logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
King Of The Ring 23-25/11 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-11-21
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 476
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Chijioke Amechi 1989 Double Jab ABC, England 56 Senior A Herr 71
    Nico Leviars 1999 Hoddesdon boxing academy, England 56 Senior A Herr 98
    Arsalan Dastparvar 1997 Narva BK 56 Senior A Herr 407
    Hamza Mahmood 1999 Hoddesdon boxing academy, England 56 Senior A Herr 373
    Clay Jayson 1984 KFUM Linköping 56 Senior A Herr 227
Abdol Basir 1999 Stenhagens KK 60 Senior A Herr 0
    Biniam Tesfagabr 1992 Eskilstuna BK 60-1 Senior A Herr 79
    Ali Yusefi 1995 Hammarby IF Boxning 60-1 Senior A Herr 242
    Faraz Abid 1999 Hoddesdon boxing academy, England 60-1 Senior A Herr 265
    john patrick harker 1997 Henrys gym, England 60-1 Senior A Herr 46
    Paolo Magui 1997 BK Ringen 60-1 Senior A Herr 244
    Arslan Khataev 1998 Porvoon Nyrkkeilyseura, Finland 60-2 Senior A Herr 450
    Henri Potter 1996 Kingfisher ABC, England 60-2 Senior A Herr 346
    Schain Amoer 1993 Kalmar BK 60-2 Senior A Herr 322
    Alieu Sanneh 1990 African PBC Team, Gambia 60-2 Senior A Herr 400
    Ali Qawir 1993 Allstars Training center 60-2 Senior A Herr 457
Mubanga Chisanga 1996 GYM01 ABC, England 64 Senior A Herr 0
Albertino Monteiro 1992 Rounds Academy , Portugal 64 Senior A Herr 0
Adrian Haug 1997 Pors Boxing, Norway 64 Senior A Herr 0
    Connor Mccallum 1997 Bronx Gym, Scottland 64-1 Senior A Herr 166
    Milad Mazdak 1996 Tifa BC 64-1 Senior A Herr 29
    rafal benka 1994 Henrys gym, England 64-1 Senior A Herr 257
    Kieran McMaster 1997 Northwest ABC, Scottland 64-1 Senior A Herr 195
    Emil Stor 1997 Hallstahammar KF 64-1 Senior A Herr 256
    Yousef Adou 1997 Redbergslids BK 64-2 Senior A Herr 334
    Roberto Bengtsson 1999 Halmstad BS 64-2 Senior A Herr 272
    Hilal Saleh 1996 Bulldog Training Center 64-2 Senior A Herr 446
    Tasal Musaze 1999 Djurgårdens IF 64-2 Senior A Herr 394
    Terry McEntee 1998 DCU boxing club, Ireland 64-2 Senior A Herr 406
Yusuf Abdullah 1995 South Wye police boxing academy, England 69 Senior A Herr 0
Marley Abadom 1993 Royal Navy Boxing Team, England 69 Senior A Herr 0
Jordan McIntosh 1992 Double Jab ABC, England 69 Senior A Herr 0
Ryan O,Rourke 1999 St Michaels Dublin, Ireland 69 Senior A Herr 0
    Ali Amanullah Yousufi 1999 Hammarby IF Boxning 69-1 Senior A Herr 190
    Markus Lövberg 1999 KFUM Fight Zone 69-1 Senior A Herr 97
    Nathan Samuels 1990 Merridale boxing club, England 69-1 Senior A Herr 478
    Toni Nohra 1988 Vänersborgs BK 69-1 Senior A Herr 127
    Alex Zendra 1995 GYM01 ABC, England 69-1 Senior A Herr 131
    Adolpe Sylva 1993 Halmstad BS 69-1 Senior A Herr 110
    Ferdous Sahar 1990 Stockholms AIF 69-2 Senior A Herr 477
    Billy Lilljeqvist 1999 Bulldog Training Center 69-2 Senior A Herr 428
    nathan shepherd 1998 Henrys gym, England 69-2 Senior A Herr 87
    William McLean 1998 Northwest ABC, Scottland 69-2 Senior A Herr 432
    John Jeppsson Rudell 1997 Majorna BK 69-2 Senior A Herr 459
Siavash Beizaie 1995 Boxing house of Qaemshahr, Iran 75 Senior A Herr 0
    Damian Biesekierski 1988 Botkyrka BK 75-1 Senior A Herr 217
    Karim Colley 1995 African PBC Team, Gambia 75-1 Senior A Herr 255
    Siavash Saberian 1989 Djurgårdens IF 75-1 Senior A Herr 210
    Mindaugas Gedminas 1996 AIK Lund, Norway 75-1 Senior A Herr 123
    Wesley Washington 1994 Hoddesdon boxing academy, England 75-1 Senior A Herr 283
    Besfort Xhafoui 1996 KFUM Fight Zone 75-1 Senior A Herr 199
    Boulayoun Ouakd 1989 GAK Enighet 75-2 Senior A Herr 392
    Stanley Stannard 1996 Hoddesdon boxing academy, England 75-2 Senior A Herr 156
    Amir Smesem 1988 Hisingens BK 75-2 Senior A Herr 445
    Topias Lepo 1994 FIN, Finland 75-2 Senior A Herr 472
    Will Hanson 1998 Love C.P.C, England 75-2 Senior A Herr 332
    Adam Chartoi 1997 Hammarby IF Boxning 75-2 Senior A Herr 474
    Ola Alausa 1990 Double Jab ABC, England 81 Senior A Herr 196
    Jonty Carnegie 1994 Merridale boxing club, England 81 Senior A Herr 260
    Constantino Nanga 1996 Hammarby IF Boxning 81 Senior A Herr 134
    rob magill 1990 Henrys gym, England 81 Senior A Herr 86
    Liridon Nuha 1993 Hammarby IF Boxning 81 Senior A Herr 464
    Alexander Martinsen 1992 Oslo BK, Norway 81 Senior A Herr 251
Jason Bradley 1989 Halstead abc, England 81 Senior A Herr 0
Thomas Pogson 1996 Imps Boxing Centre, England 91 Senior A Herr 0
    Linus Andersson 1985 Bulldog Training Center 91-1 Senior A Herr 41
    Alexandar Djurdjulov 1990 Narva BK 91-1 Senior A Herr 162
    Tony Browne 1995 St Michaels Dublin, Ireland 91-1 Senior A Herr 65
    Yulien Isaac Brunet 1982 GAK Enighet 91-1 Senior A Herr 5
    Alexander Bwambale 1997 Djurgårdens IF 91-1 Senior A Herr 300
    Babacar Kamara 1981 Djurgårdens IF 91-2 Senior A Herr 471
    Martin Axelsson 1983 IK Ymer 91-2 Senior A Herr 413
    Ali Dehghani 1983 Team Iran, Iran 91-2 Senior A Herr 173
    Agit Bilge 1994 East Idrottsförening Norrköping 91-2 Senior A Herr 320
    Zvonimir Kralj 1992 Redbergslids BK 91+ Senior A Herr 132
    Tobias Yrvin 1999 Bergen Sparta, Norway 91+ Senior A Herr 315
Francisco Silva 1992 Rounds Academy , Portugal 56 Senior B Herr 0
    Hossein Feyzi 1997 NBK Akilles 60 Senior B Herr 250
    Hasan Atay 1999 Halmstad BS 60 Senior B Herr 280
    Mohammad Ali Asghan 1999 BK Värend 60 Senior B Herr 69
    Delshad Dawd 1999 NBK Akilles 60 Senior B Herr 290
    Ryan Rodriguez 1988 GYM01 ABC, England 60 Senior B Herr 258
    Omar Barry 1997 GYM01 ABC, England 64 Senior B Herr 469
    Johan Nilsson 1992 BK Revansch 64 Senior B Herr 387
    Aminullah Amini 1999 Uddevalla BK 64 Senior B Herr 243
Danny Williams 1989 South Wye police boxing academy, England 64 Senior B Herr 0
Reswon Rai 1989 GYM01 ABC, England 64 Senior B Herr 0
    Josh Powell 1998 South Wye police boxing academy, England 64 Senior B Herr 61
    Sami Chermiti 1997 Ystads SK 69 Senior B Herr 266
Michael Stones 1995 GYM01 ABC, England 69 Senior B Herr 0
Ricardo Aoun 1999 Boxyard, Libanon 69 Senior B Herr 0
    Gustav Tell 1987 Hammarby IF Boxning 69 Senior B Herr 40
    Milad Fatemi 1994 Narva BK 69 Senior B Herr 119
    Gerald Dinnegan 1994 LEFT HOOK ABC, England 69 Senior B Herr 133
    Tareq Jamel 1996 K.O Box, Jordanien 69 Senior B Herr 316
    Ahmed Kalim Wafa 1998 BK Swing 69 Senior B Herr 83
    Martin Leventis 1992 Fisksätra Boxningsklubb 69 Senior B Herr 64
    Shane Fitzgerald 1996 DCU boxing club, Ireland 75 Senior B Herr 179
    Muhammad Ewaz Khalili 1998 Hammarby IF Boxning 75 Senior B Herr 444
T Myers 1999 Sligo Boxing Club, Ireland 75 Senior B Herr 0
Antony Lewendon 1995 GYM01 ABC, England 75 Senior B Herr 0
    Sidney Winson 1990 South Derbyshire Boxing Academy, England 75 Senior B Herr 23
    Sad Krkic 1999 Halmstad BS 75 Senior B Herr 238
    Raphael Brown 1998 LEFT HOOK ABC, England 75 Senior B Herr 193
    Connor McGinn 1996 DCU boxing club, Ireland 75 Senior B Herr 335
    Genti Morina 1998 KFUM Fight Zone 81 Senior B Herr 449
Karl Johansson 1993 Viktorija BK - Falköping 81 Senior B Herr 0
    Abdelhafid Jlassi 1988 Djurgårdens IF 81 Senior B Herr 247
    Kjetil Østerhus Gundersen 1996 Horten Bokseklubb, Norway 81 Senior B Herr 438
    Johannes Bjur 1999 Lunds BS 81 Senior B Herr 204
    Goran Babic 1991 Djurgårdens IF 91 Senior B Herr 78
Houssem Magmagui 1993 Djurgårdens IF 91 Senior B Herr 0
    Mohamad Hamdi Alhaji Shammo 1997 Kungshamns BK 91 Senior B Herr 368
    Al Mamour Ndow 1994 KFUM Fight Zone 91 Senior B Herr 206
    Machindo Mwambazi 1997 Double Jab ABC, England 91 Senior B Herr 370
    Morten Dåbu 1993 Grimstad Bokseklubb, Norway 91 Senior B Herr 223
Abdul Hussain 1994 Platinum Boxing, England 56 Senior C Herr 0
    Ali Slup Splimi 1999 Nässjö BK 56 Senior C Herr 352
    Shukorddin Amari 1999 Kalmar BK 56 Senior C Herr 248
    Darwin Irmak 1998 Nyköpings BS 56 Senior C Herr 467
    Myahya Mazlamyar 1999 KK All Round 60 Senior C Herr 43
    Biniam Gerebrhan 1997 Bergen Sparta, Norway 60 Senior C Herr 377
    Attilio Porcile 1990 South Wye police boxing academy, England 60 Senior C Herr 94
    Sherinagha Sadat 1998 Redbergslids BK 60 Senior C Herr 313
    Rezai Mohammad 1999 BK Kungälv 60 Senior C Herr 90
    Abbas Mohevi 1999 IF Linnea 60 Senior C Herr 331
    Anwari Jawid 1995 Viktorija BK - Falköping 60 Senior C Herr 423
    Ludwig Törnblom 1995 Stockholms AIF 60 Senior C Herr 207
    Vukasin Velickovic 1996 Redbergslids BK 64-1 Senior C Herr 319
    Alibaba Nazany 1999 Uddevalla BK 64-1 Senior C Herr 53
    shaun Dunn 1998 LEFT HOOK ABC, England 64-1 Senior C Herr 7
    Hoda Hamkar 1998 Horten Bokseklubb, Norway 64-1 Senior C Herr 301
    Cormac Garvey 1998 GYM01 ABC, England 64-1 Senior C Herr 297
    Christian Alfaro 1999 NBK Akilles 64-2 Senior C Herr 475
    Daniel Ibrahim 1998 Fisksätra Boxningsklubb 64-2 Senior C Herr 348
    Jake Williams 1998 South Wye police boxing academy, England 64-2 Senior C Herr 408
    Baxialy Rhmane 1999 BK Kungälv 64-2 Senior C Herr 363
Othman Said 1999 South Wye police boxing academy, England 69 Senior C Herr 0
Zack Morris 1997 South Wye police boxing academy, England 69 Senior C Herr 0
    Bagir Alizada 1999 KFUM Fight Zone 69-1 Senior C Herr 153
    Armin Cavalic 1992 GAK Enighet 69-1 Senior C Herr 121
    Constantin Surugiu 1997 Hammarby IF Boxning 69-1 Senior C Herr 100
    Younis Alshamali 1989 K.O Box, Jordanien 69-1 Senior C Herr 50
    Mikael Rezai 1998 Angered BC 69-1 Senior C Herr 437
    Afi Amin 1998 Fisksätra Boxningsklubb 69-1 Senior C Herr 160
    Igor Vidovic 1998 BK Puma 69-2 Senior C Herr 246
    Jawad Hosseini 1997 Angered BC 69-2 Senior C Herr 418
    Anzawer Yakhoul 1990 K.O Box, Jordanien 69-2 Senior C Herr 181
    Dino Negasi 1996 Redbergslids BK 69-2 Senior C Herr 191
    Henrik Sillah 1992 Stockholms AIF 69-2 Senior C Herr 390
    Aqil Kazemi 1999 Hammarby IF Boxning 69-2 Senior C Herr 289
Daniel Ovel 1988 South Wye police boxing academy, England 75 Senior C Herr 0
Wesley Bodman 1995 GYM01 ABC, England 75 Senior C Herr 0
    Magomed Ahmedov 1997 Ljungby BK 75-1 Senior C Herr 165
    Jonael Ghidey 1995 Stockholms AIF 75-1 Senior C Herr 117
    Aeman Jamil 1990 KFUM Fight Zone 75-1 Senior C Herr 284
    Will Hutton 1991 South Wye police boxing academy, England 75-1 Senior C Herr 198
    Nabil Chatti 1983 Tensta BK 75-1 Senior C Herr 129
    Hussein Abdalredha 1999 Majorna BK 75-1 Senior C Herr 230
    Adam Deeq 1998 IK Ymer 75-1 Senior C Herr 74
    Seyyed Mohammad Hossezni 1999 KFUM Linköping 75-2 Senior C Herr 416
    Mohammed Mherat 1995 K.O Box, Jordanien 75-2 Senior C Herr 430
    Lukas Larsson 1988 Eternity IF 75-2 Senior C Herr 351
    Norton Rosengren 1994 Bålsta BK 75-2 Senior C Herr 318
    Keto Murrain 1999 South Wye police boxing academy, England 75-2 Senior C Herr 15
    Wiliam John Galvin 1992 Narva BK 75-2 Senior C Herr 145
    William Bruun 1995 Horten Bokseklubb, Norway 81-1 Senior C Herr 234
    Taren Aujla 1996 GYM01 ABC, England 81-1 Senior C Herr 214
    Philip Indos 1996 BK Värend 81-1 Senior C Herr 342
    Nima Mirzaei 1990 Fisksätra Boxningsklubb 81-1 Senior C Herr 215
    Hans Martinsson 1982 KK All Round 81-1 Senior C Herr 187
    Robin Rosengren 1999 KK All Round 81-1 Senior C Herr 324
    Oscar Sahlin Ekenholst 1996 KK All Round 81-2 Senior C Herr 305
    Hamzat Zakriev 1981 Viktorija BK - Falköping 81-2 Senior C Herr 447
    Correa Robinsson 1996 Grizzly BK 81-2 Senior C Herr 451
    Rudolfas Nemickas 1998 DCU boxing club, Ireland 81-2 Senior C Herr 458
    Hugo Nerge 1997 Narva BK 81-2 Senior C Herr 448
    Kristjan Gjonlutaj 1991 BK30 Motala 81-2 Senior C Herr 369
    Calum Belprez 1998 GYM01 ABC, England 91 Senior C Herr 232
    Aleksander Lysø 1993 B 30, Norway 91 Senior C Herr 281
    Jakob Dahlberg 1993 IK Ymer 91 Senior C Herr 172
    Daniel Wennlund 1994 Bålsta BK 91 Senior C Herr 479
    Dennis Kuc 1996 Angered BC 91 Senior C Herr 66
    Calvim Shungv-Mandonngo 1998 BK Tiger 91 Senior C Herr 269
    Kevin Morgan 1990 Double Jab ABC, England 91 Senior C Herr 252
    Mohammed Al Ashiri 1998 Narva BK 91+ Senior C Herr 185
    Alaa Eddin Bakbouk 1989 Nyköpings BS 91+ Senior C Herr 239
    Axel Gestsson 1996 BK Fox 91+ Senior C Herr 45
    harry kelly 2001 Henrys gym, England 56 Junior A Herr 391
Daniyal Syed 2001 Redline 56 Junior A Herr 0
Shabir Hosseini 2000 Djurgårdens IF 56 Junior A Herr 0
    Erduan Berisha 2000 KFUM Linköping 56 Junior A Herr 264
    Hafiz Merzai 2000 Kristianstads BK 56 Junior A Herr 296
    Muzammil Akbari 2001 IF Linnea 56 Junior A Herr 359
    Ewan Hamilton 2001 Northwest ABC, Scottland 60 Junior A Herr 182
    Morteza Hassami 2001 Tifa BC 60 Junior A Herr 24
    Nebil Ibrahim 2000 Upsala IF 60 Junior A Herr 104
Martin Skogheim 2000 Armada Boxing Norway, Norway 64 Junior A Herr 0
    Harys Lowe 2001 Northwest ABC, Scottland 64 Junior A Herr 203
    Mohammed EL-Zein 2001 GAK Enighet 64 Junior A Herr 294
    Ibrahim Bakhtiari 2001 Hammarby IF Boxning 64 Junior A Herr 221
    Hampus Broman 2001 BS Tor 64 Junior A Herr 426
    Firas Zein 2000 BK Fox 69 Junior A Herr 27
    Adrian Sander P. Hagen 2000 Romerike Bokseklubb, Norway 69 Junior A Herr 167
    Taher Ibrahimzad 2000 Vänersborgs BK 69 Junior A Herr 389
    MARK KELLS 2001 Erne Boxing Club, Ireland 69 Junior A Herr 212
    Sam King 2001 Hoddesdon boxing academy, England 69 Junior A Herr 375
    Majd Alsafad 2001 Tifa BC 75 Junior A Herr 384
    Moltas Lundström 2000 IF Linnea 75 Junior A Herr 442
Thorbjørn Boudigaard 2001 BK Limfjord, Denmark 91 Junior A Herr 0
    Georgie Ellis 2001 Hoddesdon boxing academy, England 49 Junior B Herr 381
    Yodkhwan Idh 2001 Vaggeryds BK 49 Junior B Herr 16
    Mahmoud Moussa 2001 GAK Enighet 56 Junior B Herr 67
    Abbas Najafi 2001 Hammarby IF Boxning 56 Junior B Herr 154
David Namrud 2001 BK Tiger 56 Junior B Herr 0
    Dettori Hodge - Brown 2000 Hoddesdon boxing academy, England 60 Junior B Herr 18
    Alvin Warukaga 2000 BK30 Motala 60 Junior B Herr 321
    Josef Vasquez Aziz 2001 IF Linnea 60 Junior B Herr 68
    CAMERON SUTTLE 2001 Erne Boxing Club, Ireland 60 Junior B Herr 25
    Najib Allah Jafari 2001 Djurgårdens IF 60 Junior B Herr 13
Mokhtar Kassemi 2001 Stenhagens KK 60 Junior B Herr 0
    Hasani Laal Mohammad 2001 Djurgårdens IF 60 Junior B Herr 174
    John Collins 2001 South Derbyshire Boxing Academy, England 64 Junior B Herr 270
    Ibragim Khadisov 2001 Ljungby BK 64 Junior B Herr 277
    Shaliko Broyan 2001 Halmstad BS 64 Junior B Herr 361
    Hakim Hossim 2000 Hammarby IF Boxning 64 Junior B Herr 176
    Ghullam Barmaki 2001 Bergen Sparta, Norway 64 Junior B Herr 396
    Muhammad Ali Yousefi 2000 BK Viljan 64 Junior B Herr 228
    Sarvar Abdikarimjanov 2000 Botkyrka BK 64 Junior B Herr 92
    Allan Sinani 2000 Angered BC 69 Junior B Herr 261
    joe stilgoe 2000 Henrys gym, England 69 Junior B Herr 109
    Volkan Önal 2000 Angered BC 69 Junior B Herr 327
    Mohamad Rezale 2000 Hammarby IF Boxning 75 Junior B Herr 62
    Goga Kistauri 2000 Djurgårdens IF 75 Junior B Herr 462
    Gustav Dahlström 2000 Eskilstuna BK 75 Junior B Herr 401
    Mahdi Mohammadi 2000 Bergen Sparta, Norway 81 Junior B Herr 347
    Chima Duru 2000 Double Jab ABC, England 81 Junior B Herr 140
    Tor Byman 2001 BK Swing 52 Junior C Herr 360
    Said Moradi 2001 Skene Atletklubb 52 Junior C Herr 180
    Omar Mujtabashams 2001 Djurgårdens IF 52 Junior C Herr 367
    Simon Oavel Gabrielsson 2001 IF Linnea 56 Junior C Herr 273
    William Holm 2001 Kalmar BK 56 Junior C Herr 125
Aron Plahn 2001 Haninge BK 60 Junior C Herr 0
    Reza Qalandari 2001 BK Puma 60 Junior C Herr 429
    Jakob Lindström 2001 BK Kungälv 60 Junior C Herr 441
    Bikzada Amiransian 2001 Nässjö BK 60 Junior C Herr 151
    Shchezd Avsovzi 2000 Nyköpings BS 60 Junior C Herr 168
    Naseem Hussein 2000 Hoddesdon boxing academy, England 64 Junior C Herr 186
    Saya Bashir Shojaje 2000 Kalmar BK 64 Junior C Herr 295
    Anton Larsson 2001 KK All Round 64 Junior C Herr 405
    Philip Rappana 2000 Skene Atletklubb 64 Junior C Herr 178
    Feda Husach 2001 Ystads SK 64 Junior C Herr 291
    Connor Edwards 2001 South Wye police boxing academy, England 69 Junior C Herr 31
    Joel Jonsson 2001 Eskilstuna BK 69 Junior C Herr 323
    Markus Åberg 2001 Stockholms AIF 69 Junior C Herr 48
M Myers 2001 Sligo Boxing Club, Ireland 69 Junior C Herr 0
    Vidar Riström 2001 IF Linnea 69 Junior C Herr 150
    Jama Abdullahi 2001 Helge IF Boxning 69 Junior C Herr 409
Harman Mohammad Omar 2001 Pors Boxing, Norway 69 Junior C