matchlista
King Of The Ring 2018
 
# Nr klass Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
 
1 1 MJA 69 kg 1/4 Röd Firas Zein BK Fox, Sweden   -
          Blå Adrian Sander P. Hagen Romerike Bokseklubb, Norway Blå 3-2
 
2 2 MJC 64 kg 1/4 Röd Philip Rappana Skene Atletklubb, Sweden Röd 3-0
          Blå Naseem Hussein Hoddesdon boxing academy, England   -
 
3 3 MDB 36 kg 1/4 Röd Oliver Persson Bålsta BK, Sweden   -
          Blå Joshua Muyinda Redbergslids BK, Sweden Blå 3-0
 
4 4 MSB 60 kg 1/4 Röd Mohammad Ali Asghan BK Värend, Sweden Röd 5-0
          Blå Hossein Feyzi NBK Akilles, Sweden   -
 
5 5 MJC 69 kg 1/4 Röd Connor Edwards South Wye police boxing academy, England Röd 2-1
          Blå Markus Åberg Stockholms AIF, Sweden   -
 
6 6 MDB 48 kg 1/4 Röd Truls Englesson Höllvikens BK, Sweden Röd 2-1
          Blå Benjamin Printz Bah IF Linnea, Sweden   -
 
7 7 MSB 69 kg 1/4 Röd Gustav Tell Hammarby IF Boxning, Sweden   -
          Blå Martin Leventis Fisksätra Boxningsklubb, Sweden Blå 4-1
 
8 8 MJC 69 kg 1/4 Röd Mustafa Khaksar BK Viljan, Sweden Röd 3-0
          Blå Vidar Riström IF Linnea, Sweden   -
 
9 9 MDB 48 kg 1/4 Röd Andriy Khochaba Redbergslids BK, Sweden   -
          Blå Charlie Brown Hoddesdon boxing academy, England Blå 3-0
 
10 10 MSB 69 kg 1/4 Röd Ahmed Kalim Wafa BK Swing, Sweden   -
          Blå Milad Fatemi Narva BK, Sweden Blå 3-2
 
11 11 MJC 69 kg 1/4 Röd Joel Jonsson Eskilstuna BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Jama Abdullahi Helge IF Boxning, Sweden   -
 
12 12 MDB 54 kg 1/4 Röd Thomas Robinson South Derbyshire Boxing Academy, England Röd 2-1
          Blå Rohullah Rasulli Helge IF Boxning, Sweden   -
 
13 13 MSB 69 kg 1/4 Röd Gerald Dinnegan LEFT HOOK ABC, England Röd 5-0
          Blå Sami Chermiti Ystads SK, Sweden   -
 
14 14 MJC 75 kg 1/4 Röd Rory May Love C.P.C, England Röd 2-1
          Blå Robin Bhöme BK Ringen, Sweden   -
 
15 15 MDB 54 kg 1/4 Röd Nick Zulawinski Höllvikens BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Ben Anderberg Hammarby IF Boxning, Sweden   -
 
16 16 MSB 75 kg 1/4 Röd Sidney Winson South Derbyshire Boxing Academy, England Röd 5-0
          Blå Shane Fitzgerald DCU boxing club, Ireland   -
 
17 17 MJB 60 kg 1/4 Röd Najib Allah Jafari Djurgårdens IF, Sweden   -
          Blå Dettori Hodge - Brown Hoddesdon boxing academy, England Blå 3-0
 
18 18 MDB 54 kg 1/4 Röd Felix Sterjovski Skene Atletklubb, Sweden Röd 3-0
          Blå Emil Bye Eriksen Vestby IL - boxing, Norway   -
 
19 19 MSB 75 kg 1/4 Röd Raphael Brown LEFT HOOK ABC, England Röd 5-0
          Blå Sad Krkic Halmstad BS, Sweden   -
 
20 20 MJB 60 kg 1/4 Röd CAMERON SUTTLE Erne Boxing Club, Ireland Röd 2-1
          Blå Josef Vasquez Aziz IF Linnea, Sweden   -
 
21 21 MDB 57-1 kg 1/4 Röd Leon Nilsson Garcia Angered BC, Sweden   -
          Blå Joel Svensson IF Linnea, Sweden Blå 2-1
 
22 22 MSB 91 kg 1/4 Röd Goran Babic Djurgårdens IF, Sweden   -
          Blå Al Mamour Ndow KFUM Fight Zone, Sweden Blå 3-2
 
23 23 MJB 64 kg 1/4 Röd Sarvar Abdikarimjanov Botkyrka BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Hakim Hossim Hammarby IF Boxning, Sweden   -
 
24 24 MDA 57-2 kg 1/4 Röd Erik Towmasjan IK Ymer, Sweden Röd 2-1
          Blå Axel Mattsson Värnamo BK, Sweden   -
 
25 25 MSA 56 kg 1/4 Röd Chijioke Amechi Double Jab ABC, England   -
          Blå Nico Leviars Hoddesdon boxing academy, England Blå 5-0
 
26 26 MJB 64 kg 1/4 Röd Muhammad Ali BK Viljan, Sweden Röd 3-0
          Blå John Collins South Derbyshire Boxing Academy, England   -
 
27 27 MDA 57-2 kg 1/4 Röd Amar Muminhudzic BK Kungälv, Sweden Röd 2-1
          Blå Erik Wang Strømhaug B 30, Norway   -
 
28 28 MSA 60-2 kg 1/4 Röd Schain Amoer Kalmar BK, Sweden Röd 5-0
          Blå Henri Potter Kingfisher ABC, England   -
 
29 29 MJB 64 kg 1/4 Röd Ibragim Khadisov Ljungby BK, Sweden   -
          Blå Shaliko Broyan Halmstad BS, Sweden Blå RSC r2
 
30 30 MDA 60-1 kg 1/4 Röd Filip Ivarsson BK30 Motala, Sweden Röd 3-0
          Blå Diako Ahmed BK Fox, Sweden   -
 
31 31 MSA 60-1 kg 1/4 Röd john patrick harker Henrys gym, England   -
          Blå Biniam Tesfagabr Eskilstuna BK, Sweden Blå 5-0
 
32 32 MSC 60 kg 1/4 Röd Myahya Mazlamyar KK All Round, Sweden   -
          Blå Rezai Mohammad BK Kungälv, Sweden Blå 3-0
 
33 33 MDA 66 kg 1/4 Röd Jonathan Johnsson Eskilstuna BK, Sweden Röd 2-1
          Blå Emil Åhs BK Tiger, Sweden   -
 
34 34 MSA 64-2 kg 1/4 Röd Roberto Bengtsson Halmstad BS, Sweden Röd 5-0
          Blå Yousef Adou Redbergslids BK, Sweden   -
 
35 35 MSC 60 kg 1/4 Röd Attilio Porcile South Wye police boxing academy, England   -
          Blå Ludwig Törnblom Stockholms AIF, Sweden Blå 3-0
 
36 36 MDA 70 kg 1/4 Röd Sirwan Mohammadi BK30 Motala, Sweden   -
          Blå Oskar Hagman Redbergslids BK, Sweden Blå 3-0
 
37 37 MSA 64-1 kg 1/4 Röd Milad Mazdak Tifa BC, Sweden Röd 2-1
          Blå Connor Mccallum Bronx Gym, Scottland   -
 
38 38 MSC 60 kg 1/4 Röd Sherinagha Sadat Redbergslids BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Abbas Mohevi IF Linnea, Sweden   -
 
39 39 MDA 70 kg 1/4 Röd Julius Gumuliauskas Kungshamns BK, Sweden Röd 2-1
          Blå Joe Willacy Love C.P.C, England   -
 
40 40 MSA 69-2 kg 1/4 Röd nathan shepherd Henrys gym, England   -
          Blå Billy Lilljeqvist Bulldog Training Center, Sweden Blå 3-2
 
41 41 MSC 60 kg 1/4 Röd Biniam Gerebrhan Bergen Sparta, Norway Röd 2-1
          Blå Anwari Jawid Viktorija BK - Falköping, Sweden   -
 
42 42 MDA 70 kg 1/4 Röd Oscar Hellberg Hallstahammar KF, Sweden   -
          Blå Oscar Friden Swanson IK Ymer, Sweden Blå 2-1
 
43 43 MSA 69-1 kg 1/4 Röd Markus Lövberg KFUM Fight Zone, Sweden   -
          Blå Adolpe Sylva Halmstad BS, Sweden Blå 5-0
 
44 44 MSC 64-1 kg 1/4 Röd shaun Dunn LEFT HOOK ABC, England Röd 2-1
          Blå Alibaba Nazany Uddevalla BK, Sweden   -
 
45 45 MUB 60 kg 1/4 Röd T E Murphy Love C.P.C, England Röd RSC r3
          Blå Vicktor Ljungberg Majorna BK, Sweden   -
 
46 46 MSA 69-1 kg 1/4 Röd Toni Nohra Vänersborgs BK, Sweden   -
          Blå Alex Zendra GYM01 ABC, England Blå 5-0
 
47 47 MSC 69-2 kg 1/4 Röd Anzawer Yakhoul K.O Box, Jordanien Röd 3-0
          Blå Dino Negasi Redbergslids BK, Sweden   -
 
48 48 MUB 60 kg 1/4 Röd Albion Kelmendi Haninge BK, Sweden   -
          Blå Hadi Hadrous Malmö BK, Sweden Blå 3-0
 
49 49 MSA 75-2 kg 1/4 Röd Stanley Stannard Hoddesdon boxing academy, England Röd RSC
          Blå Will Hanson Love C.P.C, England   -
 
50 50 MSC 69-2 kg 1/4 Röd Igor Vidovic BK Puma, Sweden   -
          Blå Aqil Kazemi Hammarby IF Boxning, Sweden Blå 3-0
 
51 51 MUB 60 kg 1/4 Röd Nasvalah Nazeri Lunds BS, Sweden   -
          Blå Rahim Ali LEFT HOOK ABC, England Blå 3-0
 
52 52 MSA 75-2 kg 1/4 Röd Boulayoun Ouakd GAK Enighet, Sweden   -
          Blå Amir Smesem Hisingens BK, Sweden Blå 5-0
 
53 53 MSC 69-1 kg 1/4 Röd Younis Alshamali K.O Box, Jordanien Röd 2-1
          Blå Constantin Surugiu Hammarby IF Boxning, Sweden   -
 
54 54 MUB 63 kg 1/4 Röd Zubin Rashidi BK Värend, Sweden Röd RSC r2
          Blå Firas Alaed Lunds BS, Sweden   -
 
55 55 MSA 75-1 kg 1/4 Röd Mindaugas Gedminas AIK Lund, Norway Röd 5-0
          Blå Besfort Xhafoui KFUM Fight Zone, Sweden   -
 
56 56 MSC 69-1 kg 1/4 Röd Armin Cavalic GAK Enighet, Sweden   -
          Blå Bagir Alizada KFUM Fight Zone, Sweden Blå 3-0
 
57 57 MUB 63 kg 1/4 Röd Tait Stallard GYM01 ABC, England Röd 3-0
          Blå Felix Ryrstedt Kristianstads BK, Sweden   -
 
58 58 MSA 75-1 kg 1/4 Röd Siavash Saberian Djurgårdens IF, Sweden   -
          Blå Damian Biesekierski Botkyrka BK, Sweden Blå 5-0
 
59 59 MSC 75-2 kg 1/4 Röd Keto Murrain South Wye police boxing academy, England   -
          Blå Wiliam John Galvin Narva BK, Sweden Blå RSC
 
60 60 MUB 63 kg 1/4 Röd Viktor Råstedt Höllvikens BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Amel Hasanovik Winning BC, Sweden   -
 
61 61 MSA 81 kg 1/4 Röd rob magill Henrys gym, England   -
          Blå Constantino Nanga Hammarby IF Boxning, Sweden Blå RSC
 
62 62 MSC 75-2 kg 1/4 Röd Norton Rosengren Bålsta BK, Sweden Röd RSC r3
          Blå Lukas Larsson Eternity IF, Sweden   -
 
63 63 MUB 63 kg 1/4 Röd Emanuel Ryttersson Hallstahammar KF, Sweden Röd RSC r3
          Blå Noel Gabor Ystads SK, Sweden   -
 
64 64 MSA 81 kg 1/4 Röd Ola Alausa Double Jab ABC, England   -
          Blå Alexander Martinsen Oslo BK, Norway Blå 5-0
 
65 65 MSC 75-1 kg 1/4 Röd Adam Deeq IK Ymer, Sweden Röd 3-0
          Blå Jonael Ghidey Stockholms AIF, Sweden   -
 
66 66 MUB 66 kg 1/4 Röd Ali Al-Sibaheee Lunds BS, Sweden   -
          Blå Tomasz Guss GYM01 ABC, England Blå 3-0
 
67 67 MSA 91-1 kg 1/4 Röd Yulien Isaac Brunet GAK Enighet, Sweden   -
          Blå Linus Andersson Bulldog Training Center, Sweden Blå RSC
 
68 68 MSC 75-1 kg 1/4 Röd Nabil Chatti Tensta BK, Sweden   -
          Blå Magomed Ahmedov Ljungby BK, Sweden Blå RSC
 
69 69 MUB 66 kg 1/4 Röd Elias Gustafsson Trelleborg Boxning Academy BC, Sweden   -
          Blå Angelo Asmar Djurgårdens IF, Sweden Blå RSC r2
 
70 70 MJA 56 kg 1/2 Röd Erduan Berisha KFUM Linköping, Sweden Röd 5-0
          Blå Hafiz Merzai Kristianstads BK, Sweden   -
 
71 71 MSC 75-1 kg 1/4 Röd Will Hutton South Wye police boxing academy, England   -
          Blå Hussein Abdalredha Majorna BK, Sweden Blå WO
 
72 72 MUB 66 kg 1/4 Röd Kacper Skowronski Viktorija BK - Falköping, Sweden   -
          Blå Melker Maltelid Winning BC, Sweden Blå 2-1
 
73 73 MJA 56 kg 1/2 Röd Muzammil Akbari IF Linnea, Sweden Röd rscr3
          Blå harry kelly Henrys gym, England   -
 
74 74 MSC 81-2 kg 1/4 Röd Oscar Sahlin Ekenholst KK All Round, Sweden Röd 3-0
          Blå Kristjan Gjonlutaj BK30 Motala, Sweden   -
 
75 75 MUB 70 kg 1/4 Röd Josef Noyan IF Linnea, Sweden Röd 3-0
          Blå Sirach Zein BK Fox, Sweden   -
 
76 76 MJA 60 kg 1/2 Röd Morteza Hassami Tifa BC, Sweden   -
          Blå Nebil Ibrahim Upsala IF, Sweden Blå 5-0
 
77 77 MSC 81-2 kg 1/4 Röd Hamzat Zakriev Viktorija BK - Falköping, Sweden   -
          Blå Hugo Nerge Narva BK, Sweden Blå 3-0
 
78 78 MUB 70 kg 1/4 Röd Fahd Ali Hussein Djurgårdens IF, Sweden   -
          Blå Omar Qachar East Idrottsförening Norrköping, Sweden Blå 3-0
 
79 79 MJA 64 kg 1/2 Röd Harys Lowe Northwest ABC, Scottland Röd 3-0
          Blå Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning, Sweden   -
 
80 80 MSC 81-1 kg 1/4 Röd Hans Martinsson KK All Round, Sweden   -
          Blå Taren Aujla GYM01 ABC, England Blå RSC
 
81 81 MUB 70 kg 1/4 Röd Joshua Sholoye Hoddesdon boxing academy, England Röd 2-1
          Blå Mohamed Zaka Hisingens BK, Sweden   -
 
82 82 MJA 64 kg 1/2 Röd Mohammed EL-Zein GAK Enighet, Sweden   -
          Blå Hampus Broman BS Tor, Sweden Blå 3-2
 
83 83 MSC 81-1 kg 1/4 Röd Nima Mirzaei Fisksätra Boxningsklubb, Sweden   -
          Blå William Bruun Horten Bokseklubb, Norway Blå RSC r2
 
84 84 MUB 75 kg 1/4 Röd Ali Smesem Hisingens BK, Sweden Röd AB r3
          Blå Sebastian Olsson Eternity IF, Sweden   -
 
85 85 MJA 69 kg 1/2 Röd MARK KELLS Erne Boxing Club, Ireland Röd 4-1
          Blå Sam King Hoddesdon boxing academy, England   -
 
86 86 MSC 91 kg 1/4 Röd Dennis Kuc Angered BC, Sweden Röd 3-0
          Blå Jakob Dahlberg IK Ymer, Sweden   -
 
87 87 MUA 57 kg 1/4 Röd Kurt Lee Hoddesdon boxing academy, England   -
          Blå Dino Martinovic BK Tiger, Sweden Blå 2-1
 
88 88 MJA 69 kg 1/2 Röd Taher Ibrahimzad Vänersborgs BK, Sweden   -
          Blå Adrian Sander P. Hagen Romerike Bokseklubb, Norway Blå 4-1
 
89 89 MSC 91 kg 1/4 Röd Calum Belprez GYM01 ABC, England   -
          Blå Kevin Morgan Double Jab ABC, England Blå 3-0
 
90 90 MUA 57 kg 1/4 Röd Kevin Bohm Morgongåva BK, Sweden   -
          Blå Noah Nordby Kalmar BK, Sweden Blå 2-1
 
91 91 MSB 60 kg 1/2 Röd Ryan Rodriguez GYM01 ABC, England   -
          Blå Hasan Atay Halmstad BS, Sweden Blå AB r2
 
92 92 MSC 91 kg 1/4 Röd Calvim Shungv-Mandonngo BK Tiger, Sweden Röd 2-1
          Blå Aleksander Lysø B 30, Norway   -
 
93 93 MUA 57 kg 1/4 Röd Mehedi Algazzi Arendal Bokseklubb, Norway Röd 2-1
          Blå Alan Zangana Hammarby IF Boxning, Sweden   -
 
94 94 MSB 60 kg 1/2 Röd Delshad Dawd NBK Akilles, Sweden   -
          Blå Mohammad Ali Asghan BK Värend, Sweden Blå AB r2
 
95 95 MUB 80+ kg 1/2 Röd Axel Agnesten Eskilstuna BK, Sweden Röd RSC r2
          Blå Fabian Olsson Ystads SK, Sweden   -
 
96 96 MDC 34 kg 1/2 Röd Frankie Moody Hoddesdon boxing academy, England   -
          Blå Angelo Dobreva KFUM Fight Zone, Sweden Blå 3-0
 
97 97 MSB 64 kg 1/2 Röd Josh Powell South Wye police boxing academy, England   -
          Blå Aminullah Amini Uddevalla BK, Sweden Blå WO
 
98 98 MUB 80+ kg 1/2 Röd Enrikas Nianiluka NBK Akilles, Sweden   -
          Blå Sadri Tarlamishi Hisingens BK, Sweden Blå rsc R1
 
99 99 MDC 34 kg 1/2 Röd Jonathan Hart Hoddesdon boxing academy, England Röd 3-0
          Blå Sanad Tayseer K.O Box, Jordanien   -
 
100 100 MSB 64 kg 1/2 Röd Johan Nilsson BK Revansch, Sweden   -
          Blå Omar Barry GYM01 ABC, England Blå 5-0
 
101 101 MUA 60 kg 1/2 Röd Alfie Gaskin Hoddesdon boxing academy, England Röd RSC r2
          Blå Tino Badkobeh Eternity IF, Sweden   -
 
102 102 MDB 36 kg 1/2 Röd Ivan Skillfeldt Värnamo BK, Sweden   -
          Blå Tommy Phan IK Ymer, Sweden Blå 3-0
 
103 103 MSB 69 kg 1/2 Röd Tareq Jamel K.O Box, Jordanien   -
          Blå Martin Leventis Fisksätra Boxningsklubb, Sweden Blå RSC r2
 
104 104 MUA 60 kg 1/2 Röd HARRIS CROWLEY Erne Boxing Club, Ireland   -
          Blå Kevin Scott Upsala IF, Sweden Blå 3-0
 
105 105 MDB 36 kg 1/2 Röd Viggo Pettersson Hallstahammar KF, Sweden   -
          Blå Joshua Muyinda Redbergslids BK, Sweden Blå 3-0
 
106 106 MSB 69 kg 1/2 Röd Milad Fatemi Narva BK, Sweden   -
          Blå Gerald Dinnegan LEFT HOOK ABC, England Blå 4-1
 
107 107 MJC 52 kg 1/2 Röd Said Moradi Skene Atletklubb, Sweden Röd RSC r2
          Blå Tor Byman BK Swing, Sweden   -
 
108 108 MDB 38 kg 1/2 Röd Rene Vainiomäki Väkevä Boxing Team, Finland Röd 2-1
          Blå Hugo härstedt Höllvikens BK, Sweden   -
 
109 109 MSB 75 kg 1/2 Röd Connor McGinn DCU boxing club, Ireland   -
          Blå Muhammad Ewaz Khalili Hammarby IF Boxning, Sweden Blå 3-2
 
110 110 MJC 60 kg 1/2 Röd Bikzada Amiransian Nässjö BK, Sweden   -
          Blå Shchezd Avsovzi Nyköpings BS, Sweden Blå 3-0
 
111 111 MDB 44 kg 1/2 Röd Bil al Tak KK All Round, Sweden   -
          Blå Alex Luong Hoddesdon boxing academy, England Blå 3-0
 
112 112 MSB 75 kg 1/2 Röd Sidney Winson South Derbyshire Boxing Academy, England   -
          Blå Raphael Brown LEFT HOOK ABC, England Blå 5-0
 
113 113 MJC 60 kg 1/2 Röd Reza Qalandari BK Puma, Sweden   -
          Blå Jakob Lindström BK Kungälv, Sweden Blå 3-0
 
114 114 MDB 46 kg 1/2 Röd johannes Chabo KK All Round, Sweden Röd 3-0
          Blå Dino Alic Redbergslids BK, Sweden   -
 
115 115 MSB 81 kg 1/2 Röd Johannes Bjur Lunds BS, Sweden Röd 4-1
          Blå Abdelhafid Jlassi Djurgårdens IF, Sweden   -
 
116 116 MJC 64 kg 1/2 Röd Feda Husach Ystads SK, Sweden   -
          Blå Saya Bashir Shojaje Kalmar BK, Sweden Blå 3-0
 
117 117 MDB 48 kg 1/2 Röd Ivan Zuravel Porvoon Nyrkkeilyseura, Finland   -
          Blå Jassin Zina BK Revansch, Sweden Blå 3-0
 
118 118 MSB 81 kg 1/2 Röd Kjetil Østerhus Gundersen Horten Bokseklubb, Norway   -
          Blå Genti Morina KFUM Fight Zone, Sweden Blå 5-0
 
119 119 MJC 64 kg 1/2 Röd Anton Larsson KK All Round, Sweden   -
          Blå Philip Rappana Skene Atletklubb, Sweden Blå 3-0
 
120 120 MDB 48 kg 1/2 Röd Truls Englesson Höllvikens BK, Sweden   -
          Blå Charlie Brown Hoddesdon boxing academy, England Blå 2-1
 
121 121 MSB 91 kg 1/2 Röd Morten Dåbu Grimstad Bokseklubb, Norway   -
          Blå Mohamad Hamdi Alhaji Shammo Kungshamns BK, Sweden Blå 4-1
 
122 122 MJC 69 kg 1/2 Röd Hampus Jonasson Eternity IF, Sweden   -
          Blå Connor Edwards South Wye police boxing academy, England Blå WO
 
123 123 MDB 50 kg 1/2 Röd Axel Härstedt Höllvikens BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Mahdi Hossaini Viktorija BK - Falköping, Sweden   -
 
124 124 MSB 91 kg 1/2 Röd Machindo Mwambazi Double Jab ABC, England Röd WO
          Blå Al Mamour Ndow KFUM Fight Zone, Sweden   -
 
125 125 MJC 69 kg 1/2 Röd Mustafa Khaksar BK Viljan, Sweden   -
          Blå Joel Jonsson Eskilstuna BK, Sweden Blå 3-0
 
126 126 MDB 52 kg 1/2 Röd Ardwan Rashid Tensta BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Nataniel Sarreal Bekkelund Horten Bokseklubb, Norway   -
 
127 127 MSA 56 kg 1/2 Röd Clay Jayson KFUM Linköping, Sweden   -
          Blå Hamza Mahmood Hoddesdon boxing academy, England Blå 5-0
 
128 128 MJC 75 kg 1/2 Röd Muslim Alizdeh Stockholms AIF, Sweden   -
          Blå Daniel Leskovar Redbergslids BK, Sweden Blå 3-0
 
129 129 MDB 52 kg 1/2 Röd Elliot Ekhamre Eskilstuna BK, Sweden Röd 2-1
          Blå Uno Enerskog Ottosson IF Linnea, Sweden   -
 
130 130 MSA 56 kg 1/2 Röd Arsalan Dastparvar Narva BK, Sweden   -
          Blå Nico Leviars Hoddesdon boxing academy, England Blå 4-1
 
131 131 MJC 75 kg 1/2 Röd Jones El Batall GAK Enighet, Sweden   -
          Blå Rory May Love C.P.C, England Blå WO
 
132 132 MDB 54 kg 1/2 Röd Krisztian Nileborg Höllvikens BK, Sweden   -
          Blå Thomas Robinson South Derbyshire Boxing Academy, England Blå 3-0
 
133 133 MSA 60-2 kg 1/2 Röd Alieu Sanneh African PBC Team, Gambia   -
          Blå Arslan Khataev Porvoon Nyrkkeilyseura, Finland Blå RSC r2
 
134 134 MJC 81 kg 1/2 Röd Mohammed Hannoun Upsala IF, Sweden   -
          Blå Shafulla Hotak Nyköpings BS, Sweden Blå 2-1
 
135 135 MDB 54 kg 1/2 Röd Nick Zulawinski Höllvikens BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Felix Sterjovski Skene Atletklubb, Sweden   -
 
136 136 MSA 60-2 kg 1/2 Röd Ali Qawir Allstars Training center, Sweden Röd 3-2
          Blå Schain Amoer Kalmar BK, Sweden   -
 
137 137 MJC 91 kg 1/2 Röd Ahmed Inegi Helge IF Boxning, Sweden   -
          Blå Momodou Touray Djurgårdens IF, Sweden Blå 2-1
 
138 138 MDB 57-2 kg 1/2 Röd Josef Salih Angered BC, Sweden Röd 3-0
          Blå Walter Steen Hisingens BK, Sweden   -
 
139 139 MSA 60-1 kg 1/2 Röd Ali Yusefi Hammarby IF Boxning, Sweden   -
          Blå Paolo Magui BK Ringen, Sweden Blå WO
 
140 140 MJB 60 kg 1/2 Röd Hasani Laal Mohammad Djurgårdens IF, Sweden   -
          Blå Alvin Warukaga BK30 Motala, Sweden Blå 3-0
 
141 141 MDB 57-2 kg 1/2 Röd Lucas Ankarberg Berggren Redbergslids BK, Sweden Röd WO
          Blå David Rastas Bålsta BK, Sweden   -
 
142 142 MSA 60-1 kg 1/2 Röd Faraz Abid Hoddesdon boxing academy, England Röd 3-2
          Blå Biniam Tesfagabr Eskilstuna BK, Sweden   -
 
143 143 MJB 60 kg 1/2 Röd Dettori Hodge - Brown Hoddesdon boxing academy, England   -
          Blå CAMERON SUTTLE Erne Boxing Club, Ireland Blå 2-1
 
144 144 MDB 57-1 kg 1/2 Röd Hampus Hagström Hallstahammar KF, Sweden Röd 3-0
          Blå Bo Lier Horten Bokseklubb, Norway   -
 
145 145 MSA 64-2 kg 1/2 Röd Tasal Musaze Djurgårdens IF, Sweden   -
          Blå Terry McEntee DCU boxing club, Ireland Blå AB r2
 
146 146 MJB 64 kg 1/2 Röd Ghullam Barmaki Bergen Sparta, Norway Röd 2-1
          Blå Sarvar Abdikarimjanov Botkyrka BK, Sweden   -
 
147 147 MDB 57-1 kg 1/2 Röd Elias Svensson Bålsta BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Joel Svensson IF Linnea, Sweden   -
 
148 148 MSA 64-2 kg 1/2 Röd Hilal Saleh Bulldog Training Center, Sweden   -
          Blå Roberto Bengtsson Halmstad BS, Sweden Blå 4-1
 
149 149 MJB 64 kg 1/2 Röd Muhammad Ali BK Viljan, Sweden Röd RSC-I r2
          Blå Shaliko Broyan Halmstad BS, Sweden   -
 
150 150 MDA 46 kg 1/2 Röd Brandon Foster Sweeney Hoddesdon boxing academy, England Röd 3-0
          Blå Nicklas Tårnes Stavnes B 30, Norway   -
 
151 151 MSA 64-1 kg 1/2 Röd Kieran McMaster Northwest ABC, Scottland Röd 4-1
          Blå Emil Stor Hallstahammar KF, Sweden   -
 
152 152 MJB 69 kg 1/2 Röd joe stilgoe Henrys gym, England   -
          Blå Allan Sinani Angered BC, Sweden Blå 3-0
 
153 153 MDA 52 kg 1/2 Röd Denis Nikandrov KFUM Linköping, Sweden Röd 2-1
          Blå Kamiran Ato Al Khalaf Viktorija BK - Falköping, Sweden   -
 
154 154 MSA 64-1 kg 1/2 Röd rafal benka Henrys gym, England Röd 4-1
          Blå Milad Mazdak Tifa BC, Sweden   -
 
155 155 MJB 75 kg 1/2 Röd Mohamad Rezale Hammarby IF Boxning, Sweden Röd AB r2
          Blå Gustav Dahlström Eskilstuna BK, Sweden   -
 
156 156 MDA 54 kg 1/2 Röd Pooya Khodadi Angered BC, Sweden Röd 3-0
          Blå Albert Skillfeldt Värnamo BK, Sweden   -
 
157 157 MSA 69-2 kg 1/2 Röd William McLean Northwest ABC, Scottland Röd RSC r2
          Blå John Jeppsson Rudell Majorna BK, Sweden   -
 
158 158 MSC 56 kg 1/2 Röd Shukorddin Amari Kalmar BK, Sweden   -
          Blå Ali Slup Splimi Nässjö BK, Sweden Blå 3-0
 
159 159 MDA 57-2 kg 1/2 Röd Nathan May Love C.P.C, England Röd 2-1
          Blå Afif Khzam Nyköpings BS, Sweden   -
 
160 160 MSA 69-2 kg 1/2 Röd Ferdous Sahar Stockholms AIF, Sweden Röd WO
          Blå Billy Lilljeqvist Bulldog Training Center, Sweden   -
 
161 161 MSC 60 kg 1/2 Röd Rezai Mohammad BK Kungälv, Sweden   -
          Blå Ludwig Törnblom Stockholms AIF, Sweden Blå 3-0
 
162 162 MDA 57-2 kg 1/2 Röd Erik Towmasjan IK Ymer, Sweden Röd 3-0
          Blå Amar Muminhudzic BK Kungälv, Sweden   -
 
163 163 MSA 69-1 kg 1/2 Röd Ali Amanullah Yousufi Hammarby IF Boxning, Sweden   -
          Blå Nathan Samuels Merridale boxing club, England Blå 2-1
 
164 164 MSC 60 kg 1/2 Röd Sherinagha Sadat Redbergslids BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Biniam Gerebrhan Bergen Sparta, Norway   -
 
165 165 MDA 57-1 kg 1/2 Röd Alfred Thoren BK Revansch, Sweden   -
          Blå Zinoviy Dragan Angered BC, Sweden Blå 3-0
 
166 166 MSA 69-1 kg 1/2 Röd Adolpe Sylva Halmstad BS, Sweden Röd 3-0
          Blå Alex Zendra GYM01 ABC, England   -
 
167 167 MSC 64-2 kg 1/2 Röd Daniel Ibrahim Fisksätra Boxningsklubb, Sweden   -
          Blå Baxialy Rhmane BK Kungälv, Sweden Blå 3-0
 
168 168 MDA 57-1 kg 1/2 Röd Ryan El Khoury Boxyard, Libanon Röd 3-0
          Blå Henrik Magnussen B 30, Norway   -
 
169 169 MSA 75-2 kg 1/2 Röd Topias Lepo FIN, Finland   -
          Blå Adam Chartoi Hammarby IF Boxning, Sweden Blå 3-0
 
170 170 MSC 64-2 kg 1/2 Röd Jake Williams South Wye police boxing academy, England   -
          Blå Christian Alfaro NBK Akilles, Sweden Blå 3-0
 
171 171 MDA 60-2 kg 1/2 Röd William Thomson Redbergslids BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Malak Mallouh IK Ymer, Sweden   -
 
172 172 MSA 75-2 kg 1/2 Röd Stanley Stannard Hoddesdon boxing academy, England Röd 3-2
          Blå Amir Smesem Hisingens BK, Sweden   -
 
173 173 MSC 64-1 kg 1/2 Röd Cormac Garvey GYM01 ABC, England Röd 3-0
          Blå Hoda Hamkar Horten Bokseklubb, Norway   -
 
174 174 MDA 60-2 kg 1/2 Röd Ron Emini Jessheim Bokseklubb, Norway   -
          Blå Hampus Raffolt Djurgårdens IF, Sweden Blå 3-0
 
175 175 MSA 75-1 kg 1/2 Röd Karim Colley African PBC Team, Gambia   -
          Blå Wesley Washington Hoddesdon boxing academy, England Blå 4-1
 
176 176 MSC 64-1 kg 1/2 Röd Vukasin Velickovic Redbergslids BK, Sweden Röd 2-1
          Blå shaun Dunn LEFT HOOK ABC, England   -
 
177 177 MDA 60-1 kg 1/2 Röd Bismellah Azimi Horten Bokseklubb, Norway   -
          Blå Kevin Hedman BK Tiger, Sweden Blå 2-1
 
178 178 MSA 75-1 kg 1/2 Röd Mindaugas Gedminas AIK Lund, Norway Röd 3-0
          Blå Damian Biesekierski Botkyrka BK, Sweden   -
 
179 179 MSC 69-2 kg 1/2 Röd Henrik Sillah Stockholms AIF, Sweden Röd 2-1
          Blå Jawad Hosseini Angered BC, Sweden   -
 
180 180 MDA 60-1 kg 1/2 Röd Melker Nero Kristianstads BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Filip Ivarsson BK30 Motala, Sweden   -
 
181 181 MSA 81 kg 1/2 Röd Jonty Carnegie Merridale boxing club, England   -
          Blå Liridon Nuha Hammarby IF Boxning, Sweden Blå 5-0
 
182 182 MSC 69-2 kg 1/2 Röd Anzawer Yakhoul K.O Box, Jordanien Röd 2-1
          Blå Aqil Kazemi Hammarby IF Boxning, Sweden   -
 
183 183 MDA 66 kg 1/2 Röd Brage Elverhøi Jessheim Bokseklubb, Norway Röd 3-0
          Blå Abdullah Abbas Angered BC, Sweden   -
 
184 184 MSA 81 kg 1/2 Röd Constantino Nanga Hammarby IF Boxning, Sweden   -
          Blå Alexander Martinsen Oslo BK, Norway Blå 5-0
 
185 185 MSC 69-1 kg 1/2 Röd Afi Amin Fisksätra Boxningsklubb, Sweden Röd 3-0
          Blå Mikael Rezai Angered BC, Sweden   -
 
186 186 MDA 66 kg 1/2 Röd Dilon Kena Jako Angered BC, Sweden   -
          Blå Jonathan Johnsson Eskilstuna BK, Sweden Blå 3-0
 
187 187 MSA 91-2 kg 1/2 Röd Ali Dehghani Team Iran, Iran Röd WO
          Blå Agit Bilge East Idrottsförening Norrköping, Sweden   -
 
188 188 MSC 69-1 kg 1/2 Röd Younis Alshamali K.O Box, Jordanien   -
          Blå Bagir Alizada KFUM Fight Zone, Sweden Blå 3-2
 
189 189 MDA 70 kg 1/2 Röd Emilio Reyes Ludwig Djurgårdens IF, Sweden   -
          Blå Oskar Hagman Redbergslids BK, Sweden Blå 3-0
 
190 190 MSA 91-2 kg 1/2 Röd Martin Axelsson IK Ymer, Sweden   -
          Blå Babacar Kamara Djurgårdens IF, Sweden Blå KO r2
 
191 191 MSC 75-2 kg 1/2 Röd Seyyed Mohammad Hossezni KFUM Linköping, Sweden   -
          Blå Mohammed Mherat K.O Box, Jordanien Blå 3-0
 
192 192 MDA 70 kg 1/2 Röd Julius Gumuliauskas Kungshamns BK, Sweden   -
          Blå Oscar Friden Swanson IK Ymer, Sweden Blå 3-0
 
193 193 MSA 91-1 kg 1/2 Röd Tony Browne St Michaels Dublin, Ireland Röd 5-0
          Blå Alexandar Djurdjulov Narva BK, Sweden   -
 
194 194 MSC 75-2 kg 1/2 Röd Wiliam John Galvin Narva BK, Sweden   -
          Blå Norton Rosengren Bålsta BK, Sweden Blå 5-0
 
195 195 MDA 75 kg 1/2 Röd Felix Lindström IF Linnea, Sweden   -
          Blå Dennis Bøe Dahl B 30, Norway Blå 3-0
 
196 196 MSA 91-1 kg 1/2 Röd Alexander Bwambale Djurgårdens IF, Sweden   -
          Blå Linus Andersson Bulldog Training Center, Sweden Blå WO
 
197 197 MSC 75-1 kg 1/2 Röd Aeman Jamil KFUM Fight Zone, Sweden   -
          Blå Adam Deeq IK Ymer, Sweden Blå RSC r2
 
198 198 MUB 54 kg 1/2 Röd Elias Habeeb Ramirez Majorna BK, Sweden   -
          Blå Brady Cronin Hoddesdon boxing academy, England Blå 3-0
 
199 199 MDB 34 kg 1/1 Röd Said Mamergov Haninge BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Benjamin Rönnberg Bålsta BK, Sweden   -
 
200 200 MSC 75-1 kg 1/2 Röd Magomed Ahmedov Ljungby BK, Sweden Röd 5-0
          Blå Hussein Abdalredha Majorna BK, Sweden   -
 
201 201 MUB 54 kg 1/2 Röd Marco Alärd Skoftebyns AIS, Sweden Röd 3-0
          Blå Lukas Luukkonen Larsson Grizzly BK, Sweden   -
 
202 202 MDB 40 kg 1/1 Röd Oscar Morales Andersson Redbergslids BK, Sweden Röd 2-1
          Blå Anton Stolfi Hisingens BK, Sweden   -
 
203 203 MSC 81-2 kg 1/2 Röd Correa Robinsson Grizzly BK, Sweden   -
          Blå Rudolfas Nemickas DCU boxing club, Ireland Blå 3-0
 
204 204 MUB 60 kg 1/2 Röd Danial Arshad Djurgårdens IF, Sweden   -
          Blå T E Murphy Love C.P.C, England Blå 3-0
 
205 205 MDB 42 kg 1/1 Röd Adrian Ström Botkyrka BK, Sweden   -
          Blå Melvin Svensson IF Linnea, Sweden Blå 3-0
 
206 206 MSC 81-2 kg 1/2 Röd Oscar Sahlin Ekenholst KK All Round, Sweden Röd 4-1
          Blå Hugo Nerge Narva BK, Sweden   -
 
207 207 MUB 60 kg 1/2 Röd Hadi Hadrous Malmö BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Rahim Ali LEFT HOOK ABC, England   -
 
208 208 MDB 63 kg 1/1 Röd Mohammed Abdulla Angered BC, Sweden   -
          Blå Elvin Belizaka Hammarby IF Boxning, Sweden Blå 3-0
 
209 209 MSC 81-1 kg 1/2 Röd Robin Rosengren KK All Round, Sweden   -
          Blå Philip Indos BK Värend, Sweden Blå 3-0
 
210 210 MUB 63 kg 1/2 Röd Zubin Rashidi BK Värend, Sweden Röd WO
          Blå Tait Stallard GYM01 ABC, England   -
 
211 211 MDB 70 kg 1/1 Röd shaun boyle Bronx Gym, Scottland Röd DISQ r2
          Blå ADNAN EZEDDINE Tifa BC, Sweden   -
 
212 212 MSC 81-1 kg 1/2 Röd Taren Aujla GYM01 ABC, England Röd 3-2
          Blå William Bruun Horten Bokseklubb, Norway   -
 
213 213 MUB 63 kg 1/2 Röd Viktor Råstedt Höllvikens BK, Sweden   -
          Blå Emanuel Ryttersson Hallstahammar KF, Sweden Blå 2-1
 
214 214 MDB 75 kg 1/1 Röd Hamzeh Omari K.O Box, Jordanien   -
          Blå Antonio Rifati KFUM Fight Zone, Sweden Blå 3-0
 
215 215 MSC 91 kg 1/2 Röd Daniel Wennlund Bålsta BK, Sweden   -
          Blå Dennis Kuc Angered BC, Sweden Blå 3-0
 
216 216 MUB 66 kg 1/2 Röd Owen Wright Love C.P.C, England   -
          Blå Tomasz Guss GYM01 ABC, England Blå 3-0
 
217 217 MJA 56 kg 1/1 Röd Erduan Berisha KFUM Linköping, Sweden   -
          Blå Muzammil Akbari IF Linnea, Sweden Blå 2-1
 
218 218 MSC 91 kg 1/2 Röd Kevin Morgan Double Jab ABC, England Röd 5-0
          Blå Calvim Shungv-Mandonngo BK Tiger, Sweden   -
 
219 219 MUB 66 kg 1/2 Röd Angelo Asmar Djurgårdens IF, Sweden Röd 2-1
          Blå Melker Maltelid Winning BC, Sweden   -
 
220 220 MJA 60 kg 1/1 Röd Ewan Hamilton Northwest ABC, Scottland   -
          Blå Nebil Ibrahim Upsala IF, Sweden Blå 3-0
 
221 221 MSC 91+ kg 1/2 Röd Axel Gestsson BK Fox, Sweden   -
          Blå Mohammed Al Ashiri Narva BK, Sweden Blå 3-0
 
222 222 MUB 70 kg 1/2 Röd Aiden De Araüjo Kerry Haninge BK, Sweden   -
          Blå Josef Noyan IF Linnea, Sweden Blå 3-0
 
223 223 MJA 64 kg 1/1 Röd Harys Lowe Northwest ABC, Scottland   -
          Blå Hampus Broman BS Tor, Sweden Blå 3-0
 
224 224 MDC 30 kg 1/1 Röd Hayden Fisher Bronx Gym, Scottland   -
          Blå Benjamin Nileborg Höllvikens BK, Sweden Blå 3-0
 
225 225 MUB 70 kg 1/2 Röd Omar Qachar East Idrottsförening Norrköping, Sweden   -
          Blå Joshua Sholoye Hoddesdon boxing academy, England Blå 3-0
 
226 226 MJA 69 kg 1/1 Röd MARK KELLS Erne Boxing Club, Ireland Röd 3-0
          Blå Adrian Sander P. Hagen Romerike Bokseklubb, Norway   -
 
227 227 MDC 38 kg 1/1 Röd Wilhelm Lann Hagberg Redbergslids BK, Sweden   -
          Blå Henning Backlund Bålsta BK, Sweden Blå 3-0
 
228 228 MUB 75 kg 1/2 Röd Genadi Gusharashvili Haninge BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Edward Kyrkander Viktorija BK - Falköping, Sweden   -
 
229 229 MJA 75 kg 1/1 Röd Majd Alsafad Tifa BC, Sweden   -
          Blå Moltas Lundström IF Linnea, Sweden Blå 2-1
 
230 230 MDC 40 kg 1/1 Röd Belal Jebara IF Linnea, Sweden   -
          Blå Jonjoe Hawkins South Derbyshire Boxing Academy, England Blå 2-1
 
231 231 MUB 75 kg 1/2 Röd Mobariz Durani BK Fox, Sweden   -
          Blå Ali Smesem Hisingens BK, Sweden Blå 2-1
 
232 232 MSB 60 kg 1/1 Röd Hasan Atay Halmstad BS, Sweden   -
          Blå Mohammad Ali Asghan BK Värend, Sweden Blå 3-0
 
233 233 MDC 42 kg 1/1 Röd Marcello Karlsson Hisingens BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Isak Fläring Tifa BC, Sweden   -
 
234 234 MUA 57 kg 1/2 Röd davey adams Henrys gym, England   -
          Blå Dino Martinovic BK Tiger, Sweden Blå 2-1
 
235 235 MSB 64 kg 1/1 Röd Aminullah Amini Uddevalla BK, Sweden   -
          Blå Omar Barry GYM01 ABC, England Blå 3-0
 
236 236 MDC 44 kg 1/1 Röd Love Karlsson Redbergslids BK, Sweden   -
          Blå Egil Backlund Bålsta BK, Sweden Blå 3-0
 
237 237 MUA 57 kg 1/2 Röd Noah Nordby Kalmar BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Mehedi Algazzi Arendal Bokseklubb, Norway   -
 
238 238 MSB 69 kg 1/1 Röd Martin Leventis Fisksätra Boxningsklubb, Sweden   -
          Blå Gerald Dinnegan LEFT HOOK ABC, England Blå 3-0
 
239 239 MDC 50 kg 1/1 Röd Maga Osmanov Haninge BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Maximilliam Nygård IF Linnea, Sweden   -
 
240 240 MDC 34 kg 1/1 Röd Angelo Dobreva KFUM Fight Zone, Sweden Röd 2-1
          Blå Jonathan Hart Hoddesdon boxing academy, England   -
 
241 241 MSB 75 kg 1/1 Röd Muhammad Ewaz Khalili Hammarby IF Boxning, Sweden Röd 2-1
          Blå Raphael Brown LEFT HOOK ABC, England   -
 
242 242 MUB 80+ kg 1/1 Röd Axel Agnesten Eskilstuna BK, Sweden   -
          Blå Sadri Tarlamishi Hisingens BK, Sweden Blå RSC r1
 
243 243 MDB 36 kg 1/1 Röd Tommy Phan IK Ymer, Sweden   -
          Blå Joshua Muyinda Redbergslids BK, Sweden Blå 3-0
 
244 244 MSB 81 kg 1/1 Röd Johannes Bjur Lunds BS, Sweden Röd 2-1
          Blå Genti Morina KFUM Fight Zone, Sweden   -
 
245 245 MUA 60 kg 1/1 Röd Alfie Gaskin Hoddesdon boxing academy, England   -
          Blå Kevin Scott Upsala IF, Sweden Blå 2-1
 
246 246 MDB 38 kg 1/1 Röd Mathias Loorits Porvoon Nyrkkeilyseura, Finland   -
          Blå Rene Vainiomäki Väkevä Boxing Team, Finland Blå 2-1
 
247 247 MSB 91 kg 1/1 Röd Mohamad Hamdi Alhaji Shammo Kungshamns BK, Sweden   -
          Blå Machindo Mwambazi Double Jab ABC, England Blå 3-0
 
248 248 MJC 52 kg 1/1 Röd Omar Mujtabashams Djurgårdens IF, Sweden Röd 2-1
          Blå Said Moradi Skene Atletklubb, Sweden   -
 
249 249 MDB 44 kg 1/1 Röd Saber Abu Daher Angered BC, Sweden   -
          Blå Alex Luong Hoddesdon boxing academy, England Blå 3-0
 
250 250 MSA 56 kg 1/1 Röd Hamza Mahmood Hoddesdon boxing academy, England   -
          Blå Nico Leviars Hoddesdon boxing academy, England Blå WO
 
251 251 MJC 56 kg 1/1 Röd William Holm Kalmar BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Simon Oavel Gabrielsson IF Linnea, Sweden   -
 
252 252 MDB 46 kg 1/1 Röd Leon Berisha Viktorija BK - Falköping, Sweden   -
          Blå johannes Chabo KK All Round, Sweden Blå 2-1
 
253 253 MSA 60-2 kg 1/1 Röd Arslan Khataev Porvoon Nyrkkeilyseura, Finland Röd 3-0
          Blå Ali Qawir Allstars Training center, Sweden   -
 
254 254 MJC 60 kg 1/1 Röd Shchezd Avsovzi Nyköpings BS, Sweden Röd KO
          Blå Jakob Lindström BK Kungälv, Sweden   -
 
255 255 MDB 48 kg 1/1 Röd Jassin Zina BK Revansch, Sweden   -
          Blå Charlie Brown Hoddesdon boxing academy, England Blå 3-0
 
256 256 MSA 60-1 kg 1/1 Röd Paolo Magui BK Ringen, Sweden   -
          Blå Faraz Abid Hoddesdon boxing academy, England Blå 2-1
 
257 257 MJC 64 kg 1/1 Röd Saya Bashir Shojaje Kalmar BK, Sweden   -
          Blå Philip Rappana Skene Atletklubb, Sweden Blå RSC r3
 
258 258 MDB 50 kg 1/1 Röd Kevin Hagström IF Linnea, Sweden   -
          Blå Axel Härstedt Höllvikens BK, Sweden Blå 2-1
 
259 259 MSA 64-2 kg 1/1 Röd Terry McEntee DCU boxing club, Ireland   -
          Blå Roberto Bengtsson Halmstad BS, Sweden Blå 2-1
 
260 260 MJC 69 kg 1/1 Röd Connor Edwards South Wye police boxing academy, England   -
          Blå Joel Jonsson Eskilstuna BK, Sweden Blå 3-0
 
261 261 MDB 52 kg 1/1 Röd Ardwan Rashid Tensta BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Elliot Ekhamre Eskilstuna BK, Sweden   -
 
262 262 MSA 64-1 kg 1/1 Röd Kieran McMaster Northwest ABC, Scottland Röd 2-1
          Blå rafal benka Henrys gym, England   -
 
263 263 MJC 75 kg 1/1 Röd Daniel Leskovar Redbergslids BK, Sweden Röd 2-1
          Blå Rory May Love C.P.C, England   -
 
264 264 MDB 54 kg 1/1 Röd Thomas Robinson South Derbyshire Boxing Academy, England Röd 3-0
          Blå Nick Zulawinski Höllvikens BK, Sweden   -
 
265 265 MSA 69-2 kg 1/1 Röd William McLean Northwest ABC, Scottland   -
          Blå Ferdous Sahar Stockholms AIF, Sweden Blå 3-0
 
266 266 MJC 81 kg 1/1 Röd Mustafa Naji Djurgårdens IF, Sweden   -
          Blå Shafulla Hotak Nyköpings BS, Sweden Blå 3-0
 
267 267 MDB 57-2 kg 1/1 Röd Josef Salih Angered BC, Sweden Röd 3-0
          Blå Lucas Ankarberg Berggren Redbergslids BK, Sweden   -
 
268 268 MSA 69-1 kg 1/1 Röd Nathan Samuels Merridale boxing club, England   -
          Blå Adolpe Sylva Halmstad BS, Sweden Blå 2-1
 
269 269 MJC 91 kg 1/1 Röd Leonardo Asgarimotlagh Redbergslids BK, Sweden   -
          Blå Momodou Touray Djurgårdens IF, Sweden Blå 3-0
 
270 270 MDB 57-1 kg 1/1 Röd Hampus Hagström Hallstahammar KF, Sweden   -
          Blå Elias Svensson Bålsta BK, Sweden Blå 3-0
 
271 271 MSA 75-2 kg 1/1 Röd Adam Chartoi Hammarby IF Boxning, Sweden Röd 3-0
          Blå Stanley Stannard Hoddesdon boxing academy, England   -
 
272 272 MJB 49 kg 1/1 Röd Yodkhwan Idh Vaggeryds BK, Sweden   -
          Blå Georgie Ellis Hoddesdon boxing academy, England Blå RSC r3
 
273 273 MDA 46 kg 1/1 Röd Noe Gahlin Hammarby IF Boxning, Sweden   -
          Blå Brandon Foster Sweeney Hoddesdon boxing academy, England Blå 2-1
 
274 274 MSA 75-1 kg 1/1 Röd Wesley Washington Hoddesdon boxing academy, England   -
          Blå Mindaugas Gedminas AIK Lund, Norway Blå KO r1
 
275 275 MJB 56 kg 1/1 Röd Mahmoud Moussa GAK Enighet, Sweden   -
          Blå Abbas Najafi Hammarby IF Boxning, Sweden Blå 3-0
 
276 276 MDA 50 kg 1/1 Röd Alexander Ström Redbergslids BK, Sweden Röd WO
          Blå Tuukka Pelander Porvoon Nyrkkeilyseura, Finland   -
 
277 277 MSA 81 kg 1/1 Röd Liridon Nuha Hammarby IF Boxning, Sweden Röd 3-0
          Blå Alexander Martinsen Oslo BK, Norway   -
 
278 278 MJB 60 kg 1/1 Röd Alvin Warukaga BK30 Motala, Sweden   -
          Blå CAMERON SUTTLE Erne Boxing Club, Ireland Blå 2-1
 
279 279 MDA 52 kg 1/1 Röd Herman Ek BK Ringen, Sweden   -
          Blå Denis Nikandrov KFUM Linköping, Sweden Blå 3-0
 
280 280 MSA 91-2 kg 1/1 Röd Ali Dehghani Team Iran, Iran   -
          Blå Babacar Kamara Djurgårdens IF, Sweden Blå 3-0
 
281 281 MJB 64 kg 1/1 Röd Ghullam Barmaki Bergen Sparta, Norway Röd RSC-1 r3
          Blå Muhammad Ali BK Viljan, Sweden   -
 
282 282 MDA 54 kg 1/1 Röd Zayd Karim Ali East Idrottsförening Norrköping, Sweden   -
          Blå Pooya Khodadi Angered BC, Sweden Blå 3-0
 
283 283 MSA 91-1 kg 1/1 Röd Tony Browne St Michaels Dublin, Ireland Röd 3-0
          Blå Linus Andersson Bulldog Training Center, Sweden   -
 
284 284 MJB 69 kg 1/1 Röd Volkan Önal Angered BC, Sweden Röd WO
          Blå Allan Sinani Angered BC, Sweden   -
 
285 285 MDA 57-2 kg 1/1 Röd Nathan May Love C.P.C, England Röd 2-1
          Blå Erik Towmasjan IK Ymer, Sweden   -
 
286 286 MSA 91+ kg 1/1 Röd Zvonimir Kralj Redbergslids BK, Sweden   -
          Blå Tobias Yrvin Bergen Sparta, Norway Blå 3-0
 
287 287 MJB 75 kg 1/1 Röd Goga Kistauri Djurgårdens IF, Sweden Röd 5-0
          Blå Mohamad Rezale Hammarby IF Boxning, Sweden   -
 
288 288 MDA 57-1 kg 1/1 Röd Zinoviy Dragan Angered BC, Sweden   -
          Blå Ryan El Khoury Boxyard, Libanon Blå 2-1
 
289 290 MJB 81 kg 1/1 Röd Chima Duru Double Jab ABC, England   -
          Blå Mahdi Mohammadi Bergen Sparta, Norway Blå 3-0
 
290 291 MDA 60-2 kg 1/1 Röd William Thomson Redbergslids BK, Sweden   -
          Blå Hampus Raffolt Djurgårdens IF, Sweden Blå 3-0
 
291 293 MSC 56 kg 1/1 Röd Darwin Irmak Nyköpings BS, Sweden   -
          Blå Ali Slup Splimi Nässjö BK, Sweden Blå 3-0
 
292 294 MDA 60-1 kg 1/1 Röd Kevin Hedman BK Tiger, Sweden Röd 2-1
          Blå Melker Nero Kristianstads BK, Sweden   -
 
293 296 MSC 60 kg 1/1 Röd Ludwig Törnblom Stockholms AIF, Sweden   -
          Blå Sherinagha Sadat Redbergslids BK, Sweden Blå 3-0
 
294 297 MDA 63 kg 1/1 Röd Rovshan Dudashev Djurgårdens IF, Sweden   -
          Blå Ulpian Kastrati BK Fox, Sweden Blå 2-1
 
295 299 MSC 64-2 kg 1/1 Röd Baxialy Rhmane BK Kungälv, Sweden   -
          Blå Christian Alfaro NBK Akilles, Sweden Blå 2-1
 
296 300 MDA 66 kg 1/1 Röd Brage Elverhøi Jessheim Bokseklubb, Norway Röd 3-0
          Blå Jonathan Johnsson Eskilstuna BK, Sweden   -
 
297 302 MSC 64-1 kg 1/1 Röd Cormac Garvey GYM01 ABC, England   -
          Blå Vukasin Velickovic Redbergslids BK, Sweden Blå RSC r1
 
298 303 MDA 70 kg 1/1 Röd Oskar Hagman Redbergslids BK, Sweden   -
          Blå Oscar Friden Swanson IK Ymer, Sweden Blå 3-0
 
299 305 MSC 69-2 kg 1/1 Röd Henrik Sillah Stockholms AIF, Sweden   -
          Blå Anzawer Yakhoul K.O Box, Jordanien Blå 2-1
 
300 306 MDA 75 kg 1/1 Röd Aron Frödin Narva BK, Sweden Röd DISQ r3
          Blå Dennis Bøe Dahl B 30, Norway   -
 
301 308 MSC 69-1 kg 1/1 Röd Afi Amin Fisksätra Boxningsklubb, Sweden Röd 3-0
          Blå Bagir Alizada KFUM Fight Zone, Sweden   -
 
302 309 MDA 86+ kg 1/1 Röd Khaled Fakhro Höllvikens BK, Sweden Röd 3-0
          Blå Saif Rawashdeh K.O Box, Jordanien   -
 
303 311 MSC 75-2 kg 1/1 Röd Mohammed Mherat K.O Box, Jordanien Röd 3-0
          Blå Norton Rosengren Bålsta BK, Sweden   -
 
304 312 MUB 48 kg 1/1 Röd Alex Head Hoddesdon boxing academy, England Röd RSC r2
          Blå William Johannson Viktorija BK - Falköping, Sweden   -
 
305 314 MSC 75-1 kg 1/1 Röd Adam Deeq IK Ymer, Sweden   -
          Blå Magomed Ahmedov Ljungby BK, Sweden Blå 2-1
 
306 315 MUB 54 kg 1/1 Röd Brady Cronin Hoddesdon boxing academy, England Röd RSC r2
          Blå Marco Alärd Skoftebyns AIS, Sweden   -
 
307 317 MSC 81-2 kg 1/1 Röd Rudolfas Nemickas DCU boxing club, Ireland   -
          Blå Oscar Sahlin Ekenholst KK All Round, Sweden Blå 3-0
 
308 318 MUB 57 kg 1/1 Röd Martin Collins South Derbyshire Boxing Academy, England   -
          Blå Abel Michael Upsala IF, Sweden Blå 2-1
 
309 320 MSC 81-1 kg 1/1 Röd Philip Indos BK Värend, Sweden   -
          Blå Taren Aujla GYM01 ABC, England Blå 2-1
 
310 321 MUB 60 kg 1/1 Röd T E Murphy Love C.P.C, England Röd 2-1
          Blå Hadi Hadrous Malmö BK, Sweden   -
 
311 323 MSC 91 kg 1/1 Röd Dennis Kuc Angered BC, Sweden   -
          Blå Kevin Morgan Double Jab ABC, England Blå 2-1
 
312 324 MUB 63 kg 1/1 Röd Zubin Rashidi BK Värend, Sweden   -
          Blå Emanuel Ryttersson Hallstahammar KF, Sweden Blå 3-0
 
313 326 MSC 91+ kg 1/1 Röd Alaa Eddin Bakbouk Nyköpings BS, Sweden   -
          Blå Mohammed Al Ashiri Narva BK, Sweden Blå 3-0
 
314 327 MUB 66 kg 1/1 Röd Tomasz Guss GYM01 ABC, England   -
          Blå Angelo Asmar Djurgårdens IF, Sweden Blå 3-0
 
315 330 MUB 70 kg 1/1 Röd Josef Noyan IF Linnea, Sweden   -
          Blå Joshua Sholoye Hoddesdon boxing academy, England Blå 3-0
 
316 333 MUB 75 kg 1/1 Röd Genadi Gusharashvili Haninge BK, Sweden   -
          Blå Ali Smesem Hisingens BK, Sweden Blå 2-1
 
317 336 MUB 80 kg 1/1 Röd Torki Rawashdeh K.O Box, Jordanien   -
          Blå Nenad Lukic Viktorija BK - Falköping, Sweden Blå 2-1
 
318 339 MUA 48 kg 1/1 Röd Leandro Almeida Rounds Academy , Portugal   -
          Blå Kyle Quinn Hoddesdon boxing academy, England Blå 2-1
 
319 342 MUA 50 kg 1/1 Röd jack marshall Henrys gym, England   -
          Blå Magomed Arsaev AIK Lund, Norway Blå 2-1
 
320 345 MUA 57 kg 1/1 Röd Dino Martinovic BK Tiger, Sweden   -
          Blå Noah Nordby Kalmar BK, Sweden Blå 3-0