 kg 1/1 Red Jessica Pattinson Alnwick ABC   -
        Blue Charlie Horgan Ryston BC Newbridge Blue 5-0
120 W-EC 51 kg 1/2 Red Tânia Pires Rounds Academy   -
        Blue Madeleine Finnström Örebro BK Blue 2-1
121 W-JA 70 kg 1/1 Red Jana Vill Team Estonia   -
        Blue Kaitlyn Doyle St.brigids kildare Blue WO
122 W-EC 57 kg 1/2 Red Ellen Karlsson Hammarby IF Boxning Red 5-0
        Blue Daniela Carriço Rounds Academy   -
123 W-JA 80 kg 1/1 Red Caoimhe Carthy St.brigids kildare   -
        Blue sophie burke cahill tobar pheadair Blue 3-0
124 W-EC 57 kg 1/2 Red Ronja Gröndahl IF Göteborgs Team Box   -
        Blue Leonor Agostinho Rounds Academy Blue 3-0
125 W-YA 48 kg 1/1 Red Daina Moorehouse Leinster Red 5-0
        Blue Rim Bennama Team France   -
126 W-EC 60 kg 1/2 Red Nana Friis CIK Red 5-0
        Blue Klara Rickardsson Hammarby IF Boxning   -
127 W-YA 51 kg 1/1 Red Sharapova Liubov Team russia Red RSC r.2
        Blue Hanna Lakotar Team Hungary   -
128 W-EC 60 kg 1/2 Red Elise Finstad Horten Bokseklubb   -
        Blue Emelie Augustsson Bulldog Training Center Blue 3-0
129 W-YA 54 kg 1/1 Red Jeyssa Marcel Team France Red 3-0
        Blue Bettina Kiss Team Hungary   -
130 W-EC 64 kg 1/2 Red Michaela Lindfors Viktorija BK - Falköping Red 5-0
        Blue Sandra Mohammadzadeh BK Hammaren   -
131 W-YA 57 kg 1/1 Red Itza Pabonreyes IF Linnea   -
        Blue Jessica Triebelová Boxing club Triebel Blue 5-0
132 W-EC 64 kg 1/2 Red Anna Frisell Djurgårdens IF Red 3-0
        Blue Anna-Klara Norlin Hisingens BK   -
133 W-YA 60 kg 1/1 Red Luca Hamori Team Hungary Red 4-1
        Blue Ellis Hopkins City of Leicester abc   -
134 W-EC 69 kg 1/2 Red Jullie Holte Jessheim Bokseklubb Red RSCI r2
        Blue Linn Jansson Djurgårdens IF   -
135 W-YA 69 kg 1/1 Red Katelynn Phelan Leinster   -
        Blue Nadine Dermody Leinster Blue WO
136 W-EC 69 kg 1/2 Red Katrine Olsson CIK Red 3-0
        Blue Anna Jenni Boxteam Basel   -
137 W-YA 75 kg 1/1 Red Aurora Kjekshus Reite B 30   -
        Blue Klaudia Lewadny Esbjerg Blue 5-0
138 W-DA 57 kg 1/1 Red Alexandra Kozar Esbjerg   -
        Blue Naltina Wenneck Tønsbergkameratene Blue 3-0
139 W-EC 48 kg 1/1 Red Ella Harris Miguels ABC Red AB-2
        Blue Julia Magalhaes Rounds Academy   -
140 W-JB 46 kg 1/1 Red Livie GARNIER R.O.Chateau-Thierry Red RSCI r.1
        Blue Maria Simonsen B 30   -
141 W-EB 51 kg 1/1 Red Lina Karlsson Djurgårdens IF Red 5-0
        Blue Isra El - Braway All Stars   -
142 W-JB 52 kg 1/1 Red Kamila Östlund Haninge BK   -
        Blue Benedicte Frugaard Silden Tønsbergkameratene Blue 2-1
143 W-EB 57 kg 1/1 Red Laura Stocker Boxteam Basel   -
        Blue Astrid-Johanna Grents Team Estonia Blue 3-2
144 W-JB 54 kg 1/1 Red Zhera Milli BK Masen   -
        Blue Sacha Hickey Fisher Blue 3-0
145 W-EB 60 kg 1/1 Red Natalia Lundström BK Revansch   -
        Blue Katrine Steingrimsen Djurgårdens IF Blue 5-0
146 W-JB 63 kg 1/1 Red Thelma Sagerfeldt-Eskilsson BK Viljan Red RSCI r.2
        Blue Elin Pettersson Skene Atletklubb   -
147 W-EB 64 kg 1/1 Red Johanna Persson Ystads SK   -
        Blue Rea Vrahasotakis Boxteam Basel Blue 2-3
148 W-JB 66 kg 1/1 Red Tegan Farrell Leinster Red 2-1
        Blue Rebecca Ljunglöf Sundsvalls BK   -
149 W-EB 69 kg 1/1 Red Danielle Allsop Northwest Region ABA   -
        Blue Hannah Shield Birtley ABC Blue RSCI r.2
150 W-JB 70 kg 1/1 Red SANDRA MARQUES BOXERPA   -
        Blue Ellouise Challenger Downend Police Blue 2-1
151 W-EA 48 kg 1/1 Red Marie Connan LEFT HOOK ABC Red 4-1
        Blue Alexandra Richards Miguels ABC   -
152 W-YC 54 kg 1/1 Red Georgiana Diana Podaru Box-Club Nordend Offenbach   -
        Blue Maria do Mar Cavaleiro Rounds Academy Blue RSCI r.2
153 W-EA 51 kg 1/1 Red Linda Ooms UBV Verbon   -
        Blue Natasha Samsalieva Djurgårdens IF Blue 4-1
154 W-YC 57 kg 1/1 Red Salma Friga Team France Red 3-0
        Blue Crystal JASPARD R.O.Chateau-Thierry   -
155 W-EA 54 kg 1/1 Red Sara Svensson Skurups Kick o Boxningsklubb Red 5-0
        Blue Karina Ļecko IN-FIGHT   -
156 W-YC 69 kg 1/1 Red Caoime McHugh St Brigids boxing club   -
        Blue Felicia Liljenberg Gripen BK Blue 3-0
157 W-EA 57-2 kg 1/1 Red Tamara Radunovic BK Budva Red 5-0
        Blue Tanja Schlienger Boxclub Sissach   -
158 W-YB 54 kg 1/1 Red Rebecca Larsen Skene Atletklubb   -
        Blue Jennifer Salavia BK Tiger Blue 3-0
159 W-EA 57-1 kg 1/1 Red Ramla Ali nemesis   -
        Blue Helena Envall IF Linnea Blue 3-0
160 W-YB 57 kg 1/1 Red Abbie Doyle Enniskerry BC Red 3-0
        Blue Sascha Bøgeskov Jyllinge Box Team   -
161 W-EA 60 kg 1/1 Red Fatia Benmessahel Le noble art de Rosny Red 5-0
        Blue Agnes Alexiusson Värnamo BK   -
162 W-YB 60 kg 1/1 Red Linn Sellin Viksell Haninge BK Red wo
        Blue Mariana Martinho Rounds Academy   -
163 W-EA 64 kg 1/1 Red Valerian Spicer Top Glove   -
        Blue Yvonne Bæk Rasmussen Herlev Boxing Blue 3-0
164 W-YB 75 kg 1/1 Red Claudia Özgun BK Rapid Red 3-0
        Blue Shannon Toure Team France   -
165 W-EA 69 kg 1/1 Red Carolyn Redmond TNT Boxing Academy   -
        Blue Marianne Ahlborg Vänersborgs BK Blue 4-1
166 W-EC 51 kg 1/1 Red Cristina Planas LEFT HOOK ABC Red 3-0
        Blue Madeleine Finnström Örebro BK   -
167 W-EA 75 kg 1/1 Red Verena Verloop Boksteam Vargas   -
        Blue Love Holgersson BK Swing Blue 3-0
168 W-EC 57 kg 1/1 Red Ellen Karlsson Hammarby IF Boxning Red 2-1
        Blue Leonor Agostinho Rounds Academy   -
170 W-EC 60 kg 1/1 Red Nana Friis CIK   -
        Blue Emelie Augustsson Bulldog Training Center Blue 3-0
172 W-EC 64 kg 1/1 Red Michaela Lindfors Viktorija BK - Falköping Red 3-0
        Blue Anna Frisell Djurgårdens IF   -
174 W-EC 69 kg 1/1 Red Jullie Holte Jessheim Bokseklubb   -
        Blue Katrine Olsson CIK Blue 3-0
176 W-EC 81 kg 1/1 Red Cynthia Glauser Fight Right Biel/Bienne Red 3-0
        Blue Emma Glansin Skene Atletklubb   -
 
 
Copyright©2011 Anders Hedlund +46 70 7785090