logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Gripen Cup 28-30/9 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-09-25
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 197
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Muhammad Qahir Qasimi 1999 Redbergslids BK 56 Senior A Herr 21
    Arsalan Dastparvar 1997 Narva BK 56 Senior A Herr 166
    Abdol Basir 1999 Stenhagens KK 56 Senior A Herr 81
Ali Qawir 1993 Allstars Training center 60 Senior A Herr 0
    Emil Harrysson 1996 BK Falken 64 Senior A Herr 6
    Oleksandr Sopylnik 1984 Narva BK 64 Senior A Herr 136
    Hilal Saleh 1996 Bulldog Training Center 64 Senior A Herr 78
    Yousef Adou 1997 Redbergslids BK 64 Senior A Herr 93
Billy Lilljeqvist 1999 Bulldog Training Center 69 Senior A Herr 0
    Ferdous Sahar 1990 Stockholms AIF 69 Senior A Herr 189
    Khal Mohammad 1999 BK Revansch 69 Senior A Herr 94
Anton Hellström 1995 BK Falken 69 Senior A Herr 0
    Ali Amanullah Yousufi 1999 Hammarby IF Boxning 69 Senior A Herr 128
Mohammed AL-Maliki 1993 KFUM Fight Zone 69 Senior A Herr 0
    Abdesslam Chabi 1993 ATF Gym IF 75 Senior A Herr 175
    Adam Belalia 1998 Djurgårdens IF 75 Senior A Herr 109
Besfort Xhafoui 1996 KFUM Fight Zone 75 Senior A Herr 0
    Erik Mendoza 1994 Djurgårdens IF 81 Senior A Herr 100
    Viktor Olsson 1999 BK Falken 81 Senior A Herr 76
    Antony Mmary 1983 Haninge BK 91 Senior A Herr 46
    Alexander Bwambale 1997 Djurgårdens IF 91 Senior A Herr 30
    Mohammed Abdirisac Musa 1999 BK Falken 60 Senior B Herr 140
    Darwin Irmak 1998 Nyköpings BS 60 Senior B Herr 97
    Manzoor Ashna 1999 NBK Akilles 60 Senior B Herr 37
    Delshad Dawd 1999 NBK Akilles 60 Senior B Herr 178
Aminullah Amini 1999 Uddevalla BK 64 Senior B Herr 0
    Houssem Magmagui 1993 Djurgårdens IF 91 Senior B Herr 9
    Ziad Osman 1999 BK Puma 91 Senior B Herr 114
    Simon Saanum 1990 Åtvidabergs BK 91 Senior B Herr 160
    Franicisco Cortez 1995 NBK Akilles 91+ Senior B Herr 50
    Mohammed Al Ashiri 1998 Narva BK 91+ Senior B Herr 95
    Ludwig Törnblom 1995 Stockholms AIF 60 Senior C Herr 165
    Milca Munsi Mbu 1999 Djurgårdens IF 60 Senior C Herr 91
    Daniel Yacoud 1999 Djurgårdens IF 60 Senior C Herr 101
    Hossein Feyzi 1997 NBK Akilles 60 Senior C Herr 15
    Constantin Surugiu 1997 Hammarby IF Boxning 64 Senior C Herr 23
    Reza Heydari 1999 Eskilstuna BK 64 Senior C Herr 169
    Javid Heidari 1996 Djurgårdens IF 64 Senior C Herr 12
Alibaba Nazany 1999 Uddevalla BK 64 Senior C Herr 0
    Ali Fadel 1999 Helsingborgs BK 64 Senior C Herr 119
    Borhan Tarabish 1999 Åtvidabergs BK 69 Senior C Herr 117
    Henrik Sillah 1992 Stockholms AIF 69 Senior C Herr 33
    Tobias Rajs Lundström 1995 Hammarby IF Boxning 69 Senior C Herr 143
    Aqil Kazemi 1999 Hammarby IF Boxning 69 Senior C Herr 7
    Johan Nilsson 1992 BK Revansch 69 Senior C Herr 17
    Elias Björheden 1998 East Idrottsförening Norrköping 69 Senior C Herr 3
    Christian Alfaro 1999 NBK Akilles 69 Senior C Herr 74
    Oskar Brunzell 1993 BK Falken 75 Senior C Herr 84
Daniel Sjöberg 1989 Djurgårdens IF 75 Senior C Herr 0
    Aeman Jamil 1990 KFUM Fight Zone 75 Senior C Herr 193
    Pontus Karlsson 1995 BK Ängeln 75 Senior C Herr 47
    Wiliam John Galvin 1992 Narva BK 75 Senior C Herr 142
    Jonael Ghidey 1995 Stockholms AIF 75 Senior C Herr 115
    Christian Hansson 1994 Haninge BK 75 Senior C Herr 104
    Seyyed Mohammad Hossezni 1999 KFUM Linköping 75 Senior C Herr 103
    Kossein Mirzai 1999 BK Värend 75 Senior C Herr 105
John Johansson 1982 BK Kelly 81 Senior C Herr 0
    Freddy Nilsson 1997 NBK Akilles 91 Senior C Herr 135
    Al Mamour Ndow 1994 KFUM Fight Zone 91 Senior C Herr 87
    Mahdi Eqbali 1990 BK Falken 91 Senior C Herr 16
Benyamin Mirzaei 1999 Stenhagens KK 91+ Senior C Herr 0
    Muzammil Akbari 2001 IF Linnea 56 Junior A Herr 43
    Daniyal Syed 2001 KFUM Fight Zone 56 Junior A Herr 125
    Hasrat Asatryan 2000 Guldstadens BK 56 Junior A Herr 186
Nebil Ibrahim 2000 Upsala IF 60 Junior A Herr 0
    Ibrahim Bakhtiari 2001 Hammarby IF Boxning 64 Junior A Herr 145
    Andreas Palm 2000 IF Linnea 64 Junior A Herr 108
Martin Skogheim 2000 Armada Boxing Norway, Norway 64 Junior A Herr 0
Hampus Broman 2001 BS Tor 64 Junior A Herr 0
Don Emini 2000 Jessheim Bokseklubb, Norway 69 Junior A Herr 0
Mathias Enrique Noel 2000 Bergen Atletklubb, Norway 75 Junior A Herr 0
    Firas Zein 2000 BK Fox 75 Junior A Herr 5
    Moltas Lundström 2000 IF Linnea 75 Junior A Herr 36
    Hakim Hossim 2000 Hammarby IF Boxning 60 Junior B Herr 159
    Mokhtar Kassemi 2001 Stenhagens KK 60 Junior B Herr 170
    Erduan Berisha 2000 KFUM Linköping 60 Junior B Herr 65
    Aron Plahn 2001 Haninge BK 60 Junior B Herr 106
    Hasani Laal Mohammad 2001 Djurgårdens IF 60 Junior B Herr 148
    Mohammad Alizada 2000 BK Fox 75 Junior B Herr 99
    Nassir Elvaz 2001 Guldstadens BK 75 Junior B Herr 132
Jamal Hussaini 2001 BK Revansch 52 Junior C Herr 0
    Abbas Najafi 2001 Hammarby IF Boxning 56 Junior C Herr 176
    Reza Qalandari 2001 BK Puma 56 Junior C Herr 144
    Saya Bashir Shojaje 2000 Kalmar BK 64 Junior C Herr 141
    Mahdi Mohammed Bakhsh 2001 BK Kelly 64 Junior C Herr 184
    Ali Aljasim 2000 KFUM Fight Zone 64 Junior C Herr 27
    Joel Jonsson 2001 Eskilstuna BK 69 Junior C Herr 161
    Alexander Aidan 2001 Haninge BK 69 Junior C Herr 181
Vidar Riström 2001 IF Linnea 69 Junior C Herr 0
    Omar Mohamed Abdi 2000 KFUM Fight Zone 69 Junior C Herr 57
    Volkan Önal 2000 Angered BC 69 Junior C Herr 8
    Muhammad Kazem Noori 2001 Haninge BK 75 Junior C Herr 154
    Zewar Taher 2000 Helsingborgs BK 75 Junior C Herr 180
    Gustav Dahlström 2000 Eskilstuna BK 75 Junior C Herr 2
    David Olsson 2001 BK Falken 81 Junior C Herr 102
    Mustafa Naji 2000 Djurgårdens IF 81 Junior C Herr 150
    Mohamad Rezale 2000 Hammarby IF Boxning 81 Junior C Herr 137
    Shafulla Hotak 2000 Nyköpings BS 81 Junior C Herr 195
    Mohammed Hannoun 2001 Upsala IF 81 Junior C Herr 13
Momodou Touray 2000 Djurgårdens IF 91 Junior C Herr 0
Yusef Abdo 2003 Upsala IF 52 Ungdom B Herr 0
    Liam Mooney 2003 Hisingens BK 57 Ungdom B Herr 38
    Tony Hansson 2003 BK Masen 57 Ungdom B Herr 39
    Abel Michael 2002 Upsala IF 57 Ungdom B Herr 116
    Elias Franzen 2002 Djurgårdens IF 57 Ungdom B Herr 10
    Alan Zangana 2002 Hammarby IF Boxning 57 Ungdom B Herr 79
    Danial Arshad 2002 Djurgårdens IF 57 Ungdom B Herr 177
    Albion Kelmendi 2003 Haninge BK 60 Ungdom B Herr 155
    Felix Andersson 2003 NBK Akilles 60 Ungdom B Herr 179
    Adam Kadiri 2002 Eskilstuna BK 63 Ungdom B Herr 185
    Znarab Maghlapdidze 2002 ATF Gym IF 63 Ungdom B Herr 122
    Zubin Rashidi 2003 BK Värend 63 Ungdom B Herr 171
    Emanuel Ryttersson 2003 Hallstahammar KF 63 Ungdom B Herr 89
    Ivar Lindqvist 2002 IF Linnea 66 Ungdom B Herr 14
    Albin Günultas 2003 BK Falken 66 Ungdom B Herr 113
    Omar Qachar 2003 East Idrottsförening Norrköping 70 Ungdom B Herr 62
    Angelo Asmar 2002 Djurgårdens IF 70 Ungdom B Herr 182
    Fahd Ali Hussein 2002 Djurgårdens IF 70 Ungdom B Herr 28
    Whilliam Striger 2003 Hammarby IF Boxning 70 Ungdom B Herr 126
    Sirach Zein 2002 BK Fox 70 Ungdom B Herr 59
    Genadi Gusharashvili 2003 Haninge BK 80 Ungdom B Herr 164
    Hampus Nyberg 2002 KFUM Linköping 80 Ungdom B Herr 69
    Adam Ben Naceur 2002 Haninge BK 80+ Ungdom B Herr 44
Enrikas Nianiluka 2003 NBK Akilles 80+ Ungdom B Herr 0
    Sadri Tarlamishi 2003 Hisingens BK 80+ Ungdom B Herr 139
    Paolo De la Barra Olausson 2002 BK Fox 80+ Ungdom B Herr 58
Gaby Elias 2003 NBK Akilles 40 Diplom A Herr 0
Noe Gahlin 2004 Hammarby IF Boxning 44 Diplom A Herr 0
    Ahmad Hassan 2004 Nyköpings BS 52 Diplom A Herr 152
    Denis Nikandrov 2004 KFUM Linköping 52 Diplom A Herr 90
    Alexander Ström 2004 Redbergslids BK 52 Diplom A Herr 134
    Pooya Khodadi 2004 Angered BC 54 Diplom A Herr 118
    Afif Khzam 2004 Nyköpings BS 54 Diplom A Herr 51
    Albert Skillfeldt 2004 Värnamo BK 54 Diplom A Herr 151
    Simon Larsson 2003 Nova BK 57 Diplom A Herr 4
    Axel Mattsson 2004 Värnamo BK 57 Diplom A Herr 110
    Maeid Hussain 2004 Upsala IF 57 Diplom A Herr 52
    Zinoviy Dragan 2004 Angered BC 57 Diplom A Herr 80
    Vincent Fredriksson 2004 IF Linnea 57 Diplom A Herr 158
    Morad Ghulami 2004 Upsala IF 63 Diplom A Herr 61
    Jonathan Johnsson 2004 Eskilstuna BK 63 Diplom A Herr 64
    Abedin Skenderovski 2004 BK Köping 63 Diplom A Herr 107
    Elvin Belizaka 2005 Hammarby IF Boxning 63 Diplom A Herr 1
    Ahmad Tarawia 2003 Nyköpings BS 63 Diplom A Herr 174
    Abdullah Abbas 2004 Angered BC 66 Diplom A Herr 191
    Erik Pers 2003 Gripen BK 66 Diplom A Herr 31
    andrew bui 2004 Nova BK 70 Diplom A Herr 121
    Antonio Rifati 2005 KFUM Fight Zone 70 Diplom A Herr 173
    Oskar Hagman 2003 Redbergslids BK 70 Diplom A Herr 68
    Felix Lindström 2004 IF Linnea 70 Diplom A Herr 20
Aron Frödin 2003 Narva BK 75 Diplom A Herr 0
    Charlie Singmuang Roos 2007 Eskilstuna BK 34 Diplom B Herr 196
    Angelo Dobreva 2007 KFUM Fight Zone 34 Diplom B Herr 149
    Keziah Sseremba 2005 Eskilstuna BK 34 Diplom B Herr 138
    Viggo Pettersson 2006 Hallstahammar KF 34 Diplom B Herr 156
    Joshua Muyinda 2006 Redbergslids BK 36 Diplom B Herr 130
    Amir Hasanahunov 2006 Kalmar BK 36 Diplom B Herr 40
    Elias Chamoun 2006 NBK Akilles 40 Diplom B Herr 26
    Ivan Skillfeldt 2006 Värnamo BK 40 Diplom B Herr 163
    David Ardemalm 2005 Helsingborgs BK 40 Diplom B Herr 162
    Anton Stolfi 2005 Hisingens BK 40 Diplom B Herr 75
    Viktor Klöver 2005 Gripen BK 44 Diplom B Herr 67
    Melvin Svensson 2006 IF Linnea 44 Diplom B Herr 83
    Alvin Fransson 2006 Oskarshamns BK 46 Diplom B Herr 60
    Benjamin Printz Bah 2006 IF Linnea 46 Diplom B Herr 63
    Maximilliam Nygård 2007 IF Linnea 46 Diplom B Herr 48
    Elliot Ekhamre 2005 Eskilstuna BK 50 Diplom B Herr 71
    Kevin Hagström 2005 IF Linnea 50 Diplom B Herr 153
    Leon Nilsson Garcia 2005 Angered BC 54 Diplom B Herr 34
    Joel Svensson 2005 IF Linnea 54 Diplom B Herr 133
    Ben Anderberg 2005 Hammarby IF Boxning 54 Diplom B Herr 53
    Hannes Hassanzadah 2006 Helsingborgs BK 54 Diplom B Herr 56
Mia Bromander 1988 Hammarby IF Boxning 54 Senior A Dam 0
Katrine Steingrimsen 1991 Djurgårdens IF 60 Senior A Dam 0
Stephanie Thour 1998 BK Värend 60 Senior A Dam 0
    Jenny Lundberg 1992 Narva BK 64 Senior B Dam 123
    Ellen Karlsson 1996 Hammarby IF Boxning 64 Senior B Dam 72
    Thea Olsson 1998 Gripen BK 64 Senior B Dam 49
    Atosa Lashgan 1988 KFUM Fight Zone 57 Senior C Dam 146
    Maryam AL-Azawi 1995 NBK Akilles 57 Senior C Dam 187
    Agnes Jacobsson 1997 East Idrottsförening Norrköping 60 Senior C Dam 111
    Ida Bogren 1987 BK Revansch 60 Senior C Dam 55
Hatica Vrbanjac 1984 BK Berget 64 Senior C Dam 0
    Sharon Shiravik 1996 Kista Sports Club Boxning 75 Senior C Dam 131
    Clara Cumming 1999 East Idrottsförening Norrköping 75 Senior C Dam 18
Jennifer Saravia 2001 Hallstahammar KF 51 Junior B Dam 0
Alice Gustavsson-Lundström 2000 BK Kelly 54 Junior C Dam 0
Felicia Landh Liljenberg 2001 Gripen BK 69 Junior C Dam 0
Vera Person Donkersloot 2003 Haninge BK 66 Ungdom B Dam 0
    Signe Lindfors 2004 IF Linnea 57 Diplom A Dam 98
    Cajsa Rydberg 2003 Gripen BK 57 Diplom A Dam 168
    Ebba Stahlberg 2003 NBK Akilles 57 Diplom A Dam 88
    Ajlina Bucaliu 2003 Angered BC 63 Diplom A Dam 147
    Lucin Sürüp 2004 NBK Akilles 63 Diplom A Dam 85
    Ellenor Saravia 2006 Hallstahammar KF 38 Diplom B Dam 188
    Antonia Lindestål 2007 Oskarshamns BK 38 Diplom B Dam 35
Alexia Sürüp 2006 NBK Akilles 63 Diplom B Dam 0
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090